SKLEP - Mazidła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 5 4,07%
** 6 4,88%
*** 7 5,69%
**** 14 11,38%
***** 91 73,98%
Głosujący: 123. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 10:23   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

SKLEP - Mazidła


Średnia ocena: 4.7


http://mazidla.com/index.php



Cytat ze strony:
Sklep MAZIDŁA półprodukty kosmetyczne, do którego mam przyjemność Państwa zaprosić, wyrósł z mojej osobistej pasji i fascynacji tematyką prawidłowej i skutecznej pielęgnacji skóry, a przede wszystkim własnoręcznym, w warunkach domowych i na własny użytek, przygotowywaniem mazideł kosmetycznych.
Oferowane Państwu półprodukty pochodzą od renomowanych producentów i dystrybutorów działających w branży kosmetycznej i zostały dobrane w oparciu o aktualne publikacje naukowe i popularnonaukowe z zakresu kosmetyki, potwierdzające ich skuteczność i zasadność stosowania w formulacjach kosmetycznych. Przechowywane są w klimatyzowanym magazynie, w którym przez cały rok zachowana jest odpowiednio niska temperatura (ok. 16-17 st. C) oraz konfekcjonowane w odpowiednio do tego celu wydzielonych i przystosowanych pomieszczeniach. Warunki te istotnie i pozytywnie wpływają na jakość i trwałość oferowanego Państwu towaru.

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2008-12-18 o 23:36
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 21:43   #2
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: SKLEP - Mazidła

Biochemiczny sklep kultowy, najstarszy, największy i w ogóle naj... Oczywiście później powstały różne inne cudowne sklepy z półproduktami, ale Mazidła to nadal lider w rozmiarach asortymentu, kopalnia przepisów i inspiracji. Do tego właścicielka sklepu zawsze służy radą i dodaje do zamówienia miłe gratisy, które sprawiają, że z dreszczykiem emocji czeka się nawet na dobrze znane produkty... Zdecydowana szóstka z plusem
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:01   #3
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: SKLEP - Mazidła

Ech, gdyby tylko każdy sklep był tak profesjonalnie prowadzany jak Mazidła... Wybór ogromny, bardzo sympatyczny kontakt, zawsze można liczyć na fachową poradę właścicielki. Do każdego zamówienia dołączane są próbki w przyzwoitych ilościach, które nie raz zachęciły mnie do zakupy pełnowymiarowego produktu
Zakupy w Mazidłach to czysta przyjemność
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:24   #4
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: SKLEP - Mazidła

Jak napisała niezamienna: to sklep kultowy, zgadzam się i podpisuję dwiema rękami

Szeroki asortyment, bardzo dobra jakość produktów, bardzo dobra obsługa sklepu, dołączane są próbki do zamówienia. Sklep oferuje coraz więcej półproduktów.
Największym skarbem w sklepie jest Receptariusz, który pozwoli każdemu, nawet laikowi, przygotować swoje mazidła. Szczegółowy, dopracowany, brawo!
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 21:06   #5
bachab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
Dot.: SKLEP - Mazidła

Zgadzam się! chociaż mazidła znam dopiero od pół roku dla mnie to najlepszy sklep. Chociaż według mnie to nie tylko sklep to coś więcej. Receptariusz jest niesamowity i dla mnie początkującej mazidłomaniaczki wielka pomoc.

Edytowane przez bachab
Czas edycji: 2011-06-17 o 13:48
bachab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 07:39   #6
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: SKLEP - Mazidła

Również wypowiem się w samym superlatywach, że Mazidła, to skarbnica wiedzy, profesjonalizmu i nadziei, że to wszystko co robimy naprawdę działa
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:21   #7
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: SKLEP - Mazidła

Pani Lidia swoim profesjonalizmem i życzliwością bardzo podniosła standardy i utrudniła życie konkurencji, z korzyścią dla nas.
Wszystko zostało już napisane wyżej, więc daję 5 gwiazdek i pozostaję w pretensjach, że nie mogę więcej
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 11:06   #8
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
pięć gwiazdek

Absolutna doskonałość. Najwyższej klasy półprodukty, długo i starannie dobierane przez właścicielkę przede wszystkim pod katem jakości. Konfekcjonowane w odpowiednich warunkach, pracowicie opisane. Plus przepisy i życzliwość prowadzącej sklep, która dosłownie poświęca mu całe noce.
Z przyjemnością płacę nieco wyższą niż w innych sklepach cenę, wiedząc, że np dany olej nie jest pierwszym lepszym najtańszym, został osobiście przetestowany, starannie opisany, rozlany do szklanych butelek i jest trzymany w odpowiedniej temperaturze.
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 07:14   #9
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SKLEP - Mazidła

Dołączę się do zachwytów - bardzo dobry sklep. Zamówienie przyszło zgodnie z terminem, kontakt z właścicielką jest bardzo dobry, próki te co trzeba, na pewno będę tam zamawiać. Pozatym paczka przychodzi bardzo solidnie zapakowana - zero możliwości, że się coś potłucze.
Stawiam 5.0 dla mazideł.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 11:05   #10
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: SKLEP - Mazidła

Ja również mogę wypowiedzieć się na temat tego sklepu tylko w samych superlatywach .Bardzo dobry kontakt mailowy, szybka przesyłka, produkty bardzo dobrze zabezpieczone i precyzyjnie opisane. Bogaty asortyment oraz masa ciekawych i dostosowanych do każdego rodzaju cery przepisów...no i oczywiście miłe gratisy - próbki.
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 08:43   #11
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: SKLEP - Mazidła

to i ja dołączę się do zachwytów Pani Lidia zasługuje na 6+ bardzo profesjonalnie prowadzony sklep,wszystkie produkty wspaniale opisane, recepturki napisane bardzo przejrzyście, super opakowania. Przesyłka ekspresowa bardzo dobrze zapakowana i zabezpieczona a w środku oprócz zamówienia przemiła niespodzianka w postaci gratisów, z których zawsze można sobie ukręcić jakieś cudeńko jak i zachęca do zakupu pełnowymiarowego opakowania zakupy w Mazidłach robię z ogromną przyjemnością
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 10:36   #12
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: SKLEP - Mazidła

Cóż mogę dodać do wypowiedzi moich poprzedniczek skoro wszelkie zachwyty zostały już wypowiedziane?
Na 10 oceniam!
Super profesjonalna, a do tego "ludzka" obsługa. Podejście indywidualne do klienta - dostałam dodatkowo do zamówienia próbki idealne właśnie dla mnie (wspomniałam zdawkowo o rodzaju cery i problemach).
Realizacja i przesyłka błyskawiczne.
Dodatkowo przepisy na stronie napisane tak, że nawet ja je rozumiem :c))
Myślę, że mogę już zrobić sobie na stronie banku przelew wzorcowy Mazideł - będę wracać do sklepu nie raz...
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:23   #13
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: SKLEP - Mazidła

Oczywiście podpisuję się pod tym wszystkim już napisanym powyżej, ze swojej strony dodam jeszcze, że pierwszy raz zamawiałam skromniutko 2 hydrolaty, nie bylo jednego z nich, dostałam info od Pani Lidii że dostawa się opóźnia, czekałam, jednak znowu info że nadal się opóźnia i co ja na to ? więc zmienilam hydrolat na skrobię, mimo tego że była różnica w cenie na niekorzyść Pani Lidii zgodzila się na zamiankę z uzupełnieniem brakującej kwoty w następnym zamówieniu ? skąd wiedziała że będę jeszcze zamawiać ? ale jasne jest że BĘDĘ !!! BO JUŻ MUSZĘ !!! Poza tym dostałam jeszcze próbeczki z których ukręcilam cudowne serum i to nie raz !

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję jeszcze raz

ps.. i zabieram się za zamowienie

Edytowane przez andesigne
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:51
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 17:00   #14
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: SKLEP - Mazidła

Wszystko pięknie ładnie,tylko te opakowania.

Zeby otworzyc te plastikowe ustrojstwo trzeba się nieżle namęczyć,ja juz sobie połamałam na tym paznokcie i pozbyłam się połowy niacynamidu
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:29   #15
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: SKLEP - Mazidła

Absolutny hit jak chodzi o sklep z półproduktami! Wspaniała obsługa, super produkty, świetny receptariusz, bardzo dobry kontakt! Zawsze proszę o konkretne próbki i zawsze dostaje to o co prosiłam! Jak dla mnie szóstka!!!
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:08   #16
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Smile Dot.: SKLEP - Mazidła

Sklep jest magiczny
obsługa, produkty, kontakt, receptariusz, wszystko się na to składa.
Do każdego zamówienia pełno próbek w dodatku doskonale oznaczonych co do gramatury i przechowywania. Nic tylko kupować i kręcić. Cera zyska napewno. Jedyny minus.....uzależnia i lodówka robi się za mała
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 06:33   #17
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: SKLEP - Mazidła

Rewelacyjny sklep! Bogactwo półproduktów, Limaria zawsze życzliwa i cierpliwie odpowiadająca na maile, bogaty receptariusz. Czego chcieć więcej? Chyba tylko pojemniejszej lodówki
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 11:48   #18
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: SKLEP - Mazidła

przyłączam się do ochów i achów nad mazidłami świetnej jakości półprodukty, bogactwo formulacji i opisów półproduktów. no i od nich to wszystko się zaczęło...
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:06   #19
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: SKLEP - Mazidła

Pierwsze zamówienie odebrane (oczywiście nie dziś). Czekałam równy tydzień od posłania przelewu. Wszystko ekstra zapakowane, dodatkowe próbki, nic się nie wylało, jestem zadowlona, kolejne zamówienie już złożone Wystawiam 5.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 10:31   #20
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: SKLEP - Mazidła

Tyle zostało już powiedziane, że od siebie dodam tylko ***** gwiazdek!

Sklep profesjonalny w każdym calu, nie zamienię na żaden inny!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 08:21   #21
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: SKLEP - Mazidła

dla mnie też jest najlepszy - daję 5 gwiazdek
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 16:20   #22
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: SKLEP - Mazidła

Ja też jestem bardzo zadowolona. Dostałam 5 próbek, wszystko było świetnie zapakowane, mimo moich obaw bagietka borokrzemowa przyjechała cała i zdrowa Była tak opakowana, że myślałam, że jej nie ma.
Plus za szybką dostawę. Same produkty - super.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 22:31   #23
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: SKLEP - Mazidła

kontakt, produkty - na szóstkę
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:25   #24
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: SKLEP - Mazidła

Niestety nie mogę się przyłączyć do ochów. U mnie sama realizacja trwała ponad tydzień + czas oczekiwania na przesyłkę, a zamówiłam same podstawowe produkty, nic skomplikowanego. Informację o opóźnieniu otrzymałam dopiero po moim zapytaniu. Nie dostałam również żadnej próbki, o których tyle się naczytałam na forum wizażowym.
Produkty rzeczywiście bardzo dobre, ale obsługa słabiutka - zawiodłam się
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:18   #25
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: SKLEP - Mazidła

Witam

a ja jak większość chciałabym pochwalić mazidła

U mnie realizacja zamówienia nie trwała może najkrócej (ponad tydzień bez oczekiwania na przesyłkę) ale zdaję sobie sprawę że krąg "wtajemniczonych" się powiększa i stąd dłuższy czas realizacji.
Wszystkie produkty porządnie opakowane, opisane (nawet z informacją co trzeba przechowywać w lodówce co przy tej ilości buteleczek ma bardzo istotne znaczenie )
Oprócz tego otrzymałam wszystkie próbki o które prosiłam
Kontakt z Panią Lidią przemiły i bardzo szybki (miałam pewne wątpliwości i musiałam je wyjaśnić)
Myślę że teraz będę częstą klientka mazideł.


Tak więc ode mnie piąteczka
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:42   #26
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: SKLEP - Mazidła

Mam mieszane uczucia co do tego sklepu... Z jednej strony ma duży wybór produktów dobrej jakości, mogę w nim kupić prawie wszystko, czego potrzebuję, paczki są zawsze dobrze zapakowane. Ale już drugi raz mi się zdarza, że realizacja zamówienia się przedłuża i to bez żadnego informowania mnie o tym :/ Rozumiem, że jest coraz więcej chętnych na mazidłowe cudeńka, ale w takim razie po co pisać na stronie sklepu, że realizacja zajmuje do 5 dni skoro potem notorycznie [bo wiem, że nie tylko ja mam z tym problem...] nie dotrzymuje się tego terminu?
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:25   #27
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: SKLEP - Mazidła

Cytat:
Napisane przez Olkaaa123 Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia co do tego sklepu... Z jednej strony ma duży wybór produktów dobrej jakości, mogę w nim kupić prawie wszystko, czego potrzebuję, paczki są zawsze dobrze zapakowane. Ale już drugi raz mi się zdarza, że realizacja zamówienia się przedłuża i to bez żadnego informowania mnie o tym :/ Rozumiem, że jest coraz więcej chętnych na mazidłowe cudeńka, ale w takim razie po co pisać na stronie sklepu, że realizacja zajmuje do 5 dni skoro potem notorycznie [bo wiem, że nie tylko ja mam z tym problem...] nie dotrzymuje się tego terminu?
no niestety to też jak dla mnie duży minus dla mazideł, mam nadzieję, że się poprawią bo mam jeszcze chrapkę na mnóstwo składników
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:24   #28
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: SKLEP - Mazidła

Kolejne moje zamówienie z mazideł i po raz kolejny nie mogę wyjść z podziwu. Wszystko idelanie zapokowane, opisane, próbki dołączone. Uwielbiam te ciemne szklane buteleczki!
Sklep jak dla mnie nie ma narazie konkurencji - zdecydowanie największy wybór.
Polecam, a sama pewnie nie raz jeszcze będę zamawiać
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 09:31   #29
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: SKLEP - Mazidła

Oceniam na 4*

Zamówiłam raz miałam już nie zamawiać z powodu baaardzo długiego czasu na zrealizowanie przesyłki (to zdecydowany minus), ale gdy otworzyłam pudełko złosc mi przeszła Wszystko ładnie zapakowane, dobrze zabezpieczone, staranne etykietki, buteleczki (choć np. do zabrania gdzieś ze sobą nie wygodne bo szklane).
W paczce miłe zaskoczenie - na 7 próbek o które prosiłam dostałam 6

Asortyment zdecydowanie największy i bogaty i jest jeszcze kilka rzeczy które kusza i napewno skuszą.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:26   #30
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: SKLEP - Mazidła

Kultowy sklep na 5*. Najwyższej jakości półprodukty, starannie i profesjonalnie zapakowae i opisane. Kopalnia przepisów - Receptariusz. No i oczywiście fachowe porady i życzliwość pani Lidii. Jedyne czego mi brakuje, to gotowe zestawy jak w BU. Bo ja jednak jestem leniwcem .
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 23:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.