Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-27, 16:37   #181
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Liliannaaaa Pokaż wiadomość
zamiast wafli wole chleb wasa, ale on chyba tez nie jest okej
O ile się orientuje, to jednak lepsza od wafli (gdzieś na sfd widziałam, że nie jest aż taka zła)

Cytat:
Napisane przez Liliannaaaa Pokaż wiadomość
Który alkohol ma najmniej kalorii ? Co najlepiej pić na imprezach ?
Kalorie to nie wszystko Wydaje mi się, że z alkoholi to czerwone wino jest najlepsze.

ciassteczkowa: Tutaj masz dużo przydatnych informacji nt. treningu i diety http://www.sfd.pl/%5D%5D%5DKONCEPCJA...B-t666947.html
Co do Twoich ćwiczeń, to ile czasu Ci zajmują? Wygląda na sporo, ale niekoniecznie są to skuteczne ćwiczenia.
Dieta: podstawy - pamiętasz o tłuszczach? Warzywa? Ziemniaki nie są złe Inne mięso niż kurczak? (sklepowy jest dosyć "nafaszerowany")
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 17:37   #182
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witam wszystkich serdecznie..
Mam pytanie i spory problem, który bardzo mnie dręczy. Może będziecie w stanie mi pomóc. Ćwiczę regularnie od listopada. Bardzo kocham treningi, a wysiłek który wykonuje sprawia mi ogromną satysfakcję. Nie chcę z niego rezygnować, ale nie wiem czy nie będę musiała.. Już przechodzę do sedna. Po wysiłku na twarzy mam wysypkę. najczęściej w okolicy czoła, ostatnio także na brodzie, policzkach. Byłam u dwóch specjalistów (dermatolodzy) dostałam antybiotyki, maści, ale niestety nic nie pomaga. Przeszukałam cały internet, również nic konkretnego nie znalazłam oprócz porad, żeby dbać o twarz przed i po treningu.. i tak robię.. Ćwiczę z opaską na głowie, ponieważ doszłam do wniosku że na pewno jest to przyczyna potu i przez to pojawia się wysypka. Jest ona naprawdę męcząca, ponieważ nigdy nie miałam problemu z cerą, a na skutek dużego wysiłku pojawia się wysypka, która nie chce przejść, ciągnie się to miesiącami. Nie wymagam od Was, że musicie wiedzieć jak z tym walczyć, ale chciałam się po prostu poradzić... Pomyślałam, że może spotkał się już ktoś wcześniej z takim problemem, że może znacie kogoś kto tak miał i jak to wyleczył..

Za wszelkie rady bardzo dziękuję.
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 18:11   #183
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Zabkaaa4 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie..
Mam pytanie i spory problem, który bardzo mnie dręczy. Może będziecie w stanie mi pomóc. Ćwiczę regularnie od listopada. Bardzo kocham treningi, a wysiłek który wykonuje sprawia mi ogromną satysfakcję. Nie chcę z niego rezygnować, ale nie wiem czy nie będę musiała.. Już przechodzę do sedna. Po wysiłku na twarzy mam wysypkę. najczęściej w okolicy czoła, ostatnio także na brodzie, policzkach. Byłam u dwóch specjalistów (dermatolodzy) dostałam antybiotyki, maści, ale niestety nic nie pomaga. Przeszukałam cały internet, również nic konkretnego nie znalazłam oprócz porad, żeby dbać o twarz przed i po treningu.. i tak robię.. Ćwiczę z opaską na głowie, ponieważ doszłam do wniosku że na pewno jest to przyczyna potu i przez to pojawia się wysypka. Jest ona naprawdę męcząca, ponieważ nigdy nie miałam problemu z cerą, a na skutek dużego wysiłku pojawia się wysypka, która nie chce przejść, ciągnie się to miesiącami. Nie wymagam od Was, że musicie wiedzieć jak z tym walczyć, ale chciałam się po prostu poradzić... Pomyślałam, że może spotkał się już ktoś wcześniej z takim problemem, że może znacie kogoś kto tak miał i jak to wyleczył..

Za wszelkie rady bardzo dziękuję.
To mi pierwsze przyszło do głowy http://mamzdrowie.pl/uczulenie-na-pot/
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:41   #184
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Dziękuję za odpowiedź.

Jednak niezupełnie się to zgadza z przyczynami..
Cytuję :"przyczyną jest nieodpowiedni styl życia, niezdrowe odżywanie, niewłaściwa higiena osobista oraz brak ruchu."

Ani jedno z przyczyn się nie zgadza. Naprawdę od dłuższego czasu zdrowo się odżywiam, uważam na to co jem, ruszam się a o higienie nie muszę mówić.

:/ sama nie wiem co to może być. jestem umówiona z dwoma kolejnymi dermatologami, ale czuje ze to nic nie da i zdołuje się jeszcze bardziej :/
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:49   #185
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Zabkaaa4 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Jednak niezupełnie się to zgadza z przyczynami..
Cytuję :"przyczyną jest nieodpowiedni styl życia, niezdrowe odżywanie, niewłaściwa higiena osobista oraz brak ruchu."

Ani jedno z przyczyn się nie zgadza. Naprawdę od dłuższego czasu zdrowo się odżywiam, uważam na to co jem, ruszam się a o higienie nie muszę mówić.

:/ sama nie wiem co to może być. jestem umówiona z dwoma kolejnymi dermatologami, ale czuje ze to nic nie da i zdołuje się jeszcze bardziej :/
Ale wiesz tak naprawdę czasem przyczyna alergii nie zawsze musi być znana. Wiele osób prowadzących zdrowy tryb życia ma alergię na bardzo różne rzeczy. Skoro dwóch dermatologów Ci nie pomogło to może warto zasugerować lekarzowi żeby dał Ci jakieś leki na alergię? Jak nie podziałają to przynajmniej będziesz miała pewność że to nie to.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 20:11   #186
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Mhm, rozumiem dziękuję.

Nie wiem co mnie bardziej zadziwia i martwi: to, że to tak długo trwa czy to, że nawet antybiotyki nie pomogły ..
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 09:48   #187
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cześć dziewczyny, mam problem, przynajmniej niejako
Cwiczę od prawie roku, od 2 m-cy z Jill. 4x tygodniowo trening z Jillian, 2 x trening podobno siłowy z Fitness Blender.. Od 3 tygodni podjęłam wyzwanie przysiadowe, które niedługo kończę. Ale do sedna. Na początku waga stała, obwodyy trochę spadły. Potem waga zaczęła rosnąć. To jest OK, nie mam nic przeciwko mięśniom. Tym bardziej, że zaczynając nie mialam ich zbyt wiele. Problem w tym, że obwody też zaczeły rosnąć. Może oprocz bioder, tam spadło i stoi W udach po początkowym spadku o 2 cm wróciło do stanu sprzed ćwiczeń. Wyglądam lepiej, nie przeczę. Cellulit juz widoczny tylko przy ścisnięciu, a było naprawde kiepsko. Ilośc tłuszczu mniejsza na pierwszy rzut oka. Ale w obwodach wszystko grubsze. O ile w przypadku ąk nie mam nic przeciwko, bo były jak patyki, to uda już mniej mnie cieszą. Przez niecaly rok waga z 44,5kg na 47 kg. I teraz pytanie: cos robie źle? Czy to normalna kolej rzeczy? Wiem, że mięśnie moga spuchnąć, ale czy aż tyle?
Jeśli chodzi o diete, to ok 1500-1600 kalorii, staram się zachowac rozkład 30/40/30 i jem 5 posilkow dziennie.
Aha, mam 1,60m wzrostu.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-03-28 o 09:50
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 10:53   #188
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Katja przy takiej kaloryczności raczej niewiele mieśni mogło urosnąć, albo łąpiesz wodę od czegoś albo jakiś problem zdrowotny.
Tarczyca i nadnercza ok?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:03   #189
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Tarczyca OK, nadnerczy nie badałam. Woda mówisz? Kurcze, nie wiem. Staram sie pic ok 1,5-2l dziennie (lacznie z zielona herbatą)
Oczywiscie nie zastapi to badania krwi, ale sprawdzilam objawy niedoczynnosci nadnerczy w necie. Praktycznie nic nie pasuje.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-03-28 o 11:07
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:22   #190
sonnenschein37ab
Raczkowanie
 
Avatar sonnenschein37ab
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 165
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Mam dokladnie ten sam problem, z tym ze waze duzo wiecej i jem ok.2000 kcl. Pije ok.3 l wody z cytryna, troche herbat i nadal spuchnieta jestem....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nic tak nie rozsmiesza Boga,jak opowiedzenie Mu co sobie zaplanowalismy....
sonnenschein37ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:08   #191
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Melduję się z podobnym problemem jem do 2000kcal dziennie (bmr 1600, dzienne zapotrzebowanie wraz z ćwiczeniami to ok. 2400kcal), do tego ćwiczę 5 razy w tygodniu - rozgrzewka, krótkie cardio i siłowe. Teraz zaczęłam to przeplatac - bieganie na zmianę z siłowym. Jednak po dwóch miesiącach spektakularnych efektów brak dwa lata temu przy podobnej aktywności i odżywianiu schudlam 10 kg w 3,5 miesiąca, a teraz wszystko stoi zastanawiam się ciągle co może powodować taki stan rzeczy... nigdy nie jadłam płatków owsianych, teraz wcinam prawie codziennie na śniadanie owsianke na wodzie z żurawiną i miodem i hmm... ma to na mnie efekt przeczyszczający zwłaszcza jak zjem za dużo płatków, czy to może mieć jakiś wpływ na "niechudnięcie"?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 13:09   #192
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Katja a robiłaś sobie kiedyś taki totalny rest? Jak ja zrobilam tydzień przerwy , może 10dni , nie pamiętam dokładnie , po poprzednim cyklu 8 tygodniowym to mi spadło jakies 1, 5kg w tym czasie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:38   #193
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Katja a robiłaś sobie kiedyś taki totalny rest? Jak ja zrobilam tydzień przerwy , może 10dni , nie pamiętam dokładnie , po poprzednim cyklu 8 tygodniowym to mi spadło jakies 1, 5kg w tym czasie
Jakis miesiąc temu miałam z 5 dni przerwy, byłam chora, miałam goraczke i nie było sensu się zarzynać. Wtedy spadło prawie 1 kg
Dlatego pytam, ile z mojego przyrostu wagi i obwodów to mogą byc opuchnięte muły
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 17:35   #194
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Jakis miesiąc temu miałam z 5 dni przerwy, byłam chora, miałam goraczke i nie było sensu się zarzynać. Wtedy spadło prawie 1 kg
Dlatego pytam, ile z mojego przyrostu wagi i obwodów to mogą byc opuchnięte muły
Zwykle około 1-2 kg
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 18:37   #195
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Nie chce zakładać osobnego wątku więc zapytam tutaj.

Tak słowem wstępu to mam 165 cm wzrostu, 19 lat a wagi nie podam bo nie znam jej albo napewno +80 kg, myślę że koło 85 kg będę. Wazyłam 90,5 kg, potem schudłam do 77 kg (wolno) ale przytyłam bo na 6 miesięcy olałam całkowicie wszystko ale 85 kg nie przekroczyłam po schudnięciu. Ogólnie wykupiłam sobie karnet na siłownie, byłam tam codziennie od poniedziałku, jutro też idę. Stąd moje pytanie jak rozłożyć sobie wszystko? Bo niektórzy piszą żeby codziennie siłowo robić jedną część ciała a niektórzy że wszystko seriami. Ogólnie przez ten tydzień wyglądało to tak: najpierw bieżnia (od 20 do 40 minut, szybko/pod góre też sobie ustawiałam) potem robiłam po 1 serii - 20 powtórzeń typu sprzętem na ramiona, brzuch, uda itd. a potem szłam na orbiterek na +30 minut. Pytam czy to jest okey bo chciałabym się dowiedzieć czy taki plan jest ok

Co do jedzenia to wygląda to tak - na śniadanie jem węgle i cukry (typu owsianka z jabłkiem), potem jakaś ryba w sosie ale szukam tej z małą ilości węgli + grecki z bananem, po treningu jem kurczaka z omletem/ryzem/jajecznicą + warzywa (pieczarki, fasolka szparagowa), na wieczór twaróg z warzywami.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 23:29   #196
ulimmo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie chce zakładać osobnego wątku więc zapytam tutaj.

Tak słowem wstępu to mam 165 cm wzrostu, 19 lat a wagi nie podam bo nie znam jej albo napewno +80 kg, myślę że koło 85 kg będę. Wazyłam 90,5 kg, potem schudłam do 77 kg (wolno) ale przytyłam bo na 6 miesięcy olałam całkowicie wszystko ale 85 kg nie przekroczyłam po schudnięciu. Ogólnie wykupiłam sobie karnet na siłownie, byłam tam codziennie od poniedziałku, jutro też idę. Stąd moje pytanie jak rozłożyć sobie wszystko? Bo niektórzy piszą żeby codziennie siłowo robić jedną część ciała a niektórzy że wszystko seriami. Ogólnie przez ten tydzień wyglądało to tak: najpierw bieżnia (od 20 do 40 minut, szybko/pod góre też sobie ustawiałam) potem robiłam po 1 serii - 20 powtórzeń typu sprzętem na ramiona, brzuch, uda itd. a potem szłam na orbiterek na +30 minut. Pytam czy to jest okey bo chciałabym się dowiedzieć czy taki plan jest ok

Co do jedzenia to wygląda to tak - na śniadanie jem węgle i cukry (typu owsianka z jabłkiem), potem jakaś ryba w sosie ale szukam tej z małą ilości węgli + grecki z bananem, po treningu jem kurczaka z omletem/ryzem/jajecznicą + warzywa (pieczarki, fasolka szparagowa), na wieczór twaróg z warzywami.
Wolne chudnięcie nie jest problemem, ważne, że waga zeszła naturalnie. Dyscyplina i regularność, tego warto się nauczyć. Jeśli chcesz sobie urozmaicić trening nie ćwicz sama na siłowni, zapisz się na jakieś zajęcia grupowe, na pewno znajdziesz dużą ofertę na siłowni.

Pamiętaj o tym, że musisz dać swojemu organizmowi czas na regenerację. Dobrze, że dbasz o swoją dietę i wdrożyłaś w nią zdrowe produkty. Świadomość jest ważna
ulimmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 09:19   #197
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Na zajęcia chodzić narazie napewno nie będę bo wszystko odbywa się od 16 a ja wtedy czasu nie mam
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 08:37   #198
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Czy możecie mi polecić jakiś dobry zestaw hantli 2x15kg? Fajnie by było żeby cena nie przekraczała 200zł.
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/hantle-zeliwne-2x1...076510713.html mogłoby być? Czy lepiej Hertz http://allegro.pl/hantle-zeliwne-her...074642435.html
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 08:57   #199
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Ja bym brala hertza. Tez jestem na etapie wyboru, ale 2x10
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 15:04   #200
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

cześć Wam czy możecie mi doradzić jak wyszczuplić nogi? nie chce żeby były umięśnione, a po prostu szczupłe. jakieś specjalne ćwiczenia?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:37   #201
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
cześć Wam czy możecie mi doradzić jak wyszczuplić nogi? nie chce żeby były umięśnione, a po prostu szczupłe. jakieś specjalne ćwiczenia?
Aeroby - bieganie, pływanie, rower. Nie chudnie się z jednego miejsca :P Możesz robić ćwiczenia na nogi które ich nie wyszczuplą, ale wzmocnią i napną mięśnie, np. przysiady albo wykroki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 17:14   #202
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja bym brala hertza. Tez jestem na etapie wyboru, ale 2x10
A nie lepiej 15stki? mała różnica już jest w cenie więc lepiej brać przyszlosciowo
Będziesz kupować na allegro czy w sklepie?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 09:51   #203
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A nie lepiej 15stki? mała różnica już jest w cenie więc lepiej brać przyszlosciowo
Będziesz kupować na allegro czy w sklepie?
Sama nie wiem. Zastanawiam się nad Hop-Sport albo Hertz właśnie. Jeśli wybiore HP, to kupię na stronie firmowej. Jeśli Hertz, to chyba na All.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 09:59   #204
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. Zastanawiam się nad Hop-Sport albo Hertz właśnie. Jeśli wybiore HP, to kupię na stronie firmowej. Jeśli Hertz, to chyba na All.
oooo dzięki za ten sklep http://www.hop-sport.pl/product-pol-...3-gratisy.html nie dość że tylko 192zł to 3 gratisy i przesyłka gratis biorę

a może by kupić 2x20? ..... tylko 40zł różnicy :P

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-04-01 o 10:02
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 11:27   #205
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
oooo dzięki za ten sklep http://www.hop-sport.pl/product-pol-...3-gratisy.html nie dość że tylko 192zł to 3 gratisy i przesyłka gratis biorę

a może by kupić 2x20? ..... tylko 40zł różnicy :P
Proszę bardzo
Daj znac, czy jesteś zadowolona, chociaz chyba też kupie HP Miałam rowerek magnetyczny z tej firmy, uzywałam chyba 3 lata dzień w dzień i nic sie nie zepsuło
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 18:02   #206
Angel28
Rozeznanie
 
Avatar Angel28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 720
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witam dziewczyny mam pytanie
od stycznia choruje na kręgosłup i rwę kulszową jednak od miesiąca jestem na diecie niestety zalecenia lekarza to głownie leżenie mam problem z odcinkiem piersiowym aż do karku i moje pytanie jak przyspieszy proces redukcji wagi ważyłam 65kg jak się warzyłam w przychodni ważyłam 63,5kg około tygodnia temu. Wspomagam się Colonem slim (nie jest to reklama)i jem małe porcje oraz nie jadam kolacji ,Niestety ćwiczy nie mogę macie może jakieś porady i na brzuchu mam taką fałdkę która mnie irytuje Pomóżcie
Angel28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 23:41   #207
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Czy ćwiczenia z Mel b na brzuch zamiennie co drugi dzień z a6w mają jakiś sens? W sensie w poniedziałek Mel B, we wtorek a6w, środa Mel B itd... ?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 06:12   #208
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

ćwiczę kilka miesięcy 5 razy w tyg po 50min.. i nagle zamiast spadków czy nawet utrzymywania sie wymiarów, +1cm.. w udach.. co robić? co robię źle?
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:02   #209
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez papryczzka Pokaż wiadomość
ćwiczę kilka miesięcy 5 razy w tyg po 50min.. i nagle zamiast spadków czy nawet utrzymywania sie wymiarów, +1cm.. w udach.. co robić? co robię źle?
Może organizm przyzwyczaił się do pewnego rodzaju ćwiczeń? Może by go trochę "rozhulać", ćwiczyć dwa dni pod rząd, potem zrobić trzy dni przerwy itd. Żeby się zdziwił co się dzieje i znowu uruchomił spalanie zapasów tłuszczu
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:06   #210
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Może organizm przyzwyczaił się do pewnego rodzaju ćwiczeń? Może by go trochę "rozhulać", ćwiczyć dwa dni pod rząd, potem zrobić trzy dni przerwy itd. Żeby się zdziwił co się dzieje i znowu uruchomił spalanie zapasów tłuszczu

może i racja tylko ciężko nie ćwiczyć..
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.