♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-10, 09:00   #2851
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dla mnie wygląd jest ważny. Dla tego też bardzo bałam się przytyć dużo w ciąży. Na szczęście zostałam oszczędzona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:01   #2852
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87835577]No skóra trochę została, ale ja przyznam, że nie dbałam o nią ani w ciąży ani po porodzie, ani teraz też nie - za leniwa jestem na to. Mam zryw, balsamuję się przez tydzień-dwa, a później mi się odechciewa i rzucam to w kąt bmam też sporo rozstępów na brzuchu i udach. Ale pogodziłam się z tym i nie robię dramatu.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja staram się codziennie oliwkowac i czasem balsam ale różnie z tym jest. Ja zawsze miałam problem z regularnoscią. Ja okropnie boję się rozstępów ale patrząc na mame to skolonnnosci genetyczne mam 🤦☠♀️
Ale zauważyłam ostatnio że wyszły mi jakieś dziwne żyłki na piersiach jakby od spodu. Dziwne bo czytam że w ciąży częste są niebieskie żyłki a u mnie na pewno nie są niebieskie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:03   #2853
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Źle wczoraj sprecyzowalam pytanie czy dopelniacie rzesy teraz w koronawirus czy odpuscilyscie sobie na ten czas?

Ale gdzie uzupełniać skoro salony są pozamykane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:20   #2854
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak przy dziecku się naucze budzić i wstawać tak często. Przyznam Wam się skrycie, że jestem trochę śpiochem teraz w ciąży śpie po 9h, przed ciążą mi starczało 6-7h snu ale zwykle nie przerywanego. Obawiam się, że to będzie ciężkie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Ale cudowny kokon co to za firma?
Chwosty można samemu. Ja mam takie przy koszu mojżesza i jak patrzyłam to nic skomplikowanego tylko kupić odpowiedni materiał na to

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ja czasami łapie załamke, bo wydaje mi sie ze do ie nie poradzę i bede okropna mama. Zamilowanie do spania miałam od zawsze. Czasami nawet i 12 godzin spałam... a tutaj tajie zmiany. Boję się. O siebie i o dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:21   #2855
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Ale gdzie uzupełniać skoro salony są pozamykane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Podziemie kwitnie kilka moich koleżanek bez zmian cały czas chodzi na paznokcie rzęsy czy do fryzjera🤦☠♀️ Ja narazie nie ryzykuje ale jak otworzą salony to fryzjer mi się marzy. Ale paznokcie odpuszczam. Teraz jadę na odzywkach, oliwkach i dobrze mi z tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:25   #2856
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja staram się codziennie oliwkowac i czasem balsam ale różnie z tym jest. Ja zawsze miałam problem z regularnoscią. Ja okropnie boję się rozstępów ale patrząc na mame to skolonnnosci genetyczne mam 🤦♀️
Ale zauważyłam ostatnio że wyszły mi jakieś dziwne żyłki na piersiach jakby od spodu. Dziwne bo czytam że w ciąży częste są niebieskie żyłki a u mnie na pewno nie są niebieskie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja patrząc na mamę to bym nie miała żadnych rozstępów, ew. Niewiele bo ja u niej nie zauważyłam.
Ale ja tym sie nie sugeruje bo ja wszystko dziedzicze po rodzinie co najgorsze a po samej mamie co najwyżej charakterek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:34   #2857
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Laluna91 też wczoraj grillowaliśmy, moi rodzice u nas byli pogoda była boska też jestem ciekawa ile przytyję. Dobre z tą wodą spod ogórków ale to zdrowe, więc pij, pij! ja mam właśnie takie niebieskie żyłki

Katarznaka ja tak samo jestem śpiochem, śpię zazwyczaj od 22 do 7 czyli też te 9h nawet jak czasami wstaję siku w nocy to jestem jak zombie, więc mega się boję tych pobudek 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-10, 09:35   #2858
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja jakoś nigdy nie mam czasu na regularne wizyty u komsetyczki, paznokcie ostatnio miałam robione dwa lata temu na ślub, a rzęs nigdy nie próbowałam. Za to dobijają mnie włosy 🙁 na skroniach już taka siwizna, ze aż wstyd!

Ale teraz najgorsze: chyba dopadły mnie hemoroidy, nic mnie nie boli, ale wyczułam taki guzek ☹ Ja pier****, teraz aż boje się iść na toaletę, a nie miałam „posiedzenia” od dwóch dni...
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:40   #2859
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja staram się codziennie oliwkowac i czasem balsam ale różnie z tym jest. Ja zawsze miałam problem z regularnoscią. Ja okropnie boję się rozstępów ale patrząc na mame to skolonnnosci genetyczne mam 🤦♀️
Ale zauważyłam ostatnio że wyszły mi jakieś dziwne żyłki na piersiach jakby od spodu. Dziwne bo czytam że w ciąży częste są niebieskie żyłki a u mnie na pewno nie są niebieskie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kremuje się codziennie ale ja i tak to robię od ponad 10 lat. I niby powinnam nie mieć żadnych rozstępów no ale na udach pod tyłkiem mam
Ja chyba bardziej obawiam się galaretowatego brzucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:41   #2860
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Podziemie kwitnie kilka moich koleżanek bez zmian cały czas chodzi na paznokcie rzęsy czy do fryzjera Ja narazie nie ryzykuje ale jak otworzą salony to fryzjer mi się marzy. Ale paznokcie odpuszczam. Teraz jadę na odzywkach, oliwkach i dobrze mi z tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mojej kosmetyczki nie kwitnie...a chyba bym musiała upaść na głowę żeby iść gdzie indziej tylko dlatego, żeby zrobić sobie rzęsy czy paznokcie no ale wiadomo, każdy robi jak chce. Ja absolutnie nie chodzę do kosmetyczki i czekam jak moja powróci ro normalnej pracy. Jestem jej wierna od prawie 3 lat wiec nie widze powodu dla którego miałabym chodzić gdzie indziej. To samo z fryzjerka. Do której chodzę od 11nastu lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:52   #2861
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja paznokcie zjadjełam teraz po ponad 5 latach ale myślałam, że będą wyglądać gorzej, ale odżywka i mleczny lakier i jest okej Rzęsy nosiłam po pół roku i potem ze 2/3 miesiące przerwy na regeneracje ale też nie jakieś 10D tylko 2:1 więc chociaż nie wyglądam na chorą po zamknięciu salonów
Za fryzjerem też tęsknie, farbuje co kilka miesięcy bo mam sombre, więc nawet i porodu przetrzymam ale botox na włosach to moje zbawienie bo mam straszne strąki, a już wszystkie maski i odżywki testowałam i nic nie pomaga :/ moja fryzjerka jeszcze jakiś czas temu wprowadziła nanogun i po nim mam włosy jak wyjęte z photoshopa

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
U mojej kosmetyczki nie kwitnie...a chyba bym musiała upaść na głowę żeby iść gdzie indziej tylko dlatego, żeby zrobić sobie rzęsy czy paznokcie no ale wiadomo, każdy robi jak chce. Ja absolutnie nie chodzę do kosmetyczki i czekam jak moja powróci ro normalnej pracy. Jestem jej wierna od prawie 3 lat wiec nie widze powodu dla którego miałabym chodzić gdzie indziej. To samo z fryzjerka. Do której chodzę od 11nastu lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja też zamknęła, nawet przed decyzją rządu. Myśle, że świadome kosmetyczki i trzeźwo myślące też tak robią i nie przyjmują nikogo na lewo, żeby się zgadzał a te które z tego korzystają (szczególnie w ciąży) to mają chyba coś z głową

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-10, 10:04   #2862
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja też czekam na fryzjera jak na zbawienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 10:05   #2863
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja też jestem wierna mojej fryzjerce i czekam aż salony będą otwarte a paznokcie miałam robione tylko raz, na ślub, tak to maluję sama zwykłymi lakierami chociaż od testu nie malowałam ani razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 10:37   #2864
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak przy dziecku się naucze budzić i wstawać tak często. Przyznam Wam się skrycie, że jestem trochę śpiochem teraz w ciąży śpie po 9h, przed ciążą mi starczało 6-7h snu ale zwykle nie przerywanego. Obawiam się, że to będzie ciężkie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Ale cudowny kokon co to za firma?
Chwosty można samemu. Ja mam takie przy koszu mojżesza i jak patrzyłam to nic skomplikowanego tylko kupić odpowiedni materiał na to

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
https://babyly.pl/produkt/pre-order-...okarda-kolory/
Babyly <3
Gdzieś mi migneło własnie że można samemu zrobić. Ale nie lubię kurcze szukać materiału, koloru, struktury odpowiedniej itd teraz na urodziny córki będę robić część dekoracji z Minnie sama i szczerze mówiąc z tymi chwostami chciałam iśc na łatwiznę

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja kremuje się codziennie ale ja i tak to robię od ponad 10 lat. I niby powinnam nie mieć żadnych rozstępów no ale na udach pod tyłkiem mam
Ja chyba bardziej obawiam się galaretowatego brzucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się boje nieestetycznego brzucha :/ Dlatego dbam bardzo żeby nie przytyć za dużo i ćwiczę co drugi dzień. Po pierwszej ciąży miałam na początku rozciągnięty brzuch ale potem na szczęście stopniowo, stopniowo wrócił na swoje miejsce. Jedynie pępek mam trochę większy. A jak teraz będzie
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 10:37   #2865
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Kusi mnie znów Tesco Myślę o tych ogrodniczkach dla młodego w komplecie z koszulką ale to na za rok gdzieś najwcześniej bo to krótkie rękawki więc jakiś rozmiar 80 pewnie I może kupię tą kurteczke na wiosnę co była taka z myszką micki. Ale to pojadę jak mąż wróci z pracy bo on ma sobie coś wybrać. Ciekawe jak często w Tesco są takie promocje, ale chyba nie za często

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 10:40   #2866
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja do fryzjera aż tak się nie spieszę bo poszłam tuż przed ta całą pandemią i od słońca mi teraz jaśnieją włosy, ale paznokcie ... ech
Bardzo mi brakuje moich białych/czarnych hybryd

Dzisiaj rano się zważyłam, przybyły 3 kg. W poprzedniej ciąży na finale miałam 12 kg na plusie, mam nadzieję ze i teraz będzie podobnie
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 10:52   #2867
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Ja do fryzjera aż tak się nie spieszę bo poszłam tuż przed ta całą pandemią i od słońca mi teraz jaśnieją włosy, ale paznokcie ... ech
Bardzo mi brakuje moich białych/czarnych hybryd

Dzisiaj rano się zważyłam, przybyły 3 kg. W poprzedniej ciąży na finale miałam 12 kg na plusie, mam nadzieję ze i teraz będzie podobnie
12 kg to nie jest zły wynik. Mi ginekolog mówił że powinnam przytyć max 8kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 10:54   #2868
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cześć

U mnie dziś spadek formy. Nic mnie nie boli ale jakoś tak nie mam na nic siły 🤦

Ja do fryzjera chodzę od wielkiego dzwonu, hybrydy ogarniam sobie sama więc mi w sumie obojętne kiedy otworzą salony.

W pierwszej ciąży startowałam z tej samej wagi i już miałam ponad 3 kg wiecej na tym etapie niż teraz na początku nie wymiotowałam ale miałam mega mdłości i musiałam cały czas coś jeść... No ale do 15tc miałam 1.5 kg na plusie a teraz przez tego wirusa, brak ruchu i pobyt u rodziców przypakowałam. W domu się staram pilnować zjedzeniem tym bardziej że mąż na diecie

Myślimy nad zmianą mebli kuchennych. Mam nadzieję, że uda się przed porodem ogarnąć temat. Póki co myślę o Ikei

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 10:55   #2869
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Też się boje nieestetycznego brzucha :/ Dlatego dbam bardzo żeby nie przytyć za dużo i ćwiczę co drugi dzień. Po pierwszej ciąży miałam na początku rozciągnięty brzuch ale potem na szczęście stopniowo, stopniowo wrócił na swoje miejsce. Jedynie pępek mam trochę większy. A jak teraz będzie
Ja dużo spaceruje bo mamy psa więc dziennie chodzę 1,5h z nim ale już widzę że zaraz to się skończy bo coraz mocniej doskwierają mi plecy - jestem zdziwiona bo nie przytyłam 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-10, 11:06   #2870
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja od 3 lat regularnie chodziłam na hybrydę u rąk, teraz oczywiście odpuscilam, już wyglądają nawet ok bo samodzielnym ściąganiu
Z jednej strony minimalnie rozumiem dziewczyny które dalej przyjmują klientki... Znam jedna która sama wychowuje Syna (mąż zginął w wypadku) , nie ma wsparcia finansowego w Rodzicach, a coś do gara musi włożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 11:15   #2871
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Paznokcie skończyłam robić z końcem roku i oś tamtej pory próbuje je doprowadzić do normalności. U fryzjera bywam raz na 10 lat a jak mam chęć zmienić kolor to robię to sama rzęs czy brwi nigdy nie robiłam wiec po problemie.

Jeżeli chodzi o tycie to w poprzedniej ciazy miała w sumie 20kg na plusie i niestety ale praktycznie nic z tego mi nie ubyło. W ciągu pół roku przed zajściem teraz w ciąże udało mi się zrzucić kilka kg ale tez nie specjalnie dużo. Także niestety ja jestem z tych co przybierają ale nie gubią potem. Dlatego mam nadzieje ze tym razem nie nabiorę aż tyle kg :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 11:38   #2872
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Paznokcie skończyłam robić z końcem roku i oś tamtej pory próbuje je doprowadzić do normalności. U fryzjera bywam raz na 10 lat a jak mam chęć zmienić kolor to robię to sama rzęs czy brwi nigdy nie robiłam wiec po problemie.

Jeżeli chodzi o tycie to w poprzedniej ciazy miała w sumie 20kg na plusie i niestety ale praktycznie nic z tego mi nie ubyło. W ciągu pół roku przed zajściem teraz w ciąże udało mi się zrzucić kilka kg ale tez nie specjalnie dużo. Także niestety ja jestem z tych co przybierają ale nie gubią potem. Dlatego mam nadzieje ze tym razem nie nabiorę aż tyle kg :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też mam dwie dziewczyny w rodzinie (jedna siostra cioteczna a druga żona brata ciotecznego) obie rodziły w tym samym roku i obie "przywaliły" (słowa jednej z nich) prawie 25kg. Żadna nie zgubiła tego po porodzie ot tak. Żona brata ostro wzięła się do pracy ćwiczenia, dieta i efekt pioronujacy wygląda lepiej niż przed ciążą ale sama powtarza że gdyby się nie zawzieła i nie walczyła to by te 20 kg zostało.
Druga olała

Znam też dziewczyny które po ciąży chuda i potrafią ważyć nawet mniej niż przed zajściem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Co do paznokci to ja robię sama ale farbowanie zostawiam profesjonalistom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 11:50   #2873
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 11:59   #2874
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja dużo spaceruje bo mamy psa więc dziennie chodzę 1,5h z nim ale już widzę że zaraz to się skończy bo coraz mocniej doskwierają mi plecy - jestem zdziwiona bo nie przytyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmienia Ci się środek ciężkości. Ja nie przytyłam dużo a plecy odczuwam jak przy dużej otyłości, bo brzuch wybuliło już się mąż nawet śmieje, że zmieniłam sposób chodzenia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 12:22   #2875
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Zmienia Ci się środek ciężkości. Ja nie przytyłam dużo a plecy odczuwam jak przy dużej otyłości, bo brzuch wybuliło już się mąż nawet śmieje, że zmieniłam sposób chodzenia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Możliwe raczej myślałam że to od przybierania na wadze mąż kupił arbuza jeju znów będę sikać jak opętana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 13:01   #2876
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mi paznokcie zawsze robila kumplela i teraz tez robi, z tym ze ostatnio ściągłam wszystko i położyłam tylko baze mineralną... chce trochę zregenerować paznokcie bo tez od 3 lat robiłam co miesiąc. Co do fryzjerow to mi sie nie spieszy bo podcinałam niedawno końcówki, a farby nie używam bo na razie nie muszę Najbardziej brakuje mi ogarnięcia brwi itp.. Bo samej mi to ciężko idzie
Byłam przed chwilą na długim spacerze, najadłam sie lodów i teraz leżę do góry brzuchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 13:32   #2877
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja siedzę na huśtawce i przeglądam rzeczy dla małej, które dostaliśmy od kuzynki TŻ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 13:38   #2878
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87834375]Laski a macie problemy z tarczycą przy tych dusznościach? Bo często to jest jeden z objawów.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Miałam duszności w każdej ciąży, teraz też, a tarczyca ok.

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Najmlodszy miał pampers premium care, najstarszy pampers lub data, a sredni pampers, a po dadzie miał okropne uczulenie. Najmłodszy miał pampers premium care dlatego, że inne go uczulały, aż do krwi robiły mu się placki zanim wyczailiśmy, że to jednak pieluchy. Na początek kupowałam tylko jedna paczkę rozmiar 1 i to te koło 50 sztuk, bo już rozmiar 2 robił się lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Ja mam, czasem strasznie mi się ciężko oddycha , pomaga jak poleze na lewym boku, a jak probuje na płasko to w ogóle mam wrażenie, że kompletnie pddechu nie złapie, ale nie jest tak zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorzej leżeć na plecach bo się uciska jakąś żyłę.

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak przy dziecku się naucze budzić i wstawać tak często. Przyznam Wam się skrycie, że jestem trochę śpiochem teraz w ciąży śpie po 9h, przed ciążą mi starczało 6-7h snu ale zwykle nie przerywanego. Obawiam się, że to będzie ciężkie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Ale cudowny kokon co to za firma?
Chwosty można samemu. Ja mam takie przy koszu mojżesza i jak patrzyłam to nic skomplikowanego tylko kupić odpowiedni materiał na to

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie martw się hormony zrobią swoje na początku. Ja często w weekendy spałam do 11-12. A jak urodziłam to sama się dziwiłam że o 5 jestem wyspana. Ale to tak jak mówię na początku, bo potem zmęczenie się nawarstwia.
Po tym jak z córką wstawałam codziennie o 4, już się nie martwię czy dam radę

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87835545]Laluna spokojnie, co się przytyło to przy dziecku się zrzuci. U mnie się szykuje ok. 20kg na plus teraz mam 10, więc drugie tyle wpadnie na pewno. Ale wcale mnie to nie martwi, z synem przytyłam 28kg, w 8-9mcy schudłam 40kg, przy czym po powrocie ze szpitala miałam -10kg. Spacery, mało czasu na jedzenie, tu jeszcze dojdzie opieka nad starszakiem, więc będzie trzeba się ogarniać szybko
I zapomniałaś dodać ok. 1kg na każdą z piersi - one też dość mocno zwiększają swoją objętość i wagę.

Ja się dzisiaj mega wyspałam - starszak obudził się tylko raz w nocy, bo zgubił kołdrę, poprosił, żeby mu drzwi zamknąć, więc nie wpadało mu rano światło z przedpokoju i pospał do 7.40 szkoda, że nie da się wyspać na zapas... z noworodkiem jak będą 2h ciągiem snu to będę happy...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Mi piersi nie urosły ani poprzednio ani teraz.
Nigdy też nie udało mi się wrócić do wagi sprzed pierwszej ciąży, ani też zmieścić w spodnie. A brzuch to mi rok czasu wystawał jakbym była w 5 miesiącu.

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Oby było jak piszesz Mam koleżankę co mimo karmienia piersią ponad rok cały czas tyła po porodzie... przeraża mnie to. Ona ma brzuch po dwóch latach jakby była w 7msc i ogólnie wagę ma większą niż miała do porodu. Na szczęście to jedyny taki przypadek który znam, reszta raczej chudnie i to często nawet bardziej niż przed ciążą.

Powiedz mi a jak było że skórą po porodzie i przy takiej utracie wagi.

Ale grzeje, opalam się na tarasie ale z umiarem
Dziś robimy powtórkę z wczoraj, też będziemy grillowac i wybieramy się do lasu na spacer.


Też jestem śpioch 9h snu teraz to lekko. Szkoda że nie można na zapas się wyspać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie po 1 porodzie brzuch wystawal jak w 5 miesiacu. A po drugim skóra niestety wisiała, nigdy nie wróciła do stanu sprzed ciąż.

U mnie dziś pochmurno, wczoraj też pogody nie było i siedzimy w domu.

Do fryzjera w ciąży na pewno nie pójdę. Raz byłam przy pierwszej ciąży i tak mnie w plecach łupało że myślałam że nie wysiedzę. Włosów nigdy nie farbowalam, paznokci nigdy nie robilam ani rzęs wiec ja nie czekam na otwarcie salonów
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 13:50   #2879
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
12 kg to nie jest zły wynik. Mi ginekolog mówił że powinnam przytyć max 8kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślę że nie jest to jakoś bardzo dużo.
Zależy sporo od jakiej wagi się zaczyna. W poprzedniej ciąży ważyłam 56 kg i na tym etapie miałam ponad 5 kilo więcej. A teraz startowałam niestety z 59. Dlatego bardziej się pilnuję
Spacerki super robią Mam nadzieje, że jednak nie beda Ci plecy dokuczać tak mocno
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 13:55   #2880
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja hybryd nie robilam od jakiegoś roku, ale wlasnie wczoraj mnie coś naszło, ogarnęłam paznokcie a dzisiaj zrobiłam hybrydy a na paznokcie nie chodziłam nigdy, zawsze sama, tak samo brwi. Ale teraz to jakoś mało czasu, wieczorami nie mam totalnie mocy.
W pierwszej ciąży przytylam ok 15 kg, po porodzie zrzucilam wszystko i nawet troche wiecej, ale jednak bez ćwiczeń ciało już nie to samo. Zobaczymy jak będzie teraz, pewnie podobnie. Mam wrazenie że moje same piersi dużo ważą a co dopiero po porodzie jak laktacja sie rozbuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.