Scent Bar XX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 01:11   #61
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Excatly!
Piwo działa, dobre piwo

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
idę spróbowac wytropic gdzies jakąś końcóweczke Safari damskiego i blue dzinasa meskiego i bóg jeden wie , co jeszcze .........może mały zielony naroznik do pokoju.


---

A spora to też zarodnik jest

A zarodnik to rozmnażanie, a rozmnażanie to cionsza! A spora spora = duży zarodnik = ciężki poród = obolała wadżajna

To może ja lepiej się już ładnie pożegnam
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 06:00   #62
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XX

Dzień dobry

przespałam otwarcie nowego baru
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 07:15   #63
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XX

__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 07:39   #64
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XX

__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:46   #65
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XX

__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:19   #66
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XX

A co tak wszyscy dziś ziewają?

U mnie pakowania ciąg dalszy, w sumie szkoda że się nie wyrobiłam na wczoraj, bo byłoby teraz mniej jeżdżenia, ale cóż zrobić, miałam taką straszliwą niechęć do pakowania że odkładałam i odkładałam i przepadło.



W ogóle to mam idiotyczny problem
Jak sądzicie, czy jakbym znalazła jakoś niedługo fajne mieszkanie i udałoby mi się je kupić, wyremontować itp. to nie zrobiłabym bardzo wielkiego świństwa pani wynajmującej wyprowadzając się po np. krócej niż pół roku? Teoretycznie wiem że mogę tę umowę rozwiązać w każdej chwili ale jakieś takie dziwne poczucie obowiązku mi się wykluło, że powinnam tam jednak trochę pomieszkać...

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
to samo dzis pomyślałam miotając sie po kuchni , ale doszłam do wniosku ze jednak mam pecha , a inox inoxowi nie równy niestety, ja mam ten najgorszy chyba
może i masz pecha?

a co to w ogóle jest ten inox?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Polly, ale ten Małaszyński dupę grubaśną ma, kto by powiedział (aż miło popatrzeć)


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
przespałam otwarcie nowego baru
ale za to jak wcześnie wstałaś
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:17   #67
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość



W ogóle to mam idiotyczny problem
Jak sądzicie, czy jakbym znalazła jakoś niedługo fajne mieszkanie i udałoby mi się je kupić, wyremontować itp. to nie zrobiłabym bardzo wielkiego świństwa pani wynajmującej wyprowadzając się po np. krócej niż pół roku? Teoretycznie wiem że mogę tę umowę rozwiązać w każdej chwili ale jakieś takie dziwne poczucie obowiązku mi się wykluło, że powinnam tam jednak trochę pomieszkać...

ja mysle ze znalezienie mieszkania, kupienie go i "zrobienie " to akurat z ół roku moze zająć



Cytat:
może i masz pecha?

a co to w ogóle jest ten inox?
stal nierdzewna
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 10:45   #68
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XX

Dobry

Ja temu kolesiowi od Guerlaina wcale nie zazdroszczę. Wcale... Wcale! :

Edytowane przez Pin up girl
Czas edycji: 2010-11-06 o 10:49
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:49   #69
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Redsik - nie mam pojęcia, jak można gotowce z mikrofali nad domowe obiady przedkładać
Domowe obiady som wstrentne. Zwłaszcza zupy, ciapy, sosy, kasze i mięso wołowe. I nie mówie o zdolnościach kulinarnych pani domu tyko ogólnie. Ja tam lubię z dań obiadowych chińszczyznę, sushi, kebab, pizzę, cheeseburgery, pieczone udka kurczaka, gyros, skrzydełka w miodzie, szaszłyki, naleśniki i lasagne ze szpinakiem. A niestety większość obiadów domowych sprowadza się do zupy, schaboszczaka/wołowego, ciapki kartoflanej i mizerii alb innej paskudnej domowej surówki z marchewką

Kamena, pół roku to wg mnie i tak długo, z tego co obserwuję ludzie znikają po miesiącu, dwóch. Pocieszę Cię, że u nas od znalezienia do wyremontowania i zamieszkania minęło 5 miesięcy

A teraz wynajmujemy znajomym tamto stare i jedna para po dwóch tyg podziękowała a przez nich robiliśmy wszystko jak na sraczkę, tak im się spieszyło do zamieszkania, Pamiętacie jak rozpaczałam jaki tu pier...k w tym nowym i że potrzeba jeszcze z tygodnia na uprzątnięcie syfu. Cóż, ten tydzień minął a oni zapowiedzieli wyprowadzkę. Na szczęście znalazł się inny komplet chętnych
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:18   #70
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XX

przyszłam zakomunikowac ze znalazłam magiczny sposów na moją syfną kuchenkę -wyczyściłam ją pastą do zębów
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:23   #71
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
A co tak wszyscy dziś ziewają?
bo ściagnęli z łóżka za wcześnie
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Dobry

Ja temu kolesiowi od Guerlaina wcale nie zazdroszczę. Wcale... Wcale! :

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Domowe obiady som wstrentne. Zwłaszcza zupy, ciapy, sosy, kasze i mięso wołowe. I nie mówie o zdolnościach kulinarnych pani domu tyko ogólnie. Ja tam lubię z dań obiadowych chińszczyznę, sushi, kebab, pizzę, cheeseburgery, pieczone udka kurczaka, gyros, skrzydełka w miodzie, szaszłyki, naleśniki i lasagne ze szpinakiem. A niestety większość obiadów domowych sprowadza się do zupy, schaboszczaka/wołowego, ciapki kartoflanej i mizerii alb innej paskudnej domowej surówki z marchewką
pod względem chińszczyzny i pizzy
Ja to się jeszcze posiekać dam za spaghetti i makarony
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
przyszłam zakomunikowac ze znalazłam magiczny sposów na moją syfną kuchenkę -wyczyściłam ją pastą do zębów


A ja przy okazji porządków w szafie znalazłam czarne boa z piór Już nie pamiętam, kiedy je kupiłam, ale może kiedyś się przyda...

Weekendowy dowcip z rana:
- Chodźmy na piwo.
-Jak ty dziwnie wypowiadasz słowo wódka...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-11-06 o 11:24
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 11:37   #72
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ja mysle ze znalezienie mieszkania, kupienie go i "zrobienie " to akurat z ół roku moze zająć
no w sumie...
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
stal nierdzewna
ale kazda nierdzewna? czy jakaś specjalna?

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Domowe obiady som wstrentne. Zwłaszcza zupy, ciapy, sosy, kasze i mięso wołowe. I nie mówie o zdolnościach kulinarnych pani domu tyko ogólnie. Ja tam lubię z dań obiadowych chińszczyznę, sushi, kebab, pizzę, cheeseburgery, pieczone udka kurczaka, gyros, skrzydełka w miodzie, szaszłyki, naleśniki i lasagne ze szpinakiem. A niestety większość obiadów domowych sprowadza się do zupy, schaboszczaka/wołowego, ciapki kartoflanej i mizerii alb innej paskudnej domowej surówki z marchewką
przecież to co lubisz, czyli chińszczyznę, pieczony drób w rożnych odsłonach, szaszłyki, lasagne, itp. można spokojnie robić w domu, domowy obiad nie musi się koniecznie składać z zupy, paciajki ziemniaczano-gulaszowej i mizerii (choć osobiście uwielbiam tradycyjne domowe obiadki)
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Kamena, pół roku to wg mnie i tak długo, z tego co obserwuję ludzie znikają po miesiącu, dwóch. Pocieszę Cię, że u nas od znalezienia do wyremontowania i zamieszkania minęło 5 miesięcy

A teraz wynajmujemy znajomym tamto stare i jedna para po dwóch tyg podziękowała a przez nich robiliśmy wszystko jak na sraczkę, tak im się spieszyło do zamieszkania, Pamiętacie jak rozpaczałam jaki tu pier...k w tym nowym i że potrzeba jeszcze z tygodnia na uprzątnięcie syfu. Cóż, ten tydzień minął a oni zapowiedzieli wyprowadzkę. Na szczęście znalazł się inny komplet chętnych
nie no, miesiąc, dwa to już przegięcie, co ci ludzie, zaraz nastepnego dnia po wprowadzeniu się wypowiadają umowę

ale pocieszyłaś mnie, czyli nie muszę się martwić, nie będę wredną świnią

a jeszcze się zapytam, jeśli to oczywiście nie tajemnica, ile kasy Wam w sumie poszło na zakup i remont?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
przyszłam zakomunikowac ze znalazłam magiczny sposów na moją syfną kuchenkę -wyczyściłam ją pastą do zębów
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:59   #73
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XX

Witojcie w nowym Barze


Nie nadrobię pewnie , wpadłam tak z doskoku ,mam w domu totalną rozpierduchę..Wczoraj jak byłam u lekarza wpadł do domu TŻ i rozwalił ścianę,wyobrażacie sobie jaki dziś bajzel?
Mam do ogarnięcia milion rzeczy z jednej strony nie istniejącej już ściany i z drugiej :/ A przed chwilą zadzwonił że zaraz przyjedzie i będzie robił podwieszany w kuchni.
W czwartek kupiliśmy zmywarę i piekarnik-nie targowałam się no i wiadomo..przepłaciliśmy
Electrolux ,bo nic innego nie miało "bajerów"
Jeszcze czeka nas zakup płyty mikrofali do zabudowy ( nie wiem po co) i okapu,okap wymyśliłam też do zabudowy,początkowo miał być ten ze szkłem i blachą ,wiecie?

Mam nadzieję że jakoś to przeżyję




a co u Was?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:14   #74
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ludzie-niech mnie ktoś oświeci-mam kuchenke inox i jest cała maziata-wygląda syfiaście,a im bardziej ją myję tym gorzej wygląda-chyba sie potnę czerstwą bułką-nie wiem co z tym zrobić-ma ktoś jakis sposób
Na pastę do zębów bym nie wpadła
Ja czyszczę po prostu sprayem do czyszczenia inoxu. Sprawdza się i na kuchence i na lodówce

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Vesenka - foch i obraza
Ale to taki foch na dobre? Będziesz chodzić z miną jak Anja? Czy raczej Ci przejdzie?
Zresztą rycerzowi Gryszardowi z Kopenhagi herbu Myszka i dwie pałki nie wypada się fochać


Co myślicie o takiej sukience http://allegro.pl/nowa-suknia-tafta-...299018406.html ? Kolor czerwone wino? Nada się na gwiazdkową firmową imprezę w eleganckim miejscu? Kusi mnie żeby kupić
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:23   #75
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Piwo działa, dobre piwo





---

A wiesz, że mi wczoraj coś nie pasowało, ale już byłam za bardzo senna by się nad tym rozwodzić A Ty jak zwykle musisz się czepiać szczegółów Już poprawione, proszę usunąć ten cytat Bo hakerów wynajmę i go usuną





Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
bo ściagnęli z łóżka za wcześnie




Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A ja przy okazji porządków w szafie znalazłam czarne boa z piór Już nie pamiętam, kiedy je kupiłam, ale może kiedyś się przyda...



Likarstwo przestało działać i znów mnie męczy kaszel

Pani Dr, jest Pani???

Na pewno raz dziennie dawkować?? Halo??

__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:25   #76
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Na pastę do zębów bym nie wpadła
Ja czyszczę po prostu sprayem do czyszczenia inoxu. Sprawdza się i na kuchence i na lodówce



a jaki to konkretnie spray??

bo ja czyszcze takim zelem niby tez do stali i to kompletna porazka jest

a czym skutecznie czyścic zlew stalowy? (przyżółkł mi chyba od kawy i herbaty )
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:04   #77
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Co myślicie o takiej sukience http://allegro.pl/nowa-suknia-tafta-...299018406.html ? Kolor czerwone wino? Nada się na gwiazdkową firmową imprezę w eleganckim miejscu? Kusi mnie żeby kupić
dobre, jak sie zakombinuje z dodatkami, mozna nawet w tym z pare razy wyjsc
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:26   #78
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość


Co myślicie o takiej sukience http://allegro.pl/nowa-suknia-tafta-...299018406.html ? Kolor czerwone wino? Nada się na gwiazdkową firmową imprezę w eleganckim miejscu? Kusi mnie żeby kupić
fason fajny-uniwersalny, tylko kolory mnie jakos nie porywają...no ale to kwestia gustu

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

wsciekłąm sie -kupiłam dziecku na all tablice magnetyczną, okazało sie ze złazi z niej farba , bo oderwaniu naklejki farba złazła z całego naroznika . Przeklęty bubel . pisze do sprzedawcy
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:27   #79
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a jaki to konkretnie spray??

bo ja czyszcze takim zelem niby tez do stali i to kompletna porazka jest

a czym skutecznie czyścic zlew stalowy? (przyżółkł mi chyba od kawy i herbaty )
mam ten http://www.euro.com.pl/produkty-czys...dzewnej-.bhtml Z tej samej serii mam mleczko do czyszczenia płyt ceramicznych i spray do mycia lodówek. Wszystkie bardzo sobie chwalę.

A na plamy na zlewie dobrze robi czyszczenie sodą oczyszczoną

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
dobre, jak sie zakombinuje z dodatkami, mozna nawet w tym z pare razy wyjsc
Fakt Sama w sobie trochę bezpłciowa, ale podoba mi się właśnie to,że łatwo ją odmienić
Mam pomysł na komplet biżu z czarnych kryształów. Powinien się ładnie komponować. Będę musiała trochę podłubać jak się zdecyduję

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
fason fajny-uniwersalny, tylko kolory mnie jakos nie porywają...no ale to kwestia gustu
ja i tak robię postępy- tym razem nie będzie czarna
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 13:35   #80
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
mam ten http://www.euro.com.pl/produkty-czys...dzewnej-.bhtml Z tej samej serii mam mleczko do czyszczenia płyt ceramicznych i spray do mycia lodówek. Wszystkie bardzo sobie chwalę.

A na plamy na zlewie dobrze robi czyszczenie sodą oczyszczoną

a ten spray to sie tylko psika i ściera tak? juz bez zmywania wodą?
mozna go kupic w markecie czy tylko w sklepie adg?

a sodą jak sie czyści? prosze o wskazówki bo nie mam pojęcia (suchą,rozpuszczaoną, zatkac zlew i moczyc? )





Cytat:
ja i tak robię postępy- tym razem nie będzie czarna

a jaka?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:42   #81
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
kurde , ja po zastanowieniu doszłam do wniosku ,że nie znam żadnych męskich zapachów Guerlain
Coriolan jest zabójczy A reszta, z tych, które testowałam jakoś nie zapada w pamięć

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę tymczasem na spotkanie z Trusk i jej przepastnym pudełeczkiem próbkowym.
Ja też

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
no Tru jest w kwestii kobiecych perfum działających na płeć męską moim zdaniem jeśli nie nieomylna to mocna
Ja?!

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Szkoda, że nicka nie można zmieniać i mieć to samo konto
Ja też nad tym ubolewam
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:42   #82
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
ozwiązać w każdej chwili ale jakieś takie dziwne poczucie obowiązku mi się wykluło, że powinnam tam jednak trochę pomieszkać...
hej, hej, przywołuję do porządku - czyżby kuleżanka nei wiedziała że poczucia obowiązku niedorzeczne bywają i wpędzają potem we frustrację



miej ty lepiej poczucie realizacji własnych pragnień i dogadzania sobie


no na szczęście jest ajk mówią pół roku to może zająć


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Domowe obiady som wstrentne. Zwłaszcza zupy, ciapy, sosy, kasze i mięso wołowe. I nie mówie o zdolnościach kulinarnych pani domu tyko ogólnie. Ja tam lubię z dań obiadowych chińszczyznę, sushi, kebab, pizzę, cheeseburgery, pieczone udka kurczaka, gyros, skrzydełka w miodzie, szaszłyki, naleśniki i lasagne ze szpinakiem. A niestety większość obiadów domowych sprowadza się do zupy, schaboszczaka/wołowego, ciapki kartoflanej i mizerii alb innej paskudnej domowej surówki z marchewką
Ty po prostu nie lubisz gotować - bo te inne też trzeba gotować ale przeceiż można zamówić czyż nie ?


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
przyszłam zakomunikowac ze znalazłam magiczny sposów na moją syfną kuchenkę -wyczyściłam ją pastą do zębów
dzięki bogu

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Witojcie w nowym Barze

witojcie, wizażystko

gratulujem Ci bajerów na prąd



Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Likarstwo przestało działać i znów mnie męczy kaszel

Pani Dr, jest Pani???

Na pewno raz dziennie dawkować?? Halo??

no tak, czyli jest Pani w ostrej fazie, no cóż obawiam się że trzeba będzie 3 razy dziennie przez kolejne 3 dni z rzędu - oczywiście przeciwskazaniem bezwzględnym jest skłonność do uzależnień i choroba wrzodowa żołądka

"przed użyciem należy zapoznać sie z ulotką informacyjną lub zapytać farmaceutę"

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

a czym skutecznie czyścic zlew stalowy? (przyżółkł mi chyba od kawy i herbaty )

jezu no ja cifem całe życie - ale ja mam taki chropowaty jak plaster miodu jeśli wiecie o co kaman - no ale metalowy

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-11-06 o 13:44
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:44   #83
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Teoretycznie wiem że mogę tę umowę rozwiązać w każdej chwili ale jakieś takie dziwne poczucie obowiązku mi się wykluło, że powinnam tam jednak trochę pomieszkać...
Nie ma chyba jakichś określonych granic czasowych, chociaż nie wyobrażam sobie wprowadzać się do mieszkania, pakować te wszystkie graty, ogarniać przez parę dni ten cały burdel, by po miesiącu przechodzić to na nowo Przypadek Red to w ogóle jakieś nieporozumienie, niepoważni ludzie (że tak to delikatnie ujmę)

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Ja temu kolesiowi od Guerlaina wcale nie zazdroszczę. Wcale... Wcale! :
Ja też! Ja też! Nic a nic, wcale i fogle

Dobrze kłamię?

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Domowe obiady som wstrentne. Zwłaszcza zupy, ciapy, sosy, kasze i mięso wołowe. I nie mówie o zdolnościach kulinarnych pani domu tyko ogólnie
No ale to przecież od tych zdolności kulinarnych zależy właśnie, czy będziesz robiła trzy zupy na krzyż przez okrągły rok, a do tego schaboszczaka, zrazy i surówkę z kapusty

Cytat:
Ja tam lubię z dań obiadowych chińszczyznę, sushi, kebab, pizzę, cheeseburgery, pieczone udka kurczaka, gyros, skrzydełka w miodzie, szaszłyki, naleśniki i lasagne ze szpinakiem
Da się przecież zrobić w domowych warunkach

Cytat:
A niestety większość obiadów domowych sprowadza się do zupy, schaboszczaka/wołowego, ciapki kartoflanej i mizerii alb innej paskudnej domowej surówki z marchewką
A co jest złego w surówce z marchewką?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
przyszłam zakomunikowac ze znalazłam magiczny sposów na moją syfną kuchenkę -wyczyściłam ją pastą do zębów


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Weekendowy dowcip z rana:
- Chodźmy na piwo.
-Jak ty dziwnie wypowiadasz słowo wódka...


Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Nie nadrobię pewnie , wpadłam tak z doskoku ,mam w domu totalną rozpierduchę..Wczoraj jak byłam u lekarza wpadł do domu TŻ i rozwalił ścianę,wyobrażacie sobie jaki dziś bajzel?Mam do ogarnięcia milion rzeczy z jednej strony nie istniejącej już ściany i z drugiej :/ A przed chwilą zadzwonił że zaraz przyjedzie i będzie robił podwieszany w kuchni.
W czwartek kupiliśmy zmywarę i piekarnik-nie targowałam się no i wiadomo..przepłaciliśmy
Electrolux ,bo nic innego nie miało "bajerów"
Jeszcze czeka nas zakup płyty mikrofali do zabudowy ( nie wiem po co) i okapu,okap wymyśliłam też do zabudowy,początkowo miał być ten ze szkłem i blachą ,wiecie?

Mam nadzieję że jakoś to przeżyję


Biedne Skarbiątko, skończcie już może lepiej ten remont raz na zawsze

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ale to taki foch na dobre? Będziesz chodzić z miną jak Anja? Czy raczej Ci przejdzie?
Okropna jesteś

Cytat:
Zresztą rycerzowi Gryszardowi z Kopenhagi herbu Myszka i dwie pałki nie wypada się fochać
Też prawda, nadobna Niewiasto

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
A wiesz, że mi wczoraj coś nie pasowało, ale już byłam za bardzo senna by się nad tym rozwodzić A Ty jak zwykle musisz się czepiać szczegółów Już poprawione, proszę usunąć ten cytat Bo hakerów wynajmę i go usuną
Boooshe, jaki ja gordżys z inglisz jestem, anglistów nawet poprawiam, klękajta

---

Wszyscy mnie dzisiaj wkur***ją
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:50   #84
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XX

Sobota popołudnie... czas chyba coś przekąsić, co nie?
Uwaga, lachony - ciastka przyszły
Na początek coś dla mnie czyli Vrecik
W odzieniu tyż fajny
wersja z sianem spod pachy especially fot Miciel
i jako statua wolności
Daleko jeszcze?...
wesołe jest życie Trolla
chłopak z gitarą
ciacho z Eluveitie w wersji romantik
i laska z zespołu - ach, co za włos!
dziki chłop z lasu
wiking
perspektywa MA znaczenie
petri małolat
ale z flaczejacą klatą
Ensiferum nie ma nic do ukrycia... (hm, zostawię dla Was ocenę, co ma pod tą kiecą )
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-11-06 o 13:55
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:56   #85
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


jezu no ja cifem całe życie - ale ja mam taki chropowaty jak plaster miodu jeśli wiecie o co kaman - no ale metalowy


a ja mam gładki tzn taki jakby satynowany...i juz go w sumie machłam przez pomyłkę szmatką z cifem (i tak samo zrbiłam z kuchenką) i mam za***iste rysy..i no zlewie i na kuchence...a to były dosłownie 2,3 ruchy , szmatą na której był cif, ale ją wypłukałam ....ech.......

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

halny wieje....gorale owce gwałcą..a ja mam zatkane zatoki
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 14:04   #86
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A co jest złego w surówce z marchewką?
marchewka

rozpaczyłam celinę - test niuchowy

test skórny jutro/pojutrze
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 14:04   #87
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a ja mam gładki tzn taki jakby satynowany...i juz go w sumie machłam przez pomyłkę szmatką z cifem (i tak samo zrbiłam z kuchenką) i mam za***iste rysy..i no zlewie i na kuchence...a to były dosłownie 2,3 ruchy , szmatą na której był cif, ale ją wypłukałam ....ech.......

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

halny wieje....gorale owce gwałcą..a ja mam zatkane zatoki
no ale są cify takie w spreju też

Maja -
uwielbiaaaaaaam Cię i nienawidzę jednocześnie za podkuszanie

jakie towaryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyy

o mamo


perspektywa - miszczostwo

pjona

ach i och cobytu cobytu cobytu teraz zrobić

nie będę wchodzić w linki od Mai
nie będę wchodzić w linki od Mai
nie będę wchodzić w linki od Mai
nie będę wchodzić w linki od Mai

tak mi dopomóż wizaż

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-11-06 o 14:07
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 14:06   #88
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
wersja z sianem spod pachy especially fot Miciel
no weeeź mu coś powiedz
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 14:07   #89
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XX

Heloł.

Jestem skonana. Drugą noc z rzędu nie spałam Jestem cholernie rozdrażniona, zmęczona i słaba

Byłam dziś u nowej fryzjerki. Szybko, tanio Póki co- jest git. Nie wyglądam rewelacyjnie - ale jak się chce zapuścić włosy, to niestety trzeba jakoś przemęczyć fazę przejściową ( czytaj - wyglądnie jak pół dupy zza krzaka). Po latach mam znowu prostą grzywkę na całe czoło

Czy znacie jakieś sposoby na przyspieszenie rośnięcia włosów?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 14:31   #90
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XX

Ves - fajna sukienka
mi się z 50's kojarzy
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

halny wieje....gorale owce gwałcą..a ja mam zatkane zatoki


Madzik
Sama się męczę z zapuszczaniem
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
no ale są cify takie w spreju też

Maja -
uwielbiaaaaaaam Cię i nienawidzę jednocześnie za podkuszanie

jakie towaryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyy

o mamo


perspektywa - miszczostwo

pjona

ach i och cobytu cobytu cobytu teraz zrobić

nie będę wchodzić w linki od Mai
nie będę wchodzić w linki od Mai
nie będę wchodzić w linki od Mai
nie będę wchodzić w linki od Mai

tak mi dopomóż wizaż
Dla mnei ten koleś z Ensiferum wymiata - się przyglądam i nie wiem, czy ma on bieliznę czy nie ma
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
no weeeź mu coś powiedz
Coś się nie podoba??

Ja tam wezmę jaki jest
tu w wersji parkowej "le parcour"
Jak to piwo się skończyło?
Słońce Finlandii
Silence! I'll kill you!
Czarny koń
niezabezpieczone tyły
****a zapomniałem tekstu
ta mina mówi sama za siebie
Ciastek z skórach
i panda
ciacho bląt
I dziki chuop z lasu w wersji Kamenowatej

P.S. czy byłyście grzecznymi dziewczynkami?
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-11-06 o 14:36
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.