Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-09, 20:25   #1
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197

Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu


Wątek bliźniaczy do szalonych rodziców, ale tu opisujemy przypadki kiedy partnerzy zachowują się w taki sposób.
Znacie takie przypadki, słyszałyście a może same kiedyś tego doświadczyłyście?

Ja zauważyłam ostatnio to u znajomej (opisywałam to w zdziwieniowym, stąd inspiracja). Dziewczyna przeskoczyła z jednego związku w drugi i zmiana diametralna-zainteresowania, sposób bycia, upodobania i kubki smakowe zmieniły się jej całkowicie. Każdy temat sprowadza do tego, co jej chłopak powiedział, zrobił, jaki gest wykonał, opowiada tez o każdym słowie jego rodziców, ciotek, znajomych podgląda w internecie, nawet jego dentystkę.
Czekam na Wasze historie
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 22:18   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Zmiana zainteresowań z totalnego braku zainteresowania historią w miłośnika wykopalisk i historii Wikingów, by zaimponować archeologowi.

Do tego z miłośnika sushi przeszła na miłość do kotleta schabowego, bo on tylko po polsku jada
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 22:25   #3
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Znam laskę, która jako jednostka nie ma własnej osobowości, tylko wszelkie zainteresowania/poglądy polityczne/drogę zawodową przejmuje po facecie, z którym się aktualnie spotyka Była rasta, była poważną panią w korpo, była barmanką, była w młodzieżówkach Korwina/PSL/PO/Razem/jeszcze u kogoś, była rockową laską, była instruktorką crossfitu, była wege, była na carnivore. Istny kameleon

Chyba nie znam żadnego przypadku Odpochwowego ZM
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 23:01   #4
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Znam laskę, która jako jednostka nie ma własnej osobowości, tylko wszelkie zainteresowania/poglądy polityczne/drogę zawodową przejmuje po facecie, z którym się aktualnie spotyka Była rasta, była poważną panią w korpo, była barmanką, była w młodzieżówkach Korwina/PSL/PO/Razem/jeszcze u kogoś, była rockową laską, była instruktorką crossfitu, była wege, była na carnivore. Istny kameleon

Chyba nie znam żadnego przypadku Odpochwowego ZM
Im więcej partnerów tym szersze horyzonty
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 23:08   #5
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Im więcej partnerów tym szersze horyzonty


... a wiec są i plusy

Ja znam z dalszego grona znajomych jednego odpochwowego można by powiedzieć ale facet mówi, ze mu o dziecko chodzi.
Generalnie maja dziecko już z 6 letnie, ona nigdy nie pracowała, robi co prawda różne kursy, szkoły, ale jakieś to dla mnie naciągane.
On musi zarobić na wszystko, łącznie z kredytem na mieszkanie a ona ma wieczne pretensje, ze jest zmęczona. Chłop zasuwa jak tylko może, tak żeby to pogodzić z opieka nad dzieckiem.

Edytowane przez Tajfa
Czas edycji: 2020-03-09 o 23:14
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 23:12   #6
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Tajfa Pokaż wiadomość
... a wiec są i plusy
zawsze jakieś się znajdą
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 23:16   #7
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zmiana zainteresowań z totalnego braku zainteresowania historią w miłośnika wykopalisk i historii Wikingów, by zaimponować archeologowi.



Do tego z miłośnika sushi przeszła na miłość do kotleta schabowego, bo on tylko po polsku jada


Z tym kotletem to cała moja znajoma, wcześniej mięsa niet a teraz schabowy z kapusta to ona uwielbia
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 23:18   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Daleko nie muszę szukać - moja siostra latami tak miała. Znajomość z nowym facetem równała się w jej przypadku zmianie zainteresowań, wręcz zmianom w charakterze (miejscami). Nie mówię, że to było gwałtowne i na zasadzie "jednego dnia nie lubi, następnego już tak", ale następowało w ciągu tygodni i było zauważalne. Facet o czymś mówił, ona podłapywała, już się chciała uczyć nart, czy innych rzeczy. Jasne, fajnie się zainteresować tym, co robi, co lubi partner, tylko to następowało za każdym razem plus było dość jednostronne. Zainteresowania zainteresowaniami - to jeszcze można kłaść na karb zauroczenia sobą, ale jej się też zmieniały poglądy w niektórych kwestiach właśnie na zasadzie "Bo Adam powiedział...". Plus było uwielbienie dla jego rodziny, znajomych - wszyscy och ach.

Na szczęście coś tam sobie ostatnio przemyślała i z nowym facetem nie popełnia tych błędów, nie zatraca się tak.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 23:20   #9
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Daleko nie muszę szukać - moja siostra latami tak miała. Znajomość z nowym facetem równała się w jej przypadku zmianie zainteresowań, wręcz zmianom w charakterze (miejscami). Nie mówię, że to było gwałtowne i na zasadzie "jednego dnia nie lubi, następnego już tak", ale następowało w ciągu tygodni i było zauważalne. Facet o czymś mówił, ona podłapywała, już się chciała uczyć nart, czy innych rzeczy. Jasne, fajnie się zainteresować tym, co robi, co lubi partner, tylko to następowało za każdym razem plus było dość jednostronne. Zainteresowania zainteresowaniami - to jeszcze można kłaść na karb zauroczenia sobą, ale jej się też zmieniały poglądy w niektórych kwestiach właśnie na zasadzie "Bo Adam powiedział...". Plus było uwielbienie dla jego rodziny, znajomych - wszyscy och ach.



Na szczęście coś tam sobie ostatnio przemyślała i z nowym facetem nie popełnia tych błędów, nie zatraca się tak.


Bałaś się w jakimś sensie wtedy o siostrę?
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 23:30   #10
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Im więcej partnerów tym szersze horyzonty
Czyli wychodzi na to, że w jej przypadku częste zmiany związków wychodziły na plus Teraz chyba znalazła One True Love i z tego, co widzę, laska pracuje dokładnie w tej samej branży, co jej facet, i chodzi na identyczne szkolenia. Ma o tyle łatwiej, że poprzedni zajmował się bardzo pokrewną branżą

Skąd to wiem? Ano stąd, iż ona każdy swój związek dokumentuje na fb/insta. W gruncie rzeczy tylko po to ją obserwuję, bo często jej posty są kopalnią beki. Spłonę w piekle, wiem

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2020-03-10 o 23:33
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 08:13   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Tajfa Pokaż wiadomość
Bałaś się w jakimś sensie wtedy o siostrę?
Jasne, że tak. Wszyscy się o nią martwili, bo przeczuwali, że będzie kolejny związek-katastrofa, ale w piwnicy dorosłej osoby łańcuchem do kaloryfera nie przykujesz. Musiała sama dojść do wniosku, że to, co robi jest chore.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-10, 08:16   #12
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Znam taką mężatkę - są bardzo tradycyjną rodziną, ona uważa go za najmądrzejszego na świecie i 99% poglądów ma takich jak on. Nawet jeśli na jakiś temat ma inne zdanie to ukrywa to przed nim I zawsze przy rozmowach na tematy poglądów powołuje sie na to co on powiedział i co on uważa.
Dla mnie to robienie z siebie głupiej a z męża geniusza, okropne.
Aha i jeśli jej spodobał się np zielony kubek, a po kupieniu mąż skrytykował to leciała oddać. Taka nagła zmiana zdania z "bardzo mi sie podoba" do "on mówi że słabe".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 10:13   #13
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Znam taką mężatkę - są bardzo tradycyjną rodziną, ona uważa go za najmądrzejszego na świecie i 99% poglądów ma takich jak on. Nawet jeśli na jakiś temat ma inne zdanie to ukrywa to przed nim I zawsze przy rozmowach na tematy poglądów powołuje sie na to co on powiedział i co on uważa.
Dla mnie to robienie z siebie głupiej a z męża geniusza, okropne.
Aha i jeśli jej spodobał się np zielony kubek, a po kupieniu mąż skrytykował to leciała oddać. Taka nagła zmiana zdania z "bardzo mi sie podoba" do "on mówi że słabe".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przerażające.

O, znam jeszcze jedną parkę, gdzie oboje mają ten typ OZM mówię o nich, że są "osobą my".

Przykład?

Gadam z laską (była na domówce sama, jej facet zachorował):

-Widziałaś "Boże Ciało"?
-Tak, byliśmy w kinie, bardzo nam się podobał.
-Bielenia jest super i chciałabym, żeby Simlat dostał w końcu 1planową rolę w jakimś dobrym filmie.
-Też tak uważamy, po seansie obczajaliśmy go na filmwebie.

Rozmowa z kolesiem (siedzimy w pubie, jego dziewczyna wyjechała na delegację):

-Uuu, ale dobre jest to piwo. Dałam się na nie namówić barmanowi i to był dobry wybór.
-O, piliśmy kiedyś z Krysią podobne i bardzo nam smakowało, chociaż naszym ulubionym jest piwo XYZ.

O ile facetowi zdarza się (bardzo rzadko) powiedzieć coś w pierwszej osobie liczby pojedynczej, to laska już zapomniała, że jest odrębną jednostką

Kiedy zaczęłam być ze swoim TŻ wymogłam na przyjaciółkach obietnicę, żeby zrobiły mi interwencję, jeśli kiedykolwiek stanę się "osobą my"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 10:55   #14
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Znam taką mężatkę - są bardzo tradycyjną rodziną, ona uważa go za najmądrzejszego na świecie i 99% poglądów ma takich jak on. Nawet jeśli na jakiś temat ma inne zdanie to ukrywa to przed nim I zawsze przy rozmowach na tematy poglądów powołuje sie na to co on powiedział i co on uważa.
Dla mnie to robienie z siebie głupiej a z męża geniusza, okropne.
Aha i jeśli jej spodobał się np zielony kubek, a po kupieniu mąż skrytykował to leciała oddać. Taka nagła zmiana zdania z "bardzo mi sie podoba" do "on mówi że słabe".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie smutne, nie wyobrazam sobie, jak to jest nie stawiac samej siebie na pierwszym miejscu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 11:32   #15
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Straszne jest to co opisujecie, ale nie szkoda mi takich osób, są jałowe bez swojego zdania na własne życzenie. Może nie powinnam tak pisać, ale to mi bardzo przypomina osoby z ubezwłasnowolnieniem, z jakimś upośledzeniem, których trzeba kierować przez życie.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 12:51   #16
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Daleko nie muszę szukać - moja siostra latami tak miała. Znajomość z nowym facetem równała się w jej przypadku zmianie zainteresowań, wręcz zmianom w charakterze (miejscami). Nie mówię, że to było gwałtowne i na zasadzie "jednego dnia nie lubi, następnego już tak", ale następowało w ciągu tygodni i było zauważalne. Facet o czymś mówił, ona podłapywała, już się chciała uczyć nart, czy innych rzeczy. Jasne, fajnie się zainteresować tym, co robi, co lubi partner, tylko to następowało za każdym razem plus było dość jednostronne. Zainteresowania zainteresowaniami - to jeszcze można kłaść na karb zauroczenia sobą, ale jej się też zmieniały poglądy w niektórych kwestiach właśnie na zasadzie "Bo Adam powiedział...". Plus było uwielbienie dla jego rodziny, znajomych - wszyscy och ach.

Na szczęście coś tam sobie ostatnio przemyślała i z nowym facetem nie popełnia tych błędów, nie zatraca się tak.

Z kolei moja siostra miała zwyczaj adaptować od aktualnego mężczyzny jej życia podejście do religii. Jej były był ateistą i antyklerykałem i w okresie ich związku ona stała się wojującą, zwalczającą katolicyzm osobą. Jej obecny mąż jest wierzący i praktykujący, więc i ona "nawróciła się", chodzi do kościoła, przyjmuje sakramenty itp.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 12:59   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Z kolei moja siostra miała zwyczaj adaptować od aktualnego mężczyzny jej życia podejście do religii. Jej były był ateistą i antyklerykałem i w okresie ich związku ona stała się wojującą, zwalczającą katolicyzm osobą. Jej obecny mąż jest wierzący i praktykujący, więc i ona "nawróciła się", chodzi do kościoła, przyjmuje sakramenty itp.
Tych przykładów było więcej, czy tylko te dwa związki? Tak patrząc z boku (wiadomo, znasz sytuację lepiej) można ocenić, że równie dobrze mogła mieć taki etap w życiu. Była młodsza - tu często u osób wychowanych w jakiejś religii następuje moment buntu, odejścia od kościoła. Potem powrót, gdy jest się starszym. U mojej siostry to tych przykładów zmian "pod faceta" jest kilka - co facet to była inna odsłona.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 14:03   #18
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Wiecie dziewczyny, ja rozumiem w pełni to, ze przy nowym facecie można coś polubić, No nie wiem, w sensie „a mój TŻ pokazał mi, ze chodzenie po górach jest spoko”, czy tam pójście na kompromis, czy nawet lekkie nacięcie się do jego hobby, robienie czegoś wspólnie.
Ale w sytuacji kiedy kobieta żyje tylko i wyłącznie hobby faceta, jak ktoś wyżej napisał, nie ma własnego zdania a wręcz je ukrywa przed nowym facetem to robi się to takie dziwne.
Ja przeżyłam szok z ta moja znajoma bo ona przeskoczyła z jednego związku w drugi i odmiana o 180stopni i tak w sumie to rozmawiając z nią, nie ma jej tylko ten facet z którym w danym momencie jest.
A jak pisałam na zdziwieniowym, laska obserwuje, wyszukuje w necie każda osobę z jego otoczenia i śledzi ich profile, o której usłyszy. Nawet dentystkę, jak napisał, ze do dentystki idzie. I dla mnie to takie creepy, bo nie wiem jak taka osoba zachowa jest w stosunku do mnie, czy to tylko facetowi swojemu robi czy może znajomym tez.
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 14:58   #19
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tych przykładów było więcej, czy tylko te dwa związki? Tak patrząc z boku (wiadomo, znasz sytuację lepiej) można ocenić, że równie dobrze mogła mieć taki etap w życiu. Była młodsza - tu często u osób wychowanych w jakiejś religii następuje moment buntu, odejścia od kościoła. Potem powrót, gdy jest się starszym. U mojej siostry to tych przykładów zmian "pod faceta" jest kilka - co facet to była inna odsłona.

W sumie te dwa - bo to były jej najdłuższe związki. W pozostałych za krótko była i znali się dość powierzchownie/była też bardzo młoda.

Tak, pokrywa się to nieco z etapami w życiu - ten pierwszy długi związek przypadał na okres licealny i studencki. Ten drugi - od końca studiów do chwili obecnej (a ma 35 lat).
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-10, 15:13   #20
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Od razu kojarzy mi sie dziewczyna naszego dobrego znajomego.

On - bardzo towarzyski, ale w sumie taki Piotruś Pan. Potrafił nie pracować i imprezować oraz siedzieć w domu grajac w gry po kilka miesiecy (majac wtedy około 23 lata, studia olewał przez kilka lat az wreszcie obronil licencjat), umawiać się trzeba było z nim tak że celowo podawało sie dwie godziny szybszą porę aby dotarl w miarę na czas. A obok niego ona - dziewczyna świeżo po maturze, zapatrzona w swojego misia jak w obrazek. Dotychczas wegetarianka, ostatecznie zaczęła jeść mieso tak jak misiek. Zaczęła grać w gry i oglądać anime bo on przecież też oglądał. Studia też olała jakoś po roku bo wolała siedzieć z nim w mieszkaniu całymi dniami. Kurcze, nawet spoznianie sie synchronizowała ze swoim miśkiem xD

A najśmieszniejszy z tej historii jest i tak jej epilog bo kumpel w pewnym momencie zostal postawiony pod sciana przez rodziców więc poszedł do pracy, potem jakoś przeskoczyl na całkiem niezłe stanowisko w korpo a ostatecznie wyjechał do stolicy za lepszą ofertą. Przez pierwsze miesiace ich zwiazek chyba trzymal sie nadal calkiem niezle, ale w miedzyczasie znalazł sobie koleżanke z pracy z ktora ostatecznie sie związał i tyle z tej historii.
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 16:04   #21
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

A propos jedzenia i niejedzenia mięsa to znam odpochwowy przypadek. Mój bardzo dobry znajomy, znamy się ponad 10 lat, nigdy nie wykazywał żadnego zainteresowania wegetarianizmem, zawsze jadł mięso, nie wybierał opcji bezmięsnych w knajpach itp.

Wszystko do czasu gdy się związał z obecną dziewczyną.
Gdy widujemy się i jej nie ma, to potrafi zjeść podwójnego burgera, a za godzinę chce iść i się dopchać się kurczakiem słodko-kwaśnym w chińczyku.
Gdy jego dziewczyna jest z nami, on zamawia tofu, burgery z kaszy i buraków oraz gada jakie to mięso tłuste
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 16:16   #22
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Przerażające.

O, znam jeszcze jedną parkę, gdzie oboje mają ten typ OZM mówię o nich, że są "osobą my".

Przykład?

Gadam z laską (była na domówce sama, jej facet zachorował):

-Widziałaś "Boże Ciało"?
-Tak, byliśmy w kinie, bardzo nam się podobał.
-Bielenia jest super i chciałabym, żeby Simlat dostał w końcu 1planową rolę w jakimś dobrym filmie.
-Też tak uważamy, po seansie obczajaliśmy go na filmwebie.

Rozmowa z kolesiem (siedzimy w pubie, jego dziewczyna wyjechała na delegację):

-Uuu, ale dobre jest to piwo. Dałam się na nie namówić barmanowi i to był dobry wybór.
-O, piliśmy kiedyś z Krysią podobne i bardzo nam smakowało, chociaż naszym ulubionym jest piwo XYZ.

O ile facetowi zdarza się (bardzo rzadko) powiedzieć coś w pierwszej osobie liczby pojedynczej, to laska już zapomniała, że jest odrębną jednostką

Kiedy zaczęłam być ze swoim TŻ wymogłam na przyjaciółkach obietnicę, żeby zrobiły mi interwencję, jeśli kiedykolwiek stanę się "osobą my"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na szczęście wśród bliskich znajomych takich osób nie mam, ale powyższe skojarzyło mi się z podwójnymi kontami na fejsie, typu "Jan i Anna Kowalscy" nie wyobrażam sobie, jak wygląda korzystanie z czegoś takiego... wspólni znajomi, konwersacje... no jak
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 19:52   #23
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A propos jedzenia i niejedzenia mięsa to znam odpochwowy przypadek. Mój bardzo dobry znajomy, znamy się ponad 10 lat, nigdy nie wykazywał żadnego zainteresowania wegetarianizmem, zawsze jadł mięso, nie wybierał opcji bezmięsnych w knajpach itp.

Wszystko do czasu gdy się związał z obecną dziewczyną.
Gdy widujemy się i jej nie ma, to potrafi zjeść podwójnego burgera, a za godzinę chce iść i się dopchać się kurczakiem słodko-kwaśnym w chińczyku.
Gdy jego dziewczyna jest z nami, on zamawia tofu, burgery z kaszy i buraków oraz gada jakie to mięso tłuste
walczy o przeżycie
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 20:38   #24
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Od razu mi się skojarzyli znajomi, którzy po ślubie założyli wspólne konto na fb, a stare usunęli.


I moja była przyjaciółka. Próbowałam się z nią umówić, chyba przez 2 lata. A ta ciągle nie mogła "bo wiesz jak mam wolny czas to wolę widzieć się z misiem". Jak już się udało po tych 2 latach wpaść do niej, bo akurat złamała nogę, to i tak po 15 min w drzwiach stanął jej miś. Dałam sobie spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 21:36   #25
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Tajfa Pokaż wiadomość
Z tym kotletem to cała moja znajoma, wcześniej mięsa niet a teraz schabowy z kapusta to ona uwielbia
Mieć rodzinę totalnie nie tradycyjną i taka nagła zmiana, to było dziwne i jeszcze na FB się tym chwalić ( fotki z polskiej knajpy ).
Cytat:
Napisane przez Tajfa Pokaż wiadomość
Wiecie dziewczyny, ja rozumiem w pełni to, ze przy nowym facecie można coś polubić, No nie wiem, w sensie „a mój TŻ pokazał mi, ze chodzenie po górach jest spoko”, czy tam pójście na kompromis, czy nawet lekkie nacięcie się do jego hobby, robienie czegoś wspólnie.
Ale w sytuacji kiedy kobieta żyje tylko i wyłącznie hobby faceta, jak ktoś wyżej napisał, nie ma własnego zdania a wręcz je ukrywa przed nowym facetem to robi się to takie dziwne.
Ja przeżyłam szok z ta moja znajoma bo ona przeskoczyła z jednego związku w drugi i odmiana o 180stopni i tak w sumie to rozmawiając z nią, nie ma jej tylko ten facet z którym w danym momencie jest.
A jak pisałam na zdziwieniowym, laska obserwuje, wyszukuje w necie każda osobę z jego otoczenia i śledzi ich profile, o której usłyszy. Nawet dentystkę, jak napisał, ze do dentystki idzie. I dla mnie to takie creepy, bo nie wiem jak taka osoba zachowa jest w stosunku do mnie, czy to tylko facetowi swojemu robi czy może znajomym tez.
Ależ ona się dla niego do Londynu z Polski przeprowadziła, wydało się po jakimś czasie. Nie wyszło im, to potem wróciła do Polski.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 22:54   #26
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 23:54
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 23:22   #27
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Nowy hit: odsuwanie sofy i szukanie jakiego koloru włosy damskie można tam znaleść...
W mieszkaniu nowego faceta.
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 10:01   #28
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;87649345]Od razu mi się skojarzyli znajomi, którzy po ślubie założyli wspólne konto na fb, a stare usunęli.[/QUOTE]

Tej praktyki to w ogole nie ogarniam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 10:06   #29
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tej praktyki to w ogole nie ogarniam.
mój brat ma wspólne z żoną.
jest to mega irytujące, bo zwyczajnie nie idzie do brata napisać w jakiejkolwiek sprawie. żona częściej przegląda fb, odczytuje wiadomość, a potem zapomina przekazać żeby odpisał.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:20   #30
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Ja na szczęście wśród bliskich znajomych takich osób nie mam, ale powyższe skojarzyło mi się z podwójnymi kontami na fejsie, typu "Jan i Anna Kowalscy" nie wyobrażam sobie, jak wygląda korzystanie z czegoś takiego... wspólni znajomi, konwersacje... no jak
Nie znam takich ludzi, jedynie o takich słyszałam. Mąż mojej siostry ma kilkoro znajomych, którzy zostali na zapadłej wsi i wśród nich są parki posiadające konta typu "Natalia Krzysiek Kowalscy"

Pani_Mada, w takim razie nic bym nie pisała na messengera to, bardzo nie lubię mieć pośredników i świadków w rozmowie via fb/insta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 10:41:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.