Fanki spódnic i sukienek - łączmy się! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 17:26   #61
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość

Ja uwielbiam sukienki i spódnice z Quiosque. Mają dość proste kroje (dopasowane do sylwetki a nie worki po ziemniakach) ale fajne materiały. Niestety są dość drogie, zbyt drogie. Często chodzę tam w poszukiwaniu inspiracji a na zakupy gdy są przeceny
Też lubię sukienki Quiosque. Mam ich kilka w szafie. To prawda że odzież w tym sklepie po normalnej cenie jest droga. Ale mam kartę stałego klienta Jak na razie tylko 10% zniżki ale niebawem będzi 20% więc od czasu do czasu mogę zaszaleć. Teraz w okresie wyprzedaży ceny naprawdę powalają. Kupiłam sobie sukienki. Wszystkie w przedziałe cenowym 50 - 120 zł.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 17:51   #62
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez papug Pokaż wiadomość
A czemu? ja plisowane też bardzo lubię, ale w ołówkowych czuję się najlepiej, pasują do mojej figury
strasznie źle się czuję w ołówkowych, mam wrażenie, że mnie krępują, nie mam pełnej swobody ruchów w nich dlatego wolę sukienki z roszerzanym dołem
dodatkowo ołówkowe podkreślają figurę, biodra, a ja nienawidzę kobiecych kształów (w biodrach mam 85cm - niby niedużo, ale jednak różnica między talią, a biodrami jest spora przez co biodra są bardziej "kobiece" ) nie lubię takich ubrań podkreślających biodra

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2012-01-28 o 18:14
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 20:41   #63
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Mariah, mogłabyś napisać, w których z wymienionych przez Ciebie sklepów są te obcisłe dzianinowe sukienki? Bo sama takich szukam, ale nie znajduję nic interesującego.
W Orsay kupiłam ciemnozieloną dopasowaną sukienkę z gumowym paskiem (tzn. z przodu jest materiał, z tyłu pasek jest z gumy). Jestem z niej na tyle zadowolona, że chętnie dokupiłabym sobie jeszcze pudroworóżową, którą widziałam teraz na przecenie za 60zł.


Cytat:
Napisane przez Cygaretka888 Pokaż wiadomość
51 kiecek zazdroszczę!!! Kochana gdzie Ty je mieścisz wszystkie??
No z tym jest od jakiegoś czasu problem Staram się radzić sobie np. wieszając 2-3 sukienki na jednym wieszaku, choć nie ze wszystkimi się tak da. Potem są wprawdzie pogniecione ale to akurat mi nie przeszkadza, bo przed założeniem i tak zawsze wszystko prasuję.


Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
ja też koronkowe uwielbiam i staram się jak najczęściej nosić na co dzień -zazwyczaj w połaczeniu z kardiganem. same lub z żakietem to tylko na wyjścia (restauracja, teatr, impreza).

największego bzika mam na punkcie tych w groszki lub kwieciste wzory.

Bardzo lubie sukienki nieco infantylne np z okrągłymi kołnierzykami, kokardkami itp i zastanawiałam się do kiedy wypada takie nosić no ale na razie czuje się w nich bardzo dobrze i to najważniejsze.

większosć moich sukienek sięga połowy uda, kilka tuż za kolano, korci mnie, żeby na wiosnę/lato pokombinowac z nieco dłuższymi...
Też mam kompletnego fizia na punkcie groszków Moja najukochańsza sukienka ever (z Mohito) jest właśnie w kropki, mogłabym ją nosić codziennie. Zresztą wiążą się z nią miłe wspomnienia


Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
Może któraś z was mi podpowie jakie buty mogłabym nosić do spódniczek tuż przed kolano (granatowe, jedna brązowa, jedna żóta)? Chciałabym jakieś niskie obcasy (mam 172 cm wzrostu, więc nie jestem jakaś mała , a i na wysokich się męczę). Sama myślałam o zakupie jakichś baletek, może delikatnych materiałowych trampek? Bo z niskimi szpilkami to teraz trudno ;/
Zapomnij o tenisówkach. Nie pasują mi do spódnicy nawet w wersji sportowej, chyba że dla małych dziewczynek. Baleriny natomiast jak najbardziej


Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Mariah, 51? Wow. Ja posiadam jednak więcej spódnic niż sukienek, w tym kilka spódnic z czasów młodości mojej mamy (gł. plisowane, bo ona takie nosiła, a ja kocham wszelkie plisy).

Sukienki z pretty girl faktycznie są bardzo fajne - dobrze skrojone, jak na swoją cenę świetnej jakości, ale dla mnie trochę zbyt oficjalne. Czasem można coś fajnego wybrać, ale pretty girl ma mało sklepów albo gdzieś w odległych centrach handlowych.

Co sądzicie o tej kiecce? Zimowa, z Zary, teraz jest na wyprzedażach: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...STITCH%2BDRESS

Zastanawiam się, czy ją kupić, czy sobie darować.
Też kiedyś próbowałam zaadaptować do swojej garderoby rzeczy mamy ale niestety moja rodzicielka będąc w moim wieku była dwa razy mniejsza ode mnie, więc nijak się w jej ciuchy z młodości nie mieszczę

Jeśli chodzi o PG to ja znowuż uwielbiam taki nieco oficjalny styl na co dzień, lubię czuć się elegancko. Dodaje mi to pewności siebie

Wełnianą sukienkę z Zary brać. W zeszłym roku kupiłam sobie tam podobną - ciemnoczerwoną z krótkim rękawkiem. Zakładam pod nią prostą czarną bluzkę, czarne rajstopy i mam ciepłą kieckę na zimę.


Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam sukienki i spódnice z Quiosque. Mają dość proste kroje (dopasowane do sylwetki a nie worki po ziemniakach) ale fajne materiały. Niestety są dość drogie, zbyt drogie. Często chodzę tam w poszukiwaniu inspiracji a na zakupy gdy są przeceny
Lubię ten sklep, choć też kupuję tylko na wyprzedażach.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.

Edytowane przez Mariah
Czas edycji: 2012-01-28 o 20:42
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 20:44   #64
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
strasznie źle się czuję w ołówkowych, mam wrażenie, że mnie krępują, nie mam pełnej swobody ruchów w nich dlatego wolę sukienki z roszerzanym dołem
dodatkowo ołówkowe podkreślają figurę, biodra, a ja nienawidzę kobiecych kształów (w biodrach mam 85cm - niby niedużo, ale jednak różnica między talią, a biodrami jest spora przez co biodra są bardziej "kobiece" ) nie lubię takich ubrań podkreślających biodra
Masz figurę klepsydry? Moim zdaniem najwspanialszy typ kobiecej figury
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:13   #65
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
nienawidzę ołówkowych sukienek/spódnic za to uwielbiam rozkloszowane, plisowane
Ja lubię i te i te, ale jak mam cały dzień gdzieś chodzić to wybieram jednak luźniejsze fasony, bo ołówkowe spódnice krępują ruchy i zawsze idą trochę do góry, tak jakby podwijają się jak szybko chodzę, biegnę, a to doprowadza mnie do szaleństwa.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 23:38   #66
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

wątek jak znalazł dla mnie! uwielbiam spódniczki( z wysokim stanem, skórzane, materiałowe, falbanki, koronki) kupuję namiętnie, od pewnego czasu jestem wierna spódniczką z H&M uważam, że są bardzo kobiece, świetnie wykonane, i co najważniejsze w moim guście! szukam plisowanej możecie coś polecić?
co do sukienek to jest podobnie, oczywiście mała czarna dzianinowe, rozkloszowane, skórzane, satynowe itp uważam, że każda kobieta niezależnie od typu figury wygląda sexi w spódniczce, sukience.Tylko trzeba wybrać odpowiedni fason
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:25   #67
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
uważam, że każda kobieta niezależnie od typu figury wygląda sexi w spódniczce, sukience. Tylko trzeba wybrać odpowiedni fason
Zgadzam się z tym. Nie ważne czy nosimy rozmiar 36 czy 42 każda kobieta wygląda dobrze w sukience, spódnicy. Pod jednym tylko warunkiem. Fason musi być dobrze dobrany do naszej figury. I jeszcze jedno. Odpowiednia bielizna to podstawa. Można kupić majtki wyszczuplające albo po prostu zmienić biustonosz i od razu inaczej będziemy wyglądąć.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 13:28   #68
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym. Nie ważne czy nosimy rozmiar 36 czy 42 każda kobieta wygląda dobrze w sukience, spódnicy. Pod jednym tylko warunkiem. Fason musi być dobrze dobrany do naszej figury. I jeszcze jedno. Odpowiednia bielizna to podstawa. Można kupić majtki wyszczuplające albo po prostu zmienić biustonosz i od razu inaczej będziemy wyglądąć.
Dokładnie! Ja odkąd zaprzyjaźniłam się z dobrze dobranym stanikiem nie mogę zrozumieć, jak można się krzywdzić i chodzić w bazarowych za 10 zł albo w sieciówkowych z obwodem 75. Ja kupowałam nieśmiertelne 75C, bo innego nie mogłam znaleźć, a okazało się, że mam 60E. Różnica kolosalna, znikły bułeczki z pleców i spod pach (które zawsze mnie szokowały, bo jestem szczupła - teraz już wiem, skąd się wzięły) i już nic mnie nie przekona do noszenia źle dobranego stanika.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:16   #69
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Melduję się
Mam nadzieję też, że mi pomożecie z pewnym problemem. Otóż najchętniej nosze sukienki/spódniczki z rajstopami (szczególnie z kryjącymi). Nigdy jednak nie wiem, jakie buty do nich ubrać
Balerinek nie lubię, wysokie obcasy też odpadają (a raczej moje nogi odpadają ). Myślałam o botkach ze stabilnym obcasem ok. 4-6cm, ale mam problem ze znalezieniem takich Jakieś propozycje?
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:53   #70
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Inessia Pokaż wiadomość
Melduję się
Mam nadzieję też, że mi pomożecie z pewnym problemem. Otóż najchętniej nosze sukienki/spódniczki z rajstopami (szczególnie z kryjącymi). Nigdy jednak nie wiem, jakie buty do nich ubrać
Balerinek nie lubię, wysokie obcasy też odpadają (a raczej moje nogi odpadają ). Myślałam o botkach ze stabilnym obcasem ok. 4-6cm, ale mam problem ze znalezieniem takich Jakieś propozycje?
Botki nie każdemu pasują bo skracają nogi. Ale jeśli jesteś wysoka i masz szczupłe nogi to śmiało je noś. Ze znalezieniem masz problem bo już w sklepach pojawia się kolekcja wiosenna i zimowego obuwia jest mało.

Moja propozycja na wiosnę to czółenka na niewielkim stabilnym obcasie ok 5cm zapinane na pasek. Ostatnio było dużo takich w sklepach i już widzę, że w tym sezonie również będą modne. Są mega wygodne, pasują do spódnic a nogi się nie zmęczą. To jest oczywiście propozycja dla dziewczyn, które z jakiegoś powodu boją się butów na wysokim obcasie.
Znalezione na szybko w necie. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_4228f3dd5007.jpg (18,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0006151.jpg (11,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0008728.jpg (11,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesCAM0WP1Z.jpg (11,6 KB, 17 załadowań)
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:34   #71
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Ech, ja niestety też mam zawsze problem z butami do spódnic. Najbardziej lubię do nich sandały albo kozaki. Natomiast na wiosnę i jesień nie potrafię dobierać butów. Szczególnie, że strasznie nie lubię butów z dużym wycięciem, np. balerinek, bo mi spadają. Także jako takie przejściówki między kozakami a sandałami noszę zwykle coś w stylu jazzówek.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 13:50   #72
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Botki nie każdemu pasują bo skracają nogi. Ale jeśli jesteś wysoka i masz szczupłe nogi to śmiało je noś. Ze znalezieniem masz problem bo już w sklepach pojawia się kolekcja wiosenna i zimowego obuwia jest mało.

Moja propozycja na wiosnę to czółenka na niewielkim stabilnym obcasie ok 5cm zapinane na pasek. Ostatnio było dużo takich w sklepach i już widzę, że w tym sezonie również będą modne. Są mega wygodne, pasują do spódnic a nogi się nie zmęczą. To jest oczywiście propozycja dla dziewczyn, które z jakiegoś powodu boją się butów na wysokim obcasie.
Znalezione na szybko w necie. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi
Jakieś takie pensjonarskie te buciki. Moim zdaniem trochę za babcine, szczególnie te czarne.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:33   #73
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ech, ja niestety też mam zawsze problem z butami do spódnic. Najbardziej lubię do nich sandały albo kozaki. Natomiast na wiosnę i jesień nie potrafię dobierać butów. Szczególnie, że strasznie nie lubię butów z dużym wycięciem, np. balerinek, bo mi spadają. Także jako takie przejściówki między kozakami a sandałami noszę zwykle coś w stylu jazzówek.
Też lubię sandałki. Zimą z kolei rezygnuje ze spodnic/sukienek. Bo albo nie pasują do płaszczyka albo za zimno w nogi Jesień i wiosna są najlepsze, bo mogę ubrać ukochane kryjące rajstopy... ale zawsze problem z bucikami

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Jakieś takie pensjonarskie te buciki. Moim zdaniem trochę za babcine, szczególnie te czarne.
No właśnie, dla mnie są zdecydowanie zbyt poważne

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Botki nie każdemu pasują bo skracają nogi. Ale jeśli jesteś wysoka i masz szczupłe nogi to śmiało je noś. Ze znalezieniem masz problem bo już w sklepach pojawia się kolekcja wiosenna i zimowego obuwia jest mało.

Moja propozycja na wiosnę to czółenka na niewielkim stabilnym obcasie ok 5cm zapinane na pasek. Ostatnio było dużo takich w sklepach i już widzę, że w tym sezonie również będą modne. Są mega wygodne, pasują do spódnic a nogi się nie zmęczą. To jest oczywiście propozycja dla dziewczyn, które z jakiegoś powodu boją się butów na wysokim obcasie.
Znalezione na szybko w necie. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi
Dzięki za propozycję, ale nie przepadam za takimi butami zbyt poważne
Wysoka niestety nie jestem, wręcz przeciwnie-niziutka ale pomyślałam, że czarne botki+czarne kryjące rajstopy krzywdy mi raczej nie zrobią
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:00   #74
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Hehehe mi też nie bardzo się podobają te buty. To tylko propozycja dla tych, które nie chcą wysokich obcasów. Ja tam wole wysokie i bez pasków bo noga zgrabniej wygląda. Teraz noszę kozaki, mam dwie pary więc sobie zmieniam w zależności od nastroju. Jedne rude, drugie szare
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:58   #75
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Botki nie każdemu pasują bo skracają nogi. Ale jeśli jesteś wysoka i masz szczupłe nogi to śmiało je noś. Ze znalezieniem masz problem bo już w sklepach pojawia się kolekcja wiosenna i zimowego obuwia jest mało.
Rzeczywiście botki skracają nogi. Mimo iż mam 177 cm wzrostu noszę je tylko do spodni. Jakoś tak w spódnicy lub sukience dziwnie w nich wyglądam.



Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Hehehe mi też nie bardzo się podobają te buty. To tylko propozycja dla tych, które nie chcą wysokich obcasów. Ja tam wole wysokie i bez pasków bo noga zgrabniej wygląda.
Ja mam jedne z paskami ale bardzo rzadko je noszę. Też wolę takie klasyczne czółenka. Na dniach kupiłam czarne Bata http://www.bata.pl/artykul/91422 Nie przepadam za wysokimi obcasami - czyt. nie bardzo umiem w nich chodzić ale te mimo iż mają 6 cm są mega wygodne, na stabilnym obcasie. Już nie mogę się doczekać wiosny
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:42   #76
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Któraś z Was pytała mnie o dopasowane dzianinowe sukienki - zajrzałam w niedzielę do Quiosque i wypatrzyłam tam w nowej kolekcji prostą dzianinową sukienkę w pięknym czerwonym odcieniu (z czarnym paskiem)
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:00   #77
emerald_sky
Raczkowanie
 
Avatar emerald_sky
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 201
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie chodzenia codziennie na obcasach, za to w sukienkach już tak. A odkryte nogi w płaskich butach wyglądają normalnie - tak przecież wyglądają nogi, no dajcie spokój

Strasznie żałuję, że mam tylko jedną codzienną sukienkę i 3 spódniczki - wszystkie skrajnie letnie. Co prawda posiadam po kilka eleganckich elementów, ale nawet nie mam gdzie tego nosić.

Mam mnóstwo topów i swetrów, może czas na wiosnę zaopatrzyć się w kilka fajnych romantycznych spódnic, od razu będe miała do czego je założyć zamiast spodni.
emerald_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:02   #78
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

To i ja się przyłączę bo w mojej szafie dominują spódnice i sukienki. Mam 4 pary spodni i kilka par legginsów ale najlepiej czuję się w spódnicach. Szczególnie rozkloszowane bo mam dość wąskie biodra i potrzebuję się troszkę poszerzyć
__________________
KarmimyPsiaki.pl
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:05   #79
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Ja naliczyłam 15 sukienek, ale jedna z nich nie nadaje się do noszenia na co dzień, a cztery pozostałe nadają się tylko do noszenia samodzielnie (założone pod marynarkę czy sweterek tracą cały urok), więc tak naprawdę na okres obecny zostaje mi ich 10. Niby całkiem sporo, ale jednak mam wrażenie, że cały czas chodzę w tych samych Mam do tego 3 spódnice, które nadają się jedynie na lato lub cieplutką wiosnę, a oprócz tego 4 takie, które właśnie nadają się tylko do rajstop Więc w lecie właściwie latam ciągle w jednych kieckach. Jak patrzę na moją szafę, to te 15 sukienek i 7 spódnic wydaje mi się dużo, ale wbrew pozorom nie wszystko mogę nosić o każdej porze roku i nie na co dzień.

Ja mam dwie pary spodni, z czego jedne to skrajne szmaty.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 12:30   #80
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez emerald_sky Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie chodzenia codziennie na obcasach, za to w sukienkach już tak. A odkryte nogi w płaskich butach wyglądają normalnie - tak przecież wyglądają nogi, no dajcie spokój
Może i wyglądają normalnie, ale mi się bardzo niewygodnie chodzi w takich butach. Po prostu muszę mieć choćby jakiś pasek na nodze, bo inaczej buty mi człapią, albo obcierają nad piętą, bo są za małe
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:46   #81
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

wpadly wam w oko jakies fajne spodniczki z nowych kolekcji ?
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:55   #82
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Dziewczyny wklejcie swoje kolekcje! Ja na razie niestety nie mam sie czym pochwalic.

Jesli chodzi o buty to "juz" 1,5 roku temu wyroslam z chodzenia w samych pol-sportowych, kupilam botki na 5 cm klocku, a zeszlej na jesieni dokupilam plaskie (oba modele typu "oksford", bardzo lubie tego typu obuwie). Mysle, ze buty beda pasowac do kiecek, ja preferuje czarne rajstopy(kryjace jak i cienkie).
W zalaczniku modele, ktore sa prawie takie same jak moje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oksfordy-121088l.jpg (17,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oxfordy-jazzowki-atmosphere-nowe.jpg (67,5 KB, 36 załadowań)
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:08   #83
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
wpadly wam w oko jakies fajne spodniczki z nowych kolekcji ?
Ja widziałam dzisiaj w hamie kilka fajnych spódniczek i sukienek, takich trochę rozkloszowanych i lekkich chcę już wiosnę


Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Moja propozycja na wiosnę to czółenka na niewielkim stabilnym obcasie ok 5cm zapinane na pasek. Ostatnio było dużo takich w sklepach i już widzę, że w tym sezonie również będą modne. Są mega wygodne, pasują do spódnic a nogi się nie zmęczą. To jest oczywiście propozycja dla dziewczyn, które z jakiegoś powodu boją się butów na wysokim obcasie.
Znalezione na szybko w necie. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi
Straszne te czółenka, babcine moim zdaniem nie mają nic wspólnego z kobiecością
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:01   #84
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
wpadly wam w oko jakies fajne spodniczki z nowych kolekcji ?
Nie... jeszcze . w sobotę wybieram się na zakupy więc się rozejrzę dokładnie
__________________
KarmimyPsiaki.pl
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:03   #85
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak patrzę na moją szafę, to te 15 sukienek i 7 spódnic wydaje mi się dużo, ale wbrew pozorom nie wszystko mogę nosić o każdej porze roku i nie na co dzień.
U mnie jest podobnie. Niby mam 23 sukienki, ale nie każda nadaje się na daną porę roku. Spódnic też mam sporo, ale aktualnie nie chodzę w nich, bo od ponad roku jestem niesamowicie zakochana w sukienkach , których mi ciągle przybywa w szafie
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:21   #86
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejcie swoje kolekcje! Ja na razie niestety nie mam sie czym pochwalic.

Jesli chodzi o buty to "juz" 1,5 roku temu wyroslam z chodzenia w samych pol-sportowych, kupilam botki na 5 cm klocku, a zeszlej na jesieni dokupilam plaskie (oba modele typu "oksford", bardzo lubie tego typu obuwie). Mysle, ze buty beda pasowac do kiecek, ja preferuje czarne rajstopy(kryjace jak i cienkie).
W zalaczniku modele, ktore sa prawie takie same jak moje.
Śliczne te pierwsze oxfordy, właśnie takie muszę sobie sprawić na wiosnę. Mam jedną podobną parę na obcasie, ale był to trochę nieprzemyślany zakup, po prostu wzięłam pierwsze lepsze oxfordy jakie znalazłam w Deichmannie, z firmy Janet D. Nosiłam je przez parę m-cy, póki nie stwierdziłam, że jednak mi się nie podobają. Zresztą teraz ogólnie mam plan wzbogacenia swojej (skromnej) kolekcji obuwia o obcasy.

Co do ilości spódnic i sukienek naliczyłam jakieś 12 sukienek na różne pory roku i 9 spódnic (w stosunku do 3 par spodni ). Później może wstawię fotki moich ulubionych.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:34   #87
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Przyłączam się, bo też kocham spódnice i sukienki Sukienki chyba trochę bardziej, czuję się bardzo kobieco w nich, pasują do mojej osobowości

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
dodatkowo ołówkowe podkreślają figurę, biodra, a ja nienawidzę kobiecych kształów (w biodrach mam 85cm - niby niedużo, ale jednak różnica między talią, a biodrami jest spora przez co biodra są bardziej "kobiece" ) nie lubię takich ubrań podkreślających biodra
Miałam podobnie jak Ty przez większość życia, bo niby też mało w biodrach (83 z tego co pamiętam), ale szczupła talia, przez co jestem klasyczną klepsydrą. Kiedyś tego nienawidziłam i właśnie dlatego zaczęłam nosić spódnice - żeby te biodra zatuszować. Ale jakiś czas temu po jakiejś imprezie, na której zaszalałam i poszłam w obcisłej sukience, stwierdziłam, że kocham też te fasony, które podkreślają kształty. Zupełnie inaczej sie czuję jak założę taką sukienkę podkreślającą biodra, super seksownie

A ostatnio spełniłam swoje marzenie i kupiłam obcisłą czerwoną sukienkę przed kolano, jestem w niej zakochana Zaskoczę nią chłopaka w Walentynki
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:36   #88
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

invisible_01
No to ja Cię przebije mam tylko jedną parę spodni jakiś czas temu kupiłam sobie 2 pary fajnych dopasowanych spodni(wranglery i lee) lecz to nie to co spódniczka czy też sukienka poszukuję teraz krótkiej rozkloszowanej spódniczki widziała któraś z Was?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość

A ostatnio spełniłam swoje marzenie i kupiłam obcisłą czerwoną sukienkę przed kolano, jestem w niej zakochana Zaskoczę nią chłopaka w Walentynki
też mi się marzy, a skąd ją masz? może się skuszę
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:03   #89
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Naomi21, pochwal się małą czerwoną, bo też bym chętnie taką widziała w swojej garderobie.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:04   #90
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Witam Was.
Szukam sukienki którą ma na sobie dziewczyna na poniższym teledysku (3.35 min). Czy któraś z Was może mi pomóc w jej znalezieniu? Albo chociaż podobnej? Zależy mi na takim kroju...te świecące dodatki niezbyt mnie interesują.

http://www.youtube.com/watch?v=Mb9boidCl2E
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."

Edytowane przez samanta00
Czas edycji: 2012-01-31 o 15:04 Powód: Link
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 18:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.