Ból brzucha w 4 miesiacu ciąży.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 08:40   #1
pola72
Przyczajenie
 
Avatar pola72
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Question

Ból brzucha w 4 miesiacu ciąży..


Od jakiś dwóch dni odczuwam dziwny ból podbrzusza w okolicach lewego jajnika, ból ten nie jest ciągły, najbardziej dokucza mi w nocy przy przekręcaniu się i czasem w ciągu dnia podczas siedzenia jestem właśnie w 16 tygodniu ciąży, podobno niektóre bóle brzucha zdarzają się w tym stanie.. na samym początku miewałam takowe ale bardziej podobne do tych podczas miesiaczki, lekarz przepisał mi wtedy no-spę i powiedział że to normalne :/ dlatego teraz jestem zdezorientowana.. jakie bóle brzucha zalicza się do normalnych a jakimi trzeba się martwić
__________________
Robię zawsze to co chcę
pola72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 16:01   #2
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Ból brzucha w 4 miesiacu ciąży..

ja bym sie martwila kazdym, idź lepiej do gina
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:47   #3
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Ból brzucha w 4 miesiacu ciąży..

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
ja bym sie martwila kazdym, idź lepiej do gina
Popieram.
A jesli nie uda Ci się wbić na wizytę w ten sam dzień, to porozmawiaj z położną, która będzie Cię zapisywać. Koniecznie, bo jeśli to pilne, to od razu lekarz Cię przyjmie, a jeśli nie, to położna Cię uspokoi, albo coś doradzi do czasu wizyty.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:52   #4
Picachu
Raczkowanie
 
Avatar Picachu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 32
Dot.: Ból brzucha w 4 miesiacu ciąży..

W ciąży z każdym bólem brzucha powinnaś iść do gina albo na pogotowie.Lepiej nie ryzykować.Oni sprawdzą co i jak i przynajmniej będziesz pewna że jest ok.
Ja jestem w 33 tyg. teraz i pamiętam że na początku też miałam takiego rodzaju bóle jak ty opisujesz ale zawsze jechałam z nimi do lekarza.W moim przypadku było ok.Ale wiadomo każda ciąża jest inna więc lepiej to sprawdź.Nie chcę Cię przestraszyć ani nic w tym stylu, ale lepiej dmuchać na zimne jak to mówią.
Życzę powodzenia i zdrówka w dalszych tygodniach.
Picachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:10   #5
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Ból brzucha w 4 miesiacu ciąży..

Mam nadzieję, że byłaś juz u lekarza. W ciąży nie powinno się lekceważyć takich objawów. Ja ok 20 tyg miałam bóle jak na okres -tylko delikatniejsze i wylądowałam w szpitalu. Potem miesiąc musiałam leżeć. Dziwię Ci się,że to już 3 dzień odczuwasz i jeszcze się z lekarzem nie skontaktowałaś. Powodzenia.
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 07:39   #6
pola72
Przyczajenie
 
Avatar pola72
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ból brzucha w 4 miesiacu ciąży..

Tak byłam już z tym u lakarza, ucieszyłam sie bo zapewnił mnie, że nie mam sie czym martwić moja dzidzia jest zwyczajnie niezłym wiercipientą i czasem zdarza się że ułoży sie w sposób nie zawsze wygodny dla mnie prawda też jest taka, że mimo mojego wilczego głodu nie przytyłam ani kilograma do tej pory ... ale połozna stwierdziła iz mozliwe że mam dobra przemianę materii i żebym sie tym też zbytnio nie stresowała bo zdażę jeszcze przytyć
Wiec ciesze sie bardzo bo wszystko jest ok, a maluszek niech korzysta póki ma jeszcze troszke wolnego miejsca
__________________
Robię zawsze to co chcę
pola72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 19:21   #7
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Ból brzucha w 4 miesiacu ciąży..

Ja zaczęłam tyć po 5 miesiącu jakoś. W czwartym bylam cały czas na minusie 4kg. Tak od początku ciązy schudłam. Za to na koniec miałam ponad 15kg na plusie Wszystko w swoim czasie.
Dobrze,że wszystko się wyjaśniło.
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.