Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-23, 21:37   #1321
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dla mnie nude = nijakie.
Może być, że nijakie. Mnie to pasuje. Jeśli mam sukienkę w żywe kolory, to poprawne, nijakie, nudne buty są idealne.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dla mnie też ale właśnie rozważam zakup białych sandałków, bo brat kupił swojej 9-letniej córce i po przymierzeniu stwierdziłam, że praktycznie nie czuć jak się chodzi, bo są na takiej bardzo elastycznej, amortyzującej podeszwie A niestety są tylko białe.
Białe sandały - jestem na tak.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja się tak teraz zastanawiam i... Nie zachwycają mnie szpilki. W ogóle. Takie klasyczne, bez żadnych pasków, z odkrytą stopą z przodu. Za to bardzo mi się podobają wysokie buty z jakimiś paskami czy urozmaiceniami. W załączniku mniej więcej wyjaśnienie, o co mi chodzi.
Ja z kolei nie lubię takich z ozdobami (chyba, że subtelnymi, to jeszcze zniosę). Jeśli buty nie mają być nijakie, to stawiam na kolor po prostu.

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86930185]W takim wypadki rozsądnie, że nie nosisz. Szpilki są piękne, ale jak ktoś nie umie w nich chodzić, to już wygląda tragicznie, a nie pięknie.[/QUOTE]
No właśnie - czytałam tutaj opinie o kaczkowatym chodzie w balerinach, którego ja, jako żywo, u nikogo nie zaobserwowałam (serio, serio) - za to z nieporadnym chodzeniem na szpilkach się spotkałam.
Sama od jakichś kilku lat najchętniej zakładam baleriny na co dzień, acz w biurze chadzam w szpilkach, choć też nie dzień w dzień.

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja tam uwazam, ze im jest sie wyzszym tym lepiej sie w szpilkach wyglada. Sama mam 175 i uwielbiam siebie w moich 8 cm. Niestety rzadko nosze, bo niewygodne, ale podobaja mi sie wysokie szpilki strasznie
Również uważam, że wysokie dziewczyny dobrze wyglądają na wysokich obcasach, głównie z uwagi na proporcje.

Obcas o wysokości 8 cm nie jest chyba powszechnie uznawany za wysoki. Znaczy, ja akurat mam podobny wzrost do Twojego i ze szpilek rządzą w mojej szafie te mające obcas właśnie około 8 cm - acz często słyszałam opinie, że 8 cm to taka średnia wysokość szpilek. Dla mnie akurat optymalna i właśnie dość wygodna.

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86930403]W 8 cm szpilkach masz tyle wzrostu co ja. Chciałabyś nosic 16 cm ( zakładając, że byłyby wygodne ). Wątpię w to. Jakoś na ulicach widuje wysokie dziewczyny w płaskich butach. [/QUOTE]
Myślę, że obcasy o wysokości 6-8 cm nosiłabym, mając Twój wzrost. Ale wiadomo, jeśli się dobrze w obcasach nie czujesz, to nie ma się co zmuszać.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 22:09   #1322
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Białe sandały - jestem na tak.
Problem w tym, że w 95% ubieram się na czarno więc mi te białe sandałki średnio pasują.

A i tak nie wyszło bo nie było mojego rozmiaru.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2019-06-23 o 22:28
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 23:37   #1323
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86930403]W 8 cm szpilkach masz tyle wzrostu co ja. Chciałabyś nosic 16 cm ( zakładając, że byłyby wygodne ). Wątpię w to. Jakoś na ulicach widuje wysokie dziewczyny w płaskich butach.
Nie czułabym się komfortowo. Lubię swój wzrost, ale więcej już nie potrzebuje.
[/QUOTE]

Szczerze mowiac, to chetnie uroslabym te kilka cm jeszcze, nie sadze, zebym wtedy rezygnowala ze szpilek

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Również uważam, że wysokie dziewczyny dobrze wyglądają na wysokich obcasach, głównie z uwagi na proporcje.

Obcas o wysokości 8 cm nie jest chyba powszechnie uznawany za wysoki. Znaczy, ja akurat mam podobny wzrost do Twojego i ze szpilek rządzą w mojej szafie te mające obcas właśnie około 8 cm - acz często słyszałam opinie, że 8 cm to taka średnia wysokość szpilek. Dla mnie akurat optymalna i właśnie dość wygodna.
Dla mnie jest wysoki, szczerze mowiac wyzsze buty na platformach czy jakies ustawiajace stope prawie prostopadle do ziemi uniemozliwialyby mi chodzenie. A moje szpilki sa zwykle cienkie i maja wydluzony czubek, wiec tez inaczej to wyglada, dla mnie serio sa wysokie. Ale fakt, ze nogi mi odpadaja, ja ogolnie mam nieszpilkowe stopy, duze, szerokie, tyle tylko, ze mam dosc wysokie podbicie. A z kolei takie niskie mi sie nie podobaja, a pewnie sa calkiem wygodne. Ale to juz wole inne buty, szpilki w sumie nosze okazjonalnie, na codzien nosze zupelnie inne buty
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 09:50   #1324
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86930185]W takim wypadki rozsądnie, że nie nosisz. Szpilki są piękne, ale jak ktoś nie umie w nich chodzić, to już wygląda tragicznie, a nie pięknie.

Ja obcasow nie noszę, bo jestem za wysoka. Ale pewnie i tam bym nie umiała w nich chodzić, więc kij tam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Umiem chodzic w obcasach, ale bardzo szybko zaczynaja mnie bolec stopy i robi sie z tego droga przez meke. Bo przez 99% czasu chodze w wygodnych, plaskich butach, nie jestem przyzwyczajona do szpilkowego survivalu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 19:17   #1325
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja tam uwazam, ze im jest sie wyzszym tym lepiej sie w szpilkach wyglada. Sama mam 175 i uwielbiam siebie w moich 8 cm. Niestety rzadko nosze, bo niewygodne, ale podobaja mi sie wysokie szpilki strasznie.

Jezeli chodzi o szpilki, to duzo zalezy od modelu, takie na platformie kojarza mi sie z Miss Marcela z Zabrza z doczepianymi rzesami i ogolnie tandeta, ale takie czarne sama mam bardzo podobne i kocham, mam w nich nogi do nieba. Za lakierowanymi nude nie przepadam, czesto wychodzi taka stylowka jak na studniowke, nawet jak tej platformy nie ma





Mi się te z platformą bardziej podobają. Byłabym Miss Marcela z Zabrza.

Wyjąwszy fakt, że takich nie noszę i dołączam do tych, którzy na cienkich szpilkach źle się czują. Często podobają mi się najbardziej takie buty, których ze względów praktycznych nie mogłabym codziennie ubierać.
Jeśli jeszcze o modę i ubrania chodzi to nie zachwycają mnie na przykład spodnie albo spodenki z wysokim stanem. Zazwyczaj bardzo podkreślają tyłek. Bardzo, bardzo. Wiem, że to jest teraz chyba modne i lubiane, ale dla mnie tak... Nie przepadam.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 19:53   #1326
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

O jeny te czarne szpilki są boskie i to jest ten rodzaj buta, którego nigdy nie założę niestety.


Zwyczajnie, gdy mam buty o wysokości obcasa powyżej 4-5 cm dotykam buta tak mała powierzchnią stopy, że chodzenie sprawia mi ból po bardzo krótkim czasie.


Ja mam 170 cm wzrostu i uważam się za na tyle wysoką, że na szczęście szpilek nie potrzebuję.


Za to właśnie obcasy bardziej podobają mi do niskich dziewczynach niż wysokich.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:14   #1327
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Mi się te z platformą bardziej podobają. Byłabym Miss Marcela z Zabrza.

Wyjąwszy fakt, że takich nie noszę i dołączam do tych, którzy na cienkich szpilkach źle się czują. Często podobają mi się najbardziej takie buty, których ze względów praktycznych nie mogłabym codziennie ubierać.
Jeśli jeszcze o modę i ubrania chodzi to nie zachwycają mnie na przykład spodnie albo spodenki z wysokim stanem. Zazwyczaj bardzo podkreślają tyłek. Bardzo, bardzo. Wiem, że to jest teraz chyba modne i lubiane, ale dla mnie tak... Nie przepadam.
Teraz nastolatki tak się noszą widziałam... Podciągają spodnie aż pod cycki

I nie wiem skąd moda na podciąganie majtek od stroju kąpielowego w nienaturalnie wysoki sposób. Wiecie, te sznurki powinny być na linii bioder, a kobiety podciągają je tak, że po bokach sięgają wyżej niż pępek.. wiecie coś w ten deseń
https://www.instagram.com/p/BmlgqQGF...d=torbylvs1dkr



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 20:20   #1328
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Teraz nastolatki tak się noszą widziałam... Podciągają spodnie aż pod cycki

I nie wiem skąd moda na podciąganie majtek od stroju kąpielowego w nienaturalnie wysoki sposób. Wiecie, te sznurki powinny być na linii bioder, a kobiety podciągają je tak, że po bokach sięgają wyżej niż pępek.. wiecie coś w ten deseń
https://www.instagram.com/p/BmlgqQGF...d=torbylvs1dkr



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo tak założone majtki podkreślają biodra, tyłek i wcięcię, czyli modną sylwetkę. Były juz modne w latach 90, w 1 sezonie rodziny Soprano można je na striptizerkach podziwiać. Jak dla mnie super to wygląda.
Laska z twojego linka ma zarąbiste odciski od noszenia "butt trainer"

Edytowane przez c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Czas edycji: 2019-06-24 o 20:23
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:22   #1329
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86933238]Bo tak założone majtki podkreślają biodra, tyłek i wcięcię, czyli modną sylwetkę. Były juz modne w latach 90, w 1 sezonie rodziny Soprano można je na striptizerkach podziwiać. Jak dla mnie super to wygląda.[/QUOTE]
Ja nienawidzę, dla mnie to okropnie wygląda...
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:29   #1330
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86933249]Ja nienawidzę, dla mnie to okropnie wygląda...[/QUOTE]Dla mnie też to jest okropne. Pod cycki niech se podciągną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86933238]Bo tak założone majtki podkreślają biodra, tyłek i wcięcię, czyli modną sylwetkę. Były juz modne w latach 90, w 1 sezonie rodziny Soprano można je na striptizerkach podziwiać. Jak dla mnie super to wygląda.
Laska z twojego linka ma zarąbiste odciski od noszenia "butt trainer" [/QUOTE]A co to jest ten buty trainer?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:30   #1331
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Teraz nastolatki tak się noszą widziałam... Podciągają spodnie aż pod cycki

I nie wiem skąd moda na podciąganie majtek od stroju kąpielowego w nienaturalnie wysoki sposób. Wiecie, te sznurki powinny być na linii bioder, a kobiety podciągają je tak, że po bokach sięgają wyżej niż pępek.. wiecie coś w ten deseń
https://www.instagram.com/p/BmlgqQGF...d=torbylvs1dkr



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nogi wyglądają na dłuższe. Ale też mi się to nie podoba.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 20:32   #1332
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mnie się ten efekt podoba kiedy jest delikatnie podciągnięte, ale nie tak na chama. Za to spodnie z wysokim stanem lubię 100 razy bardziej niż biodrówki.


Jedno co mnie teraz denerwuje to te dziury na pół jeansów, albo rurki nad kostkę. Wolę zwykłą długość.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:37   #1333
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ale uda ma masywne
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:39   #1334
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
O jeny te czarne szpilki są boskie i to jest ten rodzaj buta, którego nigdy nie założę niestety.


Zwyczajnie, gdy mam buty o wysokości obcasa powyżej 4-5 cm dotykam buta tak mała powierzchnią stopy, że chodzenie sprawia mi ból po bardzo krótkim czasie.


Ja mam 170 cm wzrostu i uważam się za na tyle wysoką, że na szczęście szpilek nie potrzebuję.


Za to właśnie obcasy bardziej podobają mi do niskich dziewczynach niż wysokich.

Kwestia przyzwyczajenia- mam tyle samo wzrostu i rozmiar buta 36, a większość moich szpilek ma 8-10 cm przy 12 faktycznie roi się problem..
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:46   #1335
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Kwestia przyzwyczajenia- mam tyle samo wzrostu i rozmiar buta 36, a większość moich szpilek ma 8-10 cm przy 12 faktycznie roi się problem..
Zależy. Rozmawiałam kiedyś z koleżanką, która uwielbia szpilki i tylko takie buty nosi, szpila musi mieć minimum 10 cm. Kiedy jej powiedziałam, że nie noszę bo mnie strasznie bolą stopy, odpowiedziała "No i co z tego, mnie też bolą. Ale wolę ładnie wyglądać, więc jak ma mnie boleć to trudno". W życiu nie zafunduję moim stopom takich tortur, żeby ładnie wyglądać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:57   #1336
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Kwestia przyzwyczajenia- mam tyle samo wzrostu i rozmiar buta 36, a większość moich szpilek ma 8-10 cm przy 12 faktycznie roi się problem..

U mnie to nie kwestia przyzwyczajenia tylko najprawdopodobniej jakaś wada w budowie stopy, mam także inne "ale" nie dotyczące szpilek


Ale fakt, nie wiem jak można chodzić dłużej niż 2 h w butach, w których tylko palce, początkowa część śródstopia i pięta dotyka buta, a cała reszta wisi w powietrzu.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 21:00   #1337
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja mam 170 cm wzrostu i uważam się za na tyle wysoką, że na szczęście szpilek nie potrzebuję.
A to obcasy nosi się po to, aby wyglądać na wyższą osobę?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mnie się ten efekt podoba kiedy jest delikatnie podciągnięte, ale nie tak na chama. Za to spodnie z wysokim stanem lubię 100 razy bardziej niż biodrówki.
Też wolę spodnie z wyższym stanem. I nie znoszę niskich majtek. Ale ich nie naciągam jak ta dziewczyna z instagrama, tylko po prostu kupuję większe. W kostiumach kąpielowych staram się kupować majtki o dwa rozmiary większe od mojego rozmiaru.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 21:08   #1338
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A to obcasy nosi się po to, aby wyglądać na wyższą osobę?


Też wolę spodnie z wyższym stanem. I nie znoszę niskich majtek. Ale ich nie naciągam jak ta dziewczyna z instagrama, tylko po prostu kupuję większe. W kostiumach kąpielowych staram się kupować majtki o dwa rozmiary większe od mojego rozmiaru.

Dla mnie w większości tak, na wyższą albo szczuplejszą. Sama nosiłabym tylko w tych przypadkach, czyli gdybym moim zdaniem musiała. Na szczęście nie muszę, ale popatrzeć sobie lubię. Nie mam parcia po prostu.


O matko 2 rozmiary? Ale po co? Zwłaszcza, że mam wrażenie, że kostiumy z czasem mają tendencję do rozciągania.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 21:17   #1339
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
O matko 2 rozmiary? Ale po co? Zwłaszcza, że mam wrażenie, że kostiumy z czasem mają tendencję do rozciągania.
Napisałam wyżej jaki jest powód - żeby majtki były wyższe. Nic mi się nie rozciąga, majtki nadal mnie opinają (tylko mają po prostu więcej materiału), to tylko dwa rozmiary więcej, nie dziesięć.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 21:19   #1340
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja za to absolutnie uwielbiam spodnie z wysokim stanem. Uważam, że my dziewczyny dorastające w epoce biodrówek robiłyśmy swojej figurze tym wielką krzywdę i cieszę się jak widzę, że teraz dziewczyny noszą te mom jeans.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 21:28   #1341
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86933238]Bo tak założone majtki podkreślają biodra, tyłek i wcięcię, czyli modną sylwetkę. Były juz modne w latach 90, w 1 sezonie rodziny Soprano można je na striptizerkach podziwiać. Jak dla mnie super to wygląda.
Laska z twojego linka ma zarąbiste odciski od noszenia "butt trainer" [/QUOTE]
ta laska ze zdjęcia wyglada tak źle... To jest ładne na szczupłych paniach. I mi się kojarzy z fitnesskami z lat 90, Pamelą Anderson itp.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja za to absolutnie uwielbiam spodnie z wysokim stanem. Uważam, że my dziewczyny dorastające w epoce biodrówek robiłyśmy swojej figurze tym wielką krzywdę i cieszę się jak widzę, że teraz dziewczyny noszą te mom jeans.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy od figury.Większość dziewczyn ma to szczęście dobrze w tym wyglądać. Ja niezbyt.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 21:31   #1342
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Jak myślicie, dlatego mój mężczyzna najczęściej kupuje mi bieliznę?

Bo sama nie umiesz sobie kupić pasujących majtek, dzbanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 21:32   #1343
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Akurat te majty że zdjęcia naciągnięte są strasznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 23:10   #1344
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Za to spodnie z wysokim stanem lubię 100 razy bardziej niż biodrówki
Biodrówki Lubię takie opadające spodnie, matka mi zawsze uwagę zwraca "podciągnij te spodnie, gacie ci widać! no ja nie wiem, jak tak można chodzić..." Ale właśnie gacie mam podciągnięte, rowem nie świecę Ciekawe, kiedy dojdę do takiej stylówy
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 02:05   #1345
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zależy. Rozmawiałam kiedyś z koleżanką, która uwielbia szpilki i tylko takie buty nosi, szpila musi mieć minimum 10 cm. Kiedy jej powiedziałam, że nie noszę bo mnie strasznie bolą stopy, odpowiedziała "No i co z tego, mnie też bolą. Ale wolę ładnie wyglądać, więc jak ma mnie boleć to trudno". W życiu nie zafunduję moim stopom takich tortur, żeby ładnie wyglądać
Musialabym calkiem na glowe upasc, jednak komfort przede wszystkim
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 05:43   #1346
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja za to absolutnie uwielbiam spodnie z wysokim stanem. Uważam, że my dziewczyny dorastające w epoce biodrówek robiłyśmy swojej figurze tym wielką krzywdę i cieszę się jak widzę, że teraz dziewczyny noszą te mom jeans.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 06:20   #1347
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja za to absolutnie uwielbiam spodnie z wysokim stanem. Uważam, że my dziewczyny dorastające w epoce biodrówek robiłyśmy swojej figurze tym wielką krzywdę i cieszę się jak widzę, że teraz dziewczyny noszą te mom jeans.
A ja przyznam, że kompletnie nie rozumiem tej mody na spodnie krojem z lat 90, te wysokie stany i spodnie które się tak wbijają wzdłuż pachwin, że wygląda się jakby się miało gigantyczną broszkę i do tego koszulka wciągnięta w spodnie.
Większość takich stylówek jest dla mnie okropna i odkształcają figurę

Ale zgadzam się, że takie zupełne biodrówki to też słabo. Najlepsze są takie "środkowe"
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 06:29   #1348
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja lubię gacie z wysokim stanem, bo ładnie podkreślają talię, ale przede wszystkim nie muszę ich co chwilę podciągnąć, bo mi zjeżdżają z tyłka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 06:32   #1349
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja lubię gacie z wysokim stanem, bo ładnie podkreślają talię, ale przede wszystkim nie muszę ich co chwilę podciągnąć, bo mi zjeżdżają z tyłka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
O, to to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 07:16   #1350
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
A ja przyznam, że kompletnie nie rozumiem tej mody na spodnie krojem z lat 90, te wysokie stany i spodnie które się tak wbijają wzdłuż pachwin, że wygląda się jakby się miało gigantyczną broszkę i do tego koszulka wciągnięta w spodnie.
Większość takich stylówek jest dla mnie okropna i odkształcają figurę

Ale zgadzam się, że takie zupełne biodrówki to też słabo. Najlepsze są takie "środkowe"
E.. dokladnie. Camel toe i te sprawy

Biodrówki też były okropne.

Też lubię gacie z wyższym stanem i spodnie też, ale nienpodciagam ich chamsko pod cycki. Majtki normalnie na biodrach.

Zresztą jak są tak wysoko podciągnięte, to jest niewygodne. Jak się schylisz to te gacie wrzynają się w krocze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-12 15:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.