Idealny zapach do pracy ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-20, 00:06   #1
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka

Idealny zapach do pracy ;-)


Witam witam i o drogę pytam!

A raczej o poradę. Na codzień nosze cieżkie i słodkie lub korzenne, orientalne zapachy (typu kenzo jungle lub lolita lempicka). Latem nieco lżejsze, ale bez pudrowych czy kwiatowych nut, choć i tak faworyzuje "słodkosci". Są to zapachy intensywne i dla wielu osób "inwazyjne". Co byście dziewczęta poleciły do pracy? W biurze jednak wypada pachnieć bardziej neutralnie i "profesjonalnie". Tylko błagam, żadnych kwiatków! Lub przynajmniej w ograniczonych ilościach.

Za wszelkie sugestie
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 00:29   #2
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: Perfumy do pracy

Dolce Gabbana "By"- wg mnie pasuje do pracy, ale nie wiem czy ci sie spodoba- wywąchaj :P
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 00:31   #3
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Perfumy do pracy

rochas alchimie... ?? hm... trudno mi cos polecic, bo prawie wszytkie jakie znam korzenne czy orientalne sa raczej ciezkawe, nie przez wszytkich tolerowane a mysle ze te rochas mimo iz lekko orientalne nie sa "inwazyjne", nie sa typowo kwiatowe, mimo iz jakis "kwiatek"tam jest

a tak na marginesie, dla mnie takie ewidentnie "pracowe" sa gucci rush 2. kojarza mi sie wlasnie z takim profesjonalizmem, pania w marynarce .... mimo iz sama nosze je do dzinsow
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 00:36   #4
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
o! to gucci wywącham! Moze sie sprawdzą. Bo alchimi to oczywiście mam..

dzieki!

Jak tylko znajde w perfumerii to sie na nie "rzucę"


Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2008-07-13 o 23:32
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 22:42   #5
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Idealny zapach "pracowy" ;-)

Czy macie zapachy, które idealnie współgrają Wam z atmosferą pracy? Zapach do pracy musi być dyskretny i nienachalny, żeby nie uprzykrzać nim życia współpracownikom, ale jednocześnie nazwijmy to 'poważny', podkreślający nasz profesojnalizm. Pachnąc np. gumą balonową daleko chyba nie zajedziemy
Moim typem jest Scent- zapach zupełnie serio, nie jakieś tam Belle de Minuit (bez urazy oczywiście), dodatkowo nie jest ekspansywny. Jednocześnie kobiecy i oryginalny.

Dawajcie tu swoje pewniaki.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 22:54   #6
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Dla mnie każdy jest dobry, byleby go użyć w odpowiedniej ilości Zaliczyłam kiedyś wpadkę z nadmiarem Słonika, mój gość był skonsternowany gdyż wszedł sekundkę po aplikacji
Serio mówiąc - nie rozgraniczam zapachów na te biurowe i pozostałe.
Używam tego, na co mam ochotę i już.
Zapach, który współgra ze mną - musi współgrać z moim nastrojem w każdej chwili, nieważne biuro czy fitness
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 23:02   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

O to świetny temat do pracy wśród zapachów bardzo wszechstronnych sa zawsze Scent i Desnuda dobre na każdą okazję...

A w kwestii zapachów, ktore czysto subiektywnie uważam, za pomagające mi w pracy, za czysty skoncentrowany profesjonalizm w butelce - to mam kilka typów (tych samych bo juz kilka razy o nich pisałam ). Dla mnie to klasyczne, chętnie lekko szyprowe zapachy, z nutą kwiatów - różą, jaśminem, no i najbardziej babciny aromat czyli kwiat pomarańczy Moje najukochańsze typy - 24 Faubourg Hermesa, Eau du Soir Sisley oraz So Pretty Cartier. So Pretty mam od niedawna, choć to stara już fascynacja. 24 Faubourg i Eau du Soir propaguję już długo. Piękne i niesamowite zapachy. Hermes - cieplutki, słoneczy, wesoły i optymistyczny - dodaje energii i animuszu, wierzę, że dokonam wszystkiego! Jedna z najpiękniejszych kompozycji jaka kiedykowliek powstała Eau du Soir to inna bajka, jest chlodniejszy, zielony, na początku dość ostry. Strasznie mnie ciągnęło do EdS, ale to zapach z gruntu tych, który nie jest dla nastolatek, do niego trzeba dorosnąć. Budzi podziw u innych ale i wzmaga dystans, u mnie potęguje nastrój grozy, który jak twierdzi moja bliska koleżanka z pracy, czasem wokół siebie roztaczam...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-04, 23:06   #8
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Dla mnie takim uniwersalnym do pracy i pasującym w każdej sytuacji i każdemu byłaby Desnuda, ale że do pracy nie chodzę, a Desnuda na mnie pioruńsko nietrwała, to nie noszę
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 23:19   #9
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Ja narazie mogę powiedzieć jedynie, o idealnym zapachu "uczelnianym"
Generalnie nie dziele zapachów na dzienne i wieczorowe (jedynym odstępstwem od tej reguły jest Agent Provocatour) bardziej je klasyfikuje wg. pór roku.
Jako że w sezonie zimowym najbardziej lubie wszelkiego rodzaju spożywcze słodziaki, to właśnie w takich czuje się najlepiej praktycznie w każdej sytuacji i takie właśnie Belle de Minuit, Hypnotic Poison, Innocent, czy moja najnowsza fascynacja Brit Red są jak najbardziej na miejscu.
Jeśli mam ochote stwarzać taką atmosferę dystansu i jednocześnie dodać sobie poczucia pewności siebie, wtedy sięgam po Angela, a powoli chyba dorastam do klasycznego Poison, w stosunku do którego mam bardzo podobne odczucia, w lecie gdy użycie Angela w południe groziłoby śmiercią, to Cerruti Image- może to dziwne, ale on właśnie jest dla mnie takim profesjonalizmem w płynie w letnim wydaniu
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 00:12   #10
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Używam różnych z Coconem YR ostatnio włącznie, ale zdecydowanie stawiam na Cerruti Image. Zapach na każdą porę roku, a w dodatku grejpfrut pomaga się skoncentrować i podtrzymać uwagę drugiej osoby. To dosyć pomocne, gdy ma się do czynienia z klientem!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 00:22   #11
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Dla mnie takim zapachem profesjonalistki jest 24, Faubourg - pisałam zresztą o tym w jego recenzji, i ten jako jedyny kojarzy mi się wyraźnie z pracą - ze mną w pracy. Przyznam, że właściwie nie używam go od dwóch lat
Poza tym z powodzeniem stosowałam Dune, EdDV czy Eau Torride latem, ale to zupełnie inna bajka. Tylko Hermes jest idealny_i_właśnie_do pracy.
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-05, 20:03   #12
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Ja do pracy najczęściej używam 5th Avenue - nic duszącego i atakującego otoczenie.
Za to koleżanka w pracy nadużywa Black Cashmere. Rety, na początku ile musiałam się nacierpieć czując BC o 8.00 na całym korytarzu. Od razu przyspieszałam do swojego pokoju Najlepsze jest to, że na poczatku nie wiedziałam co to za dziwadło nie do strawienia, które mi się od razu kojarzyło z apteką bądź zielarnią.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:49   #13
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Dla mnie takim idealnym "biurowcem" jest Hugo Woman. Jest taki jakiś ...uporządkowany, nic z kwiatków, bukiecików itp.
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:14   #14
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

No to ja zajadę komarchą :p...
-Miracle
-Sensi
-Hugo Woman
-Touch of Pink
-J'adore
itp..
Zapachy delikatne, tak, jak już tu wspomniano nie narzucające się, najlepiej dość świeże, kwiatowe, ale nie pudrowe czy duszące swą "kwiatowościa". Raczej delikatny zapach kwiatków.
No i co tu dużo mówić- większość komercyjnych zapachów jest właśnie uniwersalna, nie narzucająca się. Nie koniecznie wszyscy je kochają, ale nie ma (lub jest bardzo mało) osób, które go ewidentnie nienawidzą.
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 23:16   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Ja też lubię kwiatowe do pracy, zwlaszcza Eternity i Champs Elysees!
No i mój ulubieniec z dawnych lat - czarne Coco - też jest bardzo fajnym klasycznym zapachem, cięższego kalibru, ale jaki szykowny
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 10:00   #16
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

od pierwszego kontaktu z N.R wiedzialam, ze bedzie to moj ulubiony "pracowy" zapach- nikt sie nie skrzywi, niektorzy sie usmiechna ..
skutek jest tego taki ze pozostalo mi jakies 10ml z 50ml od sierpnia(?)
ostatnio dołaczyla do tego grona Stella,ale przyznam , ze to zapach na bardziej leniwe dni, To samo ma sie z Desnuda
Theorema mnie jeszcze bardziej rozleniwia- marze wtedy o kawie z likierem rumowym i wielka porcja jakiegos ciacha i ze skupienia nici..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:20   #17
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Cytat:
Napisane przez AniaM69
Dla mnie każdy jest dobry, byleby go użyć w odpowiedniej ilości
Zgadzam się. No, może prawie każdy .

Ja nie stosuję tego typu podziałów, choć np. Angela używam do biura bardzo oszczędnie. U mnie w pracy nie obowiązują sztywne reguły, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, co bardzo mnie cieszy, bo choć nie noszę się awangardowo, to nie lubię "mundurków".
Jednak gdybym miała wybierać, to podobnie jak Koko postawiłabym przede wszystkim na Scenta, zapach piękny i niezwykły, zapach kameleon . Podzielam też zdanie Evee co do Narciso - kobiecego, charakterystycznego i dyskretnego jednocześnie.
Szyprów póki co nie używam, ale kojarzą mi się rzeczywiście bardzo profesjonalnie, elegancko i dostojnie - zatem coś jest z nimi na rzeczy .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 05:35   #18
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Ja dorzuce XS pour Elle zapach "typowo biurowy"...podobnie jak wspomniana 5 Aleja...Dla mnie doskonałe są Eternity
Ale skoro aragosta pisze,ze i Black Cashmere'em kolezanka spryskiwała sie do pracy,to o jakim podziale my tu mówimy
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...

Edytowane przez Meriamon
Czas edycji: 2005-12-09 o 05:56
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 08:48   #19
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Cytat:
Napisane przez aragosta
Za to koleżanka w pracy nadużywa Black Cashmere. Rety, na początku ile musiałam się nacierpieć czując BC o 8.00 na całym korytarzu. Od razu przyspieszałam do swojego pokoju Najlepsze jest to, że na poczatku nie wiedziałam co to za dziwadło nie do strawienia, które mi się od razu kojarzyło z apteką bądź zielarnią.
Moze pracujemy razem ? moja kolezanka takze uzywa niestety BK .. wskutek tego kazda moja wizyta u niej wyglada nastepujaco(chociaz jesli nie musze osobiscie wole zadzwonic- wtedy nie czuje tego smrodku palonych lisci i mauzoleum - klade papiery na biurko- i szybko podazam w kierunku drzwi.Mam zwyczaj chocby krotkiej rozmowy z osobami ktore odwiedzam ale w tym przypadku niestety...
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 13:07   #20
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Nie stosuję sztywnego podziału na zapachy do i po pracy. Istotnym jest by ilości były odpowiednie
Kilka z wymienionych wcześniej zapachów spowodowałoby moje uduszenie, gdyby ktoś w pracy ich używał I tak np. NR, który zreszta mi się podoba, powoduje wrażenie, że się duszę
Najgorszym przeżyciem "zapachowym" było dla mnie używanie przez - bardzo sympatyczną zresztą panią - Escape. Jeśli tylko zawitała, choćby na chwilkę, do mojego pokoju, miałam murowaną migrenę do końca dnia
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 15:55   #21
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Kiedys spotkalam sie z opinia, ze dobry do pracy jest Premier Jour Niny Ricci. Jak dla mnie kazdy jest dobry, byle nie za mocny, czyli odpada Angel, Alien, Poison, Eden EDP. Generalnie odpada wszystko, co jest nachalne, ale oczywiscie duzo tez zalezy od pracy, jaka wykonujemy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 00:06   #22
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Cytat:
Napisane przez evee
Moze pracujemy razem ? moja kolezanka takze uzywa niestety BK .. wskutek tego kazda moja wizyta u niej wyglada nastepujaco(chociaz jesli nie musze osobiscie wole zadzwonic- wtedy nie czuje tego smrodku palonych lisci i mauzoleum - klade papiery na biurko- i szybko podazam w kierunku drzwi.Mam zwyczaj chocby krotkiej rozmowy z osobami ktore odwiedzam ale w tym przypadku niestety...
Boshe... Black Cashmere do pracy... makabra!!!!!!!!!!!
Z doswiadczenia wiem ze idealny jest Halloween, Eau d`Issey a przede wszystkim - ulubiony przeze mnie zapach Hugo Boss Woman
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 18:01   #23
Vila
Raczkowanie
 
Avatar Vila
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Ja na razie też mogę mówić tylko o zapachu "uczelnianym" U mnie wybór odbywa się chyba tylko na podstawie aktualnego samopoczucia, np. ponury "niewyspany" poranek nie może się obejść bez jakiegoś owocowego słodziaka. Wydaje mi się, że większość perfum nadaje się do pracy - jeśli są stosowane z umiarem I tu zaliczam czasami wpadkę, idąc na zajęcia po wizycie w perfumerii... Ten obłoczek zapachu bywa chyba zbyt mocny Nigdy nie zapomnę, jak na jednej ręce miałam jakiegoś cytrusowego świeżaka, a na drugiej coś słodkiego i waniliowego. Już nawet nie pamiętam, co wtedy testowałam, ale powstała tak piorunująca mieszanka, że miałam ochotę uciec z sali wykładowej. Od tamtej pory staram się uważać na mieszanki, bo one są najbardziej zabójcze...
Jeśli chodzi o zapachy, których wolałabym nie czuć w swoim otoczeniu, to zdecydowanie Eternity, choć widzę, że kilka Wizażanek wymieniło go jako "pracowy" zapach. Ja dostaję od niego mdłości Moja koleżanka z liceum używała go namiętnie, nawet jej zeszyty przesiąknięte były Eternity. Nie byłam w stanie przepisać od niej więcej niż pół zadania domowego
Vila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 22:48   #24
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

z Eau d'Issey to sie nie zgodzę. Używała go moja była szefowa i nie był to idealny zapach do pracy. Jej obecność była wręcz świdrująca.
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:23   #25
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

ja do pracy najczęściej spryskuję się Light Blue lub In love again - to przez lato, natomiast w zimie lubię pachnieć Chanel Chance oraz Intense HB do biura jak znalazł
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:37   #26
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Ostatnio testowałam do pracy i takie mam wnioski:
- Armani Sensi White Notes (to się zdecydowanie nadaje, wg mnie nawet jeśli ktoś byłby np. nauczycielką )
- Eclat d'Arpege - bardzo ok, nie przeszkadza, nie dusi, zawsze przyjemny, choć chyba raczej na wiosnę/lato?
- Sun Delight - raczej zostanie na weekend...
- Grain de Folie (to w piątek ) - też na weekend
- Pamplelune - może być, ale latem
- Allure Sensulle (to na ważne spotkanie, na którym trzeba było coś załatwić... a w mojej działce oczywiście pracują sami faceci )

No i ponieważ Sensi White Notes oddałam, to nadal nie jestem pewna, co sobie dobrać na jesień / zimę do biura...
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 18:12   #27
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Idealny zapach do pracy ;-)

moja mama - pani dyrektor - do pracy uzywa angela - na jej skorze pachnie wlasnie dosc chlodno, metalicznie a jednoczesnie zauwazalnie i niebanalnie - jednym slowem nawet jak wyjdzie z gabinetu nie da sie zaprzeczyc, ze tam byla

ja mam swoje nr 1 - Bvlgari Omnia i notte - nie wiem nawet czemu mi tak podpasowaly - moze dlatego ze pachna dosc chlodno, ale jednoczesnie wyraziscie a nie swiezuchowato (bez obrazy )
ciagle sobie mowie, ze musze sobie kupic cos do pracy ale konczy sie zwykle na czyms ciezkim i wieczorowym - inna rzecz, ze nic mi bardziej w pracy nie poprawia humoru niz zapach ukochanego shalimaru, rococo czy smoka na skorze
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 18:20   #28
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Często mam na sobie Allure. Nie wiem czemu ale zawsze czuję się w nim jakoś tak...profesjonalnie. Na trzecim roku studiów pracowałam przez dwa tygodnie w agencji reklamowej ( pierwsza praca i praktyka.
Pachniałam zawsze Mademoiselle.
Wydawał mi sie odpowiedni, delikatny i niezobowiązujący.
Nie znoszę jeśli ktos w pracy przesadza z zapachami jak wspomniany tu Balck Cashmere czy co gorsza Agent Provocateur ( a są takowe panie). Takie zapachy z kategorii bieliźniano- łóżkowych zostawiam na takowe okazje Z kolei zapachów "kocham albo nienawidzę" też staram się nie testować na klientach.
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:12   #29
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Idealny zapach do pracy ;-)

W moim wypadku najlepiej sprawdza się EDM Hermesa.

A ostatnio jeszcze Stella Sheer.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:39   #30
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

Polecam Dune, Mademoiselle. Jak przychodze do mojej mamy do biura, to jedna pani pachnie Flowerem Kenzo i przynajmniej mnie chce sie wymiotować. Bleeee
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-08 21:25:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.