Zaromania cz.LVI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-30, 14:39   #4981
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
Powiem Wam,że mam ostatnio takie nerwy na zakupione rzeczy, że szkoda słów.Ostatnio poszły do reklamacji superstary , bo w czterech miejscach się rozkleiły, a może z pięć razy miałam je na nogach. Zareklamowałam również męża szorty w reserved , bo rozeszły się na szwie po jednym założeniu(rozmiar był odpowiednio dobrany) Zereklamowałam trampki synowi w reserved, bo dziura w materiale się zrobiła po drugim założeniu. Dzisiaj uprałam też ręcznie zarową koszulkę tą w serek i szok- szew ten ,który z tyłu biegnie przesunął się aż do prawej strony i bluzka jest totalnie zdeformowana. Jestem w szoku co się dzieje z ubraniami i butami. Nic ostatnio nie robię tylko reklamuję.
U mnie podobnie, reklamacja za reklamacją i juz mam tyle kasy na kartach podarunkowych, że teraz będę zaznaczać zwrot gotówki ale przyznam już nie czekam, teraz i najmniejsze zmechacenia reklamuję.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:40   #4982
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
i to jest ogromna zaleta poliestru



Tak, miałam kiedyś kolegę który co chwila przynosił jakieś gadzety reklamowe a to kubki, ksiażeczki z przepisami i różne inne rzeczy, niektóre były całkiem spoko i zapytałam go skąd on to wszystko bierze to mi powiedział bez ogródek że jego mama pracuje na poczcie i jak co jest listem zwykłym to sobie często zabiera dla siebie



masakra, ja bym nie popuściła już pal licho sweter ale baba zapewne nie pierwszy raz tak zrobiła
Ale że nikt się tym nie zajmie? W jakiś sposób powinni być rozliczani ze swojej pracy, bo to przecież nie jest normalne
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:52   #4983
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
i to jest ogromna zaleta poliestru



Tak, miałam kiedyś kolegę który co chwila przynosił jakieś gadzety reklamowe a to kubki, ksiażeczki z przepisami i różne inne rzeczy, niektóre były całkiem spoko i zapytałam go skąd on to wszystko bierze to mi powiedział bez ogródek że jego mama pracuje na poczcie i jak co jest listem zwykłym to sobie często zabiera dla siebie



masakra, ja bym nie popuściła już pal licho sweter ale baba zapewne nie pierwszy raz tak zrobiła
aż się nie chce wierzyć takich to tylko

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
zalamalyscie mnie ta PP..jak tak mozna....?:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dlatego ja od razu wszczynam raban i awanturę i się paczki cudownie znajdują

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
Powiem Wam,że mam ostatnio takie nerwy na zakupione rzeczy, że szkoda słów.Ostatnio poszły do reklamacji superstary , bo w czterech miejscach się rozkleiły, a może z pięć razy miałam je na nogach. Zareklamowałam również męża szorty w reserved , bo rozeszły się na szwie po jednym założeniu(rozmiar był odpowiednio dobrany) Zereklamowałam trampki synowi w reserved, bo dziura w materiale się zrobiła po drugim założeniu. Dzisiaj uprałam też ręcznie zarową koszulkę tą w serek i szok- szew ten ,który z tyłu biegnie przesunął się aż do prawej strony i bluzka jest totalnie zdeformowana. Jestem w szoku co się dzieje z ubraniami i butami. Nic ostatnio nie robię tylko reklamuję.
dość częsty przypadek po praniu koszulek z zary, stradiegi itp.
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:52   #4984
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Tak, miałam kiedyś kolegę który co chwila przynosił jakieś gadzety reklamowe a to kubki, ksiażeczki z przepisami i różne inne rzeczy, niektóre były całkiem spoko i zapytałam go skąd on to wszystko bierze to mi powiedział bez ogródek że jego mama pracuje na poczcie i jak co jest listem zwykłym to sobie często zabiera dla siebie







masakra, ja bym nie popuściła już pal licho sweter ale baba zapewne nie pierwszy raz tak zrobiła

Cooo? Kufa, no nie moge po pierwsze jak sie ludzie zachowują a po drugie ze inni temu przytakują i nie wstyd im takiej postawy. Ta baba na poczcie wcale nie jest lepsza od faceta, który mi telefon z torebki zwinął.
Tez bym nie popuściła, nie ma mowy.
Ja mam taka listonoszkę co od lat sie nie fatyguje nawet z najmniejszymi paczkami i mowię tu o kopertach bąbelkowych mniejszych niz a4, w ogóle ich nie bierze ze sobą tylko ☠☠☠ut awizo do skrzynki i leci dalej. A ja cały dzień w domu siedzę i czekam. I kiedys tą swoją tradycją wrzuciła mi awizo, poszłam na pocztę odebrać nawet nie wiedziałam o co cho, bo na nic nie czekałam, babka mówi ze nie ma nic dla mnie ale poszukają jeszcze i zadzwoni. Kilka dni pózniej telefon, przesyłka sie znalazła, idę tam a oni mnie wydają paczkę zaadresowaną do mojej kuzynki mieszkającej tu niedaleko. Nazwisko to samo ale imię inne, ulica kilometr dalej, nie wiem skąd pomysł ze to ja byłam adresatem.
E: Awizo było na moje dane i adres oczywiście, czyli całkiem inaczej niz paczka.

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2015-07-30 o 14:54
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:58   #4985
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, reklamacja za reklamacją i juz mam tyle kasy na kartach podarunkowych, że teraz będę zaznaczać zwrot gotówki ale przyznam już nie czekam, teraz i najmniejsze zmechacenia reklamuję.
ja to samo, od razu lecę z reklamacją, w końcu jak coś kupije to nie po to aby założyć to 5 razy i wyrzucić

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Cooo? Kufa, no nie moge po pierwsze jak sie ludzie zachowują a po drugie ze inni temu przytakują i nie wstyd im takiej postawy. Ta baba na poczcie wcale nie jest lepsza od faceta, który mi telefon z torebki zwinął.
Tez bym nie popuściła, nie ma mowy.
Ja mam taka listonoszkę co od lat sie nie fatyguje nawet z najmniejszymi paczkami i mowię tu o kopertach bąbelkowych mniejszych niz a4, w ogóle ich nie bierze ze sobą tylko ☠☠☠ut awizo do skrzynki i leci dalej. A ja cały dzień w domu siedzę i czekam. I kiedys tą swoją tradycją wrzuciła mi awizo, poszłam na pocztę odebrać nawet nie wiedziałam o co cho, bo na nic nie czekałam, babka mówi ze nie ma nic dla mnie ale poszukają jeszcze i zadzwoni. Kilka dni pózniej telefon, przesyłka sie znalazła, idę tam a oni mnie wydają paczkę zaadresowaną do mojej kuzynki mieszkającej tu niedaleko. Nazwisko to samo ale imię inne, ulica kilometr dalej, nie wiem skąd pomysł ze to ja byłam adresatem.
E: Awizo było na moje dane i adres oczywiście, czyli całkiem inaczej niz paczka.
jak bys chciała latac na pocztę po każdą paczkę to bys sobie zamówiła z odbiorem w punkcie a nie przesyłke do domu, nie pytałas na poczcie co to za polityka? śmierdzący leń z tej kobity i tyle
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:18   #4986
blackangel88
Wtajemniczenie
 
Avatar blackangel88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 893
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Super jest i pieknie w nkej wygladasz

Masakraja czekalam 3 tygodnie na przesylke z fracjii tez nie wiem czy jest kompletna
Dziekuje
blackangel88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:20   #4987
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

2 godziny w autobusach, obskoczone 2 Zary żeby:

1. Zorientować się na miejscu, że minęły 30 dni na podmiankę- ale ze mnie matoł
2. Wydać kolejną kasiurę w MD
3. Nic Wam nie kupić gdyż:
a. Wiązana marynarka była tylko w rozmiarze M
b. srebrne czółenka już zdążyłam kupić i oddałam w 2 Zarze
innych rozmiarów prócz 36 nie było
c. marynarka, którą szuka Kanzos- była tylko jedna S
d. pudrowych sandałków brak
e. generalnie jedno wielkie g***

4. obczaiłam piaskową marynarkę z NK- dla mnie słaba. Kolor smutny, materiał dziwny, jakby już skulkowany... Szału nie ma.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 15:22   #4988
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
2 godziny w autobusach, obskoczone 2 Zary żeby:

1. Zorientować się na miejscu, że minęły 30 dni na podmiankę- ale ze mnie matoł
2. Wydać kolejną kasiurę w MD
3. Nic Wam nie kupić gdyż:
a. Wiązana marynarka była tylko w rozmiarze M
b. srebrne czółenka już zdążyłam kupić i oddałam w 2 Zarze
innych rozmiarów prócz 36 nie było
c. marynarka, którą szuka Kanzos- była tylko jedna S
d. pudrowych sandałków brak
e. generalnie jedno wielkie g***

4. obczaiłam piaskową marynarkę z NK- dla mnie słaba. Kolor smutny, materiał dziwny, jakby już skulkowany... Szału nie ma.
podziwiam, ze Ci sie chce
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:27   #4989
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
ja mam to szczęście w nieszczęściu, ze u mnie w firmie kurierem obsługującym przesyłki służbowe jest teraz DPD, wiec zwrotu do H&M odbierane sa ekspresowo

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------



a co to jest to czarne mydło??
Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
no brak słów



umarłam

ja poki co nie mialam przejsc z PP, no ale jak slysze te historie to jest cos niesamowitego


ja zaraz sie pakuje i robimy z TZem szybki wypad na Słowacje udalo mi sie tak przekombinowac z grafikiem, ze mam 5 dni wolnego, a wstawione 2 dni urlopu najgorsze, ze TZ chce isc do Tatralandii (jakos wole chodzic po gorach, niz siedzec w tych basenach - za kazdym razem sa dyskusje i moje argumenty na nie) i mu powiedzialam, ze moja tusza nie jest przygotowana i nie moze mi robic takich propozycji z zaskoczenia no ale kostium spakowany, zeby nie bylo gadania
Udanego wypadu
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:28   #4990
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
ja to samo, od razu lecę z reklamacją, w końcu jak coś kupije to nie po to aby założyć to 5 razy i wyrzucić

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------





jak bys chciała latac na pocztę po każdą paczkę to bys sobie zamówiła z odbiorem w punkcie a nie przesyłke do domu, nie pytałas na poczcie co to za polityka? śmierdzący leń z tej kobity i tyle

Za każdym razem to zgłaszam i co, no co zrobią, nic nie robią. I za każdym razem to samo. Przychodzę po paczkę jeszcze przed godziną wydawania paczek z tego dnia, baba mi mówi ze jest za wcześnie, ja jej ze siedzę cały dzień w domu i listonoszka mi do drzwi nie pukała, co znaczy ze paczki u niej w torbie nie ma tylko jest u nich w oddziale i możemy sie o to założyć. Babka idzie szukać, paczkę znajduje i przeprasza mnie za listonoszkę.
Dlatego zawsze jak sie da to biorę cokolwiek innego niz PP.
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:28   #4991
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ja piernicze, no co za ludzie?!
Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ale że nikt się tym nie zajmie? W jakiś sposób powinni być rozliczani ze swojej pracy, bo to przecież nie jest normalne
Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
aż się nie chce wierzyć takich to tylko

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



dlatego ja od razu wszczynam raban i awanturę i się paczki cudownie znajdują

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



dość częsty przypadek po praniu koszulek z zary, stradiegi itp.
Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Cooo? Kufa, no nie moge po pierwsze jak sie ludzie zachowują a po drugie ze inni temu przytakują i nie wstyd im takiej postawy. Ta baba na poczcie wcale nie jest lepsza od faceta, który mi telefon z torebki zwinął.
Tez bym nie popuściła, nie ma mowy.
Ja mam taka listonoszkę co od lat sie nie fatyguje nawet z najmniejszymi paczkami i mowię tu o kopertach bąbelkowych mniejszych niz a4, w ogóle ich nie bierze ze sobą tylko ☠☠☠ut awizo do skrzynki i leci dalej. A ja cały dzień w domu siedzę i czekam. I kiedys tą swoją tradycją wrzuciła mi awizo, poszłam na pocztę odebrać nawet nie wiedziałam o co cho, bo na nic nie czekałam, babka mówi ze nie ma nic dla mnie ale poszukają jeszcze i zadzwoni. Kilka dni pózniej telefon, przesyłka sie znalazła, idę tam a oni mnie wydają paczkę zaadresowaną do mojej kuzynki mieszkającej tu niedaleko. Nazwisko to samo ale imię inne, ulica kilometr dalej, nie wiem skąd pomysł ze to ja byłam adresatem.
E: Awizo było na moje dane i adres oczywiście, czyli całkiem inaczej niz paczka.
sama sie zastanawiam jak ona to robiła i jak to jest możliwe ze nikt o tym nie wiedział i nie zareagował, moze miała wspólnika Nie wiem czy jeszcze pracuje na tej poczcie bo to było kilka lat temu ale ona pracowała na tej poczcie wiele lat.

w ogóle mam wrażenie że poczta nie jest zainteresowana szukaniem winnych miedzy sobą np. jakiś czas temu pracowałam w firmie w której do moich zadań należało też wysyłanie korespondencji dostawałam szału prawie jak miałam chodzić na pocztę bo kolejki niesamowite, czasem stałam 1,5 godz żeby zostać obsłużoną a to dlatego że Ci wszyscy ludzie przede mną stali po odbiór listów bo zastali awizo, ciągle były kłótnie i skargi na listonosza bo cały dzień ludzie siedzą w domu, schodzą na dół a to awizo, wśród nich matki z małymi dziećmi jakieś babcie no masakra, oczywiście naczelnika nigdy nie było, codziennie ta sama historia i nikt nic z tym nie robił, nie rozumiem tego bo przeciez babki w okienkach miały przez niego o wiele więcej pracy więc same powinny chcieć z tym coś zrobić ale jak widać panowała jakaś dziwna lojalność między nimi
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 15:30   #4992
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
2 godziny w autobusach, obskoczone 2 Zary żeby:

1. Zorientować się na miejscu, że minęły 30 dni na podmiankę- ale ze mnie matoł
2. Wydać kolejną kasiurę w MD
3. Nic Wam nie kupić gdyż:
a. Wiązana marynarka była tylko w rozmiarze M
b. srebrne czółenka już zdążyłam kupić i oddałam w 2 Zarze
innych rozmiarów prócz 36 nie było
c. marynarka, którą szuka Kanzos- była tylko jedna S
d. pudrowych sandałków brak
e. generalnie jedno wielkie g***

4. obczaiłam piaskową marynarkę z NK- dla mnie słaba. Kolor smutny, materiał dziwny, jakby już skulkowany... Szału nie ma.
Jezu, to mi bez brzuszka nie chce się jeździć autobusami, podziwiam
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:32   #4993
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Za każdym razem to zgłaszam i co, no co zrobią, nic nie robią. I za każdym razem to samo. Przychodzę po paczkę jeszcze przed godziną wydawania paczek z tego dnia, baba mi mówi ze jest za wcześnie, ja jej ze siedzę cały dzień w domu i listonoszka mi do drzwi nie pukała, co znaczy ze paczki u niej w torbie nie ma tylko jest u nich w oddziale i możemy sie o to założyć. Babka idzie szukać, paczkę znajduje i przeprasza mnie za listonoszkę.
Dlatego zawsze jak sie da to biorę cokolwiek innego niz PP.
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:33   #4994
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
2 godziny w autobusach, obskoczone 2 Zary żeby:

1. Zorientować się na miejscu, że minęły 30 dni na podmiankę- ale ze mnie matoł
2. Wydać kolejną kasiurę w MD
3. Nic Wam nie kupić gdyż:
a. Wiązana marynarka była tylko w rozmiarze M
b. srebrne czółenka już zdążyłam kupić i oddałam w 2 Zarze
innych rozmiarów prócz 36 nie było
c. marynarka, którą szuka Kanzos- była tylko jedna S
d. pudrowych sandałków brak
e. generalnie jedno wielkie g***

4. obczaiłam piaskową marynarkę z NK- dla mnie słaba. Kolor smutny, materiał dziwny, jakby już skulkowany... Szału nie ma.
Co w MD kupiłaś? A zaraz się okaże, że jutro poród, jak u Gabi
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:35   #4995
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
sama sie zastanawiam jak ona to robiła i jak to jest możliwe ze nikt o tym nie wiedział i nie zareagował, moze miała wspólnika Nie wiem czy jeszcze pracuje na tej poczcie bo to było kilka lat temu ale ona pracowała na tej poczcie wiele lat.

w ogóle mam wrażenie że poczta nie jest zainteresowana szukaniem winnych miedzy sobą np. jakiś czas temu pracowałam w firmie w której do moich zadań należało też wysyłanie korespondencji dostawałam szału prawie jak miałam chodzić na pocztę bo kolejki niesamowite, czasem stałam 1,5 godz żeby zostać obsłużoną a to dlatego że Ci wszyscy ludzie przede mną stali po odbiór listów bo zastali awizo, ciągle były kłótnie i skargi na listonosza bo cały dzień ludzie siedzą w domu, schodzą na dół a to awizo, wśród nich matki z małymi dziećmi jakieś babcie no masakra, oczywiście naczelnika nigdy nie było, codziennie ta sama historia i nikt nic z tym nie robił, nie rozumiem tego bo przeciez babki w okienkach miały przez niego o wiele więcej pracy więc same powinny chcieć z tym coś zrobić ale jak widać panowała jakaś dziwna lojalność między nimi
Daj spokój... a może to nie do końca wina listonosza tylko góry? Nie wiem jak to jest w praktyce, ale słyszałam, że w niektórych firmach kurierskich nakładają na pracowników tyle obowiązków, że nie ma szans, żeby się zmieścić w 12h pracy, a co dopiero 8. Może w ten sposób listonosz stara się wyrobić, bo góra narzuca ogromne ilości przesyłek... aczkolwiek nie pochwalam
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:36   #4996
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
sama sie zastanawiam jak ona to robiła i jak to jest możliwe ze nikt o tym nie wiedział i nie zareagował, moze miała wspólnika Nie wiem czy jeszcze pracuje na tej poczcie bo to było kilka lat temu ale ona pracowała na tej poczcie wiele lat.

w ogóle mam wrażenie że poczta nie jest zainteresowana szukaniem winnych miedzy sobą np. jakiś czas temu pracowałam w firmie w której do moich zadań należało też wysyłanie korespondencji dostawałam szału prawie jak miałam chodzić na pocztę bo kolejki niesamowite, czasem stałam 1,5 godz żeby zostać obsłużoną a to dlatego że Ci wszyscy ludzie przede mną stali po odbiór listów bo zastali awizo, ciągle były kłótnie i skargi na listonosza bo cały dzień ludzie siedzą w domu, schodzą na dół a to awizo, wśród nich matki z małymi dziećmi jakieś babcie no masakra, oczywiście naczelnika nigdy nie było, codziennie ta sama historia i nikt nic z tym nie robił, nie rozumiem tego bo przeciez babki w okienkach miały przez niego o wiele więcej pracy więc same powinny chcieć z tym coś zrobić ale jak widać panowała jakaś dziwna lojalność między nimi
wiadomo, ze jeśli są takie sytuacje to jedni drugich kryją, w normalnej prywatnej firmie zrobiliby raz czy dwa szybką akcję ze zwalnianiem obiboków, a w PP patologia co krok i nkt na to nie reaguje
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:11   #4997
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Co w MD kupiłaś? A zaraz się okaże, że jutro poród, jak u Gabi
U mojej sis w pracy jest koleś, który hobbistycznie od wielu lat zajmuje się biorytmami, fazami księżyca, właściwościami (?) wyczytanymi z dat urodzenia i już jakieś 3 miesiące temu powiedział, że urodzę jutro

W ciągu kilku dni kupiłam te 3 rzeczy i wszystkie mi się mega podobają ale oddałam koszulę:
Oddałam też węglową i paskową koszulkę i w zamian kupiłam w MD- zdecydowanie lepsza jakość, gruba bawełna:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6713660742_2_3_17.jpg (83,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6730979710_2_4_17.jpg (93,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6701779800_1_1_17.jpg (81,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6850900250_1_1_17.jpg (66,7 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2015-07-30 o 16:21
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:12   #4998
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Zaromania cz.LVI

zerknijcie w prawy dolny róg forum
http://static.wizaz.pl/resize/var/ez...L/skakanka.jpg
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:20   #4999
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
U mojej sis w pracy jest koleś, który hobbistycznie od wielu lat zajmuje się biorytmami, fazami księżyca, właściwościami (?) wyczytanymi z dat urodzenia i już jakieś 3 miesiące temu powiedział, że urodzę jutro

W ciągu kilku dni kupiłam te 3 rzeczy i wszystkie mi się mega podobają:
Fajne rzeczy a jak ta czarna kurteczka bo mnie korci? To co, szykujesz sie na jutro?
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 16:21   #5000
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zaromania cz.LVI

Jedziemy z nowym watkiem

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post52254864
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:30   #5001
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Zaromania cz.LVI

Aniu przepraszam za szpilki chciałam na podmianke ale nie zeszły z ceny
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:38   #5002
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Co w MD kupiłaś? A zaraz się okaże, że jutro poród, jak u Gabi
i mialaby juz spokoj

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
U mojej sis w pracy jest koleś, który hobbistycznie od wielu lat zajmuje się biorytmami, fazami księżyca, właściwościami (?) wyczytanymi z dat urodzenia i już jakieś 3 miesiące temu powiedział, że urodzę jutro

W ciągu kilku dni kupiłam te 3 rzeczy i wszystkie mi się mega podobają ale oddałam koszulę:
Oddałam też węglową i paskową koszulkę i w zamian kupiłam w MD- zdecydowanie lepsza jakość, gruba bawełna:
Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
zerknijcie w prawy dolny róg forum
http://static.wizaz.pl/resize/var/ez...L/skakanka.jpg
32 minuty to ja skakalam 4tego dnia
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 17:06   #5003
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Daj spokój... a może to nie do końca wina listonosza tylko góry? Nie wiem jak to jest w praktyce, ale słyszałam, że w niektórych firmach kurierskich nakładają na pracowników tyle obowiązków, że nie ma szans, żeby się zmieścić w 12h pracy, a co dopiero 8. Może w ten sposób listonosz stara się wyrobić, bo góra narzuca ogromne ilości przesyłek... aczkolwiek nie pochwalam
nie mam pojęcia czyja to wina może być tak jak mówisz ale ktoś powinien coś z tym zrobić bo zwykli ludzie mają przez to lekko mówiąc przerąbane a przecież jakby nie było często płacą za te przesyłki albo czekaja na ważny list z urzędu a tu jeszcze przychodzi odstać swoje na poczcie
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 17:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.