zmiana koloru skory niemowlaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 18:34   #1
katarriina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: bournemouth uk.
Wiadomości: 6

zmiana koloru skory niemowlaka


mam pytanie czy ktos orientuje sie kiedy i w jakim czasie zmienia sie skora niemowlecia kiedy jedno z rodzicow jest czarne. w tej chwili moja coreczka ma 9 dni i jej skora jest taka czerwona podchodzaca do koloru ludzi bialych, takze jestem ciekawa czy zmieni kolor czy zostanie juz taka. ojciec jest murzynem. bede wdzieczna za odpowiedz
katarriina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:08   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: zmiana koloru skory niemowlaka

Nie jestem genatykiem ale znam kilka par mieszanych i kazde dziecko jakie sie urodzilo w takim zwiazku nie jest biale ,takie jak mama .
Kazde dziecko przejeło kolor skóry po ojcu (murzyn,hindus) juz w fazie plodowej było ciemne/czarne.
Nie wiem tez czy jest mozliwosc zmiany koloru pewnego dnia z bialego na czarny .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:33   #3
buunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piła/ Poznan
Wiadomości: 136
Dot.: zmiana koloru skory niemowlaka

Mam znajomego Araba, ktory ma dziecko z rodowita Polka, dodatkowo jest ona blondynka o bardzo jasnej skorze. Dziecko ma jasna karnacje, rude wlosy i niebeskie oczy po mamie. A odpowiadajac na pytanie kolor skory moze sie zmnienic po kilku dniach, tygodniach a nawet miesiacach. Allele ciemnej barwy wykazuja dominacje nad allelami bialej i dziecko takiej pary czesciej rodzi sie ciemnego koloru skory. Ale genetyka lubi platac figle i zdarzaja sie nawet przypadki, ze z bialych rodzicow rodzi sie ciemne dziecko Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i mocno kochac dzidzie
buunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 13:36   #4
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: zmiana koloru skory niemowlaka

Dzieci osób czarnoskórych (obojga) rodzą się zawsze bardzo jasne. Kolor się zmienia po paru tygodniach. Nie wiem jak będzie w waszym przypadku. Mojej mamy znajoma-biała ma dziecko z murzynem i jest ono zupełnie białe (ponoć tak się zdarza, ale bardzo rzadko ) Pozdrawiam.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.