uspokójcie mnie !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-05, 09:55   #1
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575

uspokójcie mnie !!


Proszę, tylko na mnie nie krzyczcie! Ale we wtorek wzięłam ostatnią tabletkę, dzisiaj jest sobota, a ja jeszcze nie dostałam okresu... Wiem pewnie, że panikuję, ale zawsze dostawałam najpóźniej w sobotę od razu po wstaniu, a teraz nawet mnie nie bóli brzuch, nawet nie jestem taka ociężała i opuchnięta jak zawsze przed okresem Czy jest jakaś reguła kiedy dostaję się okres w tej 7-dniowej przerwie?
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 11:09   #2
takajednaIsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z nienacka ;)
Wiadomości: 65
Dot.: uspokójcie mnie !!

Nie martw sie, tez zawsze panikowalam jak nie dostawalam okresu nie ma reguly na dostawanie okresu w tej przerwie. Moze poprostu mialas ciezki okres ostatnio albo zmiany klimatu tudziez pogody wplynely na to, ze Ci sie spoznia krwawienie. Poczekaj do wieczora albo do jutra, okres powinien sie pojawic Trzymaj sie i wyluzuj, bo stres sprzyja spoznieniom okresu poza tym ciesz sie, ze masz troche dluzej spokoj od boli brzucha i dyskomfortu :P Pozdrawiam i nie martw sie a jak sie nie pojawi okres to idz do ginekologa on Ci wszystko wyjasni, bo my tu niewiele mozemy zdzialac oprocz psychicznego wsparcia
takajednaIsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 19:19   #3
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: uspokójcie mnie !!

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Proszę, tylko na mnie nie krzyczcie! Ale we wtorek wzięłam ostatnią tabletkę, dzisiaj jest sobota, a ja jeszcze nie dostałam okresu... Wiem pewnie, że panikuję, ale zawsze dostawałam najpóźniej w sobotę od razu po wstaniu, a teraz nawet mnie nie bóli brzuch, nawet nie jestem taka ociężała i opuchnięta jak zawsze przed okresem Czy jest jakaś reguła kiedy dostaję się okres w tej 7-dniowej przerwie?
możesz nawet wcale nie dostać okresuJesli nie pominełaś żadnej tabletki, nie masz powodu do paniki
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 19:43   #4
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: uspokójcie mnie !!

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
możesz nawet wcale nie dostać okresuJesli nie pominełaś żadnej tabletki, nie masz powodu do paniki
już dostałam!!!!

jeszcze nigdy tak nie spanikowałam, zawsze dostawałam okres jak w zegarku, często nawet o tej samej porze, po za tym bardzo ufam tabletkom, biorę je regularnie, wszystkie inne leki konsultuję z lekarzem, a dzisiaj jak rano wstałam i nic, ogarnęła mnie taka panika, że aż siebie nie poznawałam
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 23:23   #5
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: uspokójcie mnie !!

Nie patrz na to, że zawsze dostawałaś w sobotę rano. Ja miałam tak, że zawsze dostawałam 3-go dnia, koło 10 rano, pewnego dnia dostałam 3-go dnia wieczorem, a jak raz połączyłam 3 opakowania, to krwawienie dostałam 4-go dnia i od tamtej pory dostaje wlasnie w okolicach 4-go, tylko że nie zawsze o tej samej porze. Ważne, żeby krwawienie w ogóle w ciągu tej 7-mio dniowej przerwy przyszło.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 23:33   #6
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: uspokójcie mnie !!

Ja też miałam stracha, bo jak kończyłam w środę (tyle, że stosuję nuva ring) to w sobotę dostawałam okres, a pewnego razu dostałam w niedzielę, a teraz dostałam w piątek o.O Czasami tak bywa, nie ma co panikować jak przyjęłaś wszystkie tabletki ^^
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:35   #7
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: uspokójcie mnie !!

Ale to tak jest.
Im bardziej kobieta stresuje się spóźniającym sie okresem, tym dłużej będzie jej się spóźniał.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 17:36   #8
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: uspokójcie mnie !!

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Ale to tak jest.
Im bardziej kobieta stresuje się spóźniającym sie okresem, tym dłużej będzie jej się spóźniał.
Dokładnie. Oraz - im bardziej kobieta chce zajść w ciążę, tym mniejsze szanse.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.