PZM czyli....pedagogiczne zapalenie mózgu ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-02, 16:14   #121
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: PZM czyli....pedagogiczne zapalenie mózgu ;)

To i ja opowiem (będę opisywać tylko ciekawsze przypadki )
Podstawówka:
Katechetka- stara panna, ale o dzieciach i małżeństwie wie wszystko najlepiej. Niejednokrotnie zwiewała z płaczem z klasy, jak nie trafiały do nas jej argumenty o małżeństwie
Gimnazjum:
- angielski- Ukrainka, która po polsku dobrze nie umiała mówić, przez co nie umiała nam niektórych rzeczy wytłumaczyć. Potrafiła pół godziny sprawdzać komuś pracę domową, a potem biadolić, że się z materiałem nie wyrabiamy.
-chemia- wredne babsko, które mówiło, że nie tzreba kupować podręcznika, a potem stawiało za brak jedynki, rzucało zeszytami ćwiczeń
-geografia- tutaj to kuratorium na poważnie powinno się przyjrzeć temu nauczycielowi

Liceum:
-angielski- ciotka mojego byłego depresyjna nauczycielka, której wiecznie coś nie pasowało, ciągle jakieś tyrady moralno-ekologiczne, wywody egzystencjonalne, ale do matury przygotowała jak trzeba, a nawet lepiej
-chemia- to był popłoch. nauczycielka malutka, drobniutka, nie krzyczała,ale to wystarczyło żeby chodzić w popłochu na chemię(chociaż czasem i zażartowała). Każdy uczył się jak nienormalny, bo uczyła nas więcej, niż ta wymagana podstawa programowa. Za zbyt długie zastanawianie się dostawało się 1, czasem prawie cała klasa, bo ktoś dostał 1 i szła następna osoba. Jak się dobrze umiało przy tablicy to była 3, czasem 4. Ale z biegiem czasu myślę, że to była jedna z lepszych nauczycielek.
wf- nie było, że okres, wykres czy inne takie, zawsze się ćwiczyło( jak w gimnazjum). Robiła nam różne testy sprawności, robiłyśmy piramidy z ludzi jak ,,hamerykańskie czirliderki"

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Ta? U mnie w szkole niestety, co trzeci nauczyiel tak mowil, zwlaszcza w gimnazjum i szkole sredniej.
U mnie w gimnazjum to było na topie,a w liceum jeden nauczyciel mówił, że przerwa jest dla uczniów i nigdy nie przedłużał.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 18:21   #122
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: PZM czyli....pedagogiczne zapalenie mózgu ;)

Mi się przypomniała biologica z LO. Przy omawianiu ciąży ludzkiej spojrzała na nas wymownym wzrokiem i rzekła: "Mam nadzieję, że moja klasa, tak samo jak JA uważa, że człowiek jest od chwili poczęcia i jest przeciw aborcji". Wszyscy gorliwie a ja (-_-) * Osobiście uważam, że każdy powinien uważać po swojemu, a wtykanie swojego zdania jest nikomu do szczęścia nie potrzebne. Tym bardziej na lekcji biologii. Tym bardziej od tej kobiety, która musiała się od syneczka-ginekologa dowiedzieć, w którą stronę kobieta powinna się podcierać, bo sama nigdy na to nie wpadła

* Tą wspominką nie miałam w zamiarze wywołania kolejnej gównoburzy, czy aborcja jest zła czy dobra.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 19:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.