Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-14, 19:49   #1651
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

A mnie stresuje trochę ta cała sytuacja w Europie.. i nie wiem, czy się starać czy sobie teraz odpuścić 🤔
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-14, 20:22   #1652
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Mnie również stresuje ta cała sytuacja. Dopiero co synek skończył antybiotyk i kwarantanne domowa, a tu kolejna krajowa... Póki co zachowujemy wszelkie środki ostrożności i wyjścia ograniczamy do minimum. Oby środki zapobiegawcze pomogly i wszystko ucichło. Teraz się boję strasznie, żeby czegokolwiek nie złapać bo dostanie się do lekarza jest okropnie trudne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 08:00   #1653
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
W optyku. To co napisałaś, powiedziano na konferencji - natomiast w rozporządzeniu stoi:


Galerie wyczaiły dziury i straszą najemców karami umownymi za nieotworzenie lokali. Jak zaczęłyśmy ze znajomą liczyć, co może być otwarte, to: wszystkie biżuteryjne (Apart, Yes, Briju, Pandora - i pewnie coś jeszcze w przypadku naszej galerii), optyki (min. 4, ale może jakiegoś pominęłam), kosmetyczne (obok Rossmannów - Sephora i Douglas, ale też wysepki typu Golden Rose i NeoNail, których jest od cholery i trochę), banki... Gastronomia w sumie też, jeśli sprzedają tylko na wynos. Wyjdzie tego pół galerii
Totalnie bez sensu. Przecież ludzie i tak tam będą spacery sobie urządzać. Naprawdę powinni tylko spozywke i apteki zostawić. Na te 10dni czy 2tyg.

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
U mnie na urodzinach tylko tenat korony ... na szcEscie moja rodzina ma nastawienie jak ja , uwazac , zabezpieczać się ale bez paniki . Wiec. Jest dość wesoło ... ale fakt ze to wszystko przytłaczające ... to ze chcieliśmy szybko się żenić a będziemy cEkac jak się rozwinie żeby później nam terminu nie odwołali , tak jak piszecie cóż z dzieckiem jak specjaliści zawieszają wizyty... ehhh tak się życie pokomplikowało ::// Wierze ze to się niedługo skończy i będzie znów temat tylko zmartwienia Żr nie ma 2 kresek TrYmajmy się pozytywnie i Zdrowo nie damy się temu
Myślę że na lipiec sierpień możecie umawiać ślub. W Chinach bodajże to trwało 4 miesiące więc u nas raczej dłużej nie będzie. No ale wiadomo jak to jest współczuję. I wszystkim tym którzy mają "zaraz" śluby.


Ja póki co nie odczuwam żadnej różnicy. Wychodzę z dzieckiem na spacery normalnie, nie pracowałam więc może też inaczej. Mąż do pracy normalnie chodzi.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 08:03   #1654
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja staram sie cieszyc wolnym, ale obawiam sie o swoja wyplate nadal. Brak jasnego komunikatu i troche obawiam sie co powie prezydent, czy nie wprowadzi stanu wyjatkowego.

A tak siedzac w domu z mezem to chyba cos nabroimy szybciej, chociaz mielismy czekac do wrzesnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 08:20   #1655
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Totalnie bez sensu. Przecież ludzie i tak tam będą spacery sobie urządzać. Naprawdę powinni tylko spozywke i apteki zostawić. Na te 10dni czy 2tyg.
No właśnie nie, u nas już od środy ludzi praktycznie nie było. Więc tym bardziej bez sensu otwierać.

Ale wczorajsze stanowisko naszej galerii jest takie, że mamy pozostać zamknięci Czekamy na odpowiedź z firmy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Totalnie bez sensu. Przecież ludzie i tak tam będą spacery sobie urządzać. Naprawdę powinni tylko spozywke i apteki zostawić. Na te 10dni czy 2tyg.
No właśnie nie, u nas już od środy ludzi praktycznie nie było. Więc tym bardziej bez sensu otwierać.

Ale wczorajsze stanowisko naszej galerii jest takie, że mamy pozostać zamknięci Czekamy na odpowiedź z firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 11:28   #1656
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No właśnie nie, u nas już od środy ludzi praktycznie nie było. Więc tym bardziej bez sensu otwierać.

Ale wczorajsze stanowisko naszej galerii jest takie, że mamy pozostać zamknięci Czekamy na odpowiedź z firmy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------



No właśnie nie, u nas już od środy ludzi praktycznie nie było. Więc tym bardziej bez sensu otwierać.

Ale wczorajsze stanowisko naszej galerii jest takie, że mamy pozostać zamknięci Czekamy na odpowiedź z firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O czyżby ludzie sami zaczęli tego przestrzegać? Jestem w szoku obyscie nie musieli otwierać.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 12:03   #1657
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
O czyżby ludzie sami zaczęli tego przestrzegać? Jestem w szoku obyscie nie musieli otwierać.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Poznań od połowy tygodnia był jak wymarły, tramwaje woziły powietrze.
Nie wiem, jak w innych miejscach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-15, 12:15   #1658
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

U mnie wczoraj w sklepie też spokój parę ludzi tylko. Ale i tak jedna z wczorajszych sytuacji mnie rozbiła emocjonalnie mianowicie podszedł klient do moje koleżanki i na kaszlał jej prosto w twarz bo on się szczepi i wirusów nie ma itd no ja już tam nie wytrzymuje....

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 12:58   #1659
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

U nas tak od wczoraj miasto opustoszało. W pt przygotowali sprzęt w pracy na ewentualna pracę zdalna, jutro jeszcze idę normalnie, zobaczymy, czy wyślą nas z kompami do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 13:31   #1660
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Zazdroszczę wam pracy zdalnej. U mnie to niestety niemożliwe Pracuję w administracji państwowej, a tu wiadomo co by się nie działo pracować trzeba. Do tego wypłacamy kilka razy w miesiącu pieniądze. Poza tym obsługa klienta, często zagranicznego. Jeżdżę MPK Jak słyszę zostań w domu mam ochotę krzyczeć. Ale i tak w porównaniu z pracownikami sklepów spożywczych mam lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 13:34   #1661
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć Dziewczyny

Mnie też trochę ta sytuacja z wirusem przeraża. Tym bardziej, że 06.06 mamy mieć wesele, a teraz nie wiadomo, czy się odbędzie. Tak myślę, że nawet jakby wesela nie było to sam ślub: świadkowie, rodzice i my jak się da to zrobimy.

My pracujemy, ale wprowadzili 7 godzinny czas pracy, bo pracujemy na trzy zmiany, zeby nie mijać się z ludźmi z poprzedniej zmiany.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

W piątek byliśmy szybko w galerii w Playu, bo narzeczonemu spadł telefon i galeria świeciła pustkami, na ulicach ludzie nie chodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-15, 15:26   #1662
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Malinowa

Współczuje ://

Dlatego tez nie wiem cZy jeżeli restauracje by chciałam i robiły rezerwacje to lipiec sierpień by był bezpieczny , chciałabym już mieć termin 🥰🥰🥰 ale chyba poczekam te 2 tyg i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 17:32   #1663
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hejka dziewczyny ja dzisiaj wolne wiadomo niedziela ale musialam ogarnac trochę.. i od jutra maraton 6 dni w pracy od 8 do 16 bo nie ma kto robic i musze isc na inny sklep z 3 dziewczynami. Dowiedziałam się ze od maja zostaje bez pracy mysle czy od kwietnia nie isc na l4 ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 17:48   #1664
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny ja dzisiaj wolne wiadomo niedziela ale musialam ogarnac trochę.. i od jutra maraton 6 dni w pracy od 8 do 16 bo nie ma kto robic i musze isc na inny sklep z 3 dziewczynami. Dowiedziałam się ze od maja zostaje bez pracy mysle czy od kwietnia nie isc na l4 ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak masz możliwość to idź na l4 i szukaj jakieś innej prqcy

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 17:56   #1665
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Beatka

Współczuje

poradziłabym Ci jak Anastazja idź sobie na L4 i szukaj pract 😉
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 18:07   #1666
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej
Js jutro idę normalnie do pracy. Caly czas bije sie z myślami, czy nie spróbować się dostać do rodzinnego i poprosic o l4...

Zamówiłam dzisiaj termometr owulacyjny, wiec jak przyjdzie to zaczynam mierzenie temperatury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 18:23   #1667
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny ja dzisiaj wolne wiadomo niedziela ale musialam ogarnac trochę.. i od jutra maraton 6 dni w pracy od 8 do 16 bo nie ma kto robic i musze isc na inny sklep z 3 dziewczynami. Dowiedziałam się ze od maja zostaje bez pracy mysle czy od kwietnia nie isc na l4 ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już bym od jutra poszła. Po co masz ryzykować jak i tak zostaniesz z niczym...

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 18:51   #1668
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja już bym od jutra poszła. Po co masz ryzykować jak i tak zostaniesz z niczym...

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Zgadzam się z tym

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 19:17   #1669
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

[1=5e34ff6befca073180cbcc6 6321058714c7d55ca_5effb87 2cc7f0;87659300]Ja również pije alkohol do testu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]I to się mnie podoba
Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Mój gin na fb napisał że nie przyjmują pacjentów do odwołania Pierwszy raz modlę się żeby nie być ciąży. Będę musiała na szybko szukać jakiegoś ginekologa. Jednak zawieszamy starania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze dziwne trochę. Nie martw się Nawet jeśli to wszystko jakoś się ułoży
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Malami cześć

Tez właśnie myślałam o Tobie jeśli chodzi o ciąże ale .. ehhh

Wypiłam sobie .

Ogółem to prawda ze jak jest się w pracy jest tez inaczej

Ja i tak jakoś nie czuje tej pandemi , ogółem nie wiem czy dobrze czy źle ale na razie cZuje się bez strachu . Tylko mi źle jak myśle o rodzicach ze mogą się zarazić i może być źle ale umarło u nas 3 osoby 13 wyzdrowiało No i myśle ze umieralność na prawdę jest z powikłań ze ktoś miał astmę , cukrzyce i inne choroby plus koronę i nie daje rady organizm . Ale ogółem ze nam nic nie grozi dziewczyny jestem osoba wierząca i praktykująca dlatego modlę się za nas , moja rodzine , nas tutaj na grupie jak i cała Polskę i świat żeby to wszYtako ustało , żeby się znalazła szczepionka cokolwiek co pozwoli nam „ wrócić do dawnego życia „ . Żeby to co kiedyś”

WierE ze będzie za chwile coraz lepiej nie gorzej

Bądźmy ostrożne , bezpieczne ale i spokojne
Ja też nie czuje strachu ale uważam, że powinniśmy być ostrożni i jeżeli każą siedzieć w domu to się siedzi. Moja teściowa jak gdyby nigdy nic pojechała dziś do kościoła. A Młodzi z którymi pracuje 22-24 lata mowiap że bez przesady przeżyliśmy ptasia grypę to i to przeżyjemy. Strasznie mnie to denerwuje. Przecież cudów nie trzeba wystarczy zostać w domu kilka dni 🤦
Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Mnie również stresuje ta cała sytuacja. Dopiero co synek skończył antybiotyk i kwarantanne domowa, a tu kolejna krajowa... Póki co zachowujemy wszelkie środki ostrożności i wyjścia ograniczamy do minimum. Oby środki zapobiegawcze pomogly i wszystko ucichło. Teraz się boję strasznie, żeby czegokolwiek nie złapać bo dostanie się do lekarza jest okropnie trudne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My właśnie bierzemy antybiotyk od wczoraj więc nie jest nam aż tak bardzo przykro. Zdrówka dla Was
Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ja staram sie cieszyc wolnym, ale obawiam sie o swoja wyplate nadal. Brak jasnego komunikatu i troche obawiam sie co powie prezydent, czy nie wprowadzi stanu wyjatkowego.

A tak siedzac w domu z mezem to chyba cos nabroimy szybciej, chociaz mielismy czekac do wrzesnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jest właśnie najgorsze w tym wszystkim
Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj w sklepie też spokój parę ludzi tylko. Ale i tak jedna z wczorajszych sytuacji mnie rozbiła emocjonalnie mianowicie podszedł klient do moje koleżanki i na kaszlał jej prosto w twarz bo on się szczepi i wirusów nie ma itd no ja już tam nie wytrzymuje....

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Ludzie są beznadziejni i bezmyślni...
Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam pracy zdalnej. U mnie to niestety niemożliwe Pracuję w administracji państwowej, a tu wiadomo co by się nie działo pracować trzeba. Do tego wypłacamy kilka razy w miesiącu pieniądze. Poza tym obsługa klienta, często zagranicznego. Jeżdżę MPK Jak słyszę zostań w domu mam ochotę krzyczeć. Ale i tak w porównaniu z pracownikami sklepów spożywczych mam lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję Ci bardzo. Moja siostra też pracuje w administracji ale zabronili petentom wchodzić.
Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny ja dzisiaj wolne wiadomo niedziela ale musialam ogarnac trochę.. i od jutra maraton 6 dni w pracy od 8 do 16 bo nie ma kto robic i musze isc na inny sklep z 3 dziewczynami. Dowiedziałam się ze od maja zostaje bez pracy mysle czy od kwietnia nie isc na l4 ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia!!! Ja dziś robię nockę 🤦🤷
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Hej
Js jutro idę normalnie do pracy. Caly czas bije sie z myślami, czy nie spróbować się dostać do rodzinnego i poprosic o l4...

Zamówiłam dzisiaj termometr owulacyjny, wiec jak przyjdzie to zaczynam mierzenie temperatury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia!!!

A z zupełnie innych wiadomości niż korona to u mnie dziś 10 DC i przytulalismy się dziś tak na rozruch Trzymajcie kciuki jutro działamy dalej🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-15, 20:44   #1670
Greyley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

W dalszym ciągu bolą mnie piersi, coraz bardziej, od dnia potencjalnej owulacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Greyley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 20:58   #1671
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja mam ciężko, żeby znaleźć pracę bez prawa jazdy .. chciałam iść na l4 ale nie chce zostawic dziewczyn samych. I mysle zeby od kwietnia dac l4 i tyle .. jestem w czarn... dup.. ale nie wiem do jakiego isc lekarza .. znajoma mowi ze psychiatra wystawia l4 i ,ze nie ma takich kontrolu ale sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-15, 21:17   #1672
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Ja mam ciężko, żeby znaleźć pracę bez prawa jazdy .. chciałam iść na l4 ale nie chce zostawic dziewczyn samych. I mysle zeby od kwietnia dac l4 i tyle .. jestem w czarn... dup.. ale nie wiem do jakiego isc lekarza .. znajoma mowi ze psychiatra wystawia l4 i ,ze nie ma takich kontrolu ale sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo neurolog na kręgosłup???Tak takJa bym poszła bez dwóch zdań... życie mnie tego nauczyło 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 04:47   #1673
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Beatka nie ma co się załamywać. Na pewno się ułoży. Ja też kiedyś przez rok szukałam pracy i nic nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się. Chociaż nigdy nie zapomnę tego roku i tych nerwów, bo tego nawet nie da się opisać.
Ale koniec końców wszystko się ułożylo i wierzę, że u Ciebie też się ułoży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 05:20   #1674
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
I to się mnie podoba Kurcze dziwne trochę. Nie martw się Nawet jeśli to wszystko jakoś się ułoży Ja też nie czuje strachu ale uważam, że powinniśmy być ostrożni i jeżeli każą siedzieć w domu to się siedzi. Moja teściowa jak gdyby nigdy nic pojechała dziś do kościoła. A Młodzi z którymi pracuje 22-24 lata mowiap że bez przesady przeżyliśmy ptasia grypę to i to przeżyjemy. Strasznie mnie to denerwuje. Przecież cudów nie trzeba wystarczy zostać w domu kilka dni 🤦My właśnie bierzemy antybiotyk od wczoraj więc nie jest nam aż tak bardzo przykro. Zdrówka dla WasTo jest właśnie najgorsze w tym wszystkim ️Ludzie są beznadziejni i bezmyślni...Współczuję Ci bardzo. Moja siostra też pracuje w administracji ale zabronili petentom wchodzić.Powodzenia!!! Ja dziś robię nockę 🤦🤷Powodzenia!!!

A z zupełnie innych wiadomości niż korona to u mnie dziś 10 DC i przytulalismy się dziś tak na rozruch Trzymajcie kciuki jutro działamy dalej🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gadałam że znajomymi i jedna próbowała się zapisać na prenatalne i NIKT nie chce jej przyjąć. Drugiej odwołali wizytę a ma ciążę zagrożoną. Następna może w połowie maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 08:50   #1675
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Ja mam ciężko, żeby znaleźć pracę bez prawa jazdy .. chciałam iść na l4 ale nie chce zostawic dziewczyn samych. I mysle zeby od kwietnia dac l4 i tyle .. jestem w czarn... dup.. ale nie wiem do jakiego isc lekarza .. znajoma mowi ze psychiatra wystawia l4 i ,ze nie ma takich kontrolu ale sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej,

ja gdy w pracy doprowadzili mnie do tego , że zaczęłam jej nienawidzić , właśnie rzuciłam L4 od psychiatry , kumpel polecił mi kolesia, płaciłam jakos 150 zł co miesiąc i miałam spokój i szukałam sobie pracy . byłam na zwolnieniu 3 mc a później znalazłam prace w której jestem teraz . Kolega który mi polecił był pół roku , po 3mc jak chcieli go wezwać na kontrole , lekarz ( wiedział , że wiekoszość przychodzi dla picu ) poinformował , że niestety pacjent jest nadal w złym stanie psychicznym i nie jest w stanie się stawić. także polecam :P
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 11:10   #1676
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam pracy zdalnej. U mnie to niestety niemożliwe Pracuję w administracji państwowej, a tu wiadomo co by się nie działo pracować trzeba. Do tego wypłacamy kilka razy w miesiącu pieniądze. Poza tym obsługa klienta, często zagranicznego. Jeżdżę MPK Jak słyszę zostań w domu mam ochotę krzyczeć. Ale i tak w porównaniu z pracownikami sklepów spożywczych mam lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie możliwe, tylko szef cymbał nie chce nas puścić na zdalną. A spokojnie byśmy mogli. Szkoda słów.
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 16:08   #1677
senioritta19
Rozeznanie
 
Avatar senioritta19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 746
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

W
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Hej,

ja gdy w pracy doprowadzili mnie do tego , że zaczęłam jej nienawidzić , właśnie rzuciłam L4 od psychiatry , kumpel polecił mi kolesia, płaciłam jakos 150 zł co miesiąc i miałam spokój i szukałam sobie pracy . byłam na zwolnieniu 3 mc a później znalazłam prace w której jestem teraz . Kolega który mi polecił był pół roku , po 3mc jak chcieli go wezwać na kontrole , lekarz ( wiedział , że wiekoszość przychodzi dla picu ) poinformował , że niestety pacjent jest nadal w złym stanie psychicznym i nie jest w stanie się stawić. także polecam :P
Hi Dziewczyny,

U mnie było tak samo, byłam asystentka lekarza, uwielbiałam na początku swoją prace, kochałam ludzi i im pomagać, ale menadżerką kliniki tak mnie wykończyła psychicznie ze nie dałam rady i się zwolniłam , doktor z nią rozmawiał , pare dni było ok a później znów to samo.
Psychiczna kobieta, przynosiła swoje problemy do pracy, doszło do tego ze na mnie krzyczała a ja sobie nie dam w kasze dmuchać.
My się staramy cały czas , trochę się boje , odwołałam piątkowa wizytę u lekarza.
Na razie przychodńie pracują jak zawsze, zamknęli wczoraj restauracje i szkoły.
__________________
~Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.~


— Maria Kalergis
senioritta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 16:09   #1678
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Narzeczony był właśnie u dentysty i powiedział mu, że ma przyjechać jeszcze w środę dokończyć zęba, bo niewiadomo czy na pół roku nie będą musieli zamknąć z powodu koronawirusa.
Jakos nie mogę sobie tego wszystkiego wyobrazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 16:24   #1679
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja dziś też byłam u dentysty i na razie nie planuje zamknięć ale nie wiadomo jak bedzie

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-16, 17:24   #1680
chocolate_she
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_she
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie.
Wiadomości: 3 269
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej wszystkim
my z mężem starania rozpoczęliśmy w 2019 roku, więc nie wiem czy mogę zostać? Ale jeśli tak, to będzie mi bardzo miło Was poznać
__________________

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć.
Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"
chocolate_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.