Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 11:58   #1
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas

Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX


Witam serdecznie wszystkie Wizażanki w kolejnej już IX części najpopularniejszego wątku na Dietetyce

Linki do poprzednich wątków:
Link do części I: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107931
Link do części II: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196313
Link do części III: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215124
Link do części IV: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234267
Link do części V: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251188
Link do części VI: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=272647
Link do części VII: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304089
Link do części VII: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336565

Cytat:
W związku z niedawnym zamieszaniem w sprawie podziału tego wątku (pomysł upadł) mam do Was prośbę: zaznaczajcie naprawdę wyraźnie, czy to U (utrzymanie), P(przytycie) czy R(redukcja) Literka może być kolorowa, pogrubiona, powiększona - o, tak R
od siebie dodam, że warto napisać, czy jesteście wegetariankami, czy normalnie jecie mięso, to bardzo ułatwi ocenę jadłospisów oraz, jeśli wychodzicie z diety, dodając stopniowo kalorie, zaznaczcie to literką W

Cytat:
Zamieszczamy tylko i wyłącznie całodniowe jadłospisy, a nie posty z poszczególnymi, pojedynczymi posiłkami.


Proszę również nie zaczynać tematów związanych z ED, Anoreksją, Bulimią, itp. w tym wątku. Od tego jest "Krzywe Zwierciadło".

Podstawowe informacje:

Źródła białka: mięso, ryby, wędliny, twarogi, sery (np. żółte), serki (np. wiejskie, naturalne homogenizowane), jaja, odżywki białkowe, nabiał (mleko, maślanki, jogurty – aczkolwiek mają małą zawartość białka).

Źródła NNKT: oliwa z oliwek, tłuste ryby, avocado, orzechy włoskie, pistacjowe, nerkowca, laskowe, arachidowe, migdały, sezam, słonecznik, siemię lniane, mak, pestki dyni.

Źródła węglowodanów złożonych: pieczywo żytnie/razowe, makaron razowy, ryż brązowy (naturalny), kasza gryczana, jęczmienna, płatki owsiane, żytnie, itp. – ogólnie produkty zbożowe, mało przetworzone.

Źródła węglowodanów prostych: jasne pieczywo i makarony, słodycze, jogurty owocowe, cukier, owoce (fruktoza), mleko i pochodne (laktoza), itp.

Rośliny strączkowe: groch, soczewica, ciecierzyca, fasola, soja, bób.


Prawidłowa kompozycja pełnowartościowego posiłku:
Białko + węglowodany + warzywa
lub
Białko + tłuszcze + warzywa

Na redukcji staramy się unikać połączenia węglowodanów z tłuszczami.
Nie zapominajmy o regularnych posiłkach oraz aktywności fizycznej.


Wątki podwieszone:

Pamiętajcie, że zdrowa redukcyjna dieta nie polega na niejedzeniu i dlatego proszę, by szczególnie nowe użytkowniczki poczytały trochę wątki podwieszone, prześledziły poprawne jadłospisy odchudzających się wizażanek i wyciągnęły wnioski
W imieniu wszystkich moderatorek Dietetyki proszę też o nie umieszczanie w wątku jadłospisów głodówkowych (poniżej 1000kcal), bo:
Cytat:
ten wątek jest również inspiracją dla niektórych dziewczyn, a nie byłoby dobrze, gdyby zaczęły się wzorować na kimś, kto wyniszcza swój organizm, stosując głodówki. To jest forum publiczne i musimy brać odpowiedzialność za swoje słowa.
Wtrącę jeszcze, że takowe jadłospisy, zwłaszcza z komentarzem "za dużo dziś zjadłam!", działają "deprymująco" na osoby cierpiące z powodu zaburzeń odżywiania - i nie tylko na nie.

Pozdrawiam

PS. Zapraszam również tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309561 , idealne miejsce do poszukiwania inspiracji jedzeniowych.

Bawcie się dobrze
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!

Edytowane przez Dekas
Czas edycji: 2009-08-19 o 12:02
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:06   #2
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

chyba zaczniemy bić jakieś rekordy XD
dopiero tamten sie zaczynał i już sie skończył ;p
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:13   #3
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

no to moje jak zawsze nie idealne R:

1. grahamka z masłem, papryką, ogórkiem, 2 plastrami szynki, 2 plastrami brie, 1/3 małego jogurtu nat z: 2 śliwkami, łyżeczką miodu, łyżeczką rodzynek, łyżeczką ziemnych
2. omlet: małe jajko, 60g kiełbasy (), łyżeczka oleju, papryka, młoda kapusta gotowana
3. kotlety sojowe (6 szt.), łyżka oleju, łyżka migdałów, kapusta jw.
4. 100g twarogu półtłustego, pomidor

nie ćwiczyłam dzisiaj
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:16   #4
gosienkaa
Raczkowanie
 
Avatar gosienkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

aaa widzę, że nowy wątek, więc kopiuje z tamtego:

moje U :

I. omlet z 3 jaj z dżemem 95% z fig :O (zużyłam z 3/4 słoika + cały koszyczek malin
2 brzoskwinie
II. dwie kromki razowca z masłem i schabem;cały pomidor, 1/2 papryki; wieśniak z mieszanką studencką
z 3-4 śliwki, dwie gruszki
III. kaczka, pyzy, marchewka gotowana
jabłko(pierwszy raz od 3 miesięcy)
IV. ok. 1/3 słonecznika( a moje paznokcie są teraz w tragicznym stanie), bułka mleczna z masłem orzechowym
V. makrela wędzona,potem: 2 placki ziemniaczane po węgiersku
możliwe, że owoce wpadły gdzieś jeszcze, nie pamiętam
__________________
keeps getting better



Edytowane przez gosienkaa
Czas edycji: 2009-08-19 o 12:17
gosienkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:40   #5
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

również kopiuje

kur..cze jaka jestem zła, bo tak mnie brzuch boli tzn. żołądek (a chciałabym żeby to było niżej )

podam jadło dzisiejsze to może ocenicie i powiecie co źle jest

Uuu:
Śnwsiana (5 łyżek płatków, pół kubka mleka 2 %, 2 łyżeczki miodu, 100 gram sera białego chudego, pół banana)
IIŚn: danio vaniliowy 150 gram, jabłko
miedzyczas: marchewka
Ob: przed chwilą średnia makrela wędzona cała+ bułka wieloziar+ sałatka z pomidora (trochę oliwy i octu balsamico)
teraz tak mnie brzuch boli
międzyczas: tu będzie tylko jabłko, bo naprawde nie chce mieszać już
K:bułka wieloziarnista, połowa z białym serem, połowa z serem żółtym i wędliną + warzywa

no i jaaaak ?? Dekas, Airwaves i cała reszta??

ps. tak mi śmierdzą ręce po tej makreli (pomagałam sobie nimi)

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
aaa widzę, że nowy wątek, więc kopiuje z tamtego:

moje U :

I. omlet z 3 jaj z dżemem 95% z fig :O (zużyłam z 3/4 słoika + cały koszyczek malin
2 brzoskwinie
II. dwie kromki razowca z masłem i schabem;cały pomidor, 1/2 papryki; wieśniak z mieszanką studencką
z 3-4 śliwki, dwie gruszki
III. kaczka, pyzy, marchewka gotowana
jabłko(pierwszy raz od 3 miesięcy)
IV. ok. 1/3 słonecznika( a moje paznokcie są teraz w tragicznym stanie), bułka mleczna z masłem orzechowym
V. makrela wędzona,potem: 2 placki ziemniaczane po węgiersku
możliwe, że owoce wpadły gdzieś jeszcze, nie pamiętam
całościowo mi osobiście się podoba ;d zdrowo, na luzie, wszystko co powinno być jest; dla mnie nieszczęsna ta makrela po dzisiejszym obiedzie a Tobie na zdrowie
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:42   #6
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Prosze o ocenę.

U.

Śniadanie: owsianka- 4 łyzki stoł. płatków owsianych, jogo naturalny jakieś 150gram, łyżka stoł. rodzynek, dwie łyz. herbaciane miod bio.
+ kawa z mlekiem 2%.
przegryzka: brzoskwinia gigant.
Obiad:
-warzywa < brokuły, fasolka, pieczarki> podsmazone na o.oliwek
- klops z mięsa wieprzowego w słodkim sosie < ananas, marchewka, rodzynki>
-polane odrobina jogo natural
- sałata, szczypior
Podwieczorek: dwie czkoladki Lindt <czerwona i czarna>
+ herbata z WŁASNORĘCZNIE zrobionym wczoraj sokiem malinowym.
Kolacja: dwie kromi wieloziarniaka jedna z wiejskim druga z serkiem kozim na kazdej troche awokado, posypane bazylią i to wszystko podgrzane w mikrofali.
-warzywa bez których nie mogę żyć: pomidor, papryka, salata.

+ 1,5l wody.

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2009-08-19 o 13:58
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 13:29   #7
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje hmnnn... chyba także tłuste P (także skopiowane z poprzedniej częścii))

IŚn.omlet, z 3jaj, z pieczarkami szynką, drobiową, papryką, serem żółtym. kukurydzą pysznośći do zagrychy kroma białego pieczywka świeżutkiego posmarowanego grubo masełem i serkiem topionym ze szczypiorem a druga z serkiem dopionym z szynka(ale tesz szynki tyle że hoho:P) monde drink do popitki 2brzoskwinki, i chyba jakiś owoc jeszcze


IIŚn,(bolał mnie brzuch bardzo i już niechciałam nic do obiadu jeść ale stwierdziłam że sobie poproswie chymor i coś upieke-rozsądek^^)
upiekłam muffinkiiiiii z jabłkami orzechami i cynamonem mmmmm^^ (zdjęcie i przepis w wątku 'Kto dzisiaj zgrzeszył i czym:P) zjadłam chyba z 6 jeszcze cieplutkich, capuccino z milki, potem jogurt naturalny z orzechami rodzynkami morekmi i innymi pysznościomi

O.zapiekanka ziemniaczana z kawałkami kurczaka, dużo sera żółtego, pieczarki, pomidory,cebula, sos(z majonezem ofc) i chyba papryka duża porcja
(nielubie zup, rosołu, dlatego u mnie zawsze jedno danie) kubuś 330ml i
sałatka owocowa-banan,jabłko,maliny,brzos kwinie,antunówki,pomarńcz e,kiwi, rodzynki, wiórki kokosa, zalane śmietaną 18-stką

Pod.rożek cytrynowy koral, gorfr ogromniasty z polewą toffi orzechami i bakaliami, kako na mleku 3,2% maxi king

K.buła razowa z pestkami dyni z masełem serkiem wiejskim ze szczypiorem z szynką drobiową pomidorem, papryką, płatki z biedronki justfit pszenno-ryżowe z bakaliami-Boże jakie to pyszne!!-na sucho prawie cała paczka czyli 250g (mogłabym je jeść na śniadanie z mlekiem, czy to szajs???

po kolacji 4serducha cynomonowe, znowu kakao jeszcze gorąca rurka z kremem

i jak??;> prosze o rady i ocenkii
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 13:35   #8
Jorelia
Rozeznanie
 
Avatar Jorelia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Uuuuuu

I. Placki owsiane z pieczarkami, pomidorem, parmezanem i ziołami, kawa z mlekiem, pasek gorzkiej czekolady.

II. Jogurt naturalny ze śliwkami, rodzynkami, orzechami włoskimi i cynamonem + kromka chleba orkiszowego z masłem orzechowym.

III. Kotleciki sojowe w sosie pieczarkowym, ziemniaczki z koperkiem, fura surówki z kapusty pekińskiej i trochę fasolki szparagowej.

IV. Pucharek lodów czekoladowych z malinami, jagodami i bakaliami;
cappuccino, nektarynka.

V. Kromka razowca z jajkiem na twardo, majonezem i szczypiorkiem, sałatka z brokułów, fety, czosnku i czerwonej fasoli.
__________________

Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...

Edytowane przez Jorelia
Czas edycji: 2009-08-19 o 13:37
Jorelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:08   #9
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Jorelia Pokaż wiadomość
Uuuuuu

I. Placki owsiane z pieczarkami, pomidorem, parmezanem i ziołami, kawa z mlekiem, pasek gorzkiej czekolady.

II. Jogurt naturalny ze śliwkami, rodzynkami, orzechami włoskimi i cynamonem + kromka chleba orkiszowego z masłem orzechowym.

III. Kotleciki sojowe w sosie pieczarkowym, ziemniaczki z koperkiem, fura surówki z kapusty pekińskiej i trochę fasolki szparagowej.

IV. Pucharek lodów czekoladowych z malinami, jagodami i bakaliami;
cappuccino, nektarynka.

V. Kromka razowca z jajkiem na twardo, majonezem i szczypiorkiem, sałatka z brokułów, fety, czosnku i czerwonej fasoli.
super. waga w normie? okres jest? ;>

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
aaa widzę, że nowy wątek, więc kopiuje z tamtego:

moje U :

I. omlet z 3 jaj z dżemem 95% z fig :O (zużyłam z 3/4 słoika + cały koszyczek malin
2 brzoskwinie
II. dwie kromki razowca z masłem i schabem;cały pomidor, 1/2 papryki; wieśniak z mieszanką studencką
z 3-4 śliwki, dwie gruszki
III. kaczka, pyzy, marchewka gotowana
jabłko(pierwszy raz od 3 miesięcy)
IV. ok. 1/3 słonecznika( a moje paznokcie są teraz w tragicznym stanie), bułka mleczna z masłem orzechowym
V. makrela wędzona,potem: 2 placki ziemniaczane po węgiersku
możliwe, że owoce wpadły gdzieś jeszcze, nie pamiętam
ślicznie! smaczny ten dżem?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:15   #10
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

ahhhhh jak świeżo tutaj wieczorem wstawie swoje jadło
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:47   #11
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje wczorajsze P:

I Sn - Paluch pszenny, obie polowy z
nutella, kubek mleka, jablko.

II Sn - Paczka zelkow 100 g,2 kanapki z dwoch zlozonych kromek chleba 3 ziarna, 1 z serkiem topionym i salata, 2 z maslem szynka i ogorkiem kiszonym, jogurt brzoskwiniowy 150 g

O - Zupa warzywna, z fasolka, ziemniakami, marchewka i kasza + duzo bagietki z maselkiem

Paczek z lukrem, toffi i czekolada, 2 paski mlecznej czekolady

P - 2 tosty z maslem orzechowym i powidlami; micha figowych lodow

K - 200 g platkow nesquik i granoli z mlekiem
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 14:49   #12
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
również kopiuje

kur..cze jaka jestem zła, bo tak mnie brzuch boli tzn. żołądek (a chciałabym żeby to było niżej )

podam jadło dzisiejsze to może ocenicie i powiecie co źle jest

Uuu:
Śnwsiana (5 łyżek płatków, pół kubka mleka 2 %, 2 łyżeczki miodu, 100 gram sera białego chudego, pół banana) hmm....gdyby nie ten miód to bardzo redukcyjne śniadanko.
IIŚn: danio vaniliowy 150 gram, jabłko też dziś jadłam Danio,ale moczyłam w nim herbatniki
miedzyczas: marchewka i marchewe też
Ob: przed chwilą średnia makrela wędzona cała+ bułka wieloziar+ sałatka z pomidora (trochę oliwy i octu balsamico) tak na zimno obiad?
teraz tak mnie brzuch boli
międzyczas: tu będzie tylko jabłko, bo naprawde nie chce mieszać już
K:bułka wieloziarnista, połowa z białym serem, połowa z serem żółtym i wędliną + warzywa jakiej wielkosci da bulka? jak duza to ok

no i jaaaak ?? Dekas, Airwaves i cała reszta??
hmm...niby ok,ale jakoś tak maławo chyba.... na pewo za mało między obiadem a kolacją.
j.w

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
moje hmnnn... chyba także tłuste P (także skopiowane z poprzedniej częścii)) hehe moje chyba bylo bardziej tluste^^

IŚn.omlet, z 3jaj, z pieczarkami szynką, drobiową, papryką, serem żółtym. kukurydzą pysznośći do zagrychy kroma białego pieczywka świeżutkiego posmarowanego grubo masełem i serkiem topionym ze szczypiorem a druga z serkiem dopionym z szynka(ale tesz szynki tyle że hoho:P) monde drink do popitki 2brzoskwinki, i chyba jakiś owoc jeszcze

gdyby nie fakt,ze moj omlet po przerzuceniu przypomina jajecznice to tez bym sobie taki zrobiła
IIŚn,(bolał mnie brzuch bardzo i już niechciałam nic do obiadu jeść ale stwierdziłam że sobie poproswie chymor i coś upieke-rozsądek^^)
upiekłam muffinkiiiiii z jabłkami orzechami i cynamonem mmmmm^^ (zdjęcie i przepis w wątku 'Kto dzisiaj zgrzeszył i czym:P) zjadłam chyba z 6 jeszcze cieplutkich, capuccino z milki, potem jogurt naturalny z orzechami rodzynkami morekmi i innymi pysznościomi
oo tutaj mi sie bardzo,bardzo podoba
O.zapiekanka ziemniaczana z kawałkami kurczaka, dużo sera żółtego, pieczarki, pomidory,cebula, sos(z majonezem ofc) i chyba papryka duża porcja
(nielubie zup, rosołu, dlatego u mnie zawsze jedno danie) też nie lubie rosołu,dla mnie to woda z kluskami kubuś 330ml i
sałatka owocowa-banan,jabłko,maliny,brzos kwinie,antunówki,pomarńcz e,kiwi, rodzynki, wiórki kokosa, zalane śmietaną 18-stką ładnie)

Pod.rożek cytrynowy koral, gorfr ogromniasty z polewą toffi orzechami i bakaliami, kako na mleku 3,2% maxi king jak juz jestesmy przy maxi king..jadlas kinder maxi king?

K.buła razowa z pestkami dyni z masełem serkiem wiejskim ze szczypiorem z szynką drobiową pomidorem, papryką, płatki z biedronki justfit pszenno-ryżowe z bakaliami-Boże jakie to pyszne!!-na sucho prawie cała paczka czyli 250g (mogłabym je jeść na śniadanie z mlekiem, czy to szajs???
łaadni
po kolacji 4serducha cynomonowe, znowu kakao jeszcze gorąca rurka z kremem
lubie straznie te serducha
i jak??;> prosze o rady i ocenkii
łaaadnie i oby waga roooosła


Moje hmm...P?
I. 4 kromki razowca z masłem i;
*szynką z indyka
*szynka konserowa
*serkiem capresi
*twarogiem półtłustym
i warzywka na każdej
Duża kawa z mlekiem
Małe Prince Polo
II. Serek Danio waniliowy i z 8 herbatnikow, jabłko, 2 nektarynki
III. Mały gołąbek, bułka pszenna z masłem
IV.Lód korala kukułkowo jakiś tam, szklanka mleka
V. (będzie) 2 kromki chleba z masłem szynką jakąś i pomidorem pewnie

ćwiczenia; 20 minut biegu interwałowo, przysiady, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na ręce z hantlami

Dupa,dupa,dupa;(
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:59   #13
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
j.w


łaaadnie i oby waga roooosła


Moje hmm...P?
I. 4 kromki razowca z masłem i;
*szynką z indyka
*szynka konserowa
*serkiem capresi
*twarogiem półtłustym
i warzywka na każdej
Duża kawa z mlekiem
Małe Prince Polo
II. Serek Danio waniliowy i z 8 herbatnikow, jabłko, 2 nektarynki
III. Mały gołąbek, bułka pszenna z masłem
IV.Lód korala kukułkowo jakiś tam, szklanka mleka
V. (będzie) 2 kromki chleba z masłem szynką jakąś i pomidorem pewnie

ćwiczenia; 20 minut biegu interwałowo, przysiady, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na ręce z hantlami

Dupa,dupa,dupa;(
ja sie nienadaje to oceny ale marne P...

Edytowane przez iziuula
Czas edycji: 2009-08-19 o 15:00
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:02   #14
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Narc nie moge znalesc
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:05   #15
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
j.w


łaaadnie i oby waga roooosła


Moje hmm...P?
I. 4 kromki razowca z masłem i;
*szynką z indyka
*szynka konserowa
*serkiem capresi
*twarogiem półtłustym
i warzywka na każdej
Duża kawa z mlekiem
Małe Prince Polo
II. Serek Danio waniliowy i z 8 herbatnikow, jabłko, 2 nektarynki
III. Mały gołąbek, bułka pszenna z masłem
IV.Lód korala kukułkowo jakiś tam, szklanka mleka
V. (będzie) 2 kromki chleba z masłem szynką jakąś i pomidorem pewnie dorzuć kakło, owoc, orzehy, coś pysznego co lubisz.....

ćwiczenia; 20 minut biegu interwałowo, przysiady, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na ręce z hantlami

Dupa,dupa,dupa;(

a co się stało z wcześniejszym tłuściutkim śliczniutkim zdrowym jadłospisem...?? hmnnn?? wyrzuty... hej Kolacja taka marna i ćwiczenia jeszcze... co jest
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:07   #16
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

utrzymanie

hm..mam 172 cm,63 kg i chcę tę wagę utrzymać..dlaczego na U tyję??
  • jajko na twardo,grahamka z szynką,sałatą,serem Gouda
  • płatki Fitella,zalane mlekiem 1,5%
  • nektarynka
  • filet z piersi kurczaka,smażony na oliwie z oliwek,2 małe ziemniaki,buraczki,sos koperkowy
  • kawałek makreli wędzonej,talezryk sałatki jarzynowej z kapką majonezu i keczupu,kromka razowca,.2 łyżki tuńczyka wsw


co robię źle???
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:16   #17
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje dzisiejsze P:.... :

Ś: duża buła ciemna z ziarnem (ok. 90 g) pół z masłem, żółtym serem i polędwicą drobiową, pomidorem, ogórkiem, pół z serkiem śmietankowym, pomidorem, ogórkiem, plaster białego sera, sporo fasolki szparagowej

IIŚ: cienka kromka chleba lnianego (z siemieniem) z masłem, sałatka owocowa(arbuz, pół nekratynki gigant zalane ok. 100 ml jogo naturalnego, garść płatków BF i zdrowego błonnika, wkruszone pół ciastka Lu Go!), kilka chrupek kukurydzianych, garść orzeszków ziemnych

Ob: pół woreczka(?-mama nakładała)białego ryżu, 1,5 sporego pulpeta w sosie pomidorowym (wraz z sosem:P), fasolka szparagowa, pomidor, łycha szpinaku^^
D: pół Lu Go!- z IIŚ, 3 biszkopty, garść chrupek...

Pod: jogo nat. z otrębami i orzeszkami, pieczone jabłko z cynamonem, nektarynka
marchewa, wafel ryżowy

Kol: (zależy co mama kupi) bułka razowa/ 2 kromki ciężkiego chleba orkiszowego z masełem, polędwicą drobiową, jajko na miękko (może wreszcie mi się uda tak ugotować:P), pomidor, koperek

Po: dokończę pewnie resztę białego sera, może z cynamonem i orzeszkami?:P albo płatkami
agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 15:24   #18
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje dzisiejsze R/U - okropny bol dziasla w miejscu wyrastania osemki;(
Śniadanie 9.30 : zupka owsiankowa (3lyzki platkow owsianych 1 1/2 szkl wody 1/3 szkl mleka, 2 lyzki otrebow pszennych); 2 wasy: 1. z dzemem jagodowym Łowicz niskoslodzonym 2. z miodem; łyzeczka masła orzechowo-kakaowego
Obiad 13.45 : zupa koperkowa (zabielana smietana 18%)z kluskami "basiorkami" i marchewka w plasterkach (duzy talerz);3 śliwki renklody; pomarancze - ledwo zjedzone jedna strona buzi:/
Kolacja - planowana na 18.30 : wiesniak z piatnicy lekki z otrebami albo kefir z piatnicy 0% ze zdrowym blonnikiem -musze wybrac na co bedzie wieksza ochota i co bede mogla zgryzc; duzy pomidor; pol papryki; ogorek malosolny i pewnie cos sie nawinie z owocow ktore mama przyniesie po pracynajwyzej zedytuje

Prosze o ocenke ze wzgladem na moja niesprawna do konca zuchwe

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agniusia17 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze P:.... :

Ś: duża buła ciemna z ziarnem (ok. 90 g) pół z masłem, żółtym serem i polędwicą drobiową, pomidorem, ogórkiem, pół z serkiem śmietankowym, pomidorem, ogórkiem, plaster białego sera, sporo fasolki szparagowej baardzo zdrowo i pozywnie

IIŚ: cienka kromka chleba lnianego (z siemieniem) z masłem, sałatka owocowa(arbuz, pół nekratynki gigant zalane ok. 100 ml jogo naturalnego, garść płatków BF i zdrowego błonnika, wkruszone pół ciastka Lu Go!), kilka chrupek kukurydzianych, garść orzeszków ziemnych jestem uzalezniona od zdrowego blonnika, a BF nie jadlam niestety..jakie one sa w smaku?dobre tluszcze-mam na mysli orzechy

Ob: pół woreczka(?-mama nakładała)białego ryżu, 1,5 sporego pulpeta w sosie pomidorowym (wraz z sosem:P), fasolka szparagowa, pomidor, łycha szpinaku^^
D: pół Lu Go!- z IIŚ, 3 biszkopty, garść chrupek...pulpety mniamfasolka-moja ukochana zielonaszpinak-zrodlo zelaza - moglas jeszcze wiecej spalaszowac

Pod: jogo nat. z otrębami i orzeszkami, pieczone jabłko z cynamonem, nektarynka
marchewa, wafel ryżowy ślicznie

Kol: (zależy co mama kupi) bułka razowa/ 2 kromki ciężkiego chleba orkiszowego z masełem, polędwicą drobiową, jajko na miękko (może wreszcie mi się uda tak ugotować:P), pomidor, koperek

Po: dokończę pewnie resztę białego sera, może z cynamonem i orzeszkami?:P albo płatkami3mam kciuki za jajko
prosze
__________________
CIASTKO - minuta w ustach, godzina w żołądku,całe życie w biodrach Twój wybór
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 16:40   #19
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
j.w




Moje hmm...P?
I. 4 kromki razowca z masłem i;
*szynką z indyka
*szynka konserowa
*serkiem capresi
*twarogiem półtłustym
i warzywka na każdej
Duża kawa z mlekiem
Małe Prince Polo
II. Serek Danio waniliowy i z 8 herbatnikow, jabłko, 2 nektarynki
III. Mały gołąbek, bułka pszenna z masłem
IV.Lód korala kukułkowo jakiś tam, szklanka mleka
V. (będzie) 2 kromki chleba z masłem szynką jakąś i pomidorem pewnie

ćwiczenia; 20 minut biegu interwałowo, przysiady, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na ręce z hantlami

Dupa,dupa,dupa;(

sniadnako sliczne (ten serek capresi to pychota)
pozniej...ehm,...

kochana..bedzie dobrze...
nie jestes sama w walce...

a wyrzutom mowimy "nie!!!mozecie mnie pocalowac w ... :P"

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez agniusia17 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze P:.... :

Ś: duża buła ciemna z ziarnem (ok. 90 g) pół z masłem, żółtym serem i polędwicą drobiową, pomidorem, ogórkiem, pół z serkiem śmietankowym, pomidorem, ogórkiem, plaster białego sera, sporo fasolki szparagowej

ładnie mam nadzieje ze tej szynki i serka to tak troche wiecej...

IIŚ: cienka kromka chleba lnianego (z siemieniem) z masłem, sałatka owocowa(arbuz, pół nekratynki gigant zalane ok. 100 ml jogo naturalnego, garść płatków BF i zdrowego błonnika, wkruszone pół ciastka Lu Go!), kilka chrupek kukurydzianych, garść orzeszków ziemnych

mog;as sobie nie zalowac tyvh platkow..
i te ciasteczko...czemu nie cale?? przeciez ono male jest

Ob: pół woreczka(?-mama nakładała)białego ryżu, 1,5 sporego pulpeta w sosie pomidorowym (wraz z sosem:P), fasolka szparagowa, pomidor, łycha szpinaku^^
D: pół Lu Go!- z IIŚ, 3 biszkopty, garść chrupek...

jak ryzu bylo pol woreczka i klopsy duze to oki
i warzywka ladne-czerwono-zielono ;p

Pod: jogo nat. z otrębami i orzeszkami, pieczone jabłko z cynamonem, nektarynka
marchewa, wafel ryżowy

ładnie (ps. owocowych jogo nielubisz?)

Kol: (zależy co mama kupi) bułka razowa/ 2 kromki ciężkiego chleba orkiszowego z masełem, polędwicą drobiową, jajko na miękko (może wreszcie mi się uda tak ugotować:P), pomidor, koperek

a moze 2 jajka? i jakies kakalko do tego
Po: dokończę pewnie resztę białego sera, może z cynamonem i orzeszkami?:P albo płatkami
ogolnie slicznie..drobne uwagi ;p
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 17:22   #20
Abigal
Raczkowanie
 
Avatar Abigal
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 441
GG do Abigal
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Po powrocie z wakacji w górach 1,5 kg na plus
i ciąg dalszy mojego P
I owsianka 6 łyżek płatków, szklanka mleka, łycha miodu, banan, łycha żyrawiny, garść migdałów, kilka daktyli (wyszła gęsta i pyyyszna, chyba najlepsza jaką jadłam )
20 min gimnastyki
II ciastko francuskie z łososiem i szpinakiem na ciepło, miseczka sałatki z groszku, papryki, szczypioru i ogórka z majonezem
III talerz kartoflanki, pierś z kurczaka obsmażana saute w sosie grzoybowym, pół woreczka kaszy jaglanej z sosem grzybowym, duużo buraczków
1h orbiterka
IV: ok 300ml budyniu wanliowego z konfiturą wiśniową by babcia, gruszka
V: grahamka z masłem (ta duża ok. 100g), jajecznica z 2 jaj na maśle z cebulką, szczypiorem, pieczarkami, pomidor

ii...?

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze P:

I Sn - Paluch pszenny, obie polowy z nutella, kubek mleka, jablko.

II Sn - Paczka zelkow 100 g,2 kanapki z dwoch zlozonych kromek chleba 3 ziarna, 1 z serkiem topionym i salata, 2 z maslem szynka i ogorkiem kiszonym, jogurt brzoskwiniowy 150 g

O - Zupa warzywna, z fasolka, ziemniakami, marchewka i kasza + duzo bagietki z maselkiem

Paczek z lukrem, toffi i czekolada, 2 paski mlecznej czekolady

P - 2 tosty z maslem orzechowym i powidlami; micha figowych lodow

K - 200 g platkow nesquik i granoli z mlekiem
super P
Abigal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 17:28   #21
ditty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 144
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

To może ja w końcu doczekam się oceny mojego R ślicznie proszę :

śniadanie:
* jogurt naturalny + banan+ 4 łyżki musli + ze 2 łyżki corn flakes'ów
śniadanie II:
*kromka razowca posmarowana bieluchem z warzywami + pomidor
obiad:
*filet z dorsza pieczony z warzywami (papryka,cebula,cukinia,p omidor) i ziołami + 1/2 torebki ryżu brązowego + miseczka mizerii z jogurtem naturalnym
podwieczorek:
* kilka porządnych garści orzechów arachidowych - bo zdrowe przecież
kolacja:
* będzie serek homo naturalny z cynamonem, i pewnie wpadnie jeszcze pomidor
ditty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 17:43   #22
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez ditty Pokaż wiadomość
To może ja w końcu doczekam się oceny mojego R ślicznie proszę :

śniadanie:
* jogurt naturalny + banan+ 4 łyżki musli + ze 2 łyżki corn flakes'ów
śniadanie II:
*kromka razowca posmarowana bieluchem z warzywami + pomidor
obiad:
*filet z dorsza pieczony z warzywami (papryka,cebula,cukinia,p omidor) i ziołami + 1/2 torebki ryżu brązowego + miseczka mizerii z jogurtem naturalnym
podwieczorek:
* kilka porządnych garści orzechów arachidowych - bo zdrowe przecież
kolacja:
* będzie serek homo naturalny z cynamonem, i pewnie wpadnie jeszcze pomidor
Bardzo ładnie Trochę za małe śniadanie, i te płatki troszkę uszukane, ale generalnie może być Na II śniadanie jakąś wędlinkę bym rzuciła, reszta posiłków bardzo ładnie
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 17:52   #23
ditty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 144
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie Trochę za małe śniadanie, i te płatki troszkę uszukane, ale generalnie może być Na II śniadanie jakąś wędlinkę bym rzuciła, reszta posiłków bardzo ładnie
Doczekałam się! Dziękuję Ci bardzo . Starałam się i widać się udało.
ditty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 17:54   #24
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
utrzymanie

hm..mam 172 cm,63 kg i chcę tę wagę utrzymać..dlaczego na U tyję??
  • jajko na twardo,grahamka z szynką,sałatą,serem Gouda
  • płatki Fitella,zalane mlekiem 1,5%
  • nektarynka
  • filet z piersi kurczaka,smażony na oliwie z oliwek,2 małe ziemniaki,buraczki,sos koperkowy
  • kawałek makreli wędzonej,talezryk sałatki jarzynowej z kapką majonezu i keczupu,kromka razowca,.2 łyżki tuńczyka wsw


co robię źle???
Mało jesz.. Niby nie powinnaś tyć. Ale byłaś wcześniej na reducji ? Jeśli byłaś na rygorystycznej redukcji, a teraz próbujesz utzrymać wagę, to za szybko wprowadzasz zmiany ? Może za duży przyrost kalorii,mimo,że generalnie niewiele jesz. .
Może jakaś specjalistka się wypowie , bo sama ciekawa jestem..Sama chciałabym jeść trochę więcej,ale boję się,że przytyję, nawet i ten jeden kg :/
Marzą mi się kanapki na kolację, a ciągle się boję
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:02   #25
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

redukcja...
  1. jajko na miękko,grahamka posmarowana wieśniakiem (można tak?),na to polędwica sopocka,sałata,pomidor
  2. szklanka mleka 1,5 %,gruszka
  3. niewielka pierś z kurczaka (na oliwie z oliwek),surówka z kwaszonej kapusty, 2 łyżki puree ziemniaczanego
  4. i porażka;(...byłam głodna na maxa..zjadłam parówkę małą-na ciepło,z keczupem,musztardą,maleńk ą porcję sałatki jarzynowej i kromkę razowca
  5. pół opakowania tuńczyka z pomidorkiem

chyba za dużo...
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:11   #26
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Abigal Pokaż wiadomość
Po powrocie z wakacji w górach 1,5 kg na plus / o prosze ;D to musiał być smaczny pobyt
i ciąg dalszy mojego P
I owsianka 6 łyżek płatków, szklanka mleka, łycha miodu, banan, łycha żyrawiny, garść migdałów, kilka daktyli (wyszła gęsta i pyyyszna, chyba najlepsza jaką jadłam ) / z banenem zawsze wychodzi najlepiej ;D
20 min gimnastyki
II ciastko francuskie z łososiem i szpinakiem na ciepło, miseczka sałatki z groszku, papryki, szczypioru i ogórka z majonezem / uwielbiam francuskie ciasto :ślina:
III talerz kartoflanki, pierś z kurczaka obsmażana saute w sosie grzoybowym, pół woreczka kaszy jaglanej z sosem grzybowym, duużo buraczków / bardzo ładny obiad
1h orbiterka
IV: ok 300ml budyniu wanliowego z konfiturą wiśniową by babcia, gruszka / ha! kubiłam dzisiaj budyń waniliowy to u mnie też będzie w najbliższym czasie
V: grahamka z masłem (ta duża ok. 100g), jajecznica z 2 jaj na maśle z cebulką, szczypiorem, pieczarkami, pomidor

ii...?
b.ładnie
moje dzisiaj P/u
I: duża bułka z ziarnami z serkiem kiri, szynką, sałatą, pomidorem, ogórkiem z curry + 0,5l kawy z mlekiem

II: 3 kulki lodów waniliowych (i jeszcze troche podjedzonych ) ze zmixowanym całym 0,5l kubkiem malin ( tego musu wyszła szklanka ;p ale smakowało pysznie <3)
jabłko, marchewka, 2 czekoladki z bombonierki

o: miska ee no właśnie czegoś a la leczo czy paprkarz ( smażona cebulka, mięsko z kurczaka, parówki, papryka, pomidory, cukinia, sto tysięcy przypraw i dużo tłuszczu XD) + kromka razowca

p: 0,5l zielonej z miętą, 50g mieszanki studenckiej ( @!@! wszystkie symptomy nadchodzącej @ a jej nie ma! )

k: micha płatków ( lubella, bf, mieszanka musli jakaś z rodzynkami, siemie lniane mielone i nie mielone i otręby) wkrojone jabłko, jogo jagodowy, duużo serka homo i maślanki 3%

mam jeszcze kubełek homo ;d i łyżeczke
ale czymś chyba zapomniałam xD
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:14   #27
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
redukcja...
  1. jajko na miękko,grahamka posmarowana wieśniakiem (można tak?),na to polędwica sopocka,sałata,pomidor Dobrze
  2. szklanka mleka 1,5 %,gruszka Trochę za mało, więcej białka powinno być.
  3. niewielka pierś z kurczaka (na oliwie z oliwek),surówka z kwaszonej kapusty, 2 łyżki puree ziemniaczanego Dobrze
  4. i porażka;(...byłam głodna na maxa..zjadłam parówkę małą-na ciepło,z keczupem,musztardą,maleńk ą porcję sałatki jarzynowej i kromkę razowca Żadnej tragedii nie ma. Skoro byłaś głodna bardzo to znaczy,że wcześniej zjadłaś za mało.Następnym razem jak będziesz miała ochotę na parówkę to przynajmniej zrezygnuj z keczupu i musztardy. A ta sałatka z majonezem ? W każdym razie nie przejmuj się tym
  5. pół opakowania tuńczyka z pomidorkiem Ładnie

chyba za dużo...
Nie za dużo
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:23   #28
weronisiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

ja rowniez prosze o ocene- REDUKCJA:
I: owsianka: 3/4 szklanki mleka 2%, 3 lyzki platkow owsianych, lyzeczka siemienia lnianego, kilka malin, + troche sliwek,
20 min hula-hop, 50 brzuszkow, sklony,20 min na rowerku stacjonarnym,
II: niecaly filet z mintaja, jeden maly ziemniak, pol garsci kostek sojowych i fasolki, troche czerwonej papryki i ogorka,
III: koktajl z jerzyn i malin-3/4 szklanki owocow, 1/4 szklanki mleka, jedno jablko, malutenka gruszka i kilka sliwek,
IV: serek wiejski z odrobina malin, jezyn i arbuza (wszystko po troszeczku), jablko.

i jak?
__________________
Zainspirowana otoczeniem ratuje świat.

Zrzucam kilogramy:
Było: 67
Jest: 53

Edytowane przez weronisiaa
Czas edycji: 2009-08-19 o 18:25
weronisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:28   #29
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez weronisiaa Pokaż wiadomość
ja rowniez prosze o ocene- REDUKCJA:
I: owsianka: 3/4 szklanki mleka 2%, 3 lyzki platkow owsianych, lyzeczka siemienia lnianego, kilka malin, + troche sliwek,
20 min hula-hop, 50 brzuszkow, sklony,20 min na rowerku stacjonarnym,
II: niecaly filet z mintaja, jeden maly ziemniak, pol garsci kostek sojowych i fasolki, troche czerwonej papryki i ogorka,
III: koktajl z jerzyn i malin-3/4 szklanki owocow, 1/4 szklanki mleka, jedno jablko, malutenka gruszka i kilka sliwek,
IV: serek wiejski z odrobina malin, jezyn i arbuza (wszystko po troszeczku), jablko.

i jak?
Wszystko ładnie, tylko ogólnie panuje tu zasada,że na R jemy owoce tylko w pierwszej części dnia. Nie wiadomo,jak to się odnosi do rzeczywistości, ja pochodzę do tego sceptycznie, i nie sądzę,żeby owoce wieczorem były naszym wrogiem. Jednakże zawierają cukry proste, których wieczorem nie powinno się spożywać. Także, dla pewności wrzuć owoce rano i do II śniadania, a resztę spędź pod znakiem warzyw
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:34   #30
weronisiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

dziekuje od jutra sie dostosuje do tego
__________________
Zainspirowana otoczeniem ratuje świat.

Zrzucam kilogramy:
Było: 67
Jest: 53
weronisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.