gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-08, 13:55   #31
misieeek303
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Jeśli chodzi o góry to Bieszczady i Karkonosze są super, równie fajne są Beskidy np Beskid Niski jest bardzo mało znany, co za tym idzie jest mniej turystów i jest taniej Pieniny u podnóża Tatr są równie piękne i bardzo oryginalne (mają takie słynne białe skałki). Jeśli chodzi o noclegi to ja zazwyczaj szukam na xxx. Mają duży wybór i ceny nie są z kosmosu

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-01 o 18:39 Powód: Reklama.
misieeek303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 18:37   #32
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Świeradów Zdrój jest piękny. Nie ma takiego zgiełku jak w Zakopanem chociazby i noclegi sa ciut tańsze akurat my mielismy zarezerwowany pokój w ośrodku Kaja. I nie mielismy na co narzekac
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:27   #33
turystanizinny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Polecam Szczawnicę

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-02-01 o 12:33 Powód: link
turystanizinny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 07:12   #34
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Zakopane jest dosyć drogie ale mogę polecić:
Istebnę
Świeradów zdrój
oraz Ustroń

Fajne miejscowości, jest co robić. Jednoczęsnie jest o wiele taniej niż w Zakopanem ( szczególnie jeśli bierzemy pod uwagę ceny w sezonie).
Jeśli jedziecie grupką to na nocleg najlepiej jest wynając sobie jakieś mieszkanie: xxx .Jest o wiele taniej.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-02-23 o 10:37 Powód: link
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 11:33   #35
angel233
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 32
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Mogę polecić nasze polskie piękne Bieszczady. Tyle miejsc do zobaczenia, tyle możliwości wypoczynku, że nie da się nudzić. Od razu mogę Ci polecić świetne miejsce na nocleg w otoczeniu pięknej przyrody xxx Wiem, że podobnych miejsc jest wiele, ale to jest moje ulubione Wokół jest naprawdę przepięknie. Więc jeśli lubisz towarzystwo przyrody, to myślę, że Ci się spodoba moja propozycja.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-02-24 o 08:57 Powód: link
angel233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 10:46   #36
domeni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

A może Beskid Żywiecki? To bardzo malownicze tereny, a ceny nie są wygórowane
__________________
Mój blog podróżniczy: http://podrozedominiki.wordpress .com/
domeni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 14:53   #37
trexx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Zdecydowanie polecam Bieszczady, chociaż może być daleko, zalezy skąd będziesz jechała, tutaj masz w spoko cenie xxx
Oprócz tego na pewno Międzygórze (piękny śnieżnik, miejsce moich zaręczyn), Kotlina Kłodzka, jeśli Karpacz zbyt oklepany

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-04-04 o 07:32 Powód: link
trexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 10:08   #38
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Szukam miejsca na majówkę. Znalazłam w sieci Ostoję Górską Koninki, fajnie to wygląda. Taki święty spokój, góry, a prócz tego ścianki wspinaczkowe i jakieś trasy do jazdy rowerem
Na papierze to fajnie wygląda, ktoś tam był może?
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 11:17   #39
NaprawdePaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Teraz to już raczej wszędzie cen spadły, zgadzam się z osobą, która powiedziała, że tak naprawdę dojazd nas może więcej wynieść. Ja polecam ci jednak trochę dołożyć i wyjechać na narty zagranice na jakiś lodowiec, teraz jest po sezonie i ceny nie są takie duże, a widoki naprawdę oszołamiające
NaprawdePaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 11:32   #40
Morena_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

a może Wisła albo Ustroń? W okolicy jest co robić, dodatkowo zawsze można się jeszcze wybrać do Cieszyna (polskiego i czeskiego).

Ja jeżdzę co roku, wprawdzie w okresie zimowym, bo na narty, ale nocleg niezmiennie ten sam. Wynajmuje z mężem apartament 2os. i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń Obsługa serdeczna, zawsze służy pomocą i noclegi w dobrych cenach. Zawsze kolejne miejsce, nad którym można się zastanowić. Apartamenty możesz znaleźć na fejsie: xxx

Stronkę też mają i polecam robić rezerwację bezpośrednio przez stronę, bo są zniżki. Wiadomo, że właścicielowi zależy, żeby rezerwować przez ich stronę, bo booking zawsze bierze prowizję. Ale jeśli Ty możesz na tym skorzystać i dostać lepszą ofertę niż na bookingu, to czemu nie? Pozdrawiam! Monika

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-06-21 o 16:42 Powód: link
Morena_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 10:46   #41
Vinas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Osobiście polecam zawsze Góry Świętokrzyskie Może to nie tatry ale widoki również piękne. Cenowo jest też okej jeśli się wie gdzie przenocować ( xxx ) , zjeść itp. Przewodników tez łatwo wychaczyć z ogromem wiedzy.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-08-11 o 08:47 Powód: edycja
Vinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 14:32   #42
baska13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krynica
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Ja polecam Muszynę i Krynicę. W zależności od pieniędzy jakimi dysponujecie polecam Wille Monika, Willę Trela oraz Hotel Activa w Muszynie (to mam sprawdzone). W Krynicy polecam Hotel Orlik blisko Deptaku.
baska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 11:10   #43
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Zdecydowanie Bieszczady! Jeżdżę tam przynajmniej raz do roku. Uwielbiam te góry i polecam każdemu, zwłaszcza w tych głębszych terenach, z dala od większych miast.
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 10:50   #44
Nirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Ja ostatnio trafiłam na nocleg w Nowym targu - blisko i w pieniny i w wyższe tatry, a cenowo jak ktoś się porusza autem to bardzo sie opłaca bo w Zakopcu np jest i dużo wyższa cena i dużo turystów więc trzeba z wyprzedzeniem klepać nocleg. A w Nowym Targu Pokoje Gościnne u Anny spisały się - czysto, tanio i przemiła atmosfera. Bardzo polecam
Nirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:06   #45
witold10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Sudety są górami z swoim urokiem może nie są najwyższe ale warto wstapić tam i wędrować górskimi szlakami. Nie podam konkretnej miejscowości ale warto odwiedzic ten zakatek Polski.
witold10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 15:11   #46
anulka9001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 50
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Moim zdaniem warto się wybrać w Beskid Sądecki. Piękne trasy spacerowe, urokliwa architektura i przemili ludzie. W Halna Residence w Krynicy Zdrój można wynająć wygodny apartament dla kilku osób i zwiedzać. Samo miasteczko też ma swój klimat. Jeśli ktoś interesuje się sztuką, spodoba mu się muzeum Nikifora i wystawa jego prac. Byliśmy grupą na początku miesiąca i pewnie jeszcze w zimę wrócimy, ale z myślą o nartach.
anulka9001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 19:30   #47
Marcysia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Jeśli szybki wypad w góry, to koniecznie Zakopane Byliśmy rok temu z mężem na ekspresowych wczasach i nawet udało nam się zwiedzić co nieco. Możecie wybrać kilka miejsc, które chcecie odwiedzić (np. Muzeum Stylu Zakopiańskiego albo Gubałówka) i zaplanować sobie to wszystko - ale przemyślcie też oferty wycieczek jednodniowych (np. SeeKrakow). Przy dobrej organizacji można naprawdę z kilku dni wolnego wycisnąć maksimum!
Marcysia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 20:29   #48
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Polecam Grójec nad Dunajcem - Hotel Lemon Resort & SPA ( Hotel w Beskidach i jezioro Rożnowskie) Mega widoki, sauny, baseny, tężnia....
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 10:44   #49
Majka8998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Jeżeli szukasz taniego noclegu to hotele i pensjonaty możesz sobie odpuścić, natomiast agroturystyka i pojedyncze nie duże domki są ok. Może nie ma tam warunków jak w 5-gwiazdkowym hotelu, ale często jeżdżę na takie wypady ze znajomymi i muszę Ci powiedzieć, że nie zdarzyło mi się żebym był niezadowolony. Domki są czyste, ciepłe dobrze urządzone ze sztućcami, pościelą itp. Przesyłam Ci link do artykułu z miejscami gdzie możesz poszukać noclegu: xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-11-23 o 16:37 Powód: Reklama
Majka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 16:26   #50
szoko777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Którekolwiek schronisko w Bieszczadach i jest pięęęęęęknie
szoko777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 17:07   #51
Marcysia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Cytat:
Napisane przez domeni Pokaż wiadomość
A może Beskid Żywiecki? To bardzo malownicze tereny, a ceny nie są wygórowane
Ooo, a ja właśnie pochodzę z Beskidu Żywieckiego! <3 Faktycznie, jest tam pięknie. Zresztą całe Beskidy mają swój urok - ostatnio zwiedzałam Sądecczyznę i zafascynowała mnie na maksa kultura Łemków. W sumie np. taką Muszynę też można polecić na krótki wyjazd (pijalnie wód, regionalna Strakija, Ogrody Miłości) . Byłaś tam może kiedyś?
Marcysia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 00:04   #52
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Weszłam do tematu, by znaleźć inspirację na kolejną wyprawę, dziwi mnie, że nikt tu chyba nie wspomniał (chyba, ze coś przeoczyłam to przepraszam!) o Beskidzie Sądeckim. Nieopodal znajdują się domki z pokojami do wynajęcia - w sam raz dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą i wygodę. Ja osobiście zatrzymałam się w ośrodku wypoczynkowy Biała Woda. Cicho, czysto i właśnie sąsiaduje z Beskidem Sądeckim. Na wyciagnięcie ręki jest wiele atrakcji, chociażby takich jak spływ kajakowy. No ja świetnie się bawiłam, ale pretensji nie mam, w sumie sama tez do nie dawna nie słyszałam o tym miejscu.
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 21:20   #53
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Dokąd zimą jeździcie z dzieciakami? Krynica Zdrój czy Szklarska Poręba (ze szklarską mam tylko ten problem, że dojazd z Warszawy jest kiepski).
Chcemy wziąć instruktora dla dzieci, żeby popróbowały na stoku ale z drugiej strony chcemy mieć też jakąś alternatywę w postaci innych atrakcji co by sonie nie strzelić w głowę z dwójką gnomów
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 13:43   #54
riolla
Raczkowanie
 
Avatar riolla
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 50
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Cytat:
Napisane przez Dorotii83 Pokaż wiadomość
Dokąd zimą jeździcie z dzieciakami? Krynica Zdrój czy Szklarska Poręba (ze szklarską mam tylko ten problem, że dojazd z Warszawy jest kiepski).
Chcemy wziąć instruktora dla dzieci, żeby popróbowały na stoku ale z drugiej strony chcemy mieć też jakąś alternatywę w postaci innych atrakcji co by sonie nie strzelić w głowę z dwójką gnomów
Jak szklarska odpada to w Krynicy masz tutaj fajną miejscówkę xx masz blisko wyciąg, jest też muzeum zabawek można sobie dzieciństwo powspominać , całkiem ładny deptak, można się przejechać fajna kolejką linową, co na pewno dla dzieciaków będzie mega atrakcją, na pewno też warto do pijalni wody się wybrać

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-08-13 o 09:37 Powód: link
riolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:23   #55
vadoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Warto zdecydować się na Góry Stołowe - są niezwykłe jeżeli chodzi o ich formułowanie, ponieważ te góry są płaskie, a fajna miejscowością w pobliżu jest Kudowa - Zdrój, która prężnie działa i przez weekend można spokojnie tam spędzić czas. Ja byłam tylko jeden nocleg i zatrzymałam się w xxx bardzo fajne miejsce.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-04-18 o 08:48 Powód: link
vadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 22:52   #56
monala1605
Raczkowanie
 
Avatar monala1605
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Jak o góry chodzi to ja dokąd dzieci są małe zdecydowanie wybieram Sudety. Góry nie są za wysokie i z dziećmi łatwe do przespacerowania. Marzę o wyjeździe w Tatry, ale ze względu na wiek dzieci musimy z mężem jeszcze trochę poczekać. Jakiś czas temu byliśmy w Karpaczu i zdecydowanie możemy polecić. xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-07-01 o 20:39 Powód: link
monala1605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 08:28   #57
xavsis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

A ja, jak to wszystko się skończy, planuję pojechać do Borowic - Karkonosze, gdzieś w okolicach Jeleniej Góry. Podobno ktoś zrobił tam małą Finlandię. A że wycieczka do prawdziwej Laponii byłaby dla mnie ciut droga, to chętnie skorzystam z takiej alternatywy
Nie wiem tylko, czy brać nocleg tam na miejscu - bo ponoć jest taka opcja, w lapońskim namiocie - czy rozbić się samodzielnie na jakimś innym polu.
W kwestii taniości to chyba nic nie przebije nocowania pod namiotem. Trzeba tylko zwrócić uwagę, żeby nic na głowę nie spadło, pod drzewami to zawsze pewne ryzyko. No, chyba że właściciele terenu o wszystko zadbali i regularnie przycinają gałęzie... Xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2020-05-19 o 17:44 Powód: Link
xavsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 15:26   #58
korwif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Moze Zakopanem i HOTEL CROCUS? xx Bardzo fajnie miejsce do tego SPA, basen, restauracja ) miłe miejsce na weekend

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-08-13 o 09:36 Powód: link
korwif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 10:30   #59
margoootka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Ja do wszystkich pomysłów dorzucam przepiękną kotlinę kłodzką w Sudetach. Miejsce tysiąca atrakcji, na pewno nie będziecie się nudzić Jaskinia Niedźwiedzia, wodospad Wilczki, kopalnie złota i uranu, Twierdza w Kłodzku, uzdrowiskowe Długopole Zdrój i wiele, wiele więcej... Jeśli o noclegi chodzi to zdecydowanie polecam Willę Diana, położoną w Stroniu Śląskim, w zasadzie w centrum tych wszystkich atrakcji. Świetne warunki, klimatyczne, urokliwe miejsce. Jest parking, plac zabaw i narciarnia - willa położona jest jakieś 5-10 min od stoku i ośrodka narciarskiego Czarna Góra Resort, także jak tylko sytuacja się unormuje, naprawdę polecam wypad do Stronia Śląskiego! Latem z kolei strumyk, leżaki, altany - byłam już dwukrotnie, o różnych porach roku i na pewno powrócę tam jeszcze nie raz!

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2021-01-27 o 20:09 Powód: link
margoootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 14:04   #60
nightrayden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie polecacie udać się na krótkie i tanie wczasy w górach?

Ja polecam na taki przedłużony weekend,nocleg w Karpaczu, u pani Marii w Rezydencji Trojan. Obiekt z klimatem, zwłaszcza drewniana sala kominkowa i ogród. Dobra lokalizacja, bo w sumie w Karpaczu to wszędzie blisko, ale akurat ten pensjonat jest blisko startów wszystkich szlaków turystycznych.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-08-13 o 09:36 Powód: link
nightrayden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-21 12:38:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.