Ulotki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-05, 18:00   #1
xeskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13

Ulotki


Mam 17 lat i chcialabym troche podzialac jako roznosicielka ulotek, albo chociaz sprobowac tylko ze praktycznie nic nie wiem w tym temacie, a nie chce zostac ze tak powiem zrobiona w balona dlatego powiedzcie mi wszystko na ten temat, o waszych doswiadczeniach i o co koniecznie powinnam zapytac wlasciciela/osoby sie tym zajmujacej ?
xeskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:42   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Ulotki

Cytat:
Napisane przez xeskaa Pokaż wiadomość
Mam 17 lat i chcialabym troche podzialac jako roznosicielka ulotek, albo chociaz sprobowac tylko ze praktycznie nic nie wiem w tym temacie, a nie chce zostac ze tak powiem zrobiona w balona dlatego powiedzcie mi wszystko na ten temat, o waszych doswiadczeniach i o co koniecznie powinnam zapytac wlasciciela/osoby sie tym zajmujacej ?
nie chcesz zostac zrobiona w balona=podpisz umowe (przed) rozpoczeciem pracy i na tyle ile rzeczywiscie masz dostac

co wiecej bys chciala wiedziec ?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:17   #3
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ulotki

rozdawałam ulotki prawie 10 lat temu ale wtedy stawka była dobra ;p no co, musisz podpisać umowę, podpisać odbiór ulotek, bo ich liczba idzie w tysiącach, potem ja dostawałam np. mapę i odznaczałam gdzie kiedy byłam i ile na oko rozdałam, czasem musiałam raport smsem zdać, potem ktoś mnie sprawdzał wyrywkowo czy nie kłamię i tyle ;p i kasa na konto ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-07 19:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.