Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 20:15   #151
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej niepokoi dziwny lęk, że jak wybiorę się na studia medyczne to również zostanę starą panną. Przekonywuje mnie do tego doświadczenie znajomych mi osób z AM...
Wiele osób poznaje się na studiach medycznych i tworzą się pary np. lekarsko-lekarskie. Potem to już faktycznie ciężko, bo jak będziesz lekarką, do tego ładną, to prawdopodobnie Twoich wymagań 95% męskiej populacji nie przeskoczy, bo ledwo będą widzieć poprzeczkę z ziemi
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 01:24   #152
Troll Podwodny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 156
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Wiele osób poznaje się na studiach medycznych i tworzą się pary np. lekarsko-lekarskie. Potem to już faktycznie ciężko, bo jak będziesz lekarką, do tego ładną, to prawdopodobnie Twoich wymagań 95% męskiej populacji nie przeskoczy, bo ledwo będą widzieć poprzeczkę z ziemi
Nie, żebym generalizował, ale...
Byłem kiedyś na randce z lekarką. Po jakimś kwadransie znajomości zapytała mnie, ile zarabiam. Zatkało mnie na chwilę, ale doszedłem do wniosku, że powiem. Powiedziałem, pani doktor wyraźnie ukontentowana. Pod koniec spotkania przymila się, że jak to dobrze spotkać kogoś tak inteligentnego (chyba mnie z kimś pomyliła) i że ma nadzieję na kolejne spotkanie... Kolejnego spotkania nie było, bo ja nie jestem portfelem na dwóch nogach.
Troll Podwodny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 15:16   #153
skb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez kaja008 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, jak Ci się wiedzie jesli chodzi o relacje damsko-męskie. Mam nadzieję, że "plan" życia w pojedynkę nie wypalił i że skończyło się tylko na smętnym gadaniu
A skąd takie złe życzenia? Plan się sprawdza, dzięki niemu mam dość wolnego czasu i brak problemów finansowych, w przeciwieństwie do żonatych kolegów
skb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 17:01   #154
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez Troll Podwodny Pokaż wiadomość
Nie, żebym generalizował, ale...
Byłem kiedyś na randce z lekarką. Po jakimś kwadransie znajomości zapytała mnie, ile zarabiam. Zatkało mnie na chwilę, ale doszedłem do wniosku, że powiem. Powiedziałem, pani doktor wyraźnie ukontentowana. Pod koniec spotkania przymila się, że jak to dobrze spotkać kogoś tak inteligentnego (chyba mnie z kimś pomyliła) i że ma nadzieję na kolejne spotkanie... Kolejnego spotkania nie było, bo ja nie jestem portfelem na dwóch nogach.
Nie pochwalam pytania o zarobki, dla mnie to sprawa zbyt osobista zwłaszcza jak na pierwszą randkę, jednak wątpię, że chciała byś był jej 'portfelem' Lekarze zdecydowanie czegoś takiego nie potrzebują, może jedynie chciała się upewnić, że jej dorównujesz finansowo/nie będziesz na niej pasożytować ani jarać się jej zarobkami. Niemniej jednak podkreślam, no niefajne bardzo zachowanie z jej strony tak czy owak
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 13:51   #155
skb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez kaja008 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, jak Ci się wiedzie jesli chodzi o relacje damsko-męskie. Mam nadzieję, że "plan" życia w pojedynkę nie wypalił i że skończyło się tylko na smętnym gadaniu
Na początek, abyście nie musieli szukać, przypomnienie:
- Moja oryginalna wiadomość została wysłana w maju 2014.
- Wiadomość, na którą odpowiadam, została wysłana w lutym 2016.
- Moja poprzednia odpowiedź została wysłana również w lutym 2016.

Mam 30 lat i miałem kiedyś kobietę.

Pod koniec roku 2016 zdarzyło się tak, że kogoś poznałem (w serwisie w internecie, w którym byłem aktywny prawie nieustannie od parunastu lat), i po bardzo krótkim czasie staliśmy się dla siebie całkiem bliscy. Lubiliśmy podobne rzeczy, ciekawiły nas wzajemnie swoje zainteresowania, nie kłóciliśmy się wcale. Było dużo planów na przyszłość, zmiana miejsca zamieszkania tej osoby (bo ona kończyła studia kilkaset kilometrów stąd, a ja mam stałą i dobrą pracę). Ale z końcem roku 2017 osoba ta postanowiła nagle (nie wchodząc w szczegóły, które pewnie nikogo nie zainteresują) uciec, twierdząc (zaprzeczając tym samym wszystkiemu, co mówiła mi wcześniej), że to wszystko jest dla niej "na siłę" i sprzeczne z jej naturą.
Ja do samego końca byłem w pełni zaangażowany i całkowicie zdeterminowany, aby wszystko się udało.

Można więc podsumować to wszystko tak, że właściwa treść oryginalnego wpisu (z 2014) jest całkowicie prawdziwa, a nowe, trwające ponad rok, doświadczenie tylko mnie w tym utwierdza.
skb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 02:17   #156
outanonis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Skoro jesteś nieśmiały, to masz duży problem, bo Kobiety nie podrywają tak jak by raczej zdobywają nas dyskretnie, jeśli chcesz się dowiedzieć kilka rad to napisz postaram się ciebie poduczuć.
outanonis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 02:34   #157
outanonis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej niepokoi dziwny lęk, że jak wybiorę się na studia medyczne to również zostanę starą panną. Przekonywuje mnie do tego doświadczenie znajomych mi osób z AM...
Proszę pani w dzisiejszym świecie ani my ani wy nie jesteśmy wstanie zbudować żadnej zdrowej relacji, dlaczego ponieważ mamy i wkładają nam do głowy różne bzdury, za dużo pracujemy za mało mamy pieniędzy i mało czasu. Proponuje wyjechać daleko bardzo daleko tam gdzie nie sięga żadne państwo, bez ludna wyspa, ja nie mam zamiaru wiązać się żadną Kobietą powód moja agresywna obsesja do trzech Kobiet no i mojej eks dziewczyny. Jak spotkam swoją wybrankę, nie będę brał ślubu a tym bardziej płodził potomka, zastanawiam się co mam zrobić aby być bezpłodny, fajki palę a ja cały czas sprawny seksualny jestem, nie wiem co mam zrobić, strasznie mi się chce wrucić doeks dziewczyny ale to ona mnie używała włąsnej erotyki.
outanonis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 13:01   #158
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez outanonis Pokaż wiadomość
Proszę pani w dzisiejszym świecie ani my ani wy nie jesteśmy wstanie zbudować żadnej zdrowej relacji, dlaczego ponieważ mamy i wkładają nam do głowy różne bzdury, za dużo pracujemy za mało mamy pieniędzy i mało czasu. Proponuje wyjechać daleko bardzo daleko tam gdzie nie sięga żadne państwo, bez ludna wyspa, ja nie mam zamiaru wiązać się żadną Kobietą powód moja agresywna obsesja do trzech Kobiet no i mojej eks dziewczyny. Jak spotkam swoją wybrankę, nie będę brał ślubu a tym bardziej płodził potomka, zastanawiam się co mam zrobić aby być bezpłodny, fajki palę a ja cały czas sprawny seksualny jestem, nie wiem co mam zrobić, strasznie mi się chce wrucić doeks dziewczyny ale to ona mnie używała włąsnej erotyki.
wazektomia?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wazektomia

od fajek to najwyzej raka pluc dostaniesz
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-09, 21:10   #159
primomora01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 56
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Jesteśmy tylko ludźmi morzę się to wydać dziwne ale w wielu 20 lat nie myślę o kobietach/dziewczynach w sumie nie chcę mieć na razie żadnej a i są takie przemyślenia żeby jednak przeżyć to wszystko "samemu" znalazłem swoją "miłość" w swoim hobby. Te sprawy miłosne i kobiety nie są dla mnie a raczej bardziej takie obojętne mogą być mogą nie być wolę bardziej zająć się samym sobą.
primomora01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 11:36   #160
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez primomora01 Pokaż wiadomość
Jesteśmy tylko ludźmi morzę się to wydać dziwne ale w wielu 20 lat nie myślę o kobietach/dziewczynach w sumie nie chcę mieć na razie żadnej a i są takie przemyślenia żeby jednak przeżyć to wszystko "samemu" znalazłem swoją "miłość" w swoim hobby. Te sprawy miłosne i kobiety nie są dla mnie a raczej bardziej takie obojętne mogą być mogą nie być wolę bardziej zająć się samym sobą.

no to spoko, bo przynajmniej nie szukasz na siłe itd zreszta tym bardziej jesteś jescze mega młody naprawdę

można wiedzieć jakie to hobby- jakbyś mógł innym cośpodpowiedzieć(czy bardziej npsport) ??
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 18:53   #161
Kuroko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 16
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Ja mam 30 lat i nigdy nie współżyłam seksualnie, poza tym jestem nieśmiałą i w ogóle nieobyta z facetami.
W ogóle myślę, że jakaś dysfunkcyjna jestem, bo na moje związki (które zwykle nie trwają dłużej niż pół roku) wybieram osoby dysfunkcyjne.
Poza tym mam dość gadania od 10 lat, ze powinnam szybko znaleźć faceta i przynajmniej niech mi dziecko zrobi, bo inaczej zostanę starą panną i będę mieć przerąbane.
Nasłuchałam się już tyle tego, że nieraz sama, żeby przestali tak gadać , to spotykałam się z takimi dysfunkcyjnymi, z którymi wiedziałam , ze i tak nic z tego nie będzie.
Kuroko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-11, 05:52   #162
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez Kuroko Pokaż wiadomość
Ja mam 30 lat i nigdy nie współżyłam seksualnie, poza tym jestem nieśmiałą i w ogóle nieobyta z facetami.
W ogóle myślę, że jakaś dysfunkcyjna jestem, bo na moje związki (które zwykle nie trwają dłużej niż pół roku) wybieram osoby dysfunkcyjne.
Poza tym mam dość gadania od 10 lat, ze powinnam szybko znaleźć faceta i przynajmniej niech mi dziecko zrobi, bo inaczej zostanę starą panną i będę mieć przerąbane.
Nasłuchałam się już tyle tego, że nieraz sama, żeby przestali tak gadać , to spotykałam się z takimi dysfunkcyjnymi, z którymi wiedziałam , ze i tak nic z tego nie będzie.
A kto Ci gada takie głupoty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 13:31   #163
Kuroko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 16
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
A kto Ci gada takie głupoty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rodzice, dalsza rodzina, znajomi, nawet koleżanki z pracy
Kuroko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 16:06   #164
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Cytat:
Napisane przez Kuroko Pokaż wiadomość
Ja mam 30 lat i nigdy nie współżyłam seksualnie, poza tym jestem nieśmiałą i w ogóle nieobyta z facetami.
W ogóle myślę, że jakaś dysfunkcyjna jestem, bo na moje związki (które zwykle nie trwają dłużej niż pół roku) wybieram osoby dysfunkcyjne.
Poza tym mam dość gadania od 10 lat, ze powinnam szybko znaleźć faceta i przynajmniej niech mi dziecko zrobi, bo inaczej zostanę starą panną i będę mieć przerąbane.
Nasłuchałam się już tyle tego, że nieraz sama, żeby przestali tak gadać , to spotykałam się z takimi dysfunkcyjnymi, z którymi wiedziałam , ze i tak nic z tego nie będzie.
To na mnie chyba, gdybym mieszkała gdzieś na wschodniej wsi, już dawno postawiliby krzyżyk. Ja straciłam dziewictwo bardzo późno, mając 29 lat i też teraz żałuję, że z kimś nie tak odpowiednim jakbym chciała (bo miał niemile przeze mnie widzianą przeszłość seksualną, a mi wmawiał, że takiej nie ma, czyli oszukał). Zawsze ktoś się koło mnie kręcił, już jak zaczynałam dorastac, ale wolałam swoje studia, byłam zajęta zwierzętami i aktywizmem. Teraz mam faceta, który jest absolutnie zakochany i to okazuje, a ja nadal się zastanawiam czy kobiecie warto wychodzić za mąż i mieć dzieci (nie chcę tutaj cytować znów bohaterki filmu opartego na powieści Emma, która powiedziała coś w stylu, że dobrze urodzonym pannom mąż tylko zawadza W sensie miłość jest potrzebna, ale zobowiązania już nie jeżeli jesteś niezależna, czy z bogatego domu czy z super pracą itd. Tak naprawdę nie wiem czy chciałabym mieć dzieci, uważam je za największą wartość w życiu i na pewno bym kochała, jednak jeszcze nie czuję instynktu macierzyńskiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-12-11 o 16:39
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 00:10   #165
Jarek1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 20
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Hej, znalazłem dziś ten wątek i też się może wypowiem, otóż mam prawie 23 lata i żadnych doświadczeń z kobietami, kiedy podczas rozmowy przy piwie z wujkiem temat szedł na relacje, wspomniałem mu o tym, zdziwił się bardzo i zasugerował prostytutkę tzn. "nie pier... się i przynajmniej dowiesz się, jak to jest", ale według mnie jest to błędne założenie, byłoby to całkowicie pozbawione uczuć i mechaniczne, fajnie byłoby to zrobić z kimś, komu mogę zaufać i z kimś z kim coś by mnie łączyło, od kilku lat próbuje coś z tym zrobić, mam fajne koleżanki, z którymi lubię spędzać czas, niestety, ale są zajęte, próbuje umawiać się na randki, ale ciągłe słyszenie "nie" trochę mnie przybija, nie wiem za bardzo co z tym zrobić, bo ani seks za pieniądze, ani bycie dożywotnio prawiczkiem nie są fajnymi opcjami.

Edytowane przez Jarek1999
Czas edycji: 2021-12-12 o 09:13
Jarek1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 11:23   #166
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Mam 32 lata i nigdy nie miałem kobiety.

Jarek

Nie zniechęcaj się, nie zawsze szybko z kimś coś zaskoczy, nieraz trzeba pocałować wiele żab, żeby trafić w końcu na tą właściwą osobę. To że w jakimś tam wieku, jesteś prawiczkiem to przecież wcale nie oznacza, że będziesz nim dożywotnio.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-12 12:23:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.