Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-18, 08:35   #901
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży

Cytat:
Napisane przez Pomozcie111111 Pokaż wiadomość
Jakies dwa tygodnie temu spotkałam soe z moim chłopakiem, jak zawsze doszło do robienia sobie dobrze nawzajem w pewnym momencie włożył mi na chwile penisa i wyciągnął. Nie wiem czy doszedł wtedy nawet nie wiem czy to jest możliwe. Ale powinnam dostać okres 2 dni temu a dalej go nie ma , co prawda w tym roku zmieniałam szkole i bardzi sie stresowałam i również byłam chora i brałam neosine. Moje pytanie czy ja mogę być w ciąży ? Nie doszło miedzy nami do żadnego większego współżycia

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Tydzień temu był u mnie chłopak jak zawsze masturobowalismy sie nawzajem i w pewnym momencie włożył mi penisa na chwile do pochwy, nie wiem czy to w ogóle możliwe zeby wtedy doszedł dodam ze miałam dni niepłodne. Okres mi sie spóźnia juz 2 dni niby byłam chora i brałam neosine i miałam duży stres ze względu na niwa szkole, ale jednak czy mogę być w ciąży ?
Ale jak to nie wiesz czy doszedł? Wypływała z ciebie sperma? Nie mogłaś się zapytać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 14:13   #902
katts12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam, proszę o radę. W dniu 16 wrześnie (dzień po owulacji) uprawiałam seks z moim partnerem. Gdy skończył, zauważyliśmy, ze prezerwatywa podwinęła się do około połowy penisa. W trakcie jej zdejmowania zachaczyl o nią palcem, przez co wyprysnelo pare kropelek, poczułam ze kilka spadło mi na rękę, brzuch i możliwe, ze na pochwę i tutaj pojawia się moje pytanie, czy jeżeli to była sperma, a nie moja wydzielina z pochwy, to czy możliwe ze doszło do zapłodnienia? Dodam, ze partner później nalał do tej prezerwatywy wody, w celu sprawdzenia czy nie pękła i wszystko było w porządku, a ja od razu po tej sytuacji poszłam do ubioacji żeby obmyć moje miejsce intymne. Dzisiaj zauważyłam, ze pojawił się u mnie brązowy śluz, i to głównie przez to jestem zaniepokojona.
katts12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 14:15   #903
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez katts12 Pokaż wiadomość
Witam, proszę o radę. W dniu 16 wrześnie (dzień po owulacji) uprawiałam seks z moim partnerem. Gdy skończył, zauważyliśmy, ze prezerwatywa podwinęła się do około połowy penisa. W trakcie jej zdejmowania zachaczyl o nią palcem, przez co wyprysnelo pare kropelek, poczułam ze kilka spadło mi na rękę, brzuch i możliwe, ze na pochwę i tutaj pojawia się moje pytanie, czy jeżeli to była sperma, a nie moja wydzielina z pochwy, to czy możliwe ze doszło do zapłodnienia? Dodam, ze partner później nalał do tej prezerwatywy wody, w celu sprawdzenia czy nie pękła i wszystko było w porządku, a ja od razu po tej sytuacji poszłam do ubioacji żeby obmyć moje miejsce intymne. Dzisiaj zauważyłam, ze pojawił się u mnie brązowy śluz, i to głównie przez to jestem zaniepokojona.
Żeby była ciąża musiałby być wytrysk w Tobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 14:25   #904
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży

Cytat:
Napisane przez Pomozcie111111 Pokaż wiadomość
Jakies dwa tygodnie temu spotkałam soe z moim chłopakiem, jak zawsze doszło do robienia sobie dobrze nawzajem w pewnym momencie włożył mi na chwile penisa i wyciągnął. Nie wiem czy doszedł wtedy nawet nie wiem czy to jest możliwe. Ale powinnam dostać okres 2 dni temu a dalej go nie ma , co prawda w tym roku zmieniałam szkole i bardzi sie stresowałam i również byłam chora i brałam neosine. Moje pytanie czy ja mogę być w ciąży ? Nie doszło miedzy nami do żadnego większego współżycia

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Tydzień temu był u mnie chłopak jak zawsze masturobowalismy sie nawzajem i w pewnym momencie włożył mi penisa na chwile do pochwy, nie wiem czy to w ogóle możliwe zeby wtedy doszedł dodam ze miałam dni niepłodne. Okres mi sie spóźnia juz 2 dni niby byłam chora i brałam neosine i miałam duży stres ze względu na niwa szkole, ale jednak czy mogę być w ciąży ?
Nie, nie jesteś w ciąży. 2 dni spóźnienia to nie spóźnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 15:03   #905
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez katts12 Pokaż wiadomość
Witam, proszę o radę. W dniu 16 wrześnie (dzień po owulacji) uprawiałam seks z moim partnerem. Gdy skończył, zauważyliśmy, ze prezerwatywa podwinęła się do około połowy penisa. W trakcie jej zdejmowania zachaczyl o nią palcem, przez co wyprysnelo pare kropelek, poczułam ze kilka spadło mi na rękę, brzuch i możliwe, ze na pochwę i tutaj pojawia się moje pytanie, czy jeżeli to była sperma, a nie moja wydzielina z pochwy, to czy możliwe ze doszło do zapłodnienia? Dodam, ze partner później nalał do tej prezerwatywy wody, w celu sprawdzenia czy nie pękła i wszystko było w porządku, a ja od razu po tej sytuacji poszłam do ubioacji żeby obmyć moje miejsce intymne. Dzisiaj zauważyłam, ze pojawił się u mnie brązowy śluz, i to głównie przez to jestem zaniepokojona.
Brązowy śluz jest najczęściej podbarwione utleniona krwią. Natomiast nie może być to krew implantacyjna skoro stosunek był 3 dni temu. Prędzej masz nadżerkę albo coś ci się przesunęło i szybciej dostaniesz okres. Poza tym w opisanych przez ciebie sposob wybitnie trudno byłoby zajść w ciążę. To tego potrzebny jest wystrysk w pochwie, odpowiednia ilość spermy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 16:32   #906
Auditore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Czy mogę zajść w ciążę?

Witam Leży mi na sercu pewien problem, mianowicie - uprawiałam peeting z chłopakiem. Nie wsadził mi on członka do pochwy, lecz ocierał się o moje narządy płciowe. Nie było wytrysku, lecz mimo wszystko nadal się martwię, ponieważ czytałam naprawdę wiele artykułów i zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że stosunek bez wytrysku możliwy nie jest, a inni, że szansa istnieje. Dodam tylko, że w okolicach moich miejsc intymnych był śluz, a również spotkałam się z opinią, że plemniki (mogące wystąpić w preejakulacie) mogą "prześlizgnąć się" do pochwy, bo warunki są sprzyjające. Dlatego też się stresuję, dodam tylko, że od dłuższego czasu mój okres nie jest regularny, więc ciężko mi określić dni płodne, ale możliwe, że akurat wtedy były. Z góry dziękuję za odpowiedź!
Auditore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 00:10   #907
Kasssia188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czy zmieniajac tabletki z 24+4 na 21+7 moge zamiast 4 dni przerwy zrobic 3 i zaczac nowe tabletki?
Kasssia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 08:53   #908
Lukrovana
Raczkowanie
 
Avatar Lukrovana
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mogę zajść w ciążę?

Nie czytaj za duzo artykulow w necie, zawsze dowiesz sie z nich ze jestes w ciazy albo co najmniej masz ryzyko raka.

Moim zdaniem szanse sa naprawde minimalne, jak sie martwisz to zrob sobie test i tyle.
Lukrovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 11:32   #909
bozuazja13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

W lipcu wybierałam się na wakacje, niestety przez nieuwagę nie wyciągnęłam krążka nuvaring i zostawiłam go na tydzień dłużej, z racji ze zbliżały się wakacje i nie chciałam go wyciągać na wakacje włożyłam kolejny bez robienia przerwy. Po tych 3 tygodniach normalnie go usunęłam i już nie włożyłam kolejnego. Okres dostałam we właściwej porze, kolejny również (czyli po wyjęciu krążka dostałam 2 okresy terminowo i normalnie obficie) aktualnie jestem przy 3 cyklu po wyjęciu. Według kalendarza moja owulacja dzisiaj powinna się skończyć i okres powinien pojawić się za ok 10 dni a ja mam bóle jajnika i od kilku dni wylewa się (jakkolwiek złe to brzmi ) ze mnie śluz. Czerpiąc wiedze od wujka Google popadlam już w schizofrenie paranoidalna bo piszą ze to ciąża^^ a ja za każdym razem się stresuje .. Dodam ze przez cały ten okres czasu zabezpieczyłam się dodatkowo prezerwatywa ( nawet w momencie używania ringa ) wiec realnie szanse są jak wygrana w lotto ale zawsze jednak się tym stresuje ... W ostatnim czasie nie tylko odstawilam ring, bo także leki na depresje . Odstawiając to wszystko nagle zaczęłam funkcjonować, poczułam ochotę na sex. Oczywiście to ze nagle zaczęłam się tym interesować tez daje mi do myślenia 🤔 Czy możliwe ze nadal od tej antykoncepcji dzieją się jakieś zmiany ? Skąd ten ból ? Czy to ból po owulacji ? Czy ból owulacyjny który się trochę spóźnił ? Ja wiem jak skrajnie to wszystko brzmi, po prostu nie planuje powiększenia rodziny a mam niesamowicie rozchwiany emocjonalnie organizm bo walczę z nerwica lekowa i to wzmaga wszelkie obawy. Wiem ze najlepsza odpowiedzią będzie lekarz ale ostatnio uznałam ze wszystko jest ok wiec nie ma chwilowo na to potrzeby a teraz na już się nie dostanę, stad pisze ...
bozuazja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 11:55   #910
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bozuazja13 Pokaż wiadomość
W lipcu wybierałam się na wakacje, niestety przez nieuwagę nie wyciągnęłam krążka nuvaring i zostawiłam go na tydzień dłużej, z racji ze zbliżały się wakacje i nie chciałam go wyciągać na wakacje włożyłam kolejny bez robienia przerwy. Po tych 3 tygodniach normalnie go usunęłam i już nie włożyłam kolejnego. Okres dostałam we właściwej porze, kolejny również (czyli po wyjęciu krążka dostałam 2 okresy terminowo i normalnie obficie) aktualnie jestem przy 3 cyklu po wyjęciu. Według kalendarza moja owulacja dzisiaj powinna się skończyć i okres powinien pojawić się za ok 10 dni a ja mam bóle jajnika i od kilku dni wylewa się (jakkolwiek złe to brzmi ) ze mnie śluz. Czerpiąc wiedze od wujka Google popadlam już w schizofrenie paranoidalna bo piszą ze to ciąża^^ a ja za każdym razem się stresuje .. Dodam ze przez cały ten okres czasu zabezpieczyłam się dodatkowo prezerwatywa ( nawet w momencie używania ringa ) wiec realnie szanse są jak wygrana w lotto ale zawsze jednak się tym stresuje ... W ostatnim czasie nie tylko odstawilam ring, bo także leki na depresje . Odstawiając to wszystko nagle zaczęłam funkcjonować, poczułam ochotę na sex. Oczywiście to ze nagle zaczęłam się tym interesować tez daje mi do myślenia Czy możliwe ze nadal od tej antykoncepcji dzieją się jakieś zmiany ? Skąd ten ból ? Czy to ból po owulacji ? Czy ból owulacyjny który się trochę spóźnił ? Ja wiem jak skrajnie to wszystko brzmi, po prostu nie planuje powiększenia rodziny a mam niesamowicie rozchwiany emocjonalnie organizm bo walczę z nerwica lekowa i to wzmaga wszelkie obawy. Wiem ze najlepsza odpowiedzią będzie lekarz ale ostatnio uznałam ze wszystko jest ok wiec nie ma chwilowo na to potrzeby a teraz na już się nie dostanę, stad pisze ...
Nie da się zajść w ciążę, używając prezerwatyw. Ból jajników i nadmiar śluzu dobrze byłoby skonsultować z ginekologiem, ale oczywiście odstawienie hormonów nie jest obojętne dla organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 10:07   #911
b3rry34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć wszystkim. Od ostatniego stosunku z moim mężczyzna minęło 48h. Przez ten czas praktycznie nieustannie towarzyszy mi ból w okolicy jajników, podbrzusza. Biorę tabletki antykoncepcyjne, regularnie, o tej samej porze od dwóch lat. Był to pełny stosunek, pierwszy raz skończył się w środku, nigdy wcześniej nam się to nie zdarzylo. Czy towarzyszące mi bóle zwiastują ciąże? strasznie stresuje mnie obecna sytuacja, od dwóch dni zyje w ciągłych nerwach...Teoretycznie miałam dni płodne, jednak z tego co się orientuje, przy tabletkach antykoncepcyjnych takowe dni nie występują. Proszę pomóżcie, nie wiem co myśleć. Na test ciążowy za wcześnie, okres dopiero za dwa tygodnie
b3rry34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-01, 10:11   #912
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez b3rry34 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Od ostatniego stosunku z moim mężczyzna minęło 48h. Przez ten czas praktycznie nieustannie towarzyszy mi ból w okolicy jajników, podbrzusza. Biorę tabletki antykoncepcyjne, regularnie, o tej samej porze od dwóch lat. Był to pełny stosunek, pierwszy raz skończył się w środku, nigdy wcześniej nam się to nie zdarzylo. Czy towarzyszące mi bóle zwiastują ciąże? strasznie stresuje mnie obecna sytuacja, od dwóch dni zyje w ciągłych nerwach...Teoretycznie miałam dni płodne, jednak z tego co się orientuje, przy tabletkach antykoncepcyjnych takowe dni nie występują. Proszę pomóżcie, nie wiem co myśleć. Na test ciążowy za wcześnie, okres dopiero za dwa tygodnie
Bierzesz tabletki, codziennie o tej samej porze także jesteś zabezpieczona. Żadnej ciąży tu nie będzie. Nie masz się czym stresować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 14:05   #913
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Bierzesz tabletki, codziennie o tej samej porze także jesteś zabezpieczona. Żadnej ciąży tu nie będzie. Nie masz się czym stresować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 22:16   #914
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez b3rry34 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Od ostatniego stosunku z moim mężczyzna minęło 48h. Przez ten czas praktycznie nieustannie towarzyszy mi ból w okolicy jajników, podbrzusza. Biorę tabletki antykoncepcyjne, regularnie, o tej samej porze od dwóch lat. Był to pełny stosunek, pierwszy raz skończył się w środku, nigdy wcześniej nam się to nie zdarzylo. Czy towarzyszące mi bóle zwiastują ciąże? strasznie stresuje mnie obecna sytuacja, od dwóch dni zyje w ciągłych nerwach...Teoretycznie miałam dni płodne, jednak z tego co się orientuje, przy tabletkach antykoncepcyjnych takowe dni nie występują. Proszę pomóżcie, nie wiem co myśleć. Na test ciążowy za wcześnie, okres dopiero za dwa tygodnie
Bierzesz tabletki od dwóch lat i nie wiesz jak działają? Przy tabletkach nie ma dni płodnych. W ciąży nie będziesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 09:19   #915
susiii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny! Dzisiaj powinnam dostać krawienie z odstawienia. Dwa razy miałam w ten sam dzień a tu żadnych oznak 🙁 To moje 3 opakowanie skonczone. Przyjmuję tabletkki kontracept. Nigdy nie było wytrysku w środek, czasem dodatkowo prezerwatywy. Jak już to bez nich na początku stosunku, tylko chwilowo. Zawsze brałam tabletki o 18 ale czasem mi sie zdarzało o 19, chwilę po 19. Czy to ma wplyw? Żadnej nie pominęłam, nie brałam antybiotykow, nie miałam grypy żołądkowej. Czy mogę być w ciąży? Innych objawów nie mam ani na okres ani na ciążę ale w takim razie czemu brak tego krwawienia. Już bierze mnie panika...

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

+ czy jeśli chciałabym zrobic test to już by wyszedl? Bo ostatni raz seks uprawialam 25 sierpnia. Czy po prostu juz by mogło coś na nim wyjść w dzień spodziewania sie krwawienia.
susiii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 09:28   #916
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez susiii1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dzisiaj powinnam dostać krawienie z odstawienia. Dwa razy miałam w ten sam dzień a tu żadnych oznak To moje 3 opakowanie skonczone. Przyjmuję tabletkki kontracept. Nigdy nie było wytrysku w środek, czasem dodatkowo prezerwatywy. Jak już to bez nich na początku stosunku, tylko chwilowo. Zawsze brałam tabletki o 18 ale czasem mi sie zdarzało o 19, chwilę po 19. Czy to ma wplyw? Żadnej nie pominęłam, nie brałam antybiotykow, nie miałam grypy żołądkowej. Czy mogę być w ciąży? Innych objawów nie mam ani na okres ani na ciążę ale w takim razie czemu brak tego krwawienia. Już bierze mnie panika...

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

+ czy jeśli chciałabym zrobic test to już by wyszedl? Bo ostatni raz seks uprawialam 25 sierpnia. Czy po prostu juz by mogło coś na nim wyjść w dzień spodziewania sie krwawienia.
Nie możesz być w ciąży skoro bierzesz tabletki i nie było wytrysku w środku. Nie ma sensu nawet robić testu. Krwawienie z odstawienia nie musi występować. Jak masz jakieś wątpliwości co do działania tabletek to skonsultuj się z lekarzem, który Ci je przepisał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 12:08   #917
Kubek31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Sex źle założona gumka

Witam mam pytanie uprawialem sex z dziewczyną w gumce finalnie wytrysk byl gumka nie pękła ale ale po jakiss 10/15 znowu zaczalem działać nie umylem i nie wytarłem penisa otowrzylem nowa gumke i zalozylem ja na lewa strone kawalek gdzie dotkla juz zoledzi po czym ja sciaglem i odwrocilem i zaczęliśmy sie kochać czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę w tamim przypadku?
Kubek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 19:38   #918
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Sex źle założona gumka

Cytat:
Napisane przez Kubek31 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie uprawialem sex z dziewczyną w gumce finalnie wytrysk byl gumka nie pękła ale ale po jakiss 10/15 znowu zaczalem działać nie umylem i nie wytarłem penisa otowrzylem nowa gumke i zalozylem ja na lewa strone kawalek gdzie dotkla juz zoledzi po czym ja sciaglem i odwrocilem i zaczęliśmy sie kochać czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę w tamim przypadku?
Hej, szansa jest bardzo niska. Ja bym się nie przejmowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 18:49   #919
Fajnykoles00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Ciąża przez preejakulat?

Witam. Sprawa wygląda tak, że ostatnio zabawialiśmy się z dziewczyną i doszło do zbliżenia. Tzn. nie było stosunku ale ocieraliśmy się o siebie i dotknąłem członkiem na którym, prawdopodobnie był preejakulat jej waginy, a nawet na chwile wsadziłem go do środka, ale samą końcówkę. Jest jakieś ryzyko zajścia w ciążę? Dodam, że moja dziewczyna miała dni płodne i jesteśmy młodzi (17 lat). Z góry dziękuję za odpowiedzi
Fajnykoles00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 19:17   #920
Fajnykoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Ciąża przez preejakulat?

Witam. Otóż jest taka sytuacja, że ostatnio zabawiałem się z moją dziewczyną i doszło do zbliżenia, ale nie było seksu.
Jedynie ocieraliśmy się o siebie i dotknąłem moim członkiem jej waginy na którym na 90% był preejakulat, a nawet na chwilę wsadziłem końcówke do środka. Dodam, że miała ostatni dzień dni płodnych. Jak duże jest ryzyko ciąży i czy w ogóle jakieś jest? Jakby co mamy po 17 lat.
Fajnykoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 21:38   #921
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ciąża przez preejakulat?

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles00 Pokaż wiadomość
Witam. Sprawa wygląda tak, że ostatnio zabawialiśmy się z dziewczyną i doszło do zbliżenia. Tzn. nie było stosunku ale ocieraliśmy się o siebie i dotknąłem członkiem na którym, prawdopodobnie był preejakulat jej waginy, a nawet na chwile wsadziłem go do środka, ale samą końcówkę. Jest jakieś ryzyko zajścia w ciążę? Dodam, że moja dziewczyna miała dni płodne i jesteśmy młodzi (17 lat). Z góry dziękuję za odpowiedzi
Nie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 19:35   #922
Karol1231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Pytanie moje dotyczy tego czy moja dziewczyna zajdzie w ciąże?
Odbyliśmy pieszczoty bez bielizny i zabezpieczeń. Kilka razy włożyłem penisa w jej wagine. Doszło na końcu do wytrysku, lecz na zewnątrz, gdzie nasienie nie miało styczności z jej muszelką. Obawiam się tego, że przed wytryskiem mogło coś wlecieć do środka. Dziewczyna jest przed okresem. Czy jest możliwość, że zajdzie w ciąże?
Karol1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 19:54   #923
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Karol1231 Pokaż wiadomość
Pytanie moje dotyczy tego czy moja dziewczyna zajdzie w ciąże?
Odbyliśmy pieszczoty bez bielizny i zabezpieczeń. Kilka razy włożyłem penisa w jej wagine. Doszło na końcu do wytrysku, lecz na zewnątrz, gdzie nasienie nie miało styczności z jej muszelką. Obawiam się tego, że przed wytryskiem mogło coś wlecieć do środka. Dziewczyna jest przed okresem. Czy jest możliwość, że zajdzie w ciąże?
Szanse są bardzo niskie, praktycznie zerowe jeśli faktycznie jest zaraz przed okresem. Następnym razem się zabezpieczajcie po prostu tak jak Pan Jezus nakazał zamiast takich podchodów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 20:03   #924
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Karol1231 Pokaż wiadomość
Pytanie moje dotyczy tego czy moja dziewczyna zajdzie w ciąże?
Odbyliśmy pieszczoty bez bielizny i zabezpieczeń. Kilka razy włożyłem penisa w jej wagine. Doszło na końcu do wytrysku, lecz na zewnątrz, gdzie nasienie nie miało styczności z jej muszelką. Obawiam się tego, że przed wytryskiem mogło coś wlecieć do środka. Dziewczyna jest przed okresem. Czy jest możliwość, że zajdzie w ciąże?
Bardzo małe szanse

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 20:49   #925
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czy są tu dziewczyny, ktore braly w czasie okresy cycloamine? Czy ten lek moze wplynąc na opoznianie się okresu? Niby z tego co mowila ginekolog dziala on doraznie, czyli brałam po 2 tabl w czasie obfitego krwawienia co 6h (zazwyczaj ten jeden dzien wystraczyl, gora dwa). Zastanawiam się, bo fiksuje-przez ostatnie 3 lata okres jak w zegarku, a teraz spoznia się już 5 dzien (bedzie jutro). Nie robilam testu,bo nie bylo zadnej podejrzliwej sytuacji. Stosunki byly z prezerwatywą+ skonczenie poza mną, nie zauwazylismy by cos pekło itd, a od dzis seksu nie uprawiamy. Jednak zaczełam się niepokoic, bo az takiej przerwy nigdy nie bylo. Co do leku- biore go juz kilka mies i tez zawsze jak w zegarku. Zdarzalo sie, ze w przeszlosci bralam silne antybiotyki, chorowalam i bez wzgledu na to okresy byly normalnie...

Z kalkulacji wynika, ze dwa stosunki byly w dni plodne, owulacje byc moze, zaczynam schizowac ze moze coś się osunęlo itd
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 22:06   #926
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Czy są tu dziewczyny, ktore braly w czasie okresy cycloamine? Czy ten lek moze wplynąc na opoznianie się okresu? Niby z tego co mowila ginekolog dziala on doraznie, czyli brałam po 2 tabl w czasie obfitego krwawienia co 6h (zazwyczaj ten jeden dzien wystraczyl, gora dwa). Zastanawiam się, bo fiksuje-przez ostatnie 3 lata okres jak w zegarku, a teraz spoznia się już 5 dzien (bedzie jutro). Nie robilam testu,bo nie bylo zadnej podejrzliwej sytuacji. Stosunki byly z prezerwatywą+ skonczenie poza mną, nie zauwazylismy by cos pekło itd, a od dzis seksu nie uprawiamy. Jednak zaczełam się niepokoic, bo az takiej przerwy nigdy nie bylo. Co do leku- biore go juz kilka mies i tez zawsze jak w zegarku. Zdarzalo sie, ze w przeszlosci bralam silne antybiotyki, chorowalam i bez wzgledu na to okresy byly normalnie...

Z kalkulacji wynika, ze dwa stosunki byly w dni plodne, owulacje byc moze, zaczynam schizowac ze moze coś się osunęlo itd
Jeśli stosujecie zabezpieczenie, to nie masz się co martwić ciąża. Spóźnienie 4-5 dni to jeszcze nie tak dużo. Idź do lekarza, jak okres spóźni się ponad dwa tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 05:07   #927
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Ale zaczynam schizować czytając internet,że jednak prezerwatywa to male zabezpieczenie (choc stosujemy je juz kilka lat), że byc moze coś się zsunelo i nie poczulismy (ale tak czy siak, facet konczyl zawsze "na zewnatrz", wiec jak juz to tylko preejakulat mogl wyciec, a ze byly to dni bardzo plodne (wiem po sluzie i libido). Z drugiej strony jeśli ta cycloamina jest tylko dorazna na krwwotoki i nie zawiera hormow to z jakiej racji miałaby wpływac na aktualny cykl i okres,ktory nie nadszedl
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 07:54   #928
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wczoraj uprawiałam seks z moim facetem, mam teraz dni płodne. Na początku włożył na chwilę bez prezerwatywy, ale za chwilę założył. Następnie doszedł raz, i po tym kontynuował penetrację (nie zauważyłam jakoś że doszedł) aż nie doszedł drugi raz. Oba wytryski były w prezerwatywe ale niestety wyciekło dołem trochę spermy. Czy jest jakaś szansa na ciążę? Trochę się stresuję bo niestety na początku mogł być preejakulat a potem ta sperma od dołu bardzo nie chce ciąży, czy powinnam udać się po receptę na tabletkę po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 08:55   #929
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Screen Pokaż wiadomość
Wczoraj uprawiałam seks z moim facetem, mam teraz dni płodne. Na początku włożył na chwilę bez prezerwatywy, ale za chwilę założył. Następnie doszedł raz, i po tym kontynuował penetrację (nie zauważyłam jakoś że doszedł) aż nie doszedł drugi raz. Oba wytryski były w prezerwatywe ale niestety wyciekło dołem trochę spermy. Czy jest jakaś szansa na ciążę? Trochę się stresuję bo niestety na początku mogł być preejakulat a potem ta sperma od dołu bardzo nie chce ciąży, czy powinnam udać się po receptę na tabletkę po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szansa jest. Po wytrysku powinno się zmienić prezerwatywę i dopiero kontynuować penetrację. Opieprzyłabym faceta nieźle i prawdopodobnie wzięła tabletkę, ale może najpierw idź do ginekologa, żeby określił na usg czy owulacji już nie było, bo wtedy tabletka na nic się nie zda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 09:26   #930
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87267726]Szansa jest. Po wytrysku powinno się zmienić prezerwatywę i dopiero kontynuować penetrację. Opieprzyłabym faceta nieźle i prawdopodobnie wzięła tabletkę, ale może najpierw idź do ginekologa, żeby określił na usg czy owulacji już nie było, bo wtedy tabletka na nic się nie zda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Taa już mu powiedziałam, "nie pomyślał" Owulacji raczej jeszcze nie było, mam zazwyczaj bóle owulacyjne a teraz jeszcze ich nie było. Właśnie nie mam za bardzo możliwości zrobić USG na szybko
Duże ryzyko istnieje wg was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.