Spotykam się z facetem czekającym na rozwód - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-04, 12:10   #211
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

No spoko luz, rozwodzi się z żoną, bo ta robi karierę, zamiast zakładać rodzinę, a sam pracuje całymi dniami. Ok. Może skoro tak bardzo chce potomka, to dlaczego nie zaproponował zamiany ról, żona po połogu dalej by się spełniała zawodowo, a on by został z bomblem
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 12:17   #212
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Ale to wygląda jakby stawiała siebie na drugorzędnej pozycji, bo to ona się musi dostosować, boi się go urazić, na wszystko się godzi, z takim podejściem, to ten facet nie będzie jej szanował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
No spoko luz, rozwodzi się z żoną, bo ta robi karierę, zamiast zakładać rodzinę, a sam pracuje całymi dniami. Ok. Może skoro tak bardzo chce potomka, to dlaczego nie zaproponował zamiany ról, żona po połogu dalej by się spełniała zawodowo, a on by został z bomblem
Dobre, katolickie wartosci z wkladka - nigdy nie bedziesz rowna mezczyznie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 13:03   #213
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Tak opisałaś Autorko tego faceta, że już go nie lubię.
Dla mnie to manipulant, dobrze wie jak Cię podejść, co powiedzieć, jak omamić.
Gdybyś w głębi duszy chociaż trochę nie sądziła tak jak dziewczyny tutaj to w ogóle nie zakładałabyś tego wątku. Tłumaczysz go przed innymi, na wszystko masz odpowiedź i argument.Faktycznie, facet to ideał.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 13:26   #214
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dobre, katolickie wartosci z wkladka - nigdy nie bedziesz rowna mezczyznie.

Amen.

Aż mi ciary po plecach przeszły, że tacy ludzie są i żyją obok nas i wydają się w porządku.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 14:00   #215
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dobre, katolickie wartosci z wkladka - nigdy nie bedziesz rowna mezczyznie.
Dobre katolickie wartości to takie, które stawiają różne role w małżeństwie. Mimo równości partnerów.
Dawniej nie rozróżniano typów osobowości i dlatego facet miał być pod kanon i kobieta również.
U kobiety: cierpliwość, opiekuńczość, uległość
U mężczyzny: zaradność, opiekuńczość, siła

To tak w skrócie.
Najśmieszniejsze, że cała masa kobiet ciągle uważa te męskie cechy z dawnych czasów za atrakcyjne. Z tym, że niektóre przyjęły, że te cechy kręcą również mężczyzn, a tak nie jest.
Do tego, która kobieta w dzisiejszych czasach by się szczyciła uległością?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 14:37   #216
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Dobre katolickie wartości to takie, które stawiają różne role w małżeństwie. Mimo równości partnerów.
Dawniej nie rozróżniano typów osobowości i dlatego facet miał być pod kanon i kobieta również.
U kobiety: cierpliwość, opiekuńczość, uległość
U mężczyzny: zaradność, opiekuńczość, siła

To tak w skrócie.
Najśmieszniejsze, że cała masa kobiet ciągle uważa te męskie cechy z dawnych czasów za atrakcyjne. Z tym, że niektóre przyjęły, że te cechy kręcą również mężczyzn, a tak nie jest.
Do tego, która kobieta w dzisiejszych czasach by się szczyciła uległością?
nie ma rownosci jesli role sa narzucone. z reigia czy bez. Ale ze najczesciej podpieraja sie swoja religia to tym gorzej. fuj fuj
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 14:37   #217
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Autorko, a przyszło Ci do głowy że ona mogła nie chcieć mieć tych dzieci z nim?
No to co on opowiada jest takie strasznie wygodne. A życie nie jest takie wygodne, nowym partnerom się zawsze podaje taka trochę sanityzowana wersję, siebie się trochę wybiela, odpowiedzialnością przerzuca.
Mnie mój były mąż też zarzucił że on może chciałby mieć dzieci a ja kategorycznie nie chciałam.
Nie chciałam z nim, bo sam nim był.
Jego wersja zdarzeń też różniła się od faktycznych, gdy zapytany wykazywał powody rozwodu.

Trochę mu się rzeczywistość wykrzywiła, chociaż też bym nie powiedziała że świadomie kłamał. Ale nie masz jak tego zweryfikować, wspólni znajomi to nic bo nie znają ani jego ani ciebie tak naprawdę a każdy może wydawać się fajny i dobry "z wierzchu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 14:44   #218
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Dla mnie facet wygląda na filozofa o sklonnosciach manipulacyjnych. A ty ceniąca intelekt ale też wyczuwającąca podświadomomie jego dziwne zagrywki. Z pomocą wizazanek dokonałas własnej analizy obaw. Potem zaczynasz się sama gubic, kiedy wychodzi na to, że nie posunełas się w tych analizach, aż tak daleko, by móc mu zarzucić zwykłe krętactwo. Po czym po twoich uwagach, facet nagle wycofuje sie rakiem ze swoich własnych krótkowzrocznych postanowień, które miały na celu chronić, tylko i wyłącznie jego. Kombinuje, że chciał przed tobą i Bogiem być w porzadku a wyszło, jak - w życiu. Niby nieprzewidziana, nieplanowana ale ogólne zdziwko, bo sensowna partnerka się trafiła w efekcie wymyślanie na pniu ograniczeń dla podniesienia własnej rangi.
Po rozmowie, jakoś nagle - niewazne.
Ostatecznie zwalił problem na homo-niewiadomo. Nie powiedział, ze się wygłupił, ze ciebie przeprasza, że miałas racje, bo to było niepotrzebne. W razie problemów przyszykuj sie, że to ty jesteś winna.
Wiesz autorko, ja cały czas mam wrażenie, ze wygrałaś potyczkę. Ale nie wojne.
Dla mnie ten facet próbuje wokól siebie zrobić jakąś aureole niezwykłej wyjątkowości, kóra w efekcie jest -" jak zawsze" , czyli nic, co by było rzeczywiście cenne.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2020-06-04 o 16:15
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 15:57   #219
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie ma rownosci jesli role sa narzucone. z reigia czy bez. Ale ze najczesciej podpieraja sie swoja religia to tym gorzej. fuj fuj
Tak było, tak stworzono obecne społeczeństwa. Na zasadach chrześcijańskich powstawały kraje takie jak choćby USA. W tym kraju żyło się najlepiej w czasach kiedy rodzina była "tradycyjna", a role określone. Od lat 80-tych następował powolny rozkład wartości rodziny jako podstawowej komórki społecznej.
Większość kobiet chce mieć dzieci, rodzinę, a jednocześnie "męską" karierę. Nie oszukujmy się. Jedno i drugie nie jest możliwe.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 16:05   #220
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Tak było, tak stworzono obecne społeczeństwa. Na zasadach chrześcijańskich powstawały kraje takie jak choćby USA. W tym kraju żyło się najlepiej w czasach kiedy rodzina była "tradycyjna", a role określone. Od lat 80-tych następował powolny rozkład wartości rodziny jako podstawowej komórki społecznej.
Większość kobiet chce mieć dzieci, rodzinę, a jednocześnie "męską" karierę. Nie oszukujmy się. Jedno i drugie nie jest możliwe.
Zbudowane byly ale spoleczenstwo sie zmienia, zmieniaja sie zasady.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 16:15   #221
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Wiecie co, śmiałabym się , gdyby finalnie okazało się, że facetem nie kierują jakieś zasady, tylko zwyczajna obawa co ludzie powiedzo.
Jeszcze rozwodu nie ma, a już się z kochanką afiszuje.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 16:36   #222
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Zbudowane byly ale spoleczenstwo sie zmienia, zmieniaja sie zasady.
Tak, widzę nawet jak się zmienia i jak zmieniają się zasady. Również moralne. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś przyklaskiwał w latach 60-tych plądrowaniu sklepów czy podpalaniu budynków i samochodów.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:03   #223
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Autorko, a przyszło Ci do głowy że ona mogła nie chcieć mieć tych dzieci z nim?
No to co on opowiada jest takie strasznie wygodne. A życie nie jest takie wygodne, nowym partnerom się zawsze podaje taka trochę sanityzowana wersję, siebie się trochę wybiela, odpowiedzialnością przerzuca.
Jest jeszcze jedna sprawa - on może nie chcieć podać prawdziwego powodu, bo to mogą być zbyt intymne sprawy obojga, żeby opowiadać osobom trzecim.

Tak, nawet ewentualny nowy partner nie będzie wiedział wszystkiego o moim byłym, bo zwyczajnie są sprawy, które były i powinny zostać między nami.

Przykładowo, jeśli związek się rozpada, bo kobieta jest bezpłodna, to sobie nie wyobrażam, żeby facet potem opowiadał o tym nowej partnerce. Mówi się, że były różnice w podejściu do posiadania dzieci i tyle.

Tutaj facet ewidentnie coś kręci. Ale tak abstrahujac, to nie wyobrażam sobie dopytywać szczegółowo o powody rozstania, bo to zwyczajnie absolutnie nie jest moja sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 17:38   #224
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Tutaj facet ewidentnie coś kręci. Ale tak abstrahujac, to nie wyobrażam sobie dopytywać szczegółowo o powody rozstania, bo to zwyczajnie absolutnie nie jest moja sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tylko w teorii nie jest Twoja sprawa. Chyba, że się nie liczy na poważny związek.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:18   #225
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To tylko w teorii nie jest Twoja sprawa. Chyba, że się nie liczy na poważny związek.
Mnie zawsze dziwi przypisywanie nadmiernej roli eksom i historiom z przeszłości z nimi w roli głównej.
Jaka byla prawda wie tylko facet i jego żona. I tak jest w każdym związku. Czasem osoby postronne ale i tak prześcieradłem nie są.
Nawet przyjaciele trzymają zwyczajowo którąś stronę albo znają tylko 1 wersję zdarzen. Dlatego zgadzam się z Limonka po co grzebac w czymś o czym prawdy i tak nie masz szans sie dowiedzieć. Raczej mało kto powie o sobie ''no hej rzuciła mnie bo byłem toksykiem i nieźle jej ryłem beret''. Także dopytywać o szczegóły możesz jak ktoś jest inteligentny to przygotuje sobie oficjalną dyplomatyczną spójną wersję i tyle twojego.



Natomiast jeśli facet mówi że żona w koncu przyznała po latach zwodzenia że nie widzi siebie jako matki wcale i w ogóle nie chce mieć dzieci to bardzo daleko posunięte są nadinterpretacje że kobieta ma rzucić swoje zajęcia i skupić się tylko na dzieciach. Nic w tym wątku nie sugeruje by facet nie był otwarty na związek partnerski.
To że żona miała pretensje że dużo pracuje to wyrzuty o to że nie poświeca jej dość uwagi, raz, że nie mieli dzieci z którymi zostałaby sama, dwa, może i z czasem w tą pracę uciekał.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-06-04 o 20:21
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:20   #226
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Wiecie co, śmiałabym się , gdyby finalnie okazało się, że facetem nie kierują jakieś zasady, tylko zwyczajna obawa co ludzie powiedzo.
Jeszcze rozwodu nie ma, a już się z kochanką afiszuje.
No i to byłoby dla autorki najlepsze wyjaśnienie. Tylko że to nie wyklucza intymnych spotkan u niej albo w hotelach. Generalnie 3 miesiące to nie wiem czy to długo czy krótko na wstrzymywanie się z seksem, kluczowe jest że autorce się chce i chciałaby czegoś więcej niż rozmów i pisania, a facet sprawę przeciąga.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:46   #227
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Mnie dziwi, że on po takim czasie nie ma ochoty na seks, z kobietą, która powinna go pociągać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:07   #228
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 13:35   #229
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że on po takim czasie nie ma ochoty na seks, z kobietą, która powinna go pociągać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jest słaby w te klocki i nie spieszy się z odkrywaniem kart.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-05, 15:44   #230
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Ale kto powiedział, że on nie ma ochoty?? On mi mówi, że ciężko mu się powstrzymać itp , że brakuje mu bliskości .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 16:48   #231
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Ale kto powiedział, że on nie ma ochoty?? On mi mówi, że ciężko mu się powstrzymać itp , że brakuje mu bliskości .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Parole, parole, parole...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 04:20   #232
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Ale kto powiedział, że on nie ma ochoty?? On mi mówi, że ciężko mu się powstrzymać itp , że brakuje mu bliskości .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Olałabym sikiem prostym takiego typa. I to nawet nie dlatego, że jeszcze nie ma rozwodu, tylko że to straszny manipulant. Trzyma Cię na smyczy, mimo że ma niby wielką chęć na bliskość? Strasznie to śmierdzi jakąś ściemą. Może faktycznie coś w tej sferze jest z nim nie tak, liczy, że jak się zakochasz to przymkniesz na to oko.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 05:34   #233
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Ale kto powiedział, że on nie ma ochoty?? On mi mówi, że ciężko mu się powstrzymać itp , że brakuje mu bliskości .
Bohatersko opiera się żądzy! Wzór!
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 06:45   #234
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Bohatersko opiera się żądzy! Wzór!
Ty napisałaś to w żartach, ale autorka serio tak o nim myśli.
Nie ma pojęcia jak wiele rzeczy może pójść źle.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 08:56   #235
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Ale kto powiedział, że on nie ma ochoty?? On mi mówi, że ciężko mu się powstrzymać itp , że brakuje mu bliskości .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Facet nie wygląda na głęboko wierzącego.
Jest w trakcie rozwodu (który jest tylko formalnością).
Ma ochotę.
Jaki jest logiczny argument na to, że nie trzyma Cię nawet za rękę w miejscu publicznym?
I co powie żonie, z którą nie będzie może w sierpniu rozwiedziony, że co robi na urlopie? Rozumiem, że powie jej że jedzie z Tobą?
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 08:58   #236
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
Facet nie wygląda na głęboko wierzącego.
Jest w trakcie rozwodu (który jest tylko formalnością).
Ma ochotę.
Jaki jest logiczny argument na to, że nie trzyma Cię nawet za rękę w miejscu publicznym?
I co powie żonie, z którą nie będzie może w sierpniu rozwiedziony, że co robi na urlopie? Rozumiem, że powie jej że jedzie z Tobą?
Skoro z tą żoną nie mieszka, to nie musi opowiadać jak spędza urlop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 12:26   #237
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Skoro z tą żoną nie mieszka, to nie musi opowiadać jak spędza urlop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Autorka wie od koleżanki, że on z żoną nie mieszka, naocznie tego nie stwierdziła.

Chyba że coś mi umknęło.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 12:35   #238
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Bardzo mnie dziwi, że dla faceta niehonorowy jest seks bez rozwodu, ale honorowe są wakacje, chodzenie za rączkę, całowanie w czółko i wspólne plany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 14:36   #239
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Te wakacje to już będzie dla niego sygnał do tego, że czas skończyć z tym swoim głupim jak dla mnie postanowieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 14:52   #240
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-26 13:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.