Latino aerobic-moje wątpliwości...Plus pytanie do Warszawianek! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-02, 19:03   #1
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034

Latino aerobic-moje wątpliwości...Plus pytanie do Warszawianek!


Witajcie,

już od ponad roku noszę się z zamiarem zapisania na jakieś zajęcia ruchowe,bo moja kondycja jest w opłakanym stanie,właściwie to wcale jej nie ma
Jestem szczupła,niektórzy mówią,że chuda (167 cm 49kg)i nie mogę przytyć,więc odpadają zajęcia mające za zadanie spalanie tłuszczu,bo u mnie go nie ma
Nigdy nie lubiłam wf-u,kombinowałam jakmogłam,żeby nie ćwiczyć.Jedyne sporty jakie lubię i zdarza lub zdarzało mi się uprawiać to gra w siatkę i jazda na rowerzePotrzebuję silnej motywacji i zajęć w grupie,żeby coś robić w tym kierunku.

Pomyślałam więc o połączeniu przyjemnego z pożytecznym a takie wydają mi się zajęcia latino aerobic...I tu pojawiają się moje pytania:
  • czy osoba taka jak ja czyli bez kondycji poradziłaby sobie na takich zajęciach?
  • czy taka forma ruchu nie spowoduje spadku wagi?
  • czy są tu może dziewczyny,które chodzą bądź chodziły na takie zajęcia w Warszawie i mogą coś na ten temat powiedzieć?Polecić konkretny klub?
  • Będę b.wdzięczna za wszystkie odpowiedzi
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 20:29   #2
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Latino aerobic-moje wątpliwości...Plus pytanie do Warszawianek!

Z tego co sie orientuję, to waga ci spadnie, jeżeli będziesz miała ujemny bilans kaloryczny. Ale jeśli się mylę, to poprawcie
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 08:32   #3
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Latino aerobic-moje wątpliwości...Plus pytanie do Warszawianek!

.lmoja droga po pierwsze kondycja innaczej wydolnosc to zdolnosc przystosowania sie organizmu do dlugotrwalego wysilku aerobowego
aby ja poprawic trzeba wykonywac takie wysilki a one jak wszyscy wiemy spalają tłuszczyk
jeśli chcesz nie zrzucac wagi powinnaś więcej jeść tak by orgniazm spalał to co w nadmiarze zjesz

zajęcia latino są w gruncie rzeczy mało intensywnymi zajęciami
ja zawsze wychodze z nich z poczuciem niedosytu i ide na następne
weź pod uwagę iż jako osoba poczatkująca nie będziesz pewnie choć niekoniecznie nadążała za zmiana kroków w dość intensywnym tempie choć oto też zależy od instruktora
aby poprawić kondycje polecałabym zajęcia tbc złożone częściowo z ukladu choregograficznego jak i ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie mięśniowe z ciężarkami gumami i piłkami
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.