Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 20:17   #31
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

3
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:20   #32
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

Idę na taki młodzieżowy bal, więc będziemy pewnie sporo tańczyć dziękuję za rady a jakie dodatki do niej? Mogłabyś zerknąć, Miss? http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=21503 oczywiście zapraszam też inne Wizażanki pytanie do wieszaczka w linku - czy takie buty bez rajstop nie obetrą mi nóg? ^^ bo cieliste do tego fasonu nie pasują, ciemne kryjące chyba też nie? No i do sukienki chyba takie nie będą pasować.
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:00   #33
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Idę na taki młodzieżowy bal, więc będziemy pewnie sporo tańczyć dziękuję za rady a jakie dodatki do niej? Mogłabyś zerknąć, Miss? http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=21503 oczywiście zapraszam też inne Wizażanki pytanie do wieszaczka w linku - czy takie buty bez rajstop nie obetrą mi nóg? ^^ bo cieliste do tego fasonu nie pasują, ciemne kryjące chyba też nie? No i do sukienki chyba takie nie będą pasować.
co do torebki ja bym wybrała tę kremową chanelkę - mam bardzo podobną (albo nawet taką samą jeśli to Gallantry ) i uważam że jest bardzo elegancka i świetna na takie okazje ( i całkiem pojemna), a ta czarna z wstążką wydaje mi się za 'zwyczajna' na sylwester

co do rajstop ja bym założyła czarne, a czy bardziej kryjące czy mniej to zależy w jakich lepiej się czujesz

co do butów to jak rozumiem te są/będą nowe, więc w sumie obcieranie masz jak w banku (choć jeśli wypijesz trochę więcej alkoholu to możesz tego w ogóle nie zauważać hehe) - ja polecam wkładki żelowe, jednak założenie rajstop (choć są to peep toe - zawsze też możesz spróbować znaleźć klasyczne półbuty z zakrytymi palcami) no i jeszcze jest taki sposób na nowe buty - znaleziony na jednym filmiku youtube - trzeba obić piętę buta młotkiem --> czy pomoże i jak bardzo zależy jak dużo masz cierpliwości no i od materiału buta

a biżuterię fajnie dobrać kolorystycznie (czyli jasna kremowa, biała, srebrna np.) do torebki - wiesz chodzi mi o to żeby wszystko nie było za czarne, bo to w końcu sylwester

a tak dodam jeszcze bo widziałam, że pisałaś coś o zmarznięciu, zawsze można coś pokombinować i się jakoś częściowo przebrać na miejscu czy to zdjąć spodnie czy zmienić buty - wiele dziewczyn tak robi, nawet jak się idzie do klubu zimą

i zgadzam się z zoilą co do bolerka choć ja najpewniej bym wybrała czarne (oczywiście jeśli takowe bym miała)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:58   #34
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

Yym ta torebeczka to raczej firma no-name i jest szara, może w świetle lampki taka beżowa wyszła co do rajstop - wyszperałam na wizażu patent, że można do peep toe założyć rajstopy bez palców (całkiem bez palców, a nie bez szwa), np https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1210107235 albo zrobić takie samemu, wycinając dziurki na palce w zwykłych rajstopach i opalając je zapałką, żeby się nie pruły aaj, to straszna wiocha, ale chociaż mniej by mnie obtarły gdyby na reszcie nogi byłyby rajstopy... no i wtedy tylko cieliste, jak najbardziej zbliżone do koloru skóry (bladej, zresztą) żeby palce się nie odznaczały. Będą cieliste pasować do tej sukienki? Chyba będą, bo czemu by nie

Hm, jak wypiję trochę więcej alkoholu w tych butach mogę nie zajść daleko, haha a możesz powiedzieć więcej, jak tego buta obić? Mam w domu swoje sprawdzone buty na obcasie, czarne, tyle że one są prawie całkiem proste, eleganckie. Zaraz dorzucę foto tylko na sylwestra chciałam bardziej zaszaleć (i być jeszcze trochę wyższa, moje 168 cm przy partnerze 189 cm to troszkę ubogo ) myślę, że wzięłabym ze sobą jakieś balerinki, jak nie wytrzymam to zmienię i będę maluteńka przy nim, ale trudno gdybym jeszcze brała kozaki, żeby przebrać na inne buty miałabym 3 pary butów ze sobą, szał

Pooglądam biżu i bolerka jutro, może znajdę coś ładnego dziękuję za długaśną wypowiedź

Na tamtym wieszaku dodałam w/w buty
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."

Edytowane przez Monika1994
Czas edycji: 2010-12-28 o 22:24
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:59   #35
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Yym ta torebeczka to raczej firma no-name i jest szara, może w świetle lampki taka beżowa wyszła co do rajstop - wyszperałam na wizażu patent, że można do peep toe założyć rajstopy bez palców (całkiem bez palców, a nie bez szwa), np https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1210107235 albo zrobić takie samemu, wycinając dziurki na palce w zwykłych rajstopach i opalając je zapałką, żeby się nie pruły aaj, to straszna wiocha, ale chociaż mniej by mnie obtarły gdyby na reszcie nogi byłyby rajstopy... no i wtedy tylko cieliste, jak najbardziej zbliżone do koloru skóry (bladej, zresztą) żeby palce się nie odznaczały. Będą cieliste pasować do tej sukienki? Chyba będą, bo czemu by nie

Hm, jak wypiję trochę więcej alkoholu w tych butach mogę nie zajść daleko, haha a możesz powiedzieć więcej, jak tego buta obić? Mam w domu swoje sprawdzone buty na obcasie, czarne, tyle że one są prawie całkiem proste, eleganckie. Zaraz dorzucę foto tylko na sylwestra chciałam bardziej zaszaleć (i być jeszcze trochę wyższa, moje 168 cm przy partnerze 189 cm to troszkę ubogo ) myślę, że wzięłabym ze sobą jakieś balerinki, jak nie wytrzymam to zmienię i będę maluteńka przy nim, ale trudno gdybym jeszcze brała kozaki, żeby przebrać na inne buty miałabym 3 pary butów ze sobą, szał

Pooglądam biżu i bolerka jutro, może znajdę coś ładnego dziękuję za długaśną wypowiedź

Na tamtym wieszaku dodałam w/w buty
Noooo te peep toe wiadomo, że zrobią większe wrażenie, i w końcu raz się żyje Bo te drugie buty to widzę, że o wiele niższe no i zwyczajniejsze po prostu.

A te cieliste rajstopki bez palców (szczerze mówiąć nie wiedziałam że takowe istnieją ) to świetny pomysł. Bo ja np. bałabym się eksperymentów z wypalaniem dziury na palce, hehe.

A jak torebka szara to tym bardziej srebrna biżuteria. Znaczy jakieś kolczyki/bransoletki jeśli nosisz.

Z co do obijania pięty buta... to tak bierzesz taboret/stołek - ustawiasz do góry nogami, na jedną nogę nakładasz buty (tak że pięta buta jest na górze nogi stołka) no i tą częścią młotka którą wbija się gwoździe delikatnie ostukiwujesz piętę buta tak aż poczujesz że materiał zrobił się miękciejszy. - chyba nie umiem tego inaczej opisać

o znalazłam ten filmik na yt - http://www.youtube.com/results?searc...b+na+buty&aq=f
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2010-12-28 o 23:07
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:04   #36
EwelinaM01
Rozeznanie
 
Avatar EwelinaM01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

w 3 wyglądasz bardzo ładnie
EwelinaM01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:15   #37
dolcebabex
Wtajemniczenie
 
Avatar dolcebabex
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 238
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

3
__________________

dolcebabex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 23:19   #38
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

Też dowiedziałam się dopiero dzisiaj spróbowałam na podkolanówce - działa! więc chyba fajnie będzie wyglądać ^^ z opukaniem butów spróbuję, mam nadzieję że nie zrobię im krzywdy a więc jak dobrze pójdzie jutro wrzucę foto nowych zakupów i sukienkę bez spodni pod spodem dziękuję ślicznie za wszystkie rady

__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 01:00   #39
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

Moim zdaniem 3
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 23:46   #40
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

3
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:08   #41
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Którą sukienkę na bal sylwestrowy? :)

2 i 3
Ale w 3 wyglądasz rewelacyjnie!
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.