Jakie fryzury dla kręconych włosów? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 17:01   #31
hiho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 78
Dot.: Małe pytanko odnośnie kręconych włosów!

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No pewnie, że rozpuszczone są ładniejsze.
Ale wiązanie im nie szkodzi, o ile nie robisz tego gumką recepturką albo taką, która ma metalowe elementy.
Nie zawsze, tak jak już z resztą naopisała to Anadiyaa zależy od wielu względów.

Noszę ponad rok włosy praktycznie codziennie związane w koka gumką z metalowym elementem i nic się z nimi nie dzieje takiego co piszecie, że się przecinają czy tego typu..
__________________
hiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 22:39   #32
crr
Raczkowanie
 
Avatar crr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 135
Dot.: kręcone - rozpuszczone czy spięte?

Ja lubię tzw. koka-ślimaka na czubku głowy i zawsze wiązałam go gumką, ale niedawno kupiłam w końcu na promocji w rossmannie spinki żabki i się w nich zakochałam Przy gumce czasami miałam wrażenie że boli mnie skóra głowy Dodatkowo nie odkształcają mi tak włosów jak gumka a sama fryzura spięta żabkami też lepiej wygląda, jedynym minusem jest to, że widać te spinki, ale mi to nie przeszkadza
crr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 00:22   #33
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: kręcone - rozpuszczone czy spięte?

Najczęściej spinałam włosy bo brak było im objętości i robiłam sobie koka "na skarpetę" (z tym, że ja mam frotki z Rossmana zamiast skarpety) i było mi wygodniej w pracy. Jeśli nie robiłam koka to upinałam je luźno, coś na kształt jak w załączonym zdjęciu (oczywiście mniej dopracowane). Bardzo stylowa, wygodna fryzura. Używam wsuwek z Rossmana, dość dobre choć farba zaczęła złazić:/
Ostatnio jednak doprowadziłam włosy do porządku, odwiedziłam fryzjera i znowu mogę cieszyć się objętością i lokami i noszę je rozpuszczone.

Jeśli zostają mi pasma nieskręcone to związuje je na szybko w mini-koka (metodą jak przy skarpecie) i po kilkunastu minutach jest ok. Wcześniej włosy trochę zwilżam.

Włosy utrwalam kremem do stylizacji włosów Goldwell Texture Superego i spokojnie wiele godzin mam super włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26eef7d9002136294b4478ea.jpg (24,1 KB, 69 załadowań)
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:27   #34
ślepe_szczescie
Przyczajenie
 
Avatar ślepe_szczescie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: kręcone - rozpuszczone czy spięte?

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Bardzo stylowa, wygodna fryzura. Używam wsuwek z Rossmana, dość dobre choć farba zaczęła złazić:/
Do takiej fryzurki najlepsze są małe żabki. Nie spłaszczają fryzury, co mnie się zazwyczaj dzieje kiedy używam wsuwek
__________________
ślepe_szczęście
ślepe_szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 00:34   #35
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: kręcone - rozpuszczone czy spięte?

Cytat:
Napisane przez ślepe_szczescie Pokaż wiadomość
Do takiej fryzurki najlepsze są małe żabki. Nie spłaszczają fryzury, co mnie się zazwyczaj dzieje kiedy używam wsuwek
W sumie się jakoś spłaszcza ale znowu z żabkami nie umiem współpracować i nie wychodzi mi ich używanie bo są mniej "elastyczne" (wsuwki mogą na siebie nachodzić, wchodzić wgłąb fryzury a z żabkami tak nie potrafię). Nie lubię kiedy je widać i nie umiem ich ukryć
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:00   #36
Emiliaaana
Przyczajenie
 
Avatar Emiliaaana
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Exclamation Jakie fryzury dla kręconych włosów?

Mam kręcone i gęęęęęste włosy. U góry są one falowano- proste, a później falowano- kręcone. Nie da się ich wyprostować ( znaczy da, ale robi się to długoooo). Robi się ciepło, a mnie już nudzą moje rozpuszczone włosy. Wypróbowałam już koczki i kucyki, na warkocze i kłosy nie ma szans. Czy macie jakieś ciekawe pomysły na fryzury, łatwe do zrobienia.....a zresztą nawet trudne mogą być... byle tylko zmienić wygląd.
Emiliaaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:46   #37
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jakie fryzury dla kręconych włosów?

A może jakieś luźne, niedbałe koczki? To też może fajnie wyglądać.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 09:54   #38
maarla2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Niedbałe loki a'la "Ciacho"

Witam, z góry przepraszam, jeśli ktoś już pytał ale długo szukałam i nie znalazłam. Marzą mi się niedbałe loki jak u Trzebiatowskiej w "Ciachu". Mam zupełnie proste, farbowane ale raczej zdrowe włosy i nie lubię dużo czasu spędzać na układaniu. Czy jest szansa uzyskać coś takiego trwałą? Czy jakieś inne metody polecacie? Kupiłam niedawno lokówkę ale nie mam jeszcze wprawy i chyba musiałabym bardzo często kręcić (myję włosy max co drugie dzień).
Zapuszczam włosy już jakiś czas i muszę podjąć jakąś decyzję bo są totalnie bez kształtu. Ale nie wiem czy nie są jeszcze za krótkie do kręcenia.

Pierwsze zdjęcie - wymarzone loki, drugie zdjęcie - też mogą być, trzecie to moje obecne włosy - o zgrozo, efekt zaśnięcia w wilgotnych :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciacho2.jpg (17,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_44131682225471.jpg (45,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-21 10.34.38.jpg (75,8 KB, 49 załadowań)
maarla2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 10:54:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.