globulki i prezerwatywy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 14:21   #31
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: globulki i prezerwatywy

LifeIsSoSad kompletnie nie rozumiem Twojego chłopaka, jak mógł Ci powiedzieć że poczekamy aż Ty przestaniesz się bać. Tu trzeba czekać aż on zmądrzeje i dojrzeje, bo jak narazie zachowuje się nieodpowiedzialnie i nie bierze pod uwagę Twojego zdania! Za nic na świecie nie zgadzaj się na sex bez zabezpieczenia z nim bo w razie ciąży, sądzę że musiała byś liczyć sama na siebie ,bo on by miał to głęboko gdzieś! i niech się chłopak douczy i poczyta o antykoncepcji ba jak Marwari napisałajego wiedza na temat antykoncepcji jest straszna !!! a jak nadal będzie Ci suszył głowę i strzelał fochy dlatego ze chcesz bezpiecznego sexu to szkoda czasu dla niego
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:40   #32
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: globulki i prezerwatywy

masz rację, ale ja w głębi ducha wierze że uda mi sie go przekonać do tych tabletek, nie chce go tracic ale szybciej z nim zerwę niż zgodze sie na sex bez zabezpieczenia, bo dziecka zwyczajnie NIE MOGĘ mieć teraz. mam swoje plany na zycie, nawet matury jeszcze nie mam, a chce iść na studia.

zobaczymy ;] narazie sama się dokształcam i czytam o pixach itp.
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:26   #33
EmiliaB86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: globulki i prezerwatywy

Hej dziewczyny mam pytanie.. chce zaczac uzywac globulki razem z prezerwatywa i zastanawiam sie czy przed każdym kolejnym stosunkiem muszę wkładac globulkę? jesli np kocham sie 2 razy w ciagu godziny oczywiscie podczas kazdego stosunku uzywajac dodatkowo prezerwatywy.
EmiliaB86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:49   #34
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: globulki i prezerwatywy

tak, przed kazdym stosunkiem powinnas aplikowac nowa globulke, nawet jezeli odstep jest krotki
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 14:02   #35
moniiiczkaa
Raczkowanie
 
Avatar moniiiczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 136
Dot.: globulki i prezerwatywy

hej dziewczyny!! ja z moim TŻ uzywamy globulek i prezerwatywy i nie narzekamy.... no troche lipa ze trzeba czekac na rozpuszczenie globulki ale umilamy sobie ten czas
moniiiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 17:46   #36
Dancing Nancy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
Dot.: globulki i prezerwatywy

A czy ktos moze mi polecic jakies dobre prezerwatywy ze srodkiem plemnikobójczym? Czy Durex takie produkuje, bo na oficjalnej stronie nie moge znaleźć informacji na ten temat, a tej marce jakos najbardziej ufam?
Dancing Nancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 11:55   #37
ewunia66647
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: globulki i prezerwatywy

witam ;] mam pytanie od pol roku wspolzyje z moim chlopakiem i stosujemy prezerwatywy i globulki ale ostatnio zdazyla nam sie wpadka ze przy wyjmowaniu prezerwatywa zostala w pochwie a moj chlopak doszedl jak byl we mnie czy moge byc w ciazy bo strasznie boli mnie brzuch mam mdlosci i wogole dziwnie sie czuje prosze o szybka odpowiedz
ewunia66647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 12:17   #38
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: globulki i prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez ewunia66647 Pokaż wiadomość
witam ;] mam pytanie od pol roku wspolzyje z moim chlopakiem i stosujemy prezerwatywy i globulki ale ostatnio zdazyla nam sie wpadka ze przy wyjmowaniu prezerwatywa zostala w pochwie a moj chlopak doszedl jak byl we mnie czy moge byc w ciazy bo strasznie boli mnie brzuch mam mdlosci i wogole dziwnie sie czuje prosze o szybka odpowiedz
najlepiej bedzie jak zrobisz test po 14 dniach od stosunku.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 12:22   #39
essilene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12
Dot.: globulki i prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
masz rację, ale ja w głębi ducha wierze że uda mi sie go przekonać do tych tabletek, nie chce go tracic ale szybciej z nim zerwę niż zgodze sie na sex bez zabezpieczenia, bo dziecka zwyczajnie NIE MOGĘ mieć teraz. mam swoje plany na zycie, nawet matury jeszcze nie mam, a chce iść na studia.

zobaczymy ;] narazie sama się dokształcam i czytam o pixach itp.
moja propozycja jest taka: umow sie do ginekologa na rozmowe o antykoncepcji i zabierz na nia chlopaka. w wielu gabinetach sa osobne pomieszczenia w ktorych sa przeprowadzane ew. badania, wiec twoj chlopak nie musi przy tym byc (a jesli takiego pomieszczenia nie ma, moze wyjsc na chwile z gabinetu lub mozecie przyjsc tylko na rozmowe). tym sposobem mozecie dobrac razem ze specjalista najlepsza dla was metode antykoncepcji, a jemu moze ktos wybije z glowy pomysly z seksem bez zabezpieczenia. bo jestem pewna, ze zaden ginekolog tego nie poprze. To zupelnie normalne zeby isc do lekarza z chlopakiem, kiedy bedziecie rozmawiac o sprawie, ktora dotyczy was obojga. W koncu oboje chcecie zaczac wspolzycie, wiec oboje powinniscie byc zainteresowani dobra metoda antykoncepcji.


Cytat:
witam ;] mam pytanie od pol roku wspolzyje z moim chlopakiem i stosujemy prezerwatywy i globulki ale ostatnio zdazyla nam sie wpadka ze przy wyjmowaniu prezerwatywa zostala w pochwie a moj chlopak doszedl jak byl we mnie czy moge byc w ciazy bo strasznie boli mnie brzuch mam mdlosci i wogole dziwnie sie czuje prosze o szybka odpowiedz
mozesz. ale nikt na forum nie powie ci czy jestes w ciazy czy nie. polecam zakup testu ciazowego (ok. 13 zl) i wtedy nie bedziesz sie dalej denerwowac.
essilene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.