Prezenty ślubne, co zamiast kwiatów - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 19:29   #61
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: POMOCY!! JAKI PREZENT NA ŚLUB od SWIADKA/DRUCHNY

no ja rozumiem, że źle jest dać prezent, który może się powtórzyć, ale akurat w wyżej wymienionych przypadkach wiedziałam, że w większości państwo młodzi dostaną kasę, a ja chciałam zostawić po sobie pamiątkę

Pussycat100 rozumiem, że przyszła panna młoda nie lubi sprzątać czy gotować, ale niestety czasem trzeba, a takie przyrządy jak wymieniłam pomagają
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 07:25   #62
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: POMOCY!! JAKI PREZENT NA ŚLUB od SWIADKA/DRUCHNY

ehhh a kto lubi sprzatac hehe nie no ja myslalam bardziej wlasnie o jakis rzeczach a nie o pieniadzach ....moze cos jeszcze sie wymysli
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 07:41   #63
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: POMOCY!! JAKI PREZENT NA ŚLUB od SWIADKA/DRUCHNY

no i dodatkowo wyszłam z założenia, że skoro jakaś rzecz, no to niech już będzie to coś praktycznego , bo jakoś nie wyobrażałam sobie, żeby zamiast tego dać im jakąś powiedzmy figurę zwierzaka albo czegoś z drewna (bo widziałam kiedyś jak ktoś właśnie coś takiego dał - nie każdemu się to podoba) albo jakąś inną w ogóle nie praktyczną rzecz
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 23:00   #64
kasia**24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: POMOCY!! JAKI PREZENT NA ŚLUB od SWIADKA/DRUCHNY

Ja uwazam ze jednak pieniadze najlepiej ciesza, z prezentami praktycznymi to jest róznie , albo sie powtarzaja albo młodzi nie sa zadowoleni bo uwazaja ze jakby mieli kupic taka rzecz to kupili by cos innego czy innej firmy jesli chodzi o np. AGD itp.Pieniadze przynajmniej wydadza na cos co im bedzie faktycznie potrzebne i kupia sobie jakie beda chcieli .
kasia**24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 07:14   #65
anettii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: POMOCY!! JAKI PREZENT NA ŚLUB od SWIADKA/DRUCHNY

Ja również uważam że pieniądze bardziej cieszą młodych.
anettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 07:22   #66
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: POMOCY!! JAKI PREZENT NA ŚLUB od SWIADKA/DRUCHNY

Kiedyś kolega podsunął mi świetny pomysł jak wybierałam się na wesele. Otóż on swoim znajomym zamiast kasy w kopercie dał kufer (taką skrzynię na "skarby") wypełniony właśnie tymi pieniędzmi, które zamierzał włożyć w kopertę tylko rozmienione po 5,2 i 1 zł. Do tego kilka kolorowych kamyków (można kupić np. w kwiaciarni) albo muszelek itp. Wykorzystałam ten pomysł. Oczywiście kufer został wręczony panu młodemu ze względu na jego ciężar. Młodzi nie spodziewali się takiego prezentu. Pieniądze wykorzystali, a kufer został na pamiątekę. Prezent zrobił furorę! Polecam ten pomysł, jest niebanalny i rzeczywiście się podoba
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 14:48   #67
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: POMOCY!! JAKI PREZENT NA ŚLUB od SWIADKA/DRUCHNY

[quote=j_marta31]Kiedyś kolega podsunął mi świetny pomysł jak wybierałam się na wesele. Otóż on swoim znajomym zamiast kasy w kopercie dał kufer (taką skrzynię na "skarby") wypełniony właśnie tymi pieniędzmi, które zamierzał włożyć w kopertę tylko rozmienione po 5,2 i 1 zł. Do tego kilka kolorowych kamyków (można kupić np. w kwiaciarni) albo muszelek itp. ...quote]

bardzo fajny pomysl hehe
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 15:32   #68
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: POMOCY!! JAKI PREZENT NA ŚLUB od SWIADKA/DRUCHNY

Bardzo fajny pomysł z tym kufrem !!

Dziewczyny a ja mam pewien problem, chętnie posłucham Waszych pomysłów.
Pomóżcie coś zorganizować.

Jestem świadkową na weselu i bardzo chciałabym zrobić im wspólnie ze starszym jakąś niespodziankę na weselu. Tylko już ukradli mi pomysł z rodziny, zorganizują pokaz slajdów ich zdjęć z dzieciństwa a ja nie miałam możliwości dostępu do rzutnika więc pomysł upadł.
Chciałabym ich również czymś zaskoczyć. Pomóżcie!!!
Mile widziane wszelkie pomysły.. plizzzz
Pozdrawiam
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:57   #69
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Re: Jaki prezent??

podbijam .. sama ide za 2 m-ce na slub kumpeli i niewiem co dac ?!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 07:20   #70
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Re: Jaki prezent??

200-300 zł albo komplet jakiś ,ładnych ręczników (których sami sobie nie kupią bo szkoda pieniędzy) My 2 takie komplety komplety dostalismy i bardzo mnie one ucieszyły. Prezent niezobowiązujący.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:05   #71
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Jaki prezent??

Zdecydowanie wolelismy kase Nie pisalismy na zaproszeniach wierszykow ani sami nie mowilismy ze chcemy kase, nie podoba nam się to.
Jesli bylo pytanie wprost czy wolimy kase czy prezent odpowiadalismy zgodnie z prawda - kasę. Ale jelsi takie pytanie nie padalo, nie było tematu.
Dostalismy na szczescie tylko 5 prezentow i okazalo sie ze nawet w tych 5 sztukach dwa byly zupelnie identyczne! Prezenty wszytskie nam sie podobaly Dostalismy np przepiekny komplet recznikow i szlafrokow dla Pani i Pana w roznorodnej kolorystyce Sliczne, delikatne, miekkie i w dobrym guscie
Co do kasy byly bardzooooo roznorodne sumy w naszych kopertach. Poczawszy od nawet 100 zł od pary a skonczywszy na kwotach typu 1500-2000. Zdecydowna wiekszosc byly to kwoty 400-500 od pary
Wedlug mnie wszytsko zalezy od mozliwosci finansowych danych osob, ja osobiscie nie dalaby mniej niz 300 zl, ale wiem ze sa osoby dla ktorych to juz spory wydatek.. Widzac te kwoty 100 zl (byly takie 2 w naszych kopertach) nie zdziwilismy sie ani nie bylismy zniesmaczeni bo znamy sytuacje finansowa tych par a jedna z nich to nasi najblizsi przyjaciele i nawet gdyby przyslzi z pustymi rekami byli by pierwsza zaproszona przez nas para
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 09:47   #72
agasam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 46
GG do agasam
Dot.: Jaki prezent??

wreczenie kasy jest najwygodniejsze.Nad prezentem ,ktory ucieszy trzeba sie niezle naglowic i doskonale znac gust i preferencje Młodych.My dostalismy głównie pieniadze,ale tez piekna pościel (goscie wiedzieli ze mamy nietypowy wymiar kołdry) ,piekny ,wielki,haftowany obrus, wspomniane reczniki tez
Mysle ze jakies fajne naczynie z Duka czy jakis ładny przedmiot z Almi Decor tez moga sprawic duzo przyjemnosci.
agasam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 20:52   #73
Emiliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 72
Dot.: Jaki prezent??

Nasz ślub za 3 tygodnie. Owszem padały pytania czy wolimy kasę czy jakiś prezent i zgodnie twridziliśly że jest nam to obojętne. Wprawdzie mamy gniazdko ładne bo umeblowane, ale brak w nim sprzętów więc wszystko się przyda. Pozdrawiam
Emiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 07:16   #74
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Jaki prezent??

My tylko na wyrażne pytanie co chcemy odpowiadaliśmy "kasa". Moja świadkowa chciała mi coś kupić ale nie wiedziała co. MI z kolei głupio było powiedzieć coś konretnego, bo nie wiedziałam jaką kase chce przenzaczyć na prezent, więc powiedziałam daj kase i się nie przejmuj. Od większości dostaliśy pieniądze i jesteśmy bardzo zadowoleni bo pójdzie to na remont mieszkania. Z prezentów dostalismy brzydką satynową pościel , komplet talerzy i kubków gorszego gatunku z niebieskimi kwiatkami - niecierpie tego koloru (będzie jako śniadaniowy i mam nadzieję że się szybko wytłucze) oraz komplet prześlicznych ręczników (jedyny trafiony prezent rzeczowy).
Co do ilości kasy było różnie - niektórzy nas zaskoczyli bo choć nie były to w sumie duże kwoty wiem, że dla tych ludzi to spory wydatek. Znajomy TŻ młody chłopak który ma bardzo ciężką sytuację dał nam 50 zł . W gronie znajomych dajemy zazwyczaj po 200zl od pary (+kwiaty oczywiście).
Zaskoczyło mnie też że od niektórych dostaliśmy dolary
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 15:11   #75
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: Jaki prezent??

My jutro idziemy na wesele kuzyna i dajemy 300 zł, więcej dać nie jesteśmy w stanie, gdyż za miesiąc jest ślub kuzynki mojego narzeczonego, a sami zbieramy też pieniądze na swój ślub.

Ja osobiście chciałabym dostać pieniądze, a nie prezenty, bo może jestem dziwna, ale chciałabym wszystko wybierać z moim przyszłym mężem, nawet głupie łyżeczki. No chyba, że ktoś wie, co byśmy chcieli (np rodzice) i kupi rzeczywiście coś, co nam się będzie podobać. Ale o ile rodzicom mogę doradzić prezent, bo znam ich możliwości finansowe, o tyle dalszej rodzinie, czy znajomym krępowałabym się powiedzieć wprost, że czegoś potrzebuję.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:40   #76
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Jaki prezent??

Bylismy w zeszlym roku na weselu u mojej przyjaciolki i dalismy im 200 zl i piekny bambusowy album na zdjecia o wartosci prawie 100zl. Kupilam go dlatego, bo moja przyjaciolka uwielbia tego typu rzeczy. My natomiast tez na zaproszeniach nie pisalismy zadnych wierszykow, mieszkamy juz razem 1,5 roku i wszystko mamy. Jesli ktos pytal mowilismy, ze chcemy kase. Zreszta u nas nigdy nie bylo problemu z niepotrzebnymi prezentami, bo nawet na urodziny dostajemy kase. Mamy male rodziny i od zawsze wszyscy powtarzali, ze tez wola dac kase, zebysmy sobie kupili cos weglug uznania. I to jest super
minisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 14:54   #77
arysto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Prezenty ślubne - wątek zbiorczy

Dziewczyny, w przyszłe wakacje czekają mnie przynajmniej 2 śluby przyjaciół. I tu zaczyna się problem, bo jaki prezent wybrać? Koperta odpada, moim zdaniem to dobre rozwiązanie dla członków rodziny. Wiem, ze prawdopodobnie będą "listy prezentów", ale niekoniecznie będzie mnie stać na drogi sprzęt. Lubię dawać prezenty z fantazją....macie jakieś pomysły?
arysto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 19:32   #78
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Prezent dla przyjaciół

A w jakim przedziale cenowym chcesz sie zmiescic?
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 11:10   #79
arysto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent dla przyjaciół

Cytat:
Napisane przez Ania843 Pokaż wiadomość
A w jakim przedziale cenowym chcesz sie zmiescic?
Wita, już myślałam, że nikt się nie odezwie ) a tu proszę co za piątkowa niespodzianka. Myslałam o wydaniu 300/400zł max. Wiesz, kupiłam siostrze ładną pościel na gwizadkę, a ona jest raczej wymagająca i lubi nietuzinkowe rzeczy. Komplet jest fajnie opakowany, myślę że na ślubny prezent również się nadaje.
Zobacz i doradź http://getzzz.pl
arysto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 15:11   #80
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Prezent dla przyjaciół

Nie mogłam otworzyć tej stronki z pościelą. Ale podpowiem Ci co myśmy dostali z mężem na prezent ślubny od przyjaciół. Opiszę bo zdjątka nie mam jak zrobić (brak cyfrówki). Też to była poście z tym, że wymyślona przez nich. Poszewki na poduszki są kolorku białego i na jednej z nich są wyszywane dużymi czerwonymi literami nasze zdrobniałe imiona. Poszwa jest czerwona a na niej wyszyty mniejszymi białymi literkami w rogu hasełko "Ten Pan i Ta Pani są na siebie skazani". Do tego dostaliśmy jeszcze taki fajniusi pled i plakat z naszym zdjątkiem w tle fontanny oprawione w ramko. To wszystko zapakowane było w takim dużym ozdobnym pudle, wypchanym siankiem, zawiązanym kolorową słomą ozdobną (taką jak się wiąże teraz prezenty) z taką dużą papierową kokardą, a na tym były jeszcze poprzyklejane takie ozdobne biedroneczki.

Bardzo, ale to bardzo podoba nam się ten prezent i chocaż minęło już kilkanaście miesięcy od tego pamiętnego dnia to zawsze jak zmieniam pościel to mój TŻ mówi a czemu nie założyłaś tej ślubnej

W czerwcu idziemy na wesele mojej siostry i zastanawiam się nad kupnem portfeli skórzanych, chyba że coś mi przyjdzie jeszcze na myśl innego. Zobaczymy.

Życzę udanych i trafnych zakupów
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 11:23   #81
arysto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent dla przyjaciół

Dzięki Ci za ta wyczerpującą odpowiedź. ładne portfele skórzane np z jednej kolekcji "dla niej" i "dla niego" + obowiązkowe drobniaki na szczęście, to fajny prezent. Widzisz z tą pościelą jest tak, że tez jest raczej oryginalna. Szkoda, że nie otwiera się Tobie stronka (kliknęłą w link i u mnie się otwiera, może wpisz adres z palca) Podobno projektowana przez artystów, więc nie żadna masówka. Na dzieło sztuki mnie nie stać, to może chociaż na sztukę użytkową
arysto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 09:24   #82
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Prezent dla przyjaciół

Ze swojej strony mogę podpowiedzieć Ci bardzo (jak dla mnie) oryginalny pomysł. W te wakacje braliśmy ślub i dostaliśmy prawie same koperty. Było może z 5 prezentów, ale raczej standardowe. Jeden prezent strasznie nas zaskoczył, rozbawił i uważamy, że to chyba najfajniejszy prezent jaki można dostać. Ale przejdę już do sedna.
Nasi świadkowie wpadli na pomysł żeby narysować nasze karykatury. Znaleźli na Starówce kobietę, która rewelacyjnie rysuje. Zanieśli jej kilka naszych zdjęć i zamówili karykaturę. Ta pani doskonale ujęła nasze walory i niedoskonałości Na obrazku mamy duże głowy, małe ciałka, siedzimy na gałązce i ciągnę mojego męża za krawat. Oczywiście Tomek ubrany w garnitur, a w sukni ślubnej z ogromnym welonem. Rewelacja. Nie da się tego opisać słowami, ale rysunek jest nie tylko prześmieszny ale jak się patrzy na nasze twarze to są identyczne jak w rzeczywistości (głównie oczy), mimo, że trochę zniekształcone.
Do tego krótka dedykacja i prezent gotowy. Nie wiem, czy jakikolwiek inny prezent sprawiłby nam tyle radości. Nie jest praktyczny, ale wisi sobie teraz na ścianie i pewnie nie szybko z niej zniknie Jak dla mnie to pamiątka na całe życie.

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 19:41   #83
agatita
Raczkowanie
 
Avatar agatita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: Prezent dla przyjaciół

Cytat:
Napisane przez arysto Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w przyszłe wakacje czekają mnie przynajmniej 2 śluby przyjaciół. I tu zaczyna się problem, bo jaki prezent wybrać? Koperta odpada, moim zdaniem to dobre rozwiązanie dla członków rodziny. Wiem, ze prawdopodobnie będą "listy prezentów", ale niekoniecznie będzie mnie stać na drogi sprzęt. Lubię dawać prezenty z fantazją....macie jakieś pomysły?
Hej, właśnie ogladalam te komplety poscieli i rzeczywiscie sa bardzo fajne, oryginalne, mysle, ze sie nadaje, tylko powiedz jeszcze o ktorym z modeli myslisz??

Kindzia 1984 i Marzka82 super prezenty dostałyście!!
agatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 20:14   #84
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Prezent dla przyjaciół

Cytat:
Napisane przez arysto Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w przyszłe wakacje czekają mnie przynajmniej 2 śluby przyjaciół. I tu zaczyna się problem, bo jaki prezent wybrać? Koperta odpada, moim zdaniem to dobre rozwiązanie dla członków rodziny. Wiem, ze prawdopodobnie będą "listy prezentów", ale niekoniecznie będzie mnie stać na drogi sprzęt. Lubię dawać prezenty z fantazją....macie jakieś pomysły?
Mam ten sam problem W październiku wychodzi za mąż dziewczyna która była u mnie za świadka. Sa kochani i chciałabym im dać coś wyjatkowego.

Cytat:
Napisane przez kindzia1984 Pokaż wiadomość
Nie mogłam otworzyć tej stronki z pościelą. Ale podpowiem Ci co myśmy dostali z mężem na prezent ślubny od przyjaciół. Opiszę bo zdjątka nie mam jak zrobić (brak cyfrówki). Też to była poście z tym, że wymyślona przez nich. Poszewki na poduszki są kolorku białego i na jednej z nich są wyszywane dużymi czerwonymi literami nasze zdrobniałe imiona. Poszwa jest czerwona a na niej wyszyty mniejszymi białymi literkami w rogu hasełko "Ten Pan i Ta Pani są na siebie skazani". Do tego dostaliśmy jeszcze taki fajniusi pled i plakat z naszym zdjątkiem w tle fontanny oprawione w ramko. To wszystko zapakowane było w takim dużym ozdobnym pudle, wypchanym siankiem, zawiązanym kolorową słomą ozdobną (taką jak się wiąże teraz prezenty) z taką dużą papierową kokardą, a na tym były jeszcze poprzyklejane takie ozdobne biedroneczki.

Bardzo, ale to bardzo podoba nam się ten prezent i chocaż minęło już kilkanaście miesięcy od tego pamiętnego dnia to zawsze jak zmieniam pościel to mój TŻ mówi a czemu nie założyłaś tej ślubnej

W czerwcu idziemy na wesele mojej siostry i zastanawiam się nad kupnem portfeli skórzanych, chyba że coś mi przyjdzie jeszcze na myśl innego. Zobaczymy.

Życzę udanych i trafnych zakupów

Kindzia1984,fantastyczny pomysł z ta pościelą A orientujesz sie może czy mozna gdzieś taka zamówić?
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 23:01   #85
kaszmirek
Przyczajenie
 
Avatar kaszmirek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Question Prezenty ślubne - wątek zbiorczy

Mam pytanie dotyczace prezentow slubnych... niebawem wraz z TZ idziemy na slub i wesele do mojej przyjaciolki i zastanawiamy sie nad prezentem slubnym. Planujemy dac prezent rzeczowy mieszczacy sie w kwocie 500 zl i chcemy zeby to bylo cos wyjatkowego ale co... no wlasnie i moje pytanie do Was drogie Wizazanki poradzcie co mozna dac wyjatkowego Mlodej Parze a zarazem nie banalnego???? a moze same dostalyscie cos szczegolnego, cos co Was bardzo ucieszylo... Czekam na Wasze propozycje...
kaszmirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:24   #86
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: prezent slubny

Może tu coś znajdziesz: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=95923
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 12:47   #87
Treshelle
Raczkowanie
 
Avatar Treshelle
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 188
GG do Treshelle
Dot.: prezent slubny

Ja bym chciała dostać matę do masażu firmy Scholl - w saturnie chyba za 400zł. Mozna jej uzywac na suiedząco i na leżąco. Kiedy przychodze po pracy marze o tym, aby wziąć kąpiel a potem wskoczyc na taką matę. Ma super różne wibracje! Rózne rodzaje, częstotliwości itp itd.
__________________
-------------------
Pozdrawiam
Trish

Moje_prace

Mój blog

03.05.2007 - Nasze zaręczyny
Treshelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 23:41   #88
kaszmirek
Przyczajenie
 
Avatar kaszmirek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Dot.: prezent slubny

Dziewczyny prosze Was wypowiedzcie sie... jakie macie pomysly...?
kaszmirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 07:35   #89
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: prezent slubny

Ja w ta sobote byłam na weselu siostry. Dalismy z mężem Młodym w prezencie skórzane portfele z jednakowej firmy (koszt ok. 300 zł) i kolorystycznie podobne. Do tego pieniądze (300 zł), ponieważ wiemy, że będą się budować więc każdy grosz się przyda.
Młodzi byli bardzo zadowoleni z prezentu więc trafiliśmy chyba w 10
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:33   #90
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

nieoplacona reklama - 3 pkt karne

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-08-10 o 15:31
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-07 11:20:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.