Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-14, 02:12   #2911
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Marlewgold Twój post bylby bardziej wiarygodny gdybys wstawil zdjecia tego nosa

Co do konsultacji przez emaile - ja sie tak wlasnie konsultuje z lekarzami, poniewaz nie mieszkam w Polsce i ciezko byloby mi latac na konsultacje, zwlaszcza ze lekarze którymi bylam zainteresowana sa mega daleko od miejsca zamieszkania w Polsce. Ostatecznie jestem umówiona na konsultacje na dzien przed operacja, zeby wszystko dokladnie omówic, podpisac papiery itp. - tak jest mi najwygodniej. Aczkolwiek ja tez nie wybralam sobie lekarza pierwszego lepszego, wertowalam fora, przegladalam zdjecia gdzie sie dalo i podjelam wybór. Co moim zdaniem jest ok, bo mówicie tutaj troche o tym braku jezdzenia na konsultacje po doktorach jakby to, ze pojedziecie i zobaczycie sie z róznymi lekarzami bylo gwarancja zadowolenia z zabiegu - a przeciez nie jest. Ktos tez wspomnial ze trzeba bylo pokazac zdjecia jakiego efektu sie oczekuje (czy cos w ten desen) - no super, tylko kojarze tez na 100% historie, ze ktos pokazywal, czy mial robiona symulacje i co? I dalej jest niezadowolony, bo efekt inny niz na obrazku... Tak na prawde mozesz jezdzic na milion konsultacji i sie zastanawiac i wertowac fora i nie wiem co jeszcze, ale to nie jest gwarancja zadowolenia z efektu operacji - poza tym lekarze sami czesto mówia, ze co sie da zrobic z nosem widza dopiero na stole.
Wstawił zdjęcia w pierwszym(?) swoim poście, chociaż jeszcze zdjęcie przed byłoby spoko do porównania

Ja też nie mieszkam w Polsce, a operowałam się tam i na konsultację znalazłam czas - da się, jak komuś potrzeba Nie daje to żadnej pewności, to prawda, ale daje poznanie człowieka. Osobiście nie potrafiłabym oddać swojej twarzy pod nóż komuś, kogo na oczy nie widziałam, nie wiem jak mnie potraktuje i kto nie wyraził swojej opinii odnośnie tego, co jest do naprawy pod względem zdrowotnym (a to mnie bardziej interesowało niż wygląd). I jednak uważam, że z lekarzem należy się spotkać i należy mu dać nos do obejrzenia, by otrzymać wyobrażenie o tym, co jest realne do zrobienia. Ale kluczem jest po prostu to, żeby nie podejmować takiej decyzji "byle szybciej". Niby to oczywiste i każdy powinien to wiedzieć, no cóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 23:12   #2912
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Wstawił zdjęcia w pierwszym(?) swoim poście, chociaż jeszcze zdjęcie przed byłoby spoko do porównania

Ja też nie mieszkam w Polsce, a operowałam się tam i na konsultację znalazłam czas - da się, jak komuś potrzeba Nie daje to żadnej pewności, to prawda, ale daje poznanie człowieka. Osobiście nie potrafiłabym oddać swojej twarzy pod nóż komuś, kogo na oczy nie widziałam, nie wiem jak mnie potraktuje i kto nie wyraził swojej opinii odnośnie tego, co jest do naprawy pod względem zdrowotnym (a to mnie bardziej interesowało niż wygląd). I jednak uważam, że z lekarzem należy się spotkać i należy mu dać nos do obejrzenia, by otrzymać wyobrażenie o tym, co jest realne do zrobienia. Ale kluczem jest po prostu to, żeby nie podejmować takiej decyzji "byle szybciej". Niby to oczywiste i każdy powinien to wiedzieć, no cóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli wstawil, to musial bardzo szybko usunac, w kazdym razie ja nie widzialam, a bez zdjec ciezko stwierdzic wiarygodnosc

Ja nie mówie, ze nie da sie na konsultacje jechac - oczywiscie ze sie da, ale kosztowaloby mnie to duzo czasu i pieniedzy i byloby stosunkowo dosyc trudne logistycznie do ogarniecia przez bardzo dlugi czas, a uwazam ze nie jest wcale niezbedne. Naczytalam sie juz o tym, ze ktos jechal na konsultacje która trwala 20 minut i nie wniosla nic nowego co nie bylo przekazane wczesniej mailowo. Albo o tym ze lekarze nie dotykaja nawet nosa, wlasnie dlatego ze to co jest do zrobienia dokladnie i co da sie zrobic wiedza dopiero na stole.
Co do poznawania doktora osobiscie to tez to ze ktos jest mega sympatyczny i przyjemny i zrobi dobre wrazenie, nie oznacza ze efekt opeacji bedzie równie dobry jak wrazenie z poznania operatora osobiscie, aczkolwiek rozumiem, ze dla niektórych do duzy komfort psychiczny i dodaje pewnosci. Ja jestem zadowolona z kontaktu emailowego, opinii osób poprzednio operowanych, zdjec dostepnych w internecie i paru innych rzeczy i podjelam decyzje. Teraz tylko czekac i nastrajac sie pozytywnie
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 04:01   #2913
Marlewgold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Usunąłem zdjęcia, bo nie chciałem jednak, aby się rozchodziły gdzieś po Internecie, ale mogę wysłać na priv. Wiadomo mądrym się jest po fakcie. W nosie nie podobał mi się czubek i taka opadająca skora pod nim(ciężko to opisać...). Nad łamaniem kości nigdy się nawet nie zastanawiałem, nie miałem jakiegoś kompleksu na tym punkcie. Po wysłaniu pierwszych zdjęć do doktora, oddzwonił sugerując całkowita korekcje, bo wiele rzeczy jest do poprawy, na co się zgodziłem. Ogólnie przed zabiegiem dwa razy z nim rozmawiałem(jakieś 2 miesiące przed). Po przyjeździe do kliniki powiedział mi, ze cały grzbiet nosa mnie oszpeca i trzeba z nim cos zrobić, z ta opadającą skórką pod czubkiem, dodał, ze ją wytnie i tyle. Co do czubka, to odpowiadając mi na to, ze się nie podoba(ogólnie jego kulkowatość), powiedział, "ale co chcesz, go zwęzić?, No może trochę można", zgodziłem się myśląc, ze może o to chodzi... Bylem głupi (nawet nie wiedziałem, jaki dokładnie efekt da zwężenie go), przed operacja nie przeanalizowałem dokładnie tego jak chciałbym, aby mój nos wyglądał, nie przyglądałem się z bliska temu, co mi się nie podoba i nie zastanawiałem się np. jak by to wyglądało przy samym złamaniu kości, Nie wiedziałem, ze można cały nos ładnie zrobić poprawiając każda jego cześć. Powiem szczerze, ze na bardzo ładne nosy nawet się nie przyglądałem, po myślałem, ze z mojego takiego się nie zrobi. Czubek zawsze miałem bardzo zadarty tylko tego nie było widać przez ten opadający dol. Po wycięciu go doktor powinien obniżyć czubek i jakoś ładnie zrobić, dostosować pod niego grzbiet nosa. Mógłbym dużo się rozpisywać, ale oczywiście nic to już nie zmieni heh.

Edytowane przez Marlewgold
Czas edycji: 2018-01-22 o 23:10
Marlewgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 11:03   #2914
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marlewgold Pokaż wiadomość
Usunąłem zdjęcia, bo nie chciałem jednak, aby się rozchodziły gdzieś po Internecie, ale mogę wysłać na priv. Wiadomo mądrym się jest po fakcie. Przed operacja przeczytałem kilka for i ostatecznie wybrałem Giedrojcia, co, do którego bylem pewny i myślałem "przecież na pewno zna się na rzeczy i będzie wiedział jak mój nos powinien wyglądać". Co ciekawe dopiero po zabiegu przeczytałem masę opinii na jego temat i analizowałem, które komentarze są sztuczne. W nosie nie podobał mi się czubek i taka opadająca skora pod nim(ciężko to opisać...). Nad łamaniem kości nigdy się nawet nie zastanawiałem, nie miałem jakiegoś kompleksu na tym punkcie. Po wysłaniu pierwszych zdjęć do doktora, oddzwonił sugerując całkowita korekcje, bo wiele rzeczy jest do poprawy, na co się zgodziłem. Ogólnie przed zabiegiem dwa razy z nim rozmawiałem(jakieś 2 miesiące przed). Po przyjeździe do kliniki powiedział mi, ze cały grzbiet nosa mnie oszpeca i trzeba z nim cos zrobić, z ta opadającą skórką pod czubkiem, dodał, ze ją wytnie i tyle. Co do czubka, to odpowiadając mi na to, ze się nie podoba(ogólnie jego kulkowatość), powiedział, "ale co chcesz, go zwęzić?, No może trochę można", zgodziłem się myśląc, ze może o to chodzi... Bylem głupi (nawet nie wiedziałem, jaki dokładnie efekt da zwężenie go), przed operacja nie przeanalizowałem dokładnie tego jak chciałbym, aby mój nos wyglądał, nie przyglądałem się z bliska temu, co mi się nie podoba i nie zastanawiałem się np. jak by to wyglądało przy samym złamaniu kości, Nie wiedziałem, ze można cały nos ładnie zrobić poprawiając każda jego cześć. Powiem szczerze, ze na bardzo ładne nosy nawet się nie przyglądałem, po myślałem, ze z mojego takiego się nie zrobi. Czubek zawsze miałem bardzo zadarty tylko tego nie było widać przez ten opadający dol. Po wycięciu go doktor powinien obniżyć czubek i jakoś ładnie zrobić, dostosować pod niego grzbiet nosa. Mógłbym dużo się rozpisywać, ale oczywiście nic to już nie zmieni heh.
Przykro mi ze jestes niezadowolony... Ja Gredrojcia w sumie nie bralam pod uwage, bo ludzie pisza, ze kiedys robil lepsze nosy, a od jakiegos czasu juz mu to tak ladnie nie wychodzi - chociaz ostatnio dziewczyna wstawiala zdjecia (na innym forum) swojego nosa i zrobil jej identyczny jak ma Kim Kardashian, czyli dokladnie to o co prosila, nosek jest przepiekny.
Tak czy inaczej, ja wybralam lekarza, ale zawsze jest mysl, ze 'a co jesli moze ktos inny zrobilby mi lepszy', takze 100% pewnosci miec chyba nie bede nigdy Ja po wyslaniu swoich zdjec uslyszalam ze trzeba zrobic calkowita korekte nosa - co bylo dosyc oczywiste, lekarz napisal jaka metode proponuje i dlaczego, ja na wstepie zaznaczylam co mnie najbardziej interesuje i jaki chcialabym osiagnac efekt, powiedzial co bedziemy sie starac robic itp. Wyslalam dodatkowo symulacje, które sobie zrobilam i spytalam czy taki efekt jest mozliwy u mnie, lekarz powiedzial ze jak najbardziej bedziemy szli w tym kierunku i bedziemy sie starali otrzymac taki efekt - wiadomo ze nie obieca mi ze zrobi mi dokladnie taki jak na zdjeciu, ale przynajmniej wie co bym chciala i na czym mi najbardziej zalezy. Co do róznych techniczych rzeczy zdaje sie na lekarza i mam nadzieje ze bedzie ok

Jak mozesz to podeslij zdjeci, i pytales sie moze czy wchodzi w gre poprawka?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 19:33   #2915
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

marle znam twoj bol ale w moim przypadku Dr. Krawczyński ma przyjąć bez kosztów, gdzie podczas konsultacji obmówimy ewentualna poprawkę, na obecna chwile 10 miesiecy po operacji, wygląd bez zmian, kazda osoba to powtarza, nos mam zatkany sluz spływa mi do gardła to jest najgorsze :v ale wierze w Krawczynskiego jak nie 2 poprawka to za 3 uda sie nam dziewczyny mozecie powiedziec po jakim czasie wasz czubek nosa zrobil sie "mieki" moj twardy jest jak skala
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 08:57   #2916
karolinaem01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej wszystkim

Znam ten wątek od dobrych kilku lat i w końcu postanowiłam się odezwać

Zazdroszczę już wszystkim, którzy są po operacji i cieszą się swoim pięknym noskiem i mogą swobodnie bawić się na imprezach, nie unikając zdjęć i czuć się komfortowo w towarzystwie

Przede mną dopiero wybór odpowiedniego doktora i tak się zastanawiam nad dr Pastucha, czy ktoś może podzielić się jakimiś opiniami na jego temat?
karolinaem01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 15:01   #2917
Werkaapon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hejka
Niedawno zaczęłam poważnie zastanawiać się nad wykonaniem CKN, ale ciężko jest mi wybrać odpowiedniego lekarza, tzn w najbliższym czasie będę umawiać się na konsultacje i póki co mam 3 lekarzy, nad którymi poważnie myślę, a są to:
-dr Mateusz Zachara- jego noski podobają mi się najbardziej, ale niestety mam daleko do jego kliniki i w tym tkwi problem (jestem z lubelskiego)
-dr Michał Krawczyński- słyszałam, że robi ładne noski, ale nie mogę znaleźć żadnych zdjęć jego "prac"
-dr Maciej Chrazinski-ponoć też ładne robi
Czy moglibyście mi pomóc w ocenie tych lekarzy, pokazać jakies zdjęcia ich prac z "przed" i "po" ? Albo wskazac jakiegos jeszcze innego lekarza?
Werkaapon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 11:10   #2918
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Werkaapon Pokaż wiadomość
Hejka
Niedawno zaczęłam poważnie zastanawiać się nad wykonaniem CKN, ale ciężko jest mi wybrać odpowiedniego lekarza, tzn w najbliższym czasie będę umawiać się na konsultacje i póki co mam 3 lekarzy, nad którymi poważnie myślę, a są to:
-dr Mateusz Zachara- jego noski podobają mi się najbardziej, ale niestety mam daleko do jego kliniki i w tym tkwi problem (jestem z lubelskiego)
-dr Michał Krawczyński- słyszałam, że robi ładne noski, ale nie mogę znaleźć żadnych zdjęć jego "prac"
-dr Maciej Chrazinski-ponoć też ładne robi
Czy moglibyście mi pomóc w ocenie tych lekarzy, pokazać jakies zdjęcia ich prac z "przed" i "po" ? Albo wskazac jakiegos jeszcze innego lekarza?
Ja proponuje zarejestrowac sie na forum beauty w polsce - tam na pewno znajdziesz zdjecia + kazdy lekarz ma swój watek, takze powinnas znalezc duzo opinii dziewczyn itp
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 17:46   #2919
karolinaem01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Werkaapon Pokaż wiadomość
Hejka
Niedawno zaczęłam poważnie zastanawiać się nad wykonaniem CKN, ale ciężko jest mi wybrać odpowiedniego lekarza, tzn w najbliższym czasie będę umawiać się na konsultacje i póki co mam 3 lekarzy, nad którymi poważnie myślę, a są to:
-dr Mateusz Zachara- jego noski podobają mi się najbardziej, ale niestety mam daleko do jego kliniki i w tym tkwi problem (jestem z lubelskiego)
-dr Michał Krawczyński- słyszałam, że robi ładne noski, ale nie mogę znaleźć żadnych zdjęć jego "prac"
-dr Maciej Chrazinski-ponoć też ładne robi
Czy moglibyście mi pomóc w ocenie tych lekarzy, pokazać jakies zdjęcia ich prac z "przed" i "po" ? Albo wskazac jakiegos jeszcze innego lekarza?
Hej

Widzę, że jesteśmy na tym samym etapie poszukiwania dobrego dr Ja myślałam nad dr Pastucha, ale chyba coraz bardziej skłaniam się ku dr Kuna, aczkolwiek wciąż mało opinii o nim W styczniu planuję zapisać się na pierwszą konsultację do tego dr'a, myślę że to trochę rozwieje moje wątpliwości a kobieca intuicja coś podpowie
Werkaapon a ty już masz jakąś wstępnie wybraną datę operacji?
karolinaem01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 11:51   #2920
sylfunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć! Ja również jestem na etapie poszukiwania. Właśnie umówiłam się na wizytę do dr Krawczynskiego i jestem załamana, bo termin konsultacji to połowa czerwca Wizyta w Warszawie. Myślicie, że doktor w Łodzi też ma takie odległe terminy?
sylfunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 11:19   #2921
karolinaem01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez sylfunia1 Pokaż wiadomość
Cześć! Ja również jestem na etapie poszukiwania. Właśnie umówiłam się na wizytę do dr Krawczynskiego i jestem załamana, bo termin konsultacji to połowa czerwca Wizyta w Warszawie. Myślicie, że doktor w Łodzi też ma takie odległe terminy?
nie mam pojęcia, ale może warto zadzwonić i się dowiedzieć?

dziewczyny ale tutaj cisza, jestem tak nakręcona na operacje że chętnie bym o tym porozmawiała, w domu raczej nie mam poparcia i nie mam z kim się tym ekscytować
karolinaem01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 11:45   #2922
Lola321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej W Łodzi czeka się krócej na konsultację niż w Warszawie, bo konsultacje są dwa razy w tygodniu,a w Warszawie tylko w czwartki
Sama jestem po konsultacji ( Łodz ) u dr Krawczyńskiego i czekam na operację
Lola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 20:29   #2923
karolinaem01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Lola321 Pokaż wiadomość
Hej W Łodzi czeka się krócej na konsultację niż w Warszawie, bo konsultacje są dwa razy w tygodniu,a w Warszawie tylko w czwartki
Sama jestem po konsultacji ( Łodz ) u dr Krawczyńskiego i czekam na operację
kiedy operacja?
karolinaem01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 21:08   #2924
Lola321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

22.05.2018
Lola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 06:41   #2925
KasiuniaKK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam Was wszystkie życzę szczęśliwego nowego roku.

Kilka dni temu postanowiłam ze w nadchodzącym roku na pewno zrobię nowy nosek!! Mam dość swojego, na codzień mieszkam w UK ale pochodzę z Śląska. Duzo czytałam o Dr. Kuna czy któreś z was maja noski od tego Dr. Na wiosnę planuje zrobić u niego korektę uszu. Ale wiadomo z noskiem ciężej trzeba dobrze wybrać.



Z góry Dziekuje Wam za odpowiedz
KasiuniaKK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:50   #2926
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Podłączam się do pytania
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 16:36   #2927
Czarnuszka8812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez karolinaem01 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale tutaj cisza, jestem tak nakręcona na operacje że chętnie bym o tym porozmawiała, w domu raczej nie mam poparcia i nie mam z kim się tym ekscytować
Też bym z kimś pogadała i co zaglądam na forum to pustki
W moim przypadku wie tylko mąż ale i tak unikam tego tematu

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lola321 Pokaż wiadomość
22.05.2018
Kiedy miałaś konsultacje?
Ja byłam we wrześniu i pierwszy wolny termin był właśnie na maj, ale ja wybrałam pod koniec czerwca więc w sumie dużej różnicy nie będzie między naszymi operacjami
Mogłabyś powiedzieć co chcesz dokładnie z noskiem zrobić?
Czarnuszka8812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 18:35   #2928
karolinaem01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Czarnuszka8812 Pokaż wiadomość
Też bym z kimś pogadała i co zaglądam na forum to pustki
W moim przypadku wie tylko mąż ale i tak unikam tego tematu [COLOR="Silver"]
No to sytuacja taka sama jak u mnie, Tż bardzo przeciwny ale i tak wie, że jak się uprę to nie ma na mnie bata Tylko że własnie ostatnio zaczęłam się wahać co do operacji, bo nasunęło mi się takie pytanie; co jeśli ogólnie to moja cała twarz jest brzydka a ja zganiam wszystko na nos i op nic nie zmieni? kupa forsy wydana a w lustrze dalej pasztet

A jak to jest u was, wasze nosy wyglądają źle z każdej strony, z kilku, z jednej? bo u mnie np prawy półprofil jest tragiczny, zupełnie inna osoba w porównaniu do każdej innej strony i się zastanawiam co jest z tym nosem nie tak, dlaczego z jednej strony jest długi a z drugiej w miarę ok, na wprost też jest prosty
karolinaem01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 20:41   #2929
Lola321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja byłam na konsultacji w sierpniu i były ze dwa wolne terminy w kwietniu i cały maj wolny. Mi akurat odpowiadał ten 22gi
Hmmm... w nosie będę miała prostowaną przegrodę,osteotomię poczwórną żeby zlikwidować garb,rotację czubka ku górze,bo końcówka opada,resekcję skrzydełek,zmniejszenie czubka,czyli chyba wszystko co jest możliwe do zrobienia.
Bardzo spodobała mi się symulacja,którą mi dr przesłał.Nie wysymulował mi całkiem nowego nosa,tylko ulepszył mój,bo zabrał z niego to wszystko co go szpeci.Mi to akurat bardzo podpasowało,bo nie chciałam małego noska lalki barbii ( radykalnej zmiany ) Podobają mi się proste ( bez łuczków ) dopasowane wielkością do twarzy nosy
Lola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-02, 21:17   #2930
Czarnuszka8812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez karolinaem01 Pokaż wiadomość
No to sytuacja taka sama jak u mnie, Tż bardzo przeciwny ale i tak wie, że jak się uprę to nie ma na mnie bata Tylko że własnie ostatnio zaczęłam się wahać co do operacji, bo nasunęło mi się takie pytanie; co jeśli ogólnie to moja cała twarz jest brzydka a ja zganiam wszystko na nos i op nic nie zmieni? kupa forsy wydana a w lustrze dalej pasztet

A jak to jest u was, wasze nosy wyglądają źle z każdej strony, z kilku, z jednej? bo u mnie np prawy półprofil jest tragiczny, zupełnie inna osoba w porównaniu do każdej innej strony i się zastanawiam co jest z tym nosem nie tak, dlaczego z jednej strony jest długi a z drugiej w miarę ok, na wprost też jest prosty
U mnie mąż z początku (z jakieś 3-4 lata temu) twierdził że bez sensu ta operacja, że Jemu mój nos się podoba itd wiem, że kłamie żeby zrobiło mi się milej ale ciągnie się to za mną jak smród po gaciach 3 lata temu byłam pierwszy raz u dr , zrobił symulacje i na tym się skończyło.. kasy brak, później ciąża i tak zeszło az do teraz.. znów mężowi napomknelam że znowu chce jechać do dr i w końcu ustalić termin operacji bo chce mieć to za sobą wspiera mnie w tej sprawie ale jak najrzadziej mówię na ten temat, bo się mimo wszystko wstydzę.. mam wrażenie że podczas rozmowy obserwuje mój kinol i się krępuje
Ja mam parę mankamentów na twarzy że dalej mogę być paskudna ale nos jest moja zmorą odkad pamiętam, więc za ładna też nie chce być
Nochal u mnie z każdej strony jest inny, pewnie dlatego że wiatr go wywiał spory kawałek w lewo i taki efekt.. do zdjęcia delikatnie przekręcam głowę gorzej jak ktoś cycka mi zdjęcie znienacka

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Lola321 Pokaż wiadomość
Ja byłam na konsultacji w sierpniu i były ze dwa wolne terminy w kwietniu i cały maj wolny. Mi akurat odpowiadał ten 22gi
Hmmm... w nosie będę miała prostowaną przegrodę,osteotomię poczwórną żeby zlikwidować garb,rotację czubka ku górze,bo końcówka opada,resekcję skrzydełek,zmniejszenie czubka,czyli chyba wszystko co jest możliwe do zrobienia.
Bardzo spodobała mi się symulacja,którą mi dr przesłał.Nie wysymulował mi całkiem nowego nosa,tylko ulepszył mój,bo zabrał z niego to wszystko co go szpeci.Mi to akurat bardzo podpasowało,bo nie chciałam małego noska lalki barbii ( radykalnej zmiany ) Podobają mi się proste ( bez łuczków ) dopasowane wielkością do twarzy nosy
Aż mnie zżera ciekawość jak wygląda Twój aktualny nos i jaka symulacja, bo to co napisałaś to jakbym czytała WSZYSTKO o sobie ale ja swojego teraźniejszego i swojej symulacji nie pokaże

Edytowane przez Czarnuszka8812
Czas edycji: 2018-01-02 o 21:20
Czarnuszka8812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 21:41   #2931
Lola321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja też nie pokażę tu publicznie swojego znienawidzonego brzydkiego nosa

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

A Ty Czarnuszka jesteś zadowolona z symulki ? Czy masz do niej jakieś zastrzeżenia?
Lola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 22:14   #2932
Czarnuszka8812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lola321 Pokaż wiadomość

[/COLOR]A Ty Czarnuszka jesteś zadowolona z symulki ? Czy masz do niej jakieś zastrzeżenia?
Tak jak pisałam wcześniej, wszystko co napisałaś, jest jakby o mnie jestem bardzo zadowolona z symulacji, aż zapytałam dr czy aby napewno z takiego nochala mozna zrobić taki ładny nosek jest taki normalny, zwykły, cudowny nawet jakby wyszedł ciut większy niż na symulacji to myślę że i tak będę zadowolona, każdy będzie lepszy od tego co teraz
Czarnuszka8812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 22:51   #2933
Lola321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Fajnie,że też jesteś zadowolona

Ps. Sprawdz prywatne wiadomości na forum beauty
Lola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 17:02   #2934
Werkaapon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolinaem01 Pokaż wiadomość
Hej

Widzę, że jesteśmy na tym samym etapie poszukiwania dobrego dr Ja myślałam nad dr Pastucha, ale chyba coraz bardziej skłaniam się ku dr Kuna, aczkolwiek wciąż mało opinii o nim W styczniu planuję zapisać się na pierwszą konsultację do tego dr'a, myślę że to trochę rozwieje moje wątpliwości a kobieca intuicja coś podpowie
Werkaapon a ty już masz jakąś wstępnie wybraną datę operacji?
Hejka

Jeszcze nie mam wybranych dat, dopiero zamierzam zapisać się na konsultacje

Powiem Ci karolinaem01, że też ostatnio zastanawiałam się nad doktorem Kuną, ale chyba najbardziej przemawiają do mnie noski Zachary ;p

Nie sądziłam, że wybór lekarze będzie taki trudny
Werkaapon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 20:31   #2935
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Lola321 Pokaż wiadomość
Ja byłam na konsultacji w sierpniu i były ze dwa wolne terminy w kwietniu i cały maj wolny. Mi akurat odpowiadał ten 22gi
Hmmm... w nosie będę miała prostowaną przegrodę,osteotomię poczwórną żeby zlikwidować garb,rotację czubka ku górze,bo końcówka opada,resekcję skrzydełek,zmniejszenie czubka,czyli chyba wszystko co jest możliwe do zrobienia.
Bardzo spodobała mi się symulacja,którą mi dr przesłał.Nie wysymulował mi całkiem nowego nosa,tylko ulepszył mój,bo zabrał z niego to wszystko co go szpeci.Mi to akurat bardzo podpasowało,bo nie chciałam małego noska lalki barbii ( radykalnej zmiany ) Podobają mi się proste ( bez łuczków ) dopasowane wielkością do twarzy nosy
moge podeslac swoje zdjecia przed i po, ja tez mialem miec cuda a jest wiecej problemow jak przed operacja, a co gorsza nos dalej taki sam, musze szybko spieszyc sie zeby poprawke byla na koniec listopada
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 20:57   #2936
Czarnuszka8812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
moge podeslac swoje zdjecia przed i po, ja tez mialem miec cuda a jest wiecej problemow jak przed operacja, a co gorsza nos dalej taki sam, musze szybko spieszyc sie zeby poprawke byla na koniec listopada
A jakie miałeś oczekiwania, a co wyszło jednak nie tak?
Oddychasz ok, czy z tym też poszło nie tak??
Czarnuszka8812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 21:42   #2937
Lola321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Byłabym Ci Fps bardzo wdzięczna jakbyś pokazał swoje fotki przed i po
Jeśli nie publicznie,to proszę prześlij mi na priv
Lola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 16:24   #2938
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Czarnuszka8812 Pokaż wiadomość
A jakie miałeś oczekiwania, a co wyszło jednak nie tak?
Oddychasz ok, czy z tym też poszło nie tak??
cały czas mam katar, nie moge go pokonać, następnie wydzielina z nosa wpada mi caly czas do gardła, jest to mega dyskomfort uwierzcie mi i lewa przegroda nosowa nie jest drozna w 100% smutne jest to ze przeszedłem tyle, opuchliznę itp a nic sie nie zmieniło
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 20:51   #2939
Czarnuszka8812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
cały czas mam katar, nie moge go pokonać, następnie wydzielina z nosa wpada mi caly czas do gardła, jest to mega dyskomfort uwierzcie mi i lewa przegroda nosowa nie jest drozna w 100% smutne jest to ze przeszedłem tyle, opuchliznę itp a nic sie nie zmieniło
No faktycznie nieciekawa sytuacja
Mógłbyś wysłać zdjęcie przed i po?
Dr robił jakieś problemy, żeby zrobić poprawkę?
Ja nie chcę już zmieniać doktorka na innego jak już mam termin wyznaczony, ale teraz zamiast pozytywnych opinii to negatywne wskakują
Czarnuszka8812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 07:52   #2940
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Czarnuszka8812 Pokaż wiadomość
No faktycznie nieciekawa sytuacja
Mógłbyś wysłać zdjęcie przed i po?
Dr robił jakieś problemy, żeby zrobić poprawkę?
Ja nie chcę już zmieniać doktorka na innego jak już mam termin wyznaczony, ale teraz zamiast pozytywnych opinii to negatywne wskakują
u

nie, z tego co wiem niema żadnych problemow, tylko podjechać omówić termin, ale na obecna chwile ciężko u mnie z czasem pracuje za granica, wiec nie jestem dyspozycyjny tak jakbym chciał
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.