Vampire Diaries część 7 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-05, 23:45   #4741
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

A ja bym jeszcze tak nie skreślała Jo

Tak sobie pomyślałam, że bliźniaki w brzuchu w końcu już magiczne wyczuły, że Kai się zbliża (być może już był w Mystic Falls) i zrobiły jakieś czary mary i Jo może jakoś cudownie powróci?

Gorzej, że mam drugą teorię co do jej zasłabnięcia.. Nie wiem czy zauważyłyście (może mnie się przewidziało), ale ona nie zemdlała naturalnie.. bo to nie był prosty upadek, ona się jakby osunęła na fortepian, a jej głowa z impetem walnęła w wieko fortepianu - więc być może już wtedy Kai był u nich w domu niewidoczny, chroniony maskującym zaklęciem, dlatego kiedy był w pobliżu Jo coś wyczuła, szarpnął ją i walnął w fortepian ot tak dla zabawy jak to Kai na zapowiedź tego co szykuje na finał dnia

Co do połączenia Stefka z Karoliną, pomijam, że to strasznie naciągane i na siłę.. Stefan nie chciał z nią być i nagle teraz doznał olśnienia jak bardzo ją kocha? I jeszcze Car teraz tak bardzo się zapiera choć żyć bez niego nie mogła.. No bez jaj

Mnie tam rozwiązanie Z Eleną pasuje - majstersztyk, tak jak mówicie - super furtka by powróciła do serialu szczególnie, że nie spodziewam się by nagle tak jej się propozycje inne posypały by mogła sobie od tak zrezygnować z tego serialu.. może zaleczy złamane serduszko i wróci ?
Choć jak dla mnie to trochę niedopracowane - bo ja rozumiem połączenie magiczne z Bonnie, ale mimo to ona jest już człowiekiem więc powinna się starzeć z biegiem czasu
BTW rozczulił mnie Damon tym jak sobie wszystko obmyślił i jednak w tej swojej Damonowatości postanowił wrócić do być zwykłym Citizenem

Generalnie upłakałam się na tym odcinku jak głupia


Końcówka też dobra = być może heretycy szaleją, rozwalili miasto, a Damon na wieży tak samo patroluje jak Matt? choć ciężko mi sobie wyobrazić by on jeden walczył z kilkoma innymi wampirami (nawet w zespół z Stefkiem i Car) bo tamci są na domiar złego magiczni, to i jak mają z nimi walczyć

Mimo wszystko nie mogę doczekać się nowej odsłony, choć bez Eleny to tak dziwnie będzie

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

I jeszcze sobie tak pomyślałam.. z tego co kojarzę Nina i Ian rozstali się nie dlatego, że przestali się kochać czy była jakaś zdrada czy cokolwiek innego a po prostu dlatego, że Ian chciał nadać związkowi nowy rozdział, założyć z nią rodzinę mieć dzieci a ona nie była na to gotowa..
Więc może scena w której się, żegnają i ona płacze mogła być bardziej osobista niż nam się wydaje, co jest w sumie dosyć przykre..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 07:48   #4742
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Vampire Diaries część 7

Odniosę się tylko do starzenia Eleny Nie możemy zapomnieć, że Elena jest doppelgangerem i mimo, że jest człowiekiem to nadal postacią niezwykłą tez. Jej krew zamienia wilkołaki w wampiry na przykład dlatego myślę, że kwestia jej starzenia tez mogła zostać zatrzymana przez czary. To wcale nie jest takie nielogiczne
Choć osobiście finał mi się bardzo średnio podobał i jakoś nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu bez Niny
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 13:24   #4743
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



[/COLOR]I jeszcze sobie tak pomyślałam.. z tego co kojarzę Nina i Ian rozstali się nie dlatego, że przestali się kochać czy była jakaś zdrada czy cokolwiek innego a po prostu dlatego, że Ian chciał nadać związkowi nowy rozdział, założyć z nią rodzinę mieć dzieci a ona nie była na to gotowa..
Więc może scena w której się, żegnają i ona płacze mogła być bardziej osobista niż nam się wydaje, co jest w sumie dosyć przykre..
Dlatego też emocje między nimi są tak prawdziwe. co jak co, ale ich związek serialowy wygladał zawsze baardzo realistycznie, prawdziwe napięcie, uczucia.
Ianowi niedługo stuknie 40lat , także zrozumiałe, że chciał zakładać rodzinę, a Nina jest jeszcze młodziutka. Teraz on ma żonę, a ona podróżuje po świecie z paczką przyjaciół, śledzę ją na Insta
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 15:04   #4744
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Odniosę się tylko do starzenia Eleny Nie możemy zapomnieć, że Elena jest doppelgangerem i mimo, że jest człowiekiem to nadal postacią niezwykłą tez. Jej krew zamienia wilkołaki w wampiry na przykład dlatego myślę, że kwestia jej starzenia tez mogła zostać zatrzymana przez czary. To wcale nie jest takie nielogiczne
Plus można dodać, że ma w swoich żyłach lekarstwo - Kat póki je miała to też się nie starzała, dopiero jak została go pozbawiona to upływ czasu dał jej o sobie znać
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 22:40   #4745
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ianowi niedługo stuknie 40lat , także zrozumiałe, że chciał zakładać rodzinę, a Nina jest jeszcze młodziutka.
A no właśnie, szkoda wielka bo stanowili świetną parę

Swoją drogą Ian szybko się "wyrobił" z tym zakładaniem rodziny po ich rozstaniu

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Plus można dodać, że ma w swoich żyłach lekarstwo - Kat póki je miała to też się nie starzała, dopiero jak została go pozbawiona to upływ czasu dał jej o sobie znać

Tak ale Kat była wampirem ileś tam nie wiem.. set? lat więc jak została go pozbawiona to jej ciało zaczęło dążyć do stanu w jakim normalnie by była gdyby od początku jej ciało było ludzkie (czyli w jakiejś tam fazie rozkładu :P )
A Elena ileż była tym wampirem? niech będzie nawet z 5 lat (chociaż pewnie przesadziłam) to nawet gdyby jakimś cudem została leku pozbawiona to większej szkody by jej to nie zrobiło.. ale mam uwierzyć, że sobie wygodnie w trumience będzie leżeć przez 70 lat normalnie jak człowiek i nawet jeden siwy włos się nie pojawi ? :P

Magia magią, ale jakoś mi się to nie trzyma kupy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 22:49   #4746
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak ale Kat była wampirem ileś tam nie wiem.. set? lat więc jak została go pozbawiona to jej ciało zaczęło dążyć do stanu w jakim normalnie by była gdyby od początku jej ciało było ludzkie (czyli w jakiejś tam fazie rozkładu :P )
A Elena ileż była tym wampirem? niech będzie nawet z 5 lat (chociaż pewnie przesadziłam) to nawet gdyby jakimś cudem została leku pozbawiona to większej szkody by jej to nie zrobiło.. ale mam uwierzyć, że sobie wygodnie w trumience będzie leżeć przez 70 lat normalnie jak człowiek i nawet jeden siwy włos się nie pojawi ? :P
Ale lekarstwu nie robi różnicy, jak długo wampir był wampirem Różnica pojawia się, gdy lekarstwa w żyłach zabraknie - ale to na razie w przypadku Eleny się nie stało, więc nie ma sensu nad tym dyskutować

Moim zdaniem śmieszne są rozkminy na temat siwych włosów gdy mowa o takim serialu jak TVD Tyle dziwnych rzeczy się stało i nikogo to nie dziwi, a trudno ogarnąć, że wyjątkowość Eleny i to w jakim teraz jest stanie może powodować, że się nie będzie starzeć
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 15:03   #4747
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ale lekarstwu nie robi różnicy, jak długo wampir był wampirem Różnica pojawia się, gdy lekarstwa w żyłach zabraknie - ale to na razie w przypadku Eleny się nie stało, więc nie ma sensu nad tym dyskutować

Moim zdaniem śmieszne są rozkminy na temat siwych włosów gdy mowa o takim serialu jak TVD Tyle dziwnych rzeczy się stało i nikogo to nie dziwi, a trudno ogarnąć, że wyjątkowość Eleny i to w jakim teraz jest stanie może powodować, że się nie będzie starzeć
No właśnie
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 21:42   #4748
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Vampire Diaries część 7

a nie wiem co za problem z Eleną w trumnie
przecież on ją w zasadzie "zamroził" w czasie - no to sobie leży, żyje i się nie starzeje - ot co
no skoro mógł ją uśpić i uzależnić jej wybudzenie od śmierci drugiej osoby to chyba mógł przy okazji wstrzymać jej starzenie

w zasadzie gdyby on ją tylko uśpił to jaki by to miało sens? jakby się starzała, nie ruszała, chorowała itd. to przecież ona by umarła pierwsza i nie byłoby żadnej "zabawy" bo D. by nie miał po co zabijać B. - w tym cały myk żeby warto było poświęcić B. dla E. że się właśnie nie starzeje a tak w zasadzie im dłużej się to ciągnie tym bardziej opłaca się "przyśpieszyć" wybudzenie E.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2015-06-09 o 21:43
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 22:07   #4749
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Z tego co mówisz to ja bym to widziała dokładnie odwrotnie - jeśli Elena miałaby się zestarzec w tej tłumnie, to Damon bardziej by myślał o pozbyciu się Bonnie, bi istniałaby szansa ze właśnie Elena umrze pierwsza. A tak to po prostu musi na nią poczekać te kilkadziesiąt lat i tyle
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 22:33   #4750
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Z tego co mówisz to ja bym to widziała dokładnie odwrotnie - jeśli Elena miałaby się zestarzec w tej tłumnie, to Damon bardziej by myślał o pozbyciu się Bonnie, bi istniałaby szansa ze właśnie Elena umrze pierwsza. A tak to po prostu musi na nią poczekać te kilkadziesiąt lat i tyle
Też o tym pomyślałam
No a skoro Damon chce czekać 60 lat, to raczej nie na Elenę staruszkę, więc starzeć się ona nie będzie, co przy wszystkich wydarzeniach w TVD jest dość normalną rzeczą
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-06-09 o 22:35
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 09:17   #4751
zu_zanna
Przyczajenie
 
Avatar zu_zanna
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 22
Dot.: Vampire Diaries część 7

oni już w tym serialu seryjnie popłynęli z fabułą
zu_zanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 16:24   #4752
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Joł joł, pamiętacie o TVD?

Wyszło coś, na co zawsze czekam po zakończeniu sezonu - wpadki

Sezon pod znakiem przeziębienia I Damon jako matka Eleny dzieci

__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 16:47   #4753
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Vampire Diaries część 7

Suuuuper! Już nie mogę się doczekać nowego sezonu
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 20:43   #4754
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Suuuuper! Już nie mogę się doczekać nowego sezonu
Ja tez, chociaż tak bez Niny... Nie wiem jak to będzie. Powinni już skończyć po tym nowym sezonie
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:15   #4755
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Joł joł, pamiętacie o TVD?

Wyszło coś, na co zawsze czekam po zakończeniu sezonu - wpadki

Sezon pod znakiem przeziębienia I Damon jako matka Eleny dzieci

FIlm prywatny
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:33   #4756
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
FIlm prywatny
WTF, faktycznie... Jeszcze dziś go dwa razy obejrzałam, a teraz zonk...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 23:21   #4757
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

No moje drogie, mamy wrzesień kiedy nowe odcineczki? czekam z niecierpliwością
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 05:38   #4758
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez yattamanka Pokaż wiadomość
no moje drogie, mamy wrzesień :d kiedy nowe odcineczki? Czekam z niecierpliwością :d
08.10
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 13:34   #4759
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
08.10
Akurat wrócę z wakacji i będzie jak znalazł
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 14:31   #4760
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Niedawno późnym wieczorem włączyłam tv. I obejrzałam według opisu "serial grozy". Tak, to był jeden z odcinków TVD, ten jak Elena wypytywała Kat uwięzioną w grobowcu o Klausa
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 15:56   #4761
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Niedawno późnym wieczorem włączyłam tv. I obejrzałam według opisu "serial grozy". Tak, to był jeden z odcinków TVD, ten jak Elena wypytywała Kat uwięzioną w grobowcu o Klausa
och stare, piękne czasy aż się przypomina jak zaczynałam oglądać TVD i zaskoczyłam się, bo bardzo mi się podobał i strasznie wciągał, leciał odcinek za odcinkiem
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 16:03   #4762
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Fajnie było obejrzeć taki staroć Choć denerwował mnie lektor
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 18:33   #4763
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Vampire Diaries część 7

Czekam na kolejny sezon i powiem Wam, że nie będę płakać za Eleną. Jakoś tak straciła charakter w tym poprzednim i stała się trochę mdława, jak dla mnie. Może warto odpocząć trochę, zanim znajdą zastępstwo jakieś.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 11:14   #4764
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez KentuckyG Pokaż wiadomość
Czekam na kolejny sezon i powiem Wam, że nie będę płakać za Eleną. Jakoś tak straciła charakter w tym poprzednim i stała się trochę mdława, jak dla mnie. Może warto odpocząć trochę, zanim znajdą zastępstwo jakieś.
Ale że jak zastępstwo? Znalezienie aktorki na nową Elenę byłoby niewypałem, to tak jakby zastąpić aktora grającego Jasia Fasolę - czy ktoś wyobraża sobie, żeby tą postać mógł grać ktoś inny?

A zastępstwo polegające na wykreowaniu nowej głównej postaci - no tego mogą próbować, ale wątpię w sukces.

Bez względu na pozytywne i negatywne opnie o Elenie była ona rdzeniem tego serialu.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 11:52   #4765
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Z tego co mówisz to ja bym to widziała dokładnie odwrotnie - jeśli Elena miałaby się zestarzec w tej tłumnie, to Damon bardziej by myślał o pozbyciu się Bonnie, bi istniałaby szansa ze właśnie Elena umrze pierwsza. A tak to po prostu musi na nią poczekać te kilkadziesiąt lat i tyle
ja na to patrzę tak, że póki Bonnie jest młoda i zdrowa to trudniej ją zabić (w sensie bardziej "szkoda") niż np. za 30 lat jak się już zrobi starsza i zachoruje na jakąś cukrzyce czy inne nadciśnienie - z punktu widzenia Damona, jak będzie tak patrzeć na taką Bonnie to w końcu przyjdzie mu na myśl, że po co to przeciągać - co jak co ale Damon do najcierpliwszych na świecie nie należał nigdy

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ja tez, chociaż tak bez Niny... Nie wiem jak to będzie. Powinni już skończyć po tym nowym sezonie
pytanie ile to bez Niny potrwa... żeby nie wyszło, że za 3 odcinki się znowu pojawi

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ale że jak zastępstwo? Znalezienie aktorki na nową Elenę byłoby niewypałem, to tak jakby zastąpić aktora grającego Jasia Fasolę - czy ktoś wyobraża sobie, żeby tą postać mógł grać ktoś inny?

A zastępstwo polegające na wykreowaniu nowej głównej postaci - no tego mogą próbować, ale wątpię w sukces.

Bez względu na pozytywne i negatywne opnie o Elenie była ona rdzeniem tego serialu.
Niny się w tej roli nie da zastąpić, dużo można temu serialowi zarzucić ale Nina odgrywająca swego czasu nawet 3 role to było mistrzostwo - uwielbiałam jak np. Nina grała Kat udającą Elenę i robiła to tak, że dalej było jasne, że to Kat

a co do innych charakterów - jak dla mnie jest tam wystarczająca ilość postaci który trzeba znaleźć jakiś sens w tym serialu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 12:15   #4766
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Vampire Diaries część 7

Uwielbiam TVD .
Nie moge sie juz doczekac nowych odcinkow Jezeli dobrze pamietan to nowy sezob rusza 8.
Jestem ciekawa jaki watek stanie sie teraz rdzeniem serialu. Moze zwiazek Stefana z Blondi ( zapomnialam imienia i teraz mi to nie da zyc ). Juz wiem Caroline.

Moje 2900 g szczęścia.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png

Edytowane przez Aviskowa
Czas edycji: 2015-10-03 o 12:16
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 22:02   #4767
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Vampire Diaries część 7

I jak? Ogladalyscie? Mi sie podobal odcinek calkiem ciekawie sie zapowiada ten nowy sezon, nie wiem czy rezyser sie zmienil czy to brak Eleny czy ja sie stesknilam
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 10:52   #4768
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Vampire Diaries część 7

Mnie się odcinek nie podobał wcale. Wszystkie sceny robione na szybko, bez głębszych dialogów, a wydarzyło się tyle, że pół sezonu by się dało obdzielić. Miałam wrażenie, że producenci się za bardzo nastarali i w efekcie dla mnie wyszło totalnie nijako i nudno.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 21:29   #4769
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie się odcinek nie podobał wcale. Wszystkie sceny robione na szybko, bez głębszych dialogów, a wydarzyło się tyle, że pół sezonu by się dało obdzielić.
Zgadzam się w 100%
To wszystko jest takie..
Czy ja dobrze rozumiem, że ta rana na klacie Stefka to taka sama jak ta blizna jednego z heretyków - tego co nie mówi?
Czyżby nowy (być może nieśmiertelny) Vampire Hunter?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 00:26   #4770
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
I jak? Ogladalyscie? Mi sie podobal odcinek calkiem ciekawie sie zapowiada ten nowy sezon, nie wiem czy rezyser sie zmienil czy to brak Eleny czy ja sie stesknilam
Mnie rowniez nowy odcinek sie spodobal. Czekam do nastepnego.

Wysłane z mojego GT-I9001
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 17:21:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.