do czego zakładać bolerko - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 12:04   #31
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: do czego zakładać bolerko

może coś takiego?

zdjęcia z all.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b6tn6.jpg (30,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b7tw7.jpg (37,2 KB, 19 załadowań)
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:07   #32
karolajna_roro
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajna_roro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: do czego zakładać bolerko

fashionismypassion, lila zalozyla ten watek 3 lata temu wiec raczej nie jest juz jej potrzebna pomoc

alice ja proponuje cos stonowanego, bezpiecznego moze jakies ciemne rurki i przylegająca granatowa/czarna bluzka?
__________________
wystarczy karolajna






karolajna_roro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:12   #33
alice80800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: do czego zakładać bolerko

Bardzo dziękuję za pomoc. Mam ciemną karnację, zielone oczy, brązowe włosy. Ważę 60kg i mam 160cm wzrostu. Jednak muszę przyznac, że wracam do formy sprzed ciąży i mam nadzieję, że do chrzcin zdążę stracic kilka kg. Chrzciny planuję na kwiecień. Talia wąska, szerokie biodra od pasa ku górze jestem szczupła ,.. tylko te biodra ;] nie wiem... może zrobię foto?
alice80800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:04   #34
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: do czego zakładać bolerko

Jak widać na wątek zagladają dziewczyny zatem jego aktualność jest ponadczasowa.
Alice zdjęcie się bardzo przyda, z tego co zrozumiałam jesteś mamą bobasa, zatem obok dziecka to właśnie ty będziesz w centrum zainteresowania zgromadzonych gości. W związku z tym Twój strój powinien być stosowny do okazji, jak również wygodny.
Jak wspomniałam wcześniej możesz się pokusić o :
- sukienkę, w nawiązaniu do bioder polecam taką która nie będzie opinała się w tym rejonie, czyli lekko rozkloszowaną, długość do kolana (dł. do połowy kolana lub leciutko za kolano jest najbezpieczniesza dla każdej nogi), zapewne jako karmiąca mama masz ponętny biust warto go podkreślić dekoltem, może sukienka w stylu empire, czyli podkreślony dekolt, a ukryty brzuszek i biodra. Wszystko zależy od tego jaką masz sylwetkę i co chciałabyś wyeksponować, a co ukryć
- spodnie to alternatywa dla sukienki, tutaj polecam Ci spodnie z lejącego się materiału, nie opinające się na sylwetce, z lekko rozszerzanymi nogawkami. Do spodni elegancka góra, w postaci ładnej bluzeczki, z dekoltem, lekkiej tuniki z łódkowym dekoltem,
- równie fajnym rozwiązniem jest opcja żakiecik + spódniczka, bluzka +spódniczka,
- sylwetkę (w tym nogi) skutecznie wydłużą buty na obcasie - istne "must have" w takim zestawie
- jako uzupełnienie biżuteria.

Pomysłów jest wiele. Zastanawiam się nad bolerkiem, którego zdjęcie zamieściłaś. Jak to ze zdjeciem bywa trudno jest określić jego faktyczny kolor i fakturę materiału z jakiego jest uszyte

Alice kochana, ciemna karnacja daje ci możliwość upiększenia się kolorem, o którym niejedna dziewczyna z bladym licem może jedynie pomarzyć Zamiast dużych wzorów jeśli będziesz się miała zdecydować, polecam ci małe, drobne nadruki, to skutecznie wydłuża sylwetkę i odejmuje co nieco gdzieniegdzie


Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2009-02-03 o 08:39
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.