lingwistyka stosowana - uczelnia -progi punktowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 14:13   #1
evvve01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54

lingwistyka stosowana - uczelnia -progi punktowe


Hej

orientujecie się może , gdzie są najniższe progi punktowe jeśli chodzi o kierunek lingwistyka stosowana i uczelnię publiczną ?

Czy potraficie mniej więcej określić, ile musiałabym mieć % z obydwóch rozszerzonych języków obcych i języka polskiego ( ewentulanie na rozszerzeniu ) aby dostać się , na którąś z uczelni w kraju ?


Edytowane przez evvve01
Czas edycji: 2013-01-15 o 14:15
evvve01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:51   #2
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: lingwistyka stosowana - uczelnia -progi punktowe

Rece opadaja.. poszukaj na uczelniach, ktore Cie interesuja i porównaj. To takie trudne? Co roku sa jakies zmiany..
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:30   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: lingwistyka stosowana - uczelnia -progi punktowe

Cytat:
Napisane przez evvve01 Pokaż wiadomość
Hej

orientujecie się może , gdzie są najniższe progi punktowe jeśli chodzi o kierunek lingwistyka stosowana i uczelnię publiczną ?

Czy potraficie mniej więcej określić, ile musiałabym mieć % z obydwóch rozszerzonych języków obcych i języka polskiego ( ewentulanie na rozszerzeniu ) aby dostać się , na którąś z uczelni w kraju ?

o ile pierwsze pytanie jeszcze ma jakieś swoje uzasadnienie, to żeby odpowiedzieć na drugie pytanie musiałybyśmy posiadać szklane kule.

przecież każda uczelnia ma inne przeliczniki procentów na punkty. nie wszędzie muszą być liczone w rekrutacji te same przedmioty. więc na jednej uczelni musisz mieć jakąś maturę zdaną na 60%, a na innej na 80%.
wiedzieć o tym można wtedy, jak przeliczy się punkty na każdej uczelni z lingwistyką + będzie się w posiadaniu progów punktowych. myślisz, że ktoś posiada taką wiedzę? trzeba poświęcić jeden wieczór, poprzeglądać strony uniwersytetów i sprawdzić samodzielnie.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2013-01-15 o 15:31
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:48   #4
mell002
Zadomowienie
 
Avatar mell002
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 489
Dot.: lingwistyka stosowana - uczelnia -progi punktowe

Cytat:
Napisane przez evvve01 Pokaż wiadomość
Hej

orientujecie się może , gdzie są najniższe progi punktowe jeśli chodzi o kierunek lingwistyka stosowana i uczelnię publiczną ?

Czy potraficie mniej więcej określić, ile musiałabym mieć % z obydwóch rozszerzonych języków obcych i języka polskiego ( ewentulanie na rozszerzeniu ) aby dostać się , na którąś z uczelni w kraju ?

Ile jeszcze założysz wątków na ten sam temat? Co do progów, poczekaj, już wyciągam szklaną kulę. Wymagane jest 100% z każdej z matur, a ponadto umiejętność korzystania z wyszukiwarki i niestawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
__________________




Edytowane przez mell002
Czas edycji: 2013-01-15 o 20:53
mell002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 17:54   #5
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: lingwistyka stosowana - uczelnia -progi punktowe

Co roku to się zmienia przecież. Czasami nawet zeszłoroczne progi nic ci nie dadzą bo na kolejny rok np zmniejszają liczbę miejsc
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:16   #6
evvve01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: lingwistyka stosowana - uczelnia -progi punktowe

Nie wiem sk ad w was tyle złości .
Może ja się zle wyraziłam .

Chciałam się mniej więcej zorientować, która uczelnia jeśli chodzi o lingwistykę jest tak potocznie mówiąc najsłabsza i najprościej tam się dostać.

Wiem, że progi punktowe zmieniają się co roku, ale chciałam poznać też opinię ludzi, która nie uwzględnia jedynie cyferek.
evvve01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:31   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: lingwistyka stosowana - uczelnia -progi punktowe

Cytat:
Napisane przez evvve01 Pokaż wiadomość
Nie wiem sk ad w was tyle złości .
Może ja się zle wyraziłam .

Chciałam się mniej więcej zorientować, która uczelnia jeśli chodzi o lingwistykę jest tak potocznie mówiąc najsłabsza i najprościej tam się dostać.
No to już wiesz, skąd ta "złość" Teraz twoje pytanie jest całkiem inne.

Myślę, że i tak na takie pytanie nie ma odpowiedzi. Bo to zależy od kombinacji języków jakie się wybiera. Na uczelni X łatwo się dostać na kombinację taką, za to na kombinację owaką piekielnie trudno.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.