Sprawy sercowe- potrzebuję rady! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-16, 22:47   #1
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278

Sprawy sercowe- potrzebuję rady!


Dziewczyny potrzebuje rady w sprawie sercowej bo sama nie wiem co o tym myslec i czy ja zareagowalam zle na to co sie dzisiaj wydarzylo?

Jakis czas temu poznalam chlopaka, wzial moj numer telefonu ale ze ja w tym czasie zaczelam krecic z moim eksem to nigdy tej znajomosci nie kontynuoowalam, mimo tego ze chlopak bardzo mi sie podobal, to jednak wybralam eksa (glupia ja). Pod koniec grudnia napisalam do tego chlopaka- pisalo sie super- zaproponowal spotkanie. Do tej pory byly 4 randki (jedna dzisiaj wlasnie wrocilam). Randki zawsze udane, duzo kontaktu pomiedzy. Dzisiaj lezac na lozku on (powiedzmy X) zapytal czy dostalam jakas walentynke od mojego poprzedniego chlopaka. Dodam ze obecny dal mi w Walentynki super prezent dostarczony do pracy. Powiedzialam ze nie, ze zablokowalam go wszedzie i nie ma mozliwosci kontaktu ze mna. Na co on odparl ze jego byla dziewczyna dala mu Walentynke bardzo ladna gdzie pisze ze wciaz go kocha i chcialaby to naprawic. Ja zapytalam co on na, myslac ze sprawa jest zamknieta. On zachowuje sie jakby byl we mnie bardzo wpatrzony wiem ze mu sie podobam z wygladu charakteru itp bardzo mnie lubi, ciagle to powtarza. Zapytalam jak on na to zareagowal- powiedzial ze zadzwonil do niej i pogadali i ze ona wciaz chce wyjasnic sprawy miedzy nimi. Zapytalam czy on rozwaza powrot do niej? Powiedzial ze nie wie. Zapytalam co masz na mysli, odpowiedzial ze musi z nia porozmawiac. Zapytalam, czyli zalezy od tego co ona powie czy do niej wrocisz czy nie? Oni sie podobno bardzo klocili o glupoty. Troche mnie zmurowalo na to co powiedzial, nie spodziewalam sie ze powie ze nie wie czy chce do niej wrocic ze jest taka opcja w ogole. Powiedzialam mu wtedy ze ja nie chce byc jedna z dwoch do wyboru i ze skoro jest taki niepewny ktora wybrac to wyboru juz nie ma bo ja sie wycofuje. On sie bardzo przejal tym ze nie to mial na mysli ze on mnie uwielbia itp itd, co nie zmienia faktu ze jezeli dobrze wiatr zawieje jego bylej to poleci on do niej. Zrobilo mi sie smutno, on powtarzal ze ja jemu sie bardzo podobam ze to nie jest tak. Nie wiem jak w takim razie jest skoro nie jest pewny czy chce do nien wrocic to oznacza ze taka opcje rozwaza.

Powiedzialam mu ze nie chce wie bac otwierac wiadomosci od niego myslac ze bedzie to wiadomosc zrywajaca. Ubralam sie i poszlam. On pozniej pisal ze to nie jest tak ze on mnie uwielbia itp itd.

Jak wy byscie to rozwiazaly i co zrobilybyscie na moim miejscu.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:03   #2
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Ktos cos?
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:07   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje rady w sprawie sercowej bo sama nie wiem co o tym myslec i czy ja zareagowalam zle na to co sie dzisiaj wydarzylo?

Jakis czas temu poznalam chlopaka, wzial moj numer telefonu ale ze ja w tym czasie zaczelam krecic z moim eksem to nigdy tej znajomosci nie kontynuoowalam, mimo tego ze chlopak bardzo mi sie podobal, to jednak wybralam eksa (glupia ja). Pod koniec grudnia napisalam do tego chlopaka- pisalo sie super- zaproponowal spotkanie. Do tej pory byly 4 randki (jedna dzisiaj wlasnie wrocilam). Randki zawsze udane, duzo kontaktu pomiedzy. Dzisiaj lezac na lozku on (powiedzmy X) zapytal czy dostalam jakas walentynke od mojego poprzedniego chlopaka. Dodam ze obecny dal mi w Walentynki super prezent dostarczony do pracy. Powiedzialam ze nie, ze zablokowalam go wszedzie i nie ma mozliwosci kontaktu ze mna. Na co on odparl ze jego byla dziewczyna dala mu Walentynke bardzo ladna gdzie pisze ze wciaz go kocha i chcialaby to naprawic. Ja zapytalam co on na, myslac ze sprawa jest zamknieta. On zachowuje sie jakby byl we mnie bardzo wpatrzony wiem ze mu sie podobam z wygladu charakteru itp bardzo mnie lubi, ciagle to powtarza. Zapytalam jak on na to zareagowal- powiedzial ze zadzwonil do niej i pogadali i ze ona wciaz chce wyjasnic sprawy miedzy nimi. Zapytalam czy on rozwaza powrot do niej? Powiedzial ze nie wie. Zapytalam co masz na mysli, odpowiedzial ze musi z nia porozmawiac. Zapytalam, czyli zalezy od tego co ona powie czy do niej wrocisz czy nie? Oni sie podobno bardzo klocili o glupoty. Troche mnie zmurowalo na to co powiedzial, nie spodziewalam sie ze powie ze nie wie czy chce do niej wrocic ze jest taka opcja w ogole. Powiedzialam mu wtedy ze ja nie chce byc jedna z dwoch do wyboru i ze skoro jest taki niepewny ktora wybrac to wyboru juz nie ma bo ja sie wycofuje. On sie bardzo przejal tym ze nie to mial na mysli ze on mnie uwielbia itp itd, co nie zmienia faktu ze jezeli dobrze wiatr zawieje jego bylej to poleci on do niej. Zrobilo mi sie smutno, on powtarzal ze ja jemu sie bardzo podobam ze to nie jest tak. Nie wiem jak w takim razie jest skoro nie jest pewny czy chce do nien wrocic to oznacza ze taka opcje rozwaza.

Powiedzialam mu ze nie chce wie bac otwierac wiadomosci od niego myslac ze bedzie to wiadomosc zrywajaca. Ubralam sie i poszlam. On pozniej pisal ze to nie jest tak ze on mnie uwielbia itp itd.

Jak wy byscie to rozwiazaly i co zrobilybyscie na moim miejscu.
Bardzo dobrze zrobiłaś.

Albo on się na Tobie odgrywa, albo faktycznie z tą eks temat nieskończony. Tak czy siak, dla mnie ta znajomość byłaby spalona, gdybym usłyszała takie słowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:19   #4
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Bardzo dobrze zareagowałaś, chyba się koleś zdziwił, że nie chcesz być jedną z jego haremu. Zakończyła bym tę znajomość definitywnie i poszukała faceta, który wie czego chce. Ten traktuje waszą znajomość zupełnie niezobowiązująco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 12:18   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Ja w takiej sytuacji powiedziałam "żegnaj". Byłam tak wściekła, że dosłownie miałam chęć mu przyłożyć, więc spuszczenie go na drzewo przyszło mi łatwo, bez bicia się z myślami.


Wrócił po tygodniu, bijąc się w piersi za swoją głupotę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 12:21   #6
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Co za pajac.
Super zrobiłaś. Nie ma co marnować czasu na jakieś nie wiadomo co. Ten chłopak to jakiś kretyn, nie wiem czego się spodziewał. Jakby mi facet z czymś takim wyskoczył to bym pogoniła dziada :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 12:36   #7
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Po tej rozmowie tylko desperatka by go dalej chciała.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-17, 12:37   #8
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Myslalam ze ja jestem nadwrazliwa, czasem ciezko mi ocenic sytuacje gdyz moj poprzedni zwiazek byl dosc ciezki i w nim granica okropnych rzeczy ktore robil mi chlopak zostala przesunieta dosc daleko,

Dlatego teraz staram sie takich znakow ostrzegawczych nie ignorowac, ale myslalam ze moze przesadzam bo w sumie nie znamy sie tak dobrze itp. Najgorsze jest ze jak on o tej walentynce powiedzial to tak od niechcenia i dopiero jak go pociagnelam za jezyk to powiedzial ze planuje z nia omowic rzeczy. Pewnie gdybym tego nie zakonczyla (pisal

Do mnie od rana teraz wyslalam mu wiadomosc ze to koniec) to kolo srody czy czwartku on sam by mnie zostawil.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 13:13   #9
HermiJona
Raczkowanie
 
Avatar HermiJona
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 249
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Myslalam ze ja jestem nadwrazliwa, czasem ciezko mi ocenic sytuacje gdyz moj poprzedni zwiazek byl dosc ciezki i w nim granica okropnych rzeczy ktore robil mi chlopak zostala przesunieta dosc daleko,

Dlatego teraz staram sie takich znakow ostrzegawczych nie ignorowac, ale myslalam ze moze przesadzam bo w sumie nie znamy sie tak dobrze itp. Najgorsze jest ze jak on o tej walentynce powiedzial to tak od niechcenia i dopiero jak go pociagnelam za jezyk to powiedzial ze planuje z nia omowic rzeczy. Pewnie gdybym tego nie zakonczyla (pisal

Do mnie od rana teraz wyslalam mu wiadomosc ze to koniec) to kolo srody czy czwartku on sam by mnie zostawil.
Nieważne, czy znasz faceta dzień, miesiąc czy pół roku. Jeśli Twoja kobieca intuicja mówi "coś jest nie tak", to znaczy, że coś jest nie tak i nie ma nic złego w próbie wyjaśnienia tego. A jest coś nie tak, bo pewne zachowanie/słowo Tobie nie pasuje. I to znaczy, że masz dobrze rozwinięty ten instynkt, odsłaniasz klapki z oczu a nie nakładasz sobie ich dodatkową warstwę. Głowa do góry, dobrze zrobiłaś

Rozważania pt. "nie wiem, może wrócę do byłej" nie powinny mieć miejsca, jeśli facet się z Tobą spotyka i czegoś chce.
HermiJona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 13:44   #10
Liszja
Raczkowanie
 
Avatar Liszja
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 182
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Raczej mało która chciałaby byc kołem zapasowym gdyby nie wyszlo z poprzednim. Dobrze zrobilas.
Liszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 16:24   #11
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Zastanawiam sie czego on sie spodziewal z mojej strony, jakies odpowiedzi na taka rewelacje..
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-19, 23:38   #12
umysl_analityczny
Raczkowanie
 
Avatar umysl_analityczny
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 86
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Wcześniej ty wybrałaś byłego, teraz być może on wybierze byłą - w czym problem?
W tym, że teraz to nie ty wybierasz?
umysl_analityczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 06:05   #13
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Cytat:
Napisane przez umysl_analityczny Pokaż wiadomość
Wcześniej ty wybrałaś byłego, teraz być może on wybierze byłą - w czym problem?
W tym, że teraz to nie ty wybierasz?

+ 1
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 06:07   #14
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Cytat:
Napisane przez umysl_analityczny Pokaż wiadomość
Wcześniej ty wybrałaś byłego, teraz być może on wybierze byłą - w czym problem?
W tym, że teraz to nie ty wybierasz?
No dobrze, ale ona wybrała byłego zanim zaczęła pisać do tego, a on zastanawiał się nad byłą leżąc z nią w łóżku po kilku randkach, to chyba jest różnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 12:34   #15
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

No dokladnie, miedzy mna a nim do nieczego wtedy nie doszlo, nawet do randki, a teraz ja z nim spotkalam sie kilka razy i padlo z jego ust wiele slow i powiedzmy deklaracji (na tyle ile mozna cos deklarowac po 3 randkach) wiec to chyba jest roznica.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 11:41   #16
blackgirl1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 11
Dot.: Sprawy sercowe- potrzebuje rady!

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
No dokladnie, miedzy mna a nim do nieczego wtedy nie doszlo, nawet do randki, a teraz ja z nim spotkalam sie kilka razy i padlo z jego ust wiele slow i powiedzmy deklaracji (na tyle ile mozna cos deklarowac po 3 randkach) wiec to chyba jest roznica.
Skąd ja to znam właśnie jestem w takim gownie też mi tak powtarzał tylko u mnie sama nie wiem co się stało bo z dnia na dzień zaczol milczec, co z dnia na dzień mu przeszło Boże nienawidzę facetów coraz bardziej potrafią być tak rozdarci emocjonalnie między dwoma kobietami i to jeszcze niektórzy uważają ze oni są pokrzywdzeni. Stara miłość powinno zastępować się nowa chciałam tak zrobić i jak zwykle nie wyszło 🤷☠♀️🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blackgirl1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 12:41:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.