Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 08:41   #901
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
są!
I najważniejsze- Butter Wszystkiego najlepszego!!! Duuuuużo zdrówka, spełnienia marzeń (ty już wiesz jakich ) i kolejnych świetnych pomysłów na mega przepyszne jedzonko =)
Dzięki Kochana

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
No wiesz

Gratuluję w sumie to nie mogło być inaczej
No nie było kiedy zrobić zdjęć.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 08:46   #902
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana



No nie było kiedy zrobić zdjęć.
Znaczy to tylko tyle, że impreza była super
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 08:49   #903
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Znaczy to tylko tyle, że impreza była super
No niestety nie do końca, ale jedzenie wszyscy chwalili
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 09:01   #904
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No niestety nie do końca, ale jedzenie wszyscy chwalili
No zdziwiłabym się gdyby komuś cokolwiek nie smakowało =)
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 09:05   #905
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Jesteś!
Kurczę, już 18ty tydzień? Szok! Czy tylko moja ciąża się tak wlecze?
Mówisz, że bóle pleców i że skolioza? To absolutnie współczuję, bo to coś jak u mnie
Nie pamiętam, czy jesteś z dziewczyn "basenowych", ale lekarz absolutnie przy takich dolegliwościach basenu zabronił - tak dla ciekawości, gdybyś się wybierała
A jak się czujesz poza tym?
No, mi leci ten czas, że szok Nie nadążam
No, ten ból jest nie do zniesienia, ale mnie przynosi ulgę właśnie spacerowanie/marsz i ćwiczenia na piłce, ale nie ukrywam, że ulga jest chwilowa. W pracy ratuje mnie poduszka-rogal, z nią mogę wysiedzieć. Jeśli chodzi o basen, to ja nie chodzę, bo mam skłonność do infekcji ukł.moczowego, więc może czułabym ulgę w plecach, ale jeszcze jakieś świństwo na pewno bym przytargała
Poza tym czuję się kwitnąco

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
agnusek za 18 tydzien,
współczuję bolu pleców
Dziekuję

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hej

Aaby Agnusek dołączam się do cierpiących w powodu bólu pleców
jak mnie boli to albo między łopatkami, albo krzyże wczoraj jak siedzieliśmy przy grillu to mnie na górze rozbolały, że masakra nie byłam w stanie przy zlewie umyć naczyń a jak wracaliśmy ze spacerku to nie mogłam prawie iść bo znowu krzyże bolały, a wkurzam się bo brzucha mam ledwo ledwo to co będzie później
No mnie bolała na początku tylko część lędźwiowa, teraz też pobolewa krzyżowa. Z tym, że widzisz, mi spacerowanie pomaga...eh, dla każdego coś innego
Ja już też sie boję, co będzie jak będę mieć duży brzuch...

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Agnusek, mi też w 18 tyg. nie było za bardzo widać brzuszka - ale potem wyskoczył

Robiłam ostatnio badania TSH i niestety mimo regularnego brania Euthyrox 50 wzrosło mi do 3,15 (norma jest do 2,5, a najlepiej do 1,5)
No, domyślam się, że brzuchol zaatakuje z nienacka
Głupia tarczyca...

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Kaska87, zapomniałam Ci napisać, jak byłaś po USG tym pierwszym, prenatalnym, że mi lekarz w mojej ciąży powiedział przy tym badaniu, że "coś tam dynda", na pytanie o płeć dziecka Potem jednak okazało się, że to dziewczynka
U mnie w 11 tygodniu też coś dyndało, za to teraz między nogami NIC

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Wrzucaj zdjęcia tych sukienek Też musialabym sobie kupić, bo juz mam dość chodzenia nieustannie w jeansach i podkoszulku..
Nie dobrze to wygląda z tym kręgosłupem. Ale to on boli Cię nieustannie czy tylko w momencie jakiegoś dłuższego ruchu czy sprzątania? Biedulka

Ale to leci.. już 18 tc. Ja to już wtedy miałam ooogromny brzuchal
A czujesz już jakieś kopniaczki?
Współczuje tego bólu kręgosłupa
Ja mam już kilka sukienek i chodzę, polecam
Wiem, że piszesz do Aaby, ale też odpowiem, mnie boli nieustannie, ze szczególnym naciskiem na złe pozycja, czyli schylanie się, odginanie, itp.

Patrzyłam na Twój profil i wcale nie był ogromny
Czuję już puknięcia

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No niestety nie do końca, ale jedzenie wszyscy chwalili
Łeee, a liczyłam na zdjęcia pyszności


Wrzuce wam do profilu mój 18-tygodniowy brzuszek
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 09:28   #906
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Co u mnie? Poza sajgonem, zaczęliśmy 18tydzień , choć nikt mi nie wierzy, bo prawie brzuszka nie widać Podobnie jak Aaby męczę się z okropnym bólem pleców...ten weekend to była katastrofa...umycie włosów w wannie - trauma...eh, ale dziś trochę lepiej. Ćwiczenia pomagają na chwilkę. Najlepiej się czuję spacerując. Natomiast siedzenie najgorzej wpływa na mój kręgosłup. No, ale cóż - byle do przodu Wierzę, że w końcu przejdzie! Przed ciążą zdarzały mi się bóle kręgosłupa, zwykle niestety z mojej winy, bo jakimś przetrenowaniu, zbyt długi bieg, skakanka, ale nie było to regułą. Wiem też, że od dziecka praktycznie mam skoliozę, ale na jakim etapie jest teraz, to lepiej nie wiedzieć
nooo brawo!!!!!!
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Nie mam ostatnio czasu na podczytywanie, nie mówiąc już o pisaniu. Teściowa w końcu trafiła do szpitala, dziś ma mieć zabieg.
moja tesciowa tez ma dzis zabieg.......okazalo sie ze miala skrzepa 5 cm i dzis jej przetykaja zyly
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kochana, nie mam żadnej fotorelacji Zdjęcia mam jednej sałatki - i tyle..nie było czasu zrobić więcej zdjęć, a wczoraj to już został resztki..i wiadomo, nie wyglądają już tak ładnie.

Ale kulinarnie impreza wyszła przednio, że tak nieskromnie powiem
nooo nie moglo byc inaczej
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No niestety nie do końca, ale jedzenie wszyscy chwalili
kto nafikal?? dawac go tu

Butterku tu Ci nie zyczylam wiec dzis nadrobie:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO, SPELNIENIA MARZEN I DUUUZO MILOSCI
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:09   #907
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

Ja tak się codziennie przyglądam i od parunastu dni wydaje mi się, jakbym w jednym miejscu widziała zalążek rozstępu Miejmy nadzieję, że się mylę.
Za to na udach zaczynają mi pękać żyłki

Oj nie, inka nie przejdzie

a czemu inka nie przejdzie, nie lubisz jej smaku? oby to jednak nie rozstęp, smaruj to miejsce intensywnie to może jeszcze zniknie i współczuję bólu kręgosłupa

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość

Co u mnie? Poza sajgonem, zaczęliśmy 18tydzień , choć nikt mi nie wierzy, bo prawie brzuszka nie widać Podobnie jak Aaby męczę się z okropnym bólem pleców...ten weekend to była katastrofa...umycie włosów w wannie - trauma...eh, ale dziś trochę lepiej. Ćwiczenia pomagają na chwilkę. Najlepiej się czuję spacerując. Natomiast siedzenie najgorzej wpływa na mój kręgosłup. No, ale cóż - byle do przodu Wierzę, że w końcu przejdzie! Przed ciążą zdarzały mi się bóle kręgosłupa, zwykle niestety z mojej winy, bo jakimś przetrenowaniu, zbyt długi bieg, skakanka, ale nie było to regułą. Wiem też, że od dziecka praktycznie mam skoliozę, ale na jakim etapie jest teraz, to lepiej nie wiedzieć

BUTTER, spóźnione życzenia ode mnie! WSZYSTKIEGO DOBREGO!!! Pokaż fotki tych pyszności, co przygotowałaś
gratuluję 18 tygodniai współczuję bólu kręgosłupa, a co do brzuszka to jeszcze nic nie widać, chudzinka z Ciebie
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Nie mam ostatnio czasu na podczytywanie, nie mówiąc już o pisaniu. Teściowa w końcu trafiła do szpitala, dziś ma mieć zabieg.

Robiłam ostatnio badania TSH i niestety mimo regularnego brania Euthyrox 50 wzrosło mi do 3,15 (norma jest do 2,5, a najlepiej do 1,5)
hej trzymam kciuki za teściową
Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Czemu te weekendy tak szybko lecą?

W piątek przyjechały meble Przykręciliśmy parę listew i mąż zaczął wieczorem składać pierwszą szafkę. Ile tam części!
Mnie koło 23 złapała senność, więc położyłam się na kanapie. Nagle mnie tak wzdęło i zaczął mnie boleć brzuch, że zwijałam się z bólu Jedyny powód, jaki przyszedł mi na myśl, to truskawki - zjadłam jakąś godzinę wcześniej sporą porcję.
Mąż składał szafkę do 0.30, obudził mnie i poszliśmy spać.
W sobotę składania c.d., a wieczorem byliśmy u mojej siostry.
Wczoraj została ostatnia szafka. Ja wzięłam się powoli za ogarnianie mieszkania, mąż podłączał antenę, złożył witrynę, wieczorem chwila lenistwa. Znów truskawki i znów potworny ból i wzdęcie
Czy to może mieć jakiś związek z ciążą, czy truskawki takie pryskane czy co? Nigdy nie miałam takich problemów, a teraz masakra Wczoraj nawet wzięłam no-spę, bo nie chciałam Jr męczyć, ale niewiele pomogła.
Rano na szczęście wstałam bez dolegliwości. Muszę z ginem pogadać, bo nie wiem, czy to zbieg okoliczności czy co

Przez ten ból poszliśmy spać grubo po północy - i dziś oczy same mi lecą Chcę już 15
Aaa, do tego solidnie boli mnie gardło Muszę wracając z pracy kupić sobie Tantum Verde, choć mam wrażenie, że infekcja szybko się rozwija. Do tego mam lekki ból głowy - boję się, że się przeziębiłam
oby gardło przeszło szybko, fajnie, że kupiliście nowe mebelki

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
najlepsze jest to że zaczął się psuć jak powiedziałam mamie że ja chyba nigdy nie sprzedam tego mojego auta, tak dobrze mi się nim jeździ. I dwa dni później się zaczęło....

Ja posadziłam już chyba wszystko co chciałam. Zostały tylko ogórki, ale to 8 maja. Marchew, pietruszka, cebula, koperek, sałata, rzodkiewka, bób. 30 krzaków truskawek nawet =) W tym tygodniu muszę rozplanować gdzie drzewa owocowe będą rosły i też zaczynamy sadzić. Pora i selera nie siałam bo to już podobno za późno, trzeba z sadzonek. Jutro mi mąż kupi i też posadzę.
W ogóle miałam pracowity weekend. Dzisiaj rano myślałam, że nie wsiądę na rower...ale dałam radę =)
to dużo masz posadzone, a bób też z nasionek? jeszcze nigdy go nie sadziłam, nie pomyślałam nawet o tym

Butter cieszę się, że jedzenie wszystkim smakowało, jak mogło być inaczej

odebrałam dzisiaj wyniki i cukrzycy ciążowej nie mam bo wyniki w dolnej granicy normy, mocz też dobry tylko krew chyba nie bardzo, hemoglobina znowu spała i już jest 10,2 a norma zaczyna się od 12. Inne parametry też pospadały, no nic zobaczymy co ginka na to dzisiaj powie. I oczywiście zahaczyłam o lumpeks i kilka szmatek znowu dla małego wyniosłam i 3 bluzki dla siebie bo brzuch mi wychodzi w niektórych
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 10:16   #908
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

kotek w takim razie za Twoja teściowa też trzymam kciuki,

agnusek brzuszek malusienki ja normalnie mam taki

stokrotka super ze wyniki ok
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:22   #909
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Blonde- a widzisz piękna, tak długo czekałaś na ten wyjazd, tyle schodów było z paszportem, a teraz to takie realne i już prawie, prawie;-)

Juz coraz blizej

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Melduje, że żyje, choć brak mi na wszystko czasu W pracy mamy rewolucję, po pracy też ciągle gdzieś nas nosi...EH. Staram się być chociaż na bieżąco z tym co piszecie. Mam nadzieję, że za jakiś czas wszystko się uspokoi. W najgorszym razie jak pójdę na L4, a planuje do końca czerwca pracować

Bardzo za Wami tęsknię, za pisaniem i w ogóle...Mam nadzieję, że wy troszkę też

Co u mnie? Poza sajgonem, zaczęliśmy 18tydzień , choć nikt mi nie wierzy, bo prawie brzuszka nie widać Podobnie jak Aaby męczę się z okropnym bólem pleców...ten weekend to była katastrofa...umycie włosów w wannie - trauma...eh, ale dziś trochę lepiej. Ćwiczenia pomagają na chwilkę. Najlepiej się czuję spacerując. Natomiast siedzenie najgorzej wpływa na mój kręgosłup. No, ale cóż - byle do przodu Wierzę, że w końcu przejdzie! Przed ciążą zdarzały mi się bóle kręgosłupa, zwykle niestety z mojej winy, bo jakimś przetrenowaniu, zbyt długi bieg, skakanka, ale nie było to regułą. Wiem też, że od dziecka praktycznie mam skoliozę, ale na jakim etapie jest teraz, to lepiej nie wiedzieć

[


za 18 tydz

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Robiłam ostatnio badania TSH i niestety mimo regularnego brania Euthyrox 50 wzrosło mi do 3,15 (norma jest do 2,5, a najlepiej do 1,5)


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć



Kochana, nie mam żadnej fotorelacji Zdjęcia mam jednej sałatki - i tyle..nie było czasu zrobić więcej zdjęć, a wczoraj to już został resztki..i wiadomo, nie wyglądają już tak ładnie.

Ale kulinarnie impreza wyszła przednio, że tak nieskromnie powiem




Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Za nisko? A dlaczego? Szelki są za długie, ale bardziej skrócić się ich nie da, nie wiem czy fotka jest zrobiona przed skróceniem ich czy po....

)
pewnie dlatego ze lezy

Dzien dobry

Wstalam dzis o 6.30 i zastanawialam sie czy puscic Sebe do złobkaale stwierdzilam ze dzis niech jeszcze posiedzi, jutro na 2 godz pójdzie
Juz nie ma kaszlu, katar tez sobie poszedl. Takze czuje sie dobrze
Wrocilam do lózka i spalismy do 9.30
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:26   #910
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Nie pocieszę Cię, jak urodzisz, to tygodnie będą Ci mijały w tempie weekendu

Aaaa.... no chyba że tak..... na zdjęciu na którym śpi, jest wysoko specjalnie, żeby na nią nie wiało i tam ma rozłozone na płasko, więc w sumie obojęte jak leży.
A na zdjęciu gdzie nie śpi, jest w pozycji "półsiedzącej" więc pewnie jakby była za wysoko to by się zsunęła
Ale fakt, faktem użyliśmy tego wózka wczoraj pierwszy raz, więc może być coś nie tak jeszcze się "dotrzemy"
Domyślam się

No właśnie wygląda mega za wysoko, bo ta część szelek, co powinna być w kroku, jest gdzieś między kolanami Przynajmniej tak to na zdjęciu wygląda.
Ale spacerówka bardzo ładna
A jesteście zadowoleni z wózka?


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No niestety nie do końca, ale jedzenie wszyscy chwalili
Spróbowaliby nie!

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
No, mi leci ten czas, że szok Nie nadążam
No, ten ból jest nie do zniesienia, ale mnie przynosi ulgę właśnie spacerowanie/marsz i ćwiczenia na piłce, ale nie ukrywam, że ulga jest chwilowa. W pracy ratuje mnie poduszka-rogal, z nią mogę wysiedzieć. Jeśli chodzi o basen, to ja nie chodzę, bo mam skłonność do infekcji ukł.moczowego, więc może czułabym ulgę w plecach, ale jeszcze jakieś świństwo na pewno bym przytargała
Poza tym czuję się kwitnąco

Wrzuce wam do profilu mój 18-tygodniowy brzuszek
I to jest najważniejsze!

Ale malutki brzuszek! Jak mój bez ciąży... albo i mniejszy


Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
a czemu inka nie przejdzie, nie lubisz jej smaku? oby to jednak nie rozstęp, smaruj to miejsce intensywnie to może jeszcze zniknie i współczuję bólu kręgosłupa

odebrałam dzisiaj wyniki i cukrzycy ciążowej nie mam bo wyniki w dolnej granicy normy, mocz też dobry tylko krew chyba nie bardzo, hemoglobina znowu spała i już jest 10,2 a norma zaczyna się od 12. Inne parametry też pospadały, no nic zobaczymy co ginka na to dzisiaj powie. I oczywiście zahaczyłam o lumpeks i kilka szmatek znowu dla małego wyniosłam i 3 bluzki dla siebie bo brzuch mi wychodzi w niektórych
Fuj fuj!
Co do rozstępu to jeśli już się zaczął, to wylezie - tak to z tym dziadostwem jest

Dobrze, że cukier w normie, ale z tą hemoglobiną kiepsko
Trzymam kciuki za wizytę
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:40   #911
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
nooo brawo!!!!!!


Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość

gratuluję 18 tygodniai współczuję bólu kręgosłupa, a co do brzuszka to jeszcze nic nie widać, chudzinka z Ciebie

odebrałam dzisiaj wyniki i cukrzycy ciążowej nie mam bo wyniki w dolnej granicy normy, mocz też dobry tylko krew chyba nie bardzo, hemoglobina znowu spała i już jest 10,2 a norma zaczyna się od 12. Inne parametry też pospadały, no nic zobaczymy co ginka na to dzisiaj powie. I oczywiście zahaczyłam o lumpeks i kilka szmatek znowu dla małego wyniosłam i 3 bluzki dla siebie bo brzuch mi wychodzi w niektórych
Tak, wszyscy mi to powtarzają, ze brzuszka nie ma ja widzę, bo jeszcze niedawno byłam zupełnie płaska i miałam mięśnie brzucha widocznie A z tą chudzinką to byście się zdziwiły ile ważę Moja ginka mi prawie nie uwierzyła ostatnio

Fajnie, że cukrzycy nie masz A co do wyników krwi, to ja czasem też mam coś ciut za mało/dużo, ale ginka twierdzi, że ciąża rządzi się swoimi prawami, więc i parametry czasem odbiegają od norm (które stricte ciążowe nie są), więc nie martw się

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość

agnusek brzuszek malusienki ja normalnie mam taki
Wzdęcie po kapuście

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość

Juz coraz blizej


za 18 tydz


Wstalam dzis o 6.30 i zastanawialam sie czy puscic Sebe do złobkaale stwierdzilam ze dzis niech jeszcze posiedzi, jutro na 2 godz pójdzie
Juz nie ma kaszlu, katar tez sobie poszedl. Takze czuje sie dobrze
Wrocilam do lózka i spalismy do 9.30

I zazdraszczam spania do 9.30

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

I to jest najważniejsze!

Ale malutki brzuszek! Jak mój bez ciąży... albo i mniejszy


Fuj fuj!
Co do rozstępu to jeśli już się zaczął, to wylezie - tak to z tym dziadostwem jest

A Ty poza kręgosłupem jak się czujesz?
Ja się smaruje na noc oliwką babydream z rosmanna, a na dzień kremem z palmersa, zobaczymy czy to coś da
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 10:44   #912
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
A Ty poza kręgosłupem jak się czujesz?
Ja się smaruje na noc oliwką babydream z rosmanna, a na dzień kremem z palmersa, zobaczymy czy to coś da
Całkiem dobrze, dziękuję Od kilku dni czuję bóle w podbrzuszu, raz takie jak na @ (tylko słabiutkie), raz mnie coś zakłuje po lewej lub po prawej stronie. Mam nadzieję, że to te rozciągające
No i w domu jak trochę za dużo posprzątam, to się Jr buntuje, więc szybko przestaję i odpoczywam

Ja smaruję na noc oliwką Hipp, a na dzień emulsją Babydream, ale ta emulsja mnie drażni - a raczej zapach, jaki zostawia na ciuchach/bieliźnie
No i nie smaruję się regularnie

Chciałabym już czwartek
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:45   #913
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Agmusku - fajnie, że jesteś, pewnie że tęskniłyśmy;-*

Stokrotko- super, że badania tak wyszły! Mnie teraz czeka picie glukozy i morfologia...

Tomalinko- będą zdjęcia, będą;D Chodzi się super, nic nie gniecie, a fasony takie, że i po ciąży będą dobre;-) Szczerze polecam!

Bikula- mnie już czas leci nieubłaganie...

Metko- odpisałam ci w k.

i więcej nie pamiętam;D
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:46   #914
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
to dużo masz posadzone, a bób też z nasionek? jeszcze nigdy go nie sadziłam, nie pomyślałam nawet o tym
Tak, z nasionek. Bób dla mojego męża, ja średnio lubię. Od razu jak zacznie rosnąć trzeba pryskać bo bez tego mszyca od razu go zje. A ja głupia blisko koper posadziłam... I pewnie ten sam los go czeka.

Usypiam dzisiaj. W sobotę robiłam z mężem ten ogródek... Zebraliśmy z 4 t. złej ziemi i nawieźliśmy jeszcze więcej dobrej, żyznej. Namachałam się szpadlem, później grabiami... Podlałam wszystkie drzewka na działce, więc przelałam wiaderkami jakieś 600l wody. Dzisiaj nie mogłam wsiąść na rower, ale jeszcze gorsze było z niego zejście =) Trochę sportu a jak się człowiek męczy...
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:02   #915
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Usypiam dzisiaj. W sobotę robiłam z mężem ten ogródek... Zebraliśmy z 4 t. złej ziemi i nawieźliśmy jeszcze więcej dobrej, żyznej. Namachałam się szpadlem, później grabiami... Podlałam wszystkie drzewka na działce, więc przelałam wiaderkami jakieś 600l wody. Dzisiaj nie mogłam wsiąść na rower, ale jeszcze gorsze było z niego zejście =) Trochę sportu a jak się człowiek męczy...
łoo matko, to się napracowałas

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

mala widziałam, dziękuję
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:26   #916
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Całkiem dobrze, dziękuję Od kilku dni czuję bóle w podbrzuszu, raz takie jak na @ (tylko słabiutkie), raz mnie coś zakłuje po lewej lub po prawej stronie. Mam nadzieję, że to te rozciągające
No i w domu jak trochę za dużo posprzątam, to się Jr buntuje, więc szybko przestaję i odpoczywam

Ja smaruję na noc oliwką Hipp, a na dzień emulsją Babydream, ale ta emulsja mnie drażni - a raczej zapach, jaki zostawia na ciuchach/bieliźnie
No i nie smaruję się regularnie

Chciałabym już czwartek
Mnie ostatnio w cycach kuje Niezbyt to przyjemne. Poza tym mogłabym liczyć żyły od pasa w górę
Emulsji nigdy nie miałam, ale pewno pachnie tak samo? Tzn. ja na piżamie z rana nic nie czuję I smaruje się regularnie, ale sama nie wiem czy mi to pomoże. Niemniej psychicznie mi z tym lepiej

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Agmusku - fajnie, że jesteś, pewnie że tęskniłyśmy;-*


__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:29   #917
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio w cycach kuje Niezbyt to przyjemne. Poza tym mogłabym liczyć żyły od pasa w górę
Emulsji nigdy nie miałam, ale pewno pachnie tak samo? Tzn. ja na piżamie z rana nic nie czuję I smaruje się regularnie, ale sama nie wiem czy mi to pomoże. Niemniej psychicznie mi z tym lepiej
Mnie od wczoraj znów pobolewają stokrotka mi chyba ich wzrost wykrakała
Sama emulsja pachnie bardzo ładnie, tak pudrowo. Ale jak np. posmarowałam się dwa dni z rzędu na noc, to trzeciego dnia nie mogłam piżamy założyć, tak waliła!
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.


Edytowane przez aaby
Czas edycji: 2013-04-22 o 11:31
aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:31   #918
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

ja systematycznie smarowalam brzusio oliwka ale nie pamietam nazwy i na brzuchu zadnych rozstępów na szczescie, na piersiach za to mi sie pojawily
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:49   #919
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Hej ...

Dziewczyny mi znów na brzuchach usnęły Chyba polubił taki rodzaj spania Ja mam chwilę dla siebie...
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 12:27   #920
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Chciałyście widzieć, więc pokazuję tak się Emilka prezentuje w wersji spacerowej wózka
extra

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Bika ale super mała wygląda, a jaka pyzulka słodka No nie ma, nie ma tej @ a ostatnio mam mega zachcianki na różne rzeczy
Ooooooooooooo brzmi ciekawie

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Ale to leci.. już 18 tc. Ja to już wtedy miałam ooogromny brzuchal
A czujesz już jakieś kopniaczki?
Współczuje tego bólu kręgosłupa
ja też

współczuje Wam dziewczyny bolu plec ow - wiem co czujecie, mnie meczyły jeszcze dwa miesiące po porodzie
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:30   #921
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
kotek w takim razie za Twoja teściowa też trzymam kciuki,

agnusek brzuszek malusienki ja normalnie mam taki

stokrotka super ze wyniki ok


Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość


Wstalam dzis o 6.30 i zastanawialam sie czy puscic Sebe do złobkaale stwierdzilam ze dzis niech jeszcze posiedzi, jutro na 2 godz pójdzie
Juz nie ma kaszlu, katar tez sobie poszedl. Takze czuje sie dobrze
Wrocilam do lózka i spalismy do 9.30
cieszę się, że się dobrze czujesz

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

Fuj fuj!
Co do rozstępu to jeśli już się zaczął, to wylezie - tak to z tym dziadostwem jest

Dobrze, że cukier w normie, ale z tą hemoglobiną kiepsko
Trzymam kciuki za wizytę
dzięki a może Ty nam swojego brzusia zaprezentujesz?
Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość

Tak, wszyscy mi to powtarzają, ze brzuszka nie ma ja widzę, bo jeszcze niedawno byłam zupełnie płaska i miałam mięśnie brzucha widocznie A z tą chudzinką to byście się zdziwiły ile ważę Moja ginka mi prawie nie uwierzyła ostatnio

Fajnie, że cukrzycy nie masz A co do wyników krwi, to ja czasem też mam coś ciut za mało/dużo, ale ginka twierdzi, że ciąża rządzi się swoimi prawami, więc i parametry czasem odbiegają od norm (które stricte ciążowe nie są), więc nie martw się
porównując pewnie Twój brzuszek z przed ciąży i teraz może byśmy widziały różnicę, pewnie niedługo zacznie się bardziej zaokrąglać
Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Całkiem dobrze, dziękuję Od kilku dni czuję bóle w podbrzuszu, raz takie jak na @ (tylko słabiutkie), raz mnie coś zakłuje po lewej lub po prawej stronie. Mam nadzieję, że to te rozciągające
No i w domu jak trochę za dużo posprzątam, to się Jr buntuje, więc szybko przestaję i odpoczywam

Ja smaruję na noc oliwką Hipp, a na dzień emulsją Babydream, ale ta emulsja mnie drażni - a raczej zapach, jaki zostawia na ciuchach/bieliźnie
No i nie smaruję się regularnie

Chciałabym już czwartek
smaruj się regularnie bo potem tylko do siebie będziesz miała pretensje a tak to zrobiłaś wszystko co było możliwe aby rozstępów nie mieć.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Agmusku - fajnie, że jesteś, pewnie że tęskniłyśmy;-*

Stokrotko- super, że badania tak wyszły! Mnie teraz czeka picie glukozy i morfologia...



i więcej nie pamiętam;D
dasz radę, glukoza nie jest taka zła
Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Tak, z nasionek. Bób dla mojego męża, ja średnio lubię. Od razu jak zacznie rosnąć trzeba pryskać bo bez tego mszyca od razu go zje. A ja głupia blisko koper posadziłam... I pewnie ten sam los go czeka.

Usypiam dzisiaj. W sobotę robiłam z mężem ten ogródek... Zebraliśmy z 4 t. złej ziemi i nawieźliśmy jeszcze więcej dobrej, żyznej. Namachałam się szpadlem, później grabiami... Podlałam wszystkie drzewka na działce, więc przelałam wiaderkami jakieś 600l wody. Dzisiaj nie mogłam wsiąść na rower, ale jeszcze gorsze było z niego zejście =) Trochę sportu a jak się człowiek męczy...
to się narobiłaś, my po trochu w każdy dzień robiliśmy aby się nie przemęczyć, ja tylko oczywiście nasionka wkładałam mąż całą ciężką robotę robił, uprawiałaś wcześniej ogródek? bo z opisu to widać że sie znasz, ja to jeszcze nie bardzo

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Mnie od wczoraj znów pobolewają stokrotka mi chyba ich wzrost wykrakała
Sama emulsja pachnie bardzo ładnie, tak pudrowo. Ale jak np. posmarowałam się dwa dni z rzędu na noc, to trzeciego dnia nie mogłam piżamy założyć, tak waliła!
przepraszam ale ja nie chciałam, ja tylko pytałam

mieszkanie ogarnięte, zaraz trzeba poszykować do obiadu, potem idę się z koleżankami spotkać a wieczorem do gina
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:32   #922
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Dziewczyny, nie umiem się wbić do rozmów Waszych

Kotku, tata mnie zdenerwował na imprezie, możesz mu przemówić do rozsądku

Nie wzięłam dziś telefonu do pracy - ale mi dziwnie, jak bez ręki
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:49   #923
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
to się narobiłaś, my po trochu w każdy dzień robiliśmy aby się nie przemęczyć, ja tylko oczywiście nasionka wkładałam mąż całą ciężką robotę robił, uprawiałaś wcześniej ogródek? bo z opisu to widać że sie znasz, ja to jeszcze nie bardzo
To mój pierwszy osobisty ogródek =) Wcześniej pomagałam mamie. Nic się nie znam, zawsze dzwonie do mamy się spytać. Tata mi pokazywał co ile na co dołki i rządki robić =) Mąż ma jutro imieniny, kupiłam mu szpadel fiskarsa =) a on mi haczkę i grabki.
Ja nasionka tak posadziłam, że pewnie z trzy razy będę musiała przerywać bo za gęsto =) Truskawki też za gęsto powsadzałam, ale pomyślałam, ze w pierwszym roku i tak owoców prawie nie ma a później je przesadzę. Nie wiem czy to był dobry pomysł =)
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:18   #924
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Jest tak ciepło na dworze - jeszcze godzina i trochę i do domu fruuuuuuuuuuuuuuu
Tak mi się nie chce pracować Ale dziś i tak mam luzy, aż w to nie wierzę. Więc korzystam

Butter, nie wiem co tatko powiedział, ale stawiam go do pionu

A rodzice są dziwni czasem, moja mama mnie uraczyła tekstem ostatnio, że ja za mało jem, za mało tyje i w ogóle... Ta, głodzę się...I jeszcze denerwuje, że ważę się sama, a nie komisyjnie przy lekarzu
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:33   #925
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Butter ja bez telefonu tez bym sie dziwnie czuła,

agnusek ja tez jeszcze godz w pracy, na szczęscie bo juz wysiedziec nie moge
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:40   #926
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Jest tak ciepło na dworze - jeszcze godzina i trochę i do domu fruuuuuuuuuuuuuuu
Tak mi się nie chce pracować Ale dziś i tak mam luzy, aż w to nie wierzę. Więc korzystam

Butter, nie wiem co tatko powiedział, ale stawiam go do pionu

A rodzice są dziwni czasem, moja mama mnie uraczyła tekstem ostatnio, że ja za mało jem, za mało tyje i w ogóle... Ta, głodzę się...I jeszcze denerwuje, że ważę się sama, a nie komisyjnie przy lekarzu
Należy mu się nagana, to na pewno!

A mama też dowaliła. No bez przesady z tym ważeniem.. Przecież jesteś dorosła i odpowiedzialna, nie chcesz się zagłodzić...

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Butter ja bez telefonu tez bym sie dziwnie czuła,

agnusek ja tez jeszcze godz w pracy, na szczęscie bo juz wysiedziec nie moge
A to wszystko wina męża. Poprosiłam go, żeby mi wrzucił telefon do torebki...a on na pałę wrzucił do pierwszej lepszej...a ja wzięłam inną
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:45   #927
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez butterbear Pokaż wiadomość
a to wszystko wina męża. Poprosiłam go, żeby mi wrzucił telefon do torebki...a on na pałę wrzucił do pierwszej lepszej...a ja wzięłam inną
:d
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:53   #928
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Agnusek ja nadal jestem na zero z wagą, a jem normalnie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 14:04   #929
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Należy mu się nagana, to na pewno!

A mama też dowaliła. No bez przesady z tym ważeniem.. Przecież jesteś dorosła i odpowiedzialna, nie chcesz się zagłodzić...
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Agnusek ja nadal jestem na zero z wagą, a jem normalnie
No, ja mam 2,5kg na plusie,a mama się za głowę chwyciła Chyba myślała, że już z 15 powinnam mieć A jakbym tyle miała, to by mi gadała w drugą stronę...nigdy nie dogodzisz...
I dokładnie, jestem dorosła i na pewno krzywdy sobie nie robię, jem normalnie. Fakt, że unikam słodyczy (poza lodami), ale też mnie specjalnie do nich nie ciągnie, a nie będę jeść tylko dlatego, że jestem w ciąży...
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 14:12   #930
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 19.

agnusek Twoja ciąża Twoja sprawa bardzo dobrze robisz

ja sie zbieram powoli
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.