Jak zacząć przygodę z makijażem:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 18:37   #1
quatrinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Smile

Jak zacząć przygodę z makijażem:)


Witam! Od zawsze interesuje się makijażem oraz wszelkimi kosmetykami jakie do niego służą Po prostu to kocham! Jednak zawsze do tej pory makijaż robiłam tylko sobie, na własne potrzeby. Ostatnio wiele dziewczyn było zainteresowane tym, abym też im zrobiła makijaż Zaczęłam się zastanawiać czy się tego podjąć i stwierdziłam dlaczego nie? Jest jeden problem. Chciałabym dowiedzieć się jakie kosmetyki konkretnie musiałabym posiadać,żeby nigdy nie zawieść dziewczyn Tzn jakie zestawy cieni polecacie, jakie palety podkładów, jakie "narzędzia" do makijażu? Które produkty warto zamówić, np. z allegro ?Nie jestem profesjonalistką lecz amatorką I dobierałam kosmetyki tylko pod swoją cerę, pod mój typ urody. Jeśli miałabym robić też coś dla innych chciałabym zapytać was z czego musiałby się składać mój zestaw Jakie marki polecacie? Oraz ceny w miarę rozsądku ponieważ to ma być moje hobby a nie profesjonalne studio urody Pozdrawiam !
quatrinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 19:54   #2
libud
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Jak zacząć przygodę z makijażem:)

Warto zainwestować w lepsze kosmetyki. Wiadomo, że cienie możesz kupić jedne dla wszystkich klientek, warto zainwestować w Inglota. Jeśli chodzi o podkłady, pudry, korektory to tu masz większe pole popisu- warto zaopatrzyć się zarówno w kilka odcieni jak i różnych zastosowań- matujące, rozświetlające etc.
libud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 07:09   #3
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Jak zacząć przygodę z makijażem:)

Witaj, wiele wątków na ten temat już było, może zajrzyj do makeupowe porady profesjonalnej ekipy
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 12:25   #4
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jak zacząć przygodę z makijażem:)

Jeśli chodzi o podkład to warto zainwestować w co najmniej dwa kolory - bardzo jasny i dość ciemny - można wtedy mieszać je ze sobą, aby otrzymać pożądany efekt. Najlepiej, żeby miały możliwie neutralny odcień (albo kupić po dwa w odcieniach różu i żółci).
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 16:12   #5
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Jak zacząć przygodę z makijażem:)

Jeśli chodzi o cienie, możesz kupić palety z większą ilością kolorów. I oczywiście bazę pod cienie - podstawa bardziej profesjonalnego makijażu to trwałość.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.