Jaką farbę wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 21:44   #1
Evelinkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4

Jaką farbę wybrać?


Witam serdecznie,
z góry przepraszam jeśli piszę w złym dziale, bądź jeśli jest już taki temat, a wiem, że jest bo nawet go kiedyś widziałam, ale niestety nie mogę go teraz znaleźć, a liczę na szybką odpowiedź ;P

Otóż sprawa wygląda następująco. Ostatnio byłam na dekoloryzacji u fryzjerki z celem pozbycia się czarnych kłaków. Chciałam mieć delikatny miedziany kolorek i taki też mi Pani fryzjerka wyczarowała
Niestety odrosty są już na tyle duże, że muszę je zlikwidować i chciałabym pomalować sobie włoski farbą Loreal Casting, której wcześniej zawsze używałam jednak w innych kolorach.
Tak mi się mój obecny kolorek podoba, że strasznie bym chciała żeby mniej więcej taki pozostał, mógłby być troszkę jaśniejszy, nadal lekko rudawy
Z tego co wyczytałam go fajny by był bursztynowy blond, ale podobno nie ma go już na półkach
Myślałam też o miodowym bursztynie, bo z kolei sam bursztyn z tego co wyczytałam wychodzi jak ciemny brąz...
Może macie jakieś pomysły drogie Wizażanki?
Załączam zdjęcie- światło sztuczne, najlepiej chyba odzwierciedla właściwy kolorek (zaznaczam, że bez światła kolor wygląda poprostu na zwykły brąz, dopiero przy świetle mieni się rudawo)

Edytowane przez Evelinkaaa
Czas edycji: 2010-05-27 o 21:54
Evelinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 21:45   #2
furion44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Jaką farbę wybrać?

Witam.
Polecam odżywczą koloryzację Garnier Nutrisse Cream na poziomie 76 - miedziana czerwień.
furion44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:45   #3
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: Jaką farbę wybrać?

Ja uzywalam 2 lata koloru bursztyn z Castingu i nigdy nie wyszedl mi jak ciemny braz. A moj naturalny odcien wlosow to wlasnie bardzo ciemny braz i mialam kolorek z takim czerwonym polyskiem jak Twoj, tylko ciemniejszy (i ciemniejszy niz na opakowaniu tej farby, bo mam generalnie ciemne wlosy).
Mnie sie wydaje, ze kolor bursztyn bedzie dobry, bo widze po odrostach, ze masz tez dosyc ciemne wlosy, ale chyba troszke jasniejsze od moich.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.