Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-17, 10:12   #331
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 10:47   #332
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na grupie są osoby które sie zgłosiły do nowej edycji i od razu im odpisali. Oczywiscie nie mogą zdradzac co dalej ale odpisali im natychmiastowo
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 12:18   #333
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na grupie są osoby które sie zgłosiły do nowej edycji i od razu im odpisali. Oczywiscie nie mogą zdradzac co dalej ale odpisali im natychmiastowo
Ja tam myślę, że to są fałszywe konta i mają za zadanie pisać na fejsbukach, że się zgłosili do programu, aby ośmielić i zachęcić prawdziwych kandydatów do zgłoszenia się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 13:08   #334
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia jedno. To niekoniecznie jest tak, że dużo czasu upływa od zgłoszenia do odpowiedzi programu, bo Łukasz zdaje się o tym mówił, że po tygodniu zadzwonili, że ma przyjechać, potem kilka spotkań i już wiedział, że go biorą. Sam był w szoku. Oliwia mu przytakiwała o ile pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogło tak być, że jak zgłosił się taki chłopak jak Łukasz, choćby na ostatnią chwilę, to go zakwalifikowali, bo takich jak on to ze świecą szukać wśród kandydatów

Adam mógł zrezygnować na etapie otrzymania wiadomości, że jest dla niego para, były osoby w pierwszych edycjach, które rezygnowały na tym etapie. A on dalej szedł w to jak las.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 13:22   #335
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Mogło tak być, że jak zgłosił się taki chłopak jak Łukasz, choćby na ostatnią chwilę, to go zakwalifikowali, bo takich jak on to ze świecą szukać wśród kandydatów

Adam mógł zrezygnować na etapie otrzymania wiadomości, że jest dla niego para, były osoby w pierwszych edycjach, które rezygnowały na tym etapie. A on dalej szedł w to jak las.
Faktycznie była dziewczyna która zrezygnowała po tym jak poinformowała rodzinę i rodzina była na nie, wtedy wzieli utworzyli nową parę.... Marcina i Agnieszkę
Cóż Adam albo miał nadzieje na jakąś mega laskę że mu TV znajdzie i wtedy powie bajbaj tej obecnej, a Aśka mu się nie spodobała od poczatku, więc nawet sie nie wysilał, co pisałam wiele razy że wyglada na takiego co chce umowę do końca odbębnić i miec spokój. Tylko serio dziwie sie tej dziewczynie że poszła na taki układ, chłopak z którym sie spotyka się zeni , ale moze też nie była tego świadoma...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 21:10   #336
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Faktycznie była dziewczyna która zrezygnowała po tym jak poinformowała rodzinę i rodzina była na nie, wtedy wzieli utworzyli nową parę.... Marcina i Agnieszkę
Cóż Adam albo miał nadzieje na jakąś mega laskę że mu TV znajdzie i wtedy powie bajbaj tej obecnej, a Aśka mu się nie spodobała od poczatku, więc nawet sie nie wysilał, co pisałam wiele razy że wyglada na takiego co chce umowę do końca odbębnić i miec spokój. Tylko serio dziwie sie tej dziewczynie że poszła na taki układ, chłopak z którym sie spotyka się zeni , ale moze też nie była tego świadoma...
Ta na pewno i dalej peany na jego cześć na FB i poparcie. Eee...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 21:47   #337
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Adam zaczął się udzielać na grupie na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-17, 21:52   #338
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87857799]Adam zaczął się udzielać na grupie na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Trochę nerwowy ten Andżej
Ale najlepsze jak mu ktoś odpisał "nie denerwuj sie bo złość piękności szkodzi a Ty nie masz czym szastać"
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 21:59   #339
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Trochę nerwowy ten Andżej
Ale najlepsze jak mu ktoś odpisał "nie denerwuj sie bo złość piękności szkodzi a Ty nie masz czym szastać"
Haha, nieźle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 22:26   #340
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Żenada z tym Adamem.

A w ogóle gdzieś śmignęło mi - nie wiem, czy na wykopie, czy fb - że mama Adama zmarła niedawno? Jeśli tak, to bardzo mu współczuję i mogliby mu dać spokój obecnie, niezależnie od wyniku programu i jego chamskiego zachowania. A jeśli to jakaś plotka, to wyjątkowo wredna.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 22:47   #341
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Trochę nerwowy ten Andżej
Ale najlepsze jak mu ktoś odpisał "nie denerwuj sie bo złość piękności szkodzi a Ty nie masz czym szastać"
Dziewczyny tam wyczaiły:
"Laski chyba macie racje z tym Adamem! Zdj tej Irminy polubione jest przez jego mamę i zaserduszkowane przez Adama na fb. Co więcej jest on członkiem także naszej grupy facebookowej Fanów ale pod zmyślonym pseudonimem !!"
Nowa dziewczyna Adama to Irmina Szczepanska, podobno Polka.
"Ta laska ostatnia na liście jest w znajomych mamy Adama." Jakaś wspólna znajoma czy spowinowacona Irminy wypowiada się o Adamie "ładna miska jeść nie daje. On jest spokojny zaradny i dba o rodzinę ważne że jest między nimi miłość i wsparcie.
Irmina urodziła 3 lata temu teraz będzie nowe maleństwo."
Ktoś też wyczaił "przecież takie są zasady tych programów, skoro do piątku powinno być wszystko tajemnica to nie ujawnia się 2 tygodnie przed zdjęć ze swoim wizerunkiem z kobietą w ciąży (nawet jeśli tylko na jej profilu) bo ona jest na tej grupie, on ma inne konto Andżej Andżej, wysyła jej tam w komentarzach serduszka itp, ona ma status że w związku, no błagam â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠a ��"
Ktoś wrzucił screeny z profilu FB matki Adama, Irmina w znajomych (ale od razu zablokowała opcję podglądu znajomych, Adaś czuwał). Jest też screen z profilu Irminy o drugiej ciąży, 11 t temu wygląda na to, że była już na końcówce, bo ktoś określił ją jako tykającą bombę

Wszystkie wypowiedzi Adama w tym wątku na FB mega żenada

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Żenada z tym Adamem.

A w ogóle gdzieś śmignęło mi - nie wiem, czy na wykopie, czy fb - że mama Adama zmarła niedawno? Jeśli tak, to bardzo mu współczuję i mogliby mu dać spokój obecnie, niezależnie od wyniku programu i jego chamskiego zachowania. A jeśli to jakaś plotka, to wyjątkowo wredna.
Sorry, ale nie. On się tak idiotycznie i chamsko wypowiada na tym FB, że nic mi go nie żal. Poza tym czyja to wina, że jego Karyna obnosi się z fotkami i sobie serduszkują profile? Albo sam się prosi, albo naprawdę...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-17, 22:52   #342
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czytałam teraz, wątek zgłoszony do usunięcia więc pewnie w najbliższych godzinach admin usunie. No ale wszystko wiadomo o "Andżeju"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Swoją drogą nieźli detektywi siedzą na wątku nigdy bym nie pomyślała, że to on

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Powinni dostać karę i on i ta jego Irmina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 22:52   #343
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Dziewczyny tam wyczaiły:
"Laski chyba macie racje z tym Adamem! Zdj tej Irminy polubione jest przez jego mamę i zaserduszkowane przez Adama na fb. Co więcej jest on członkiem także naszej grupy facebookowej Fanów ale pod zmyślonym pseudonimem !!"
Nowa dziewczyna Adama to Irmina Szczepanska, podobno Polka.
"Ta laska ostatnia na liście jest w znajomych mamy Adama." Jakaś wspólna znajoma czy spowinowacona Irminy wypowiada się o Adamie "ładna miska jeść nie daje. On jest spokojny zaradny i dba o rodzinę ważne że jest między nimi miłość i wsparcie.
Irmina urodziła 3 lata temu teraz będzie nowe maleństwo."
Ktoś też wyczaił "przecież takie są zasady tych programów, skoro do piątku powinno być wszystko tajemnica to nie ujawnia się 2 tygodnie przed zdjęć ze swoim wizerunkiem z kobietą w ciąży (nawet jeśli tylko na jej profilu) bo ona jest na tej grupie, on ma inne konto Andżej Andżej, wysyła jej tam w komentarzach serduszka itp, ona ma status że w związku, no błagam â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠a ��"
Ktoś wrzucił screeny z profilu FB matki Adama, Irmina w znajomych (ale od razu zablokowała opcję podglądu znajomych, Adaś czuwał). Jest też screen z profilu Irminy o drugiej ciąży, 11 t temu wygląda na to, że była już na końcówce, bo ktoś określił ją jako tykającą bombę

Wszystkie wypowiedzi Adama w tym wątku na FB mega żenada

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



Sorry, ale nie. On się tak idiotycznie i chamsko wypowiada na tym FB, że nic mi go nie żal. Poza tym czyja to wina, że jego Karyna obnosi się z fotkami i sobie serduszkują profile? Albo sam się prosi, albo naprawdę...
Nie, nie, uważam, że na to nie zasługuje; był chamem i jest chamem. Po prostu kątem oka rzuciłam na to i że "jego mama ma ją w znajomych", a wcześniej wydawało mi się, że gdzieś przeczytałam, że jego mama odeszła.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 23:00   #344
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[QUOTE=basiczek24;87857927]Czytałam teraz, wątek zgłoszony do usunięcia więc pewnie w najbliższych godzinach admin usunie. No ale wszystko wiadomo o "Andżeju"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Jeszcze się Karyna chwaliła 11 tyg temu, że jest tykającą bombą i nie może pić alkoholu, ale za te naście tygodni odbije sobie... super, berbeć przy cycu i butla z gorzałą. Idealna żona dla Adama, 12/12 Już mnie poziom tej żenady rozwalił

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie, nie, uważam, że na to nie zasługuje; był chamem i jest chamem. Po prostu kątem oka rzuciłam na to i że "jego mama ma ją w znajomych", a wcześniej wydawało mi się, że gdzieś przeczytałam, że jego mama odeszła.
Jakby się nie odzywał na tym FB to co innego. Mam wrażenie po tym co zobaczyłam, że on stworzy idealną patologiczną rodzinę. Dzieci tylko żal. Może i racja z tym co ktoś tu sugerował, że i siostra popija. Kto takich ludzi do programu bierze???? Co ci psycholodzy?? Przecież takich to można w każdym pubie wyrwać, albo na osiedlu w bloku poPRLowskim, plyz.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Jeszcze jeden hit z Fejsa

INFORMACJE O: ANDŻEJ
debil bez zahamowań

ULUBIONE CYTATY
Pier.dole Nie robie:p
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 06:29   #345
meja222
Raczkowanie
 
Avatar meja222
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Indie
Wiadomości: 331
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Macie screeny tych wypowiedzi Adama z fb? Szukam ale wątek już chyba usuniety:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 12:13   #346
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na pewno usunięty jest bo był zgłoszony. Niestety nie mam.

A tak se pomyślałam, może Asia by mogła pozwać program że jej dali faceta który już był w związku bo mi się wydaje że ewidentnie tak właśnie bylo, ale czy ona by z nimi wygrała? Żal mi tej dziewczyny, bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 14:28   #347
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Na pewno usunięty jest bo był zgłoszony. Niestety nie mam.

A tak se pomyślałam, może Asia by mogła pozwać program że jej dali faceta który już był w związku bo mi się wydaje że ewidentnie tak właśnie bylo, ale czy ona by z nimi wygrała? Żal mi tej dziewczyny, bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale w jaki sposób udowodnić, że był w związku? Laska w ciąży niestety nie oznacza automatycznie związku :/

Poza tym na pewno nie stać jej na takiego prawnika, na jakiego stać TVN, więc chyba nie ma co w ogóle o tym myśleć... Poza tym to by był kolejny szum, a mnie się wydaje, że ona już by wolała chyba o tym zapomnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 16:30   #348
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Siedzę na fb ŚOPW i dziewczyny piszą, że ta cała laska Adama, nie jest już aktywna na fb a zaczęła wypisywać do komentujących dziewczyn wiadomości prywatne i tam się z nimi kłóci 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 17:26   #349
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
No ale w jaki sposób udowodnić, że był w związku? Laska w ciąży niestety nie oznacza automatycznie związku :/

Poza tym na pewno nie stać jej na takiego prawnika, na jakiego stać TVN, więc chyba nie ma co w ogóle o tym myśleć... Poza tym to by był kolejny szum, a mnie się wydaje, że ona już by wolała chyba o tym zapomnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem wiem że nie udowodni, jakoś tak pod wpływem chwili, impulsu napisałam.
Już w ogóle piszą że to ta jego laska z którą stracił dziecko.
Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Siedzę na fb ŚOPW i dziewczyny piszą, że ta cała laska Adama, nie jest już aktywna na fb a zaczęła wypisywać do komentujących dziewczyn wiadomości prywatne i tam się z nimi kłóci 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba to samo przed chwilą czytałam. Następna burza się rozpętała, mają zablokowane konto ale jakaś znajoma wczoraj weszła do grupy i teraz ona pisze. Detektywi fb wszystko wywęszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Kurcze coś nie umiem zacytować.
Wiem że nic by nie ugrała, ale tak napisałam bo akurat pomyślałam o tym poza tym ta laską to poznać jego była z którą stracił dziecko, tak piszą na fb.
Wiem wiem że nie udowodni, jakoś tak pod wpływem chwili, impulsu napisałam.
Już w ogóle piszą że to ta jego laska z którą stracił dziecko.

Agravka
Chyba czytałam to samo. Następna burza, bo poblokowali sobie konta a na ich miejsce wskoczyła znajomą która dziś dołączyła do grupy i też pisze a oni pewnie z nią czytają. W ogóle to na fb siedzą sami detektywi, wszystko zaraz rozkminią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 17:52   #350
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Adam wrócił i znów pisze. W sumie się nie dziwię, bo strasznie jadą po nim i tej jego kobiecie. Ktoś wrzucił takie zdjęcie na grupę, dla mnie już wszystko jasne Załącznik 7716671Załącznik 7716672

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:00   #351
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O to Adaś takim podwójnym tatusiem został od razu
Swoją drogą jakoś tak mi pasuja oni do bohaterów Chłopaków do wziecia bardziej niż do tych ze Ślubów
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:05   #352
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O w mordę!!! Jest data dodania tego zdjęcia? Ciekawe czy TVN zamiecie to pod dywan czy będą tego konsekwencje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Oby Asia była teraz szczęśliwa w związku z kimś dojrzalym i odpowiedzialnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:09   #353
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
O w mordę!!! Jest data dodania tego zdjęcia? Ciekawe czy TVN zamiecie to pod dywan czy będą tego konsekwencje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Oby Asia była teraz szczęśliwa w związku z kimś dojrzalym i odpowiedzialnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że TVN ma głęboko w poważaniu to, co się dzieje czy działo z uczestnikami, a wręcz jest im na rękę, jeśli takie dramy wychodzą, bo wtedy o programie się więcej mówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:13   #354
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Myślę, że TVN ma głęboko w poważaniu to, co się dzieje czy działo z uczestnikami, a wręcz jest im na rękę, jeśli takie dramy wychodzą, bo wtedy o programie się więcej mówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze wątpie czy mają daleko w d... Odcinka finalowego nie daja narażajac się na zarzuty ze oszusci etc Tyle że to ona wrzuca nie on, wiec nic nie zrobią. Jakby np Oliwia wrzuciła teraz fote z brzuchem (zakładajac ze jest naprawdę w ciąży) to by płaciła karę.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:23   #355
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
O w mordę!!! Jest data dodania tego zdjęcia? Ciekawe czy TVN zamiecie to pod dywan czy będą tego konsekwencje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Oby Asia była teraz szczęśliwa w związku z kimś dojrzalym i odpowiedzialnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia niestety, zdjęcie dawno usunięte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:28   #356
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jakaś dziewczyna napisała w komentarzach ze poszło właśnie to do TVNu
A Andżej dalej nerwowo komentuje
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:36   #357
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jakaś dziewczyna napisała w komentarzach ze poszło właśnie to do TVNu
A Andżej dalej nerwowo komentuje
Jezu nie wiem czy się śmiać czy płakać nad ludzką głupotą. Po co wstawiać takie zdjęcia, później jeszcze odbijać te wszyskie piłeczki i utrzymywać ze ich to wcale nie rusza. To co raz było w Internecie na zawsze tam pozostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:40   #358
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dziewczyny, pod którym postem udziela się teraz Adam? Nie widzę tego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 18:47   #359
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jaki ten Adam jest żenujący.
I jego partnerka.

Przebił wszystkich uczestników programu. A konkurencja była spora.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 19:01   #360
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jaki ten Adam jest żenujący.
I jego partnerka.

Przebił wszystkich uczestników programu. A konkurencja była spora.

Zgadzam sie
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.