Moja przemiana z Therm Line Fast - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-04-05, 13:00   #1
monutkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2

Moja przemiana z Therm Line Fast


Witam Wizażanki.
Zbliżam się do końca pierwszego miesiąca testowania Therm Line Fast. Spróbuje opisać moje odczucia. Do testowania zgłosiłam się głównie ze względu na widoczny cellulit. Na zgubieniu wagi nie zależy mi aż tak, ale nie miałabym nic przeciw utracie 4-5 kg. Pierwsze co zauważyłam to nagły przypływ energii. Z dnia na dzień dostałam tzw powera. Może to efekt kofeinowy? W ciągu pierwszego tygodnia straciłam ok 2 kg. Uważam, że to nadmiar wody, gdyż od tamtego czasu waga stanęła w miejscu. 2 razy w tygodniu chodzę na basen (40 min pływania bez przerwy i na tempo) i do tego stacjonarny rowerek, ale już nieregularnie. Czasem raz, czasem trzy razy na tydzień. Cellulit na razie nie odpuszcza ale ciała co nieco mniej. Przede wszystkim brzuch zniknął i podobam się sobie coraz bardziej. Nie oczekuję cudów, bo wiek nie ten (rocznik66) ale liczę że następne tygodnie przyniosą dalsze zmiany.
Pozdrawiam cieplutko i wiosennie.
monutkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 10:18   #2
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Moja przemiana z Therm Line Fast

Na cellulit polecam regularne masaże. Najlepsza bańka chińska, ale intensywny masaż rękawicą pod prysznicem też daje radę. Jak na tak przygotowaną skórę wetrzesz balsam to efekt będzie szybko widoczny Miałam ogromny cellulit i u mnie się sprawdziło, oczywiście w połączeniu z ruchem.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 22:39   #3
monutkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Moja przemiana z Therm Line Fast

Kolejny tydzień testowania Therm Line za mną. W sumie bez zmian. Waga stoi w miejscu. Centymetrów nie ubyło również. Energii nadal sporo. Apetyt zdecydowanie mniejszy. Gdyby tak jeszcze przeszła ochota na słodycze....Jeśli ktoś kiedyś wymyśli specyfik na zablokowanie apetytu na słodkości , będę pierwszą osobą która podejmie się testowania.
monutkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 13:18   #4
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Moja przemiana z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez monutkaaa Pokaż wiadomość
Kolejny tydzień testowania Therm Line za mną. W sumie bez zmian. Waga stoi w miejscu. Centymetrów nie ubyło również. Energii nadal sporo. Apetyt zdecydowanie mniejszy. Gdyby tak jeszcze przeszła ochota na słodycze....Jeśli ktoś kiedyś wymyśli specyfik na zablokowanie apetytu na słodkości , będę pierwszą osobą która podejmie się testowania.

Taki specyfik już jest i nazywa się cynk. A co najważniejsze - można go znaleźć naturalnie w jedzeniu ;-)
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:21   #5
karolina220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 26
Dot.: Moja przemiana z Therm Line Fast

A gdzie jest najwięcej cynku?
karolina220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 16:26   #6
ledy
Przyczajenie
 
Avatar ledy
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Moja przemiana z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez karolina220 Pokaż wiadomość
A gdzie jest najwięcej cynku?
Mam to samo pytanie...
__________________
Cel jest na końcu każdej drogi. Każdy go ma. Nawet ty, chociaż wydaje ci się, że jesteś taki inny.
ledy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 15:25   #7
karolina220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 26
Dot.: Moja przemiana z Therm Line Fast

Z takich łatwo dostępnych to czosnek i migdały
karolina220 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-12 15:25:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.