Dziewczyna-prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-01, 21:11   #1
bbadboy0123
Przyczajenie

Dziewczyna-prezent?

Zacznę od tego, że jestem z dziewczyną stosunkowo krótko bo jakieś 5 miesięcy znajomości a oficjalne chodzenie nieco krócej
W wrześniu miałem imieniny i ona nawet nie złożyła mi życzeń. Nie wiedziała albo nie chciała wiedzieć bo wcześniej w rozmowie jej sugerowałem jednak się nie zapytała kiedy dokładnie są. Powiedziałem jej to i przepraszała.
Jak wiecie wczoraj był dzień chłopaka. Spotkaliśmy się i dostałem od niej serduszko z papieru i jakaś jej sentencja. Dodatkowo dostałem czekoladkę, która niejako stwierdziła, że to od jej mamy, której jeszcze nawet nie widziałem. Nie było by nic dziwnego w tym, ale była ona cała stara jakby leżała nie wiadomo ile, a i data ważności jak na czekoladę była krótka. Więcej dostali jej koledzy ze szkoły, bo sama mówiła.
W mojej opinii mało co się stara. Prezent był na odczepne.
Czy nie powinna się bardziej jednak postarać, bo chłopak to jednak ktoś inny niż kolega z klasy. Może nie mieć kasy, ale jednak troszkę inaczej powinna postąpić, skoro dla innych może (koledzy).
Jak Wy widzicie tą sytuację drogie Panie
bbadboy0123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:33   #2
SorbetMalinowy
Zakorzenienie

Dot.: Dziewczyna-prezent?

Rozumiem, żeby zapomniała o Twoich urodzinach czy prezencie na Boże Narodzenie, wtedy mogłoby być Ci przykro, ale IMIENINY (czy ktoś w ogóle jeszcze je obchodzi?) czy Dzień Chłopaka?! To są naprawdę nawet nie trzeciorzędne "święta". Według mnie za bardzo przesadzasz.
SorbetMalinowy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:37   #3
Koci Pazur
Rozeznanie

Nie wiem co masz na myśli mówiąc stara (przeterminowana nie była, to co? opakowanie uszkodzone?).

Imienin nie obchodzę. Nikogo. Obchodzę urodziny, pamiętam wszystkie daty, imienin nie ogarniam i nie mam zamiaru ogarniać.

Co do symbolicznego prezentu na dzień chłopaka: uważam, że serduszko z sentencją było urocze. Ja swojemu chłopakowi dałam dużą czekoladę, a jesteśmy razem 2 lata i pewnie jetem starsza od Twojej dziewczyny i to sporo. To symboliczne święto. Walentynek w ogóle nie obchodzę.

A Ty dziewczynie dawałeś prezenty? Jakie?
Koci Pazur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:48   #4
Frezja__
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bbadboy0123 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że jestem z dziewczyną stosunkowo krótko bo jakieś 5 miesięcy znajomości a oficjalne chodzenie nieco krócej
W wrześniu miałem imieniny i ona nawet nie złożyła mi życzeń. Nie wiedziała albo nie chciała wiedzieć bo wcześniej w rozmowie jej sugerowałem jednak się nie zapytała kiedy dokładnie są. Powiedziałem jej to i przepraszała.
Jak wiecie wczoraj był dzień chłopaka. Spotkaliśmy się i dostałem od niej serduszko z papieru i jakaś jej sentencja. Dodatkowo dostałem czekoladkę, która niejako stwierdziła, że to od jej mamy, której jeszcze nawet nie widziałem. Nie było by nic dziwnego w tym, ale była ona cała stara jakby leżała nie wiadomo ile, a i data ważności jak na czekoladę była krótka. Więcej dostali jej koledzy ze szkoły, bo sama mówiła.
W mojej opinii mało co się stara. Prezent był na odczepne.
Czy nie powinna się bardziej jednak postarać, bo chłopak to jednak ktoś inny niż kolega z klasy. Może nie mieć kasy, ale jednak troszkę inaczej powinna postąpić, skoro dla innych może (koledzy).
Jak Wy widzicie tą sytuację drogie Panie
Jesteście ze sobą krócej niż 5 miesięcy, to ona wiedziała, że danego dnia obchodzisz imieniny? Czy masz oryginalne imię i jest raz w roku? Pomijam fakt, że ja nie obchodzę imienin, mój chłopak również, nawet nie wiem kiedy ma Może ustalcie sobie co świętujecie, bo ja z grubej rury że ani walentynki, ani rocznice - żeby mi z prezentem nie wyskoczył xD A dzień chłopaka to tylko w podstawówce ^^ Skoro data ważności była ok to już tylko się czepiasz moim zdaniem.
Frezja__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:50   #5
annic
Zadomowienie

Przecież dała serduszko i czekoladę, co jeszcze miała dać
Co do imienin - sama nie obchodzę, o innych tym bardziej nie pamiętam.

A dzień chłopaka... wczoraj byliśmy z mężem na spacerze i na szyldzie którejś knajpy było napisane "z okazji dnia chłopaka...". Oboje nas olśniło, że Tż ma święto Złożyłam mu życzenia. Bez serduszka. I czekolady Jak zadzwoniłam złożyć życzenia ojcu i bratu to nawet nie wiedzieli że mają święto
annic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:55   #6
lemonhaze
Raczkowanie

Ja też nie obchodzę imienin i nikogo z ich okazji nie obdarowuję, nawet swojego TŻ. Nie pamiętam o datach imienin i ostatnio złożyłam mu życzenia, tylko dlatego, że w autobusie na tym wyświetlaczu było napisane

Na dzień chłopaka to w tamtym roku dostał samą czekoladę, a w tym roku to nic, bo się nie widzieliśmy

Jak dla mnie to serduszko to był fajny prezent jak na takie "święto", i tak dobrze, że jakiś był. Tak od serca, oryginalnie. Co do czekolady to może akurat jej mama nie je słodyczy, czekolada rzeczywiście leżała, ale nie przyszło jej do głowy, że może być już gorszej jakości?
Myślę, że gdyby wiedziała to by Ci jej nie wciskała, bo byłoby jej zwyczajnie głupio.

Ogólnie to przesadzasz.
W klasie pewnie się złożyła ile trzeba dla świętego spokoju, a Ty już od razu wyskakujesz z tym, że koledzy są ważniejsi, daj spokój

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...

lemonhaze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:55   #7
bbadboy0123
Przyczajenie

Może przesadzam ale jednak z klasy koledzy dostali więcej niż ja
Stary 2014-10-01, 21:59   #8
201803080934
Konto usunięte

oficjalnie z okazji dnia chłopaka wczoraj zrobiłam dla tż-ta obiad, innych prezentów nie było

a jeśli chodzi o imieniny, to ja nie mogę, no po prostu nie mogę nigdy zapamiętać daty imienin tż-ta o całej reszcie świąt pamiętam, a imieniny.. no uciekają mi skubane z pamięci

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
ja nie ogarniam - tobie kupiła mniej, a kolegom z klasy więcej?
201803080934 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:05   #9
lemonhaze
Raczkowanie

Cytat:
Ale koledzy nie dostali serduszka, a Ty dostałeś! Już? Lepiej?

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...

lemonhaze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:14   #10
PaulinciaKWC
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
oficjalnie z okazji dnia chłopaka wczoraj zrobiłam dla tż-ta obiad, innych prezentów nie było

a jeśli chodzi o imieniny, to ja nie mogę, no po prostu nie mogę nigdy zapamiętać daty imienin tż-ta o całej reszcie świąt pamiętam, a imieniny.. no uciekają mi skubane z pamięci
Ja upieklam szybkie ciasto a daty imienin tz nie znam i watpie zeby mi ją wtloczyl do glowy. Wole mu zlozyc 'zyczenia' z okazji dnia nalesnika czy dnia dinozaura.
PaulinciaKWC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:18   #11
Candy_lips
Zakorzenienie

Raczej niewiele osób obchodzi imieniny, uważa je za ważne, widocznie Twoja dziewczyna nie wiedziała, że dla Ciebie są, nie musiała i nie każdy patrzy w kalendarz jakie są imieniny. A mogła też kiedyś spojrzeć, ale nie wiedzieć, które imieniny Ty obchodzisz, bo często jedno imię ma imieniny sporo razy. Nie ma o co się denerwować moim zdaniem Ja imieniny mojego faceta pamiętam tylko dlatego, że wypadają w Wigilię, więc wtedy ma święto podwójne, i Wigilia i imieniny

Co do dnia chłopaka, to może niesprawiedliwe, ale nie jest tak wypromowane jak dzień kobiet, więc mi różnie z tym bywa. Ja np facetowi prezentu nie dałam, bo nie widziałam się z nim. Jutro się z nim widzę, to coś kupię też drobnego Wiadomo, to takie święto, że raczej prezenty są symboliczne, czekolada i kartka to moim zdaniem spoko. A, że czekolada była taka, że dłużej leżała, to może jest jakiś nietakt, ale też bez przesady, może uznała, że mama nie zna ani ona, to dała Ci, a grunt, że nie przeterminowana. Nie ma co aż tak się tym przejmować
Candy_lips jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:19   #12
Koci Pazur
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ja nie ogarniam - tobie kupiła mniej, a kolegom z klasy więcej?
Podejrzewam, że się z koleżankami z klasy zrzucił. My też tak robiłyśmy w gimnazjum i LO. Chłopacy nam kupowali kwiatki na dzień kobiet, a my im jakieś gadżety na dzień chłopaka. I oni też dostawali fajniejsze, bo ich było 10, a nas 24
Stary 2014-10-01, 22:22   #13
Pako_
Rozeznanie

Mam wrażenie że nie jesteś mężczyzną.

Któraś koleżanka troluje?
Pako_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 00:42   #14
Frezja__
Zakorzenienie

Cytat:
Ty dostałeś prezent od jeden osoby, a w klasie to jest zrzuta i pieniężna i że tak powiem pomysłowa. Chyba nie masz 5 lat i nie jest zazdrosny? -.-
Frezja__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 01:28   #15
Kasieek__
Przyczajenie

jeśli chodzi o imieniny , Gdy poznałam mojego chłopaka to w autobusie dowiedziałam się o jego imieninach (wyświetliły sie tam gdzie przystanki, nie wiem czy jeszcze tak jest) złożyłam mu tylko życzenia bo byliśmy ze sobą zaledwie pół roku . Jeśli chodzi o dzień chłopaka to różnie go obchodzimy a czasem w ogóle a to serduszko jest super !! Kiedyś jak mieliśmy gorsze chwile z moim chłopakiem to na walentynki uszył mi poduszkę z napisem "KASIA , KOCHAM CIĘ " rozumiecie , chłopak takie coś? byłam w szoooku SUPER SUPER SUPER ! Jesteśmy ze sobą już 5 lat i nadal śpię z tą poduszką
Kasieek__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:57   #16
bbadboy0123
Przyczajenie

Serduszko serduszkiem ale gdyby sama zrobiła ale było z drugiej strony z logiem jakiejś firmy. Dostała od kogoś a później ja to dostałem z drugiej ręki
Stary 2014-10-02, 09:46   #17
Karena 73
Kobieta z klasą

Cytat:
Serduszko serduszkiem ale gdyby sama zrobiła ale było z drugiej strony z logiem jakiejś firmy. Dostała od kogoś a później ja to dostałem z drugiej ręki
Usuń ją z fejsika za karę.
Boszsz, ale dziecinada.
Stary 2014-10-02, 09:56   #18
Koci Pazur
Rozeznanie

Cytat:
Cytując pewną wizażankę: "nie chcę być niedelikatna, ale robisz problemy z dupy".
Stary 2014-10-02, 09:56   #19
Sherminka
Zadomowienie

Ja zapomniałam o dniu chłopaka, z wizażu się dowiedziałam

Autorze uwierz, to nie są kwestie najważniejsze na świecie.

Edytowane przez Sherminka
Czas edycji: 2014-10-02 o 09:58
Sherminka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 09:56   #20
Mariuszowa
Wtajemniczenie

Cytat:
A może specjalnie dla Ciebie zamówiła przesz internet?
Chłopcze, ile masz lat? 13?
Ja swojemu narzeczonemu kupiłam whiskey i cole, robiliśmy wczoraj drinki i na tym koniec dnia chłopca. Zadowolony, że w ogóle pamiętałam.
A w klasie jest więcej niż jedna dziewczyna, moze złożyły się po 5 zł i prezenty szły.
Zostaw ją, będzie lepiej dla niej i dla Ciebie

60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Mariuszowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:08   #21
zlotniczanka
plum plum

Cytat:
to jej powiedz, że jesteś materialistą i że przeliczasz wszystko na pieniądze. Żeby wiedziała w którym kierunku się starać, i broń boże nie dała ci kiedyś ręcznie zrobionej czapki, a koledze takowej nie kupiła...

zlotniczanka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dziewczyna, prezent, związek

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości