Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 20:43   #121
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Tak jak koleżanka wyżej napisała , na każdą kobietę działa coś innego
Ja tak samo nie dochodziłam nigdy podczas sexu oralnego. Wolałam sex klasyczny lub kiedy TŻ robił mi to paluszkami.
Skoro pisałaś że "minetka " sprawia ci przyjemność to potraktuj to jako doskonały wstęp do seksu klasycznego
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 22:24   #122
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Może nie do końca twój facet robi wszystko tak, jak byś sobie życzyła? Nie zakładaj od razu, że jesteś w tej grupie kobiet, które nie mają orgazmu podczas seksu oralnego. Może niech facet trochę zmieni technikę? Pomoże sobie (a raczej tobie ) palcem, pieści jednocześnie piersi? Na każdą kobietę co innego działa.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 22:33   #123
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Ja czasem mam czasem nie chociaż muszę stwierdzić, że oprócz tż nikt nie robił mi nigdy tak dobrze językiem. Myślę, że prócz techniki ważna jest też "głowa" ja jak np jestem w napięciu, stresuję się czymś albo nie mam humoru - nie mam orgazmu
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 11:13   #124
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Ja też nigdy nie przeżyłam orgazmu podczas oralu, ani z obecnym tż, ani z poprzednim

też się tym martwię, chciałabym tego zaznać, liczę , że przyjdzie z czasem
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:41   #125
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Właśnie mój aktualny TŻ robi to doskonale.. Poprzedni tak po prostu bez ceregieli się za to zabierał, więc myślałam, że to może dlatego, a K. robi taką "grę wstępną do gry wstępnej"
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 16:43   #126
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Właśnie mój aktualny TŻ robi to doskonale.. Poprzedni tak po prostu bez ceregieli się za to zabierał, więc myślałam, że to może dlatego, a K. robi taką "grę wstępną do gry wstępnej"
dokładnie, to też jest ważne. plus dużo cierpliwości, i polecam stosowanie różnych technik, żeby sprawdzić co najbardziej pasuje. u mnie też tak było, a jak odkryliśmy co mi się najbardziej podoba, to od razu było czuć
__________________
wrzesień: oleje
lniany - pestki winogron - oliwa z oliwek - sezamowy - arachidowy - oliwka BD - rycynowy
kokos-.
olejek himalaya - .

słodkie migdały - end.
oliwka hipp - end.

drożdże-tran-seboradin
hh 220'
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:20   #127
coco chanel
Raczkowanie
 
Avatar coco chanel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Ja też nigdy nie miałam tego rodzaju orgazmu... po prostu nie potrafię, dla mnie to jest takie 'łaskotanie'... miałam kilku partnerów i żaden nie zdołał doprowadzić mnie do orgazmu. Może to kwestia tego, że wolę troszkę 'mocniejsze' pieszczoty, sama nie wiem...

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Może któraś z was drogie wizażanki mogłaby opisać jaką techniką najbardziej lubi? Ja nie mam pojęcia od czego zacząć poszukiwania...
coco chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 13:46   #128
anglistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 237
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Ja też nie mam orgazmu przy minetce i kiedyś mnie to zastanawiało bardzo ale teraz wydaje mi się, że po prostu te pieszczoty są zbyt delikatne a ja osiągam orgazm przy mocniejszych (tzn palcami). Trzeba znaleźć swoją technikę. Zawsze można partnerowi pomóc
anglistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:43   #129
nebrasca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Cytat:
Napisane przez coco chanel Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nie miałam tego rodzaju orgazmu... po prostu nie potrafię, dla mnie to jest takie 'łaskotanie'... miałam kilku partnerów i żaden nie zdołał doprowadzić mnie do orgazmu. Może to kwestia tego, że wolę troszkę 'mocniejsze' pieszczoty, sama nie wiem...

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Może któraś z was drogie wizażanki mogłaby opisać jaką techniką najbardziej lubi? Ja nie mam pojęcia od czego zacząć poszukiwania...
Wydaje mi się, że pewną rolę może tutaj odgrywać u Ciebie przyzwyczajenie do bodźców, które miałaś w wyniku masturbacji, czyli do pieszczot palcami. Idlatego ciężko Ci dojść podczas seksu oralnego. Chyba warto by było, aby pieszczoty partnera ustami i językiem miały różną intensywność, delikatnie a po pewnym czasie mocno, wolno - szybko. Poza tym pieszczoty językiem nie muszą koncentrować się tylko na łechtaczce. Może Ci przecież wodzić języczkiem po całej przestrzeni między łechtaczką a wejściem do pochwy, może delikatnie ssać wargi sromowe, może dotykać twoich piersi, pupy, wkładać delikatnie paluszek do pochwy, mówić różne podniecające słowa ...
nebrasca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:18   #130
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

Ja też nie osiągam orgazmu przy seksie oralnym, ale odczuwam przyjemność. Nie przeszkadza mi to, bo mój partner zawsze znajduje inny sposób, żebym go osiągnęła
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:53   #131
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Brak orgazmu przy seksie oralnym

ja doszlam chyba tylko raz w taki sposob, ale facet pomagal sobie palcami nigdy mnie to jakos wyjatkowo nie podniecalo, nie moge sie do konca zrelaksowac gdy facet jest tam w dole... moj Tz sie stara, ale to nie to jak dla mnie- wole inne techniki
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 20:11   #132
blednekolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Udaje orgazm

No i dokładnie jak w temacie. Jestem wszystkim sflustrowana i zażenowana. Mam wspaniałego faceta którego kocham nad życie. Ja nigdy z zadnym moim poprzednim facetem nie miałam orgazmu pochwowego, jedyny jaki mam to łechtaczkowy. Problem cały polega na tym że wstydzę się o tym powiedzieć, nie wiem czemu jestem z nim prawie dwa lata i zawsze się wstydziłam o tym powiedzieć, po prostu nie chce mi to przejść przez gardło i już. Odkąd pamiętam udaje orgazm, na początku robiłam to żeby jemu było dobrze bo mi cholernie zależało. Myślałam ze tak będzie zawsze bo w sumie dobrze mi było jak jest. Mówiłam mu ze mi z nim cudowanie i najlepiej, on sam powiedział ze strasznie się cieszy że dochodzę bo gdyby wiedział że jest mi źle i nie umie doprowadzić mnie do orgazmu to chyba nie przeżył by tej myśli. Dzień w dzień tylko go utwierdzałam w tym ze jest mi cudownie. Sex oralny on traktuje jako szybką grę wstępną i od razu przechodzi do rzeczy (utwierdziłam go w tym że tak mi jest najlepiej) więc o orgazmie nie ma mowy bo jest to stanowczo za krótko, czasem mam nawet wrażenie ze on tego nie lubi robić jakby się męczył. Zresztą jest przekonany że jest mi fantastycznie jak jest. Od roku strasznie się z tym czuje bo chciała bym w końcu osiągnąć ten szczyt, bo pomimo że go bardzo kocham nie mogę całe życie się poświęcać dla niego. Wiem że to moja wina , jestem głupia ,udawałam i przez to zamknęłam drogę żeby naprawdę dojść. To straszne , czuje się strasznie. Chciałabym mu o tym powiedzieć tylko jak?? zwłaszcza ze facet jest wyczulony na tym punkcie, jak mam to do cholery powiedzieć bo już nie umiem z tym żyć, błagam pomóżcie.
blednekolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 20:40   #133
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez blednekolo Pokaż wiadomość
No i dokładnie jak w temacie. Jestem wszystkim sflustrowana i zażenowana. Mam wspaniałego faceta którego kocham nad życie. Ja nigdy z zadnym moim poprzednim facetem nie miałam orgazmu pochwowego, jedyny jaki mam to łechtaczkowy. Problem cały polega na tym że wstydzę się o tym powiedzieć, nie wiem czemu jestem z nim prawie dwa lata i zawsze się wstydziłam o tym powiedzieć, po prostu nie chce mi to przejść przez gardło i już. Odkąd pamiętam udaje orgazm, na początku robiłam to żeby jemu było dobrze bo mi cholernie zależało. Myślałam ze tak będzie zawsze bo w sumie dobrze mi było jak jest. Mówiłam mu ze mi z nim cudowanie i najlepiej, on sam powiedział ze strasznie się cieszy że dochodzę bo gdyby wiedział że jest mi źle i nie umie doprowadzić mnie do orgazmu to chyba nie przeżył by tej myśli. Dzień w dzień tylko go utwierdzałam w tym ze jest mi cudownie. Sex oralny on traktuje jako szybką grę wstępną i od razu przechodzi do rzeczy (utwierdziłam go w tym że tak mi jest najlepiej) więc o orgazmie nie ma mowy bo jest to stanowczo za krótko, czasem mam nawet wrażenie ze on tego nie lubi robić jakby się męczył. Zresztą jest przekonany że jest mi fantastycznie jak jest. Od roku strasznie się z tym czuje bo chciała bym w końcu osiągnąć ten szczyt, bo pomimo że go bardzo kocham nie mogę całe życie się poświęcać dla niego. Wiem że to moja wina , jestem głupia ,udawałam i przez to zamknęłam drogę żeby naprawdę dojść. To straszne , czuje się strasznie. Chciałabym mu o tym powiedzieć tylko jak?? zwłaszcza ze facet jest wyczulony na tym punkcie, jak mam to do cholery powiedzieć bo już nie umiem z tym żyć, błagam pomóżcie.
Jeżeli to wina faceta to ja nie mam pytań

Szczera rozmowa = sukces.

pozdrawiam.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 20:59   #134
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: Udaje orgazm

Widzę,że Twój problem jest dość zbliżony do mojego.Z tą różnicą,że ja niczego nie udaje - ale też lepsza nie jestem,bo milczę :P Rozumiem jak się czujesz,uwierz mi,ja dopiero niedawno uświadomiłam sobie,że dłużej tak nie mogę,bo frustruje się coraz bardziej.Jak widać ,nie zepchniesz swoich potrzeb na dłuższą metę na bok.Nie pozostaje nam nic innego,jak szczera rozmowa z naszymi facetami,która pewnie łatwa nie będzie.Musisz mu to powiedzieć,bo inaczej podejrzewam,że będziesz się czuła coraz gorzej,tak jak i ja.A bardzo to wpływa na mój związek,mam mnóstwo wątpliwości co do jego racji bytu przez to.
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:07   #135
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Udaje orgazm

Możesz na początek spróbować powiedzieć mu, że chcesz czegoś nowego np. właśnie samej gry wstępnej albo coś; no wiesz jakoś tak delikatnie sugerować, że pomija ważną dla ciebie część jaką jest wstęp. Pewnie zauważy, że jest lepiej ( w sensie Ty zachowujesz się inaczej - bo jak dojdziesz to tak będzie ) i sam przestanie pomijać ten element.
Tak długo mu nie mówiłaś, kurcze jak walniesz tak prosto z mostu to nie będzie za dobrze...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:11   #136
Reiraa
Raczkowanie
 
Avatar Reiraa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Udaje orgazm

Musisz z nim szczerze pogadać. Im dłużej będziesz zwlekać tym problem będzie się powiększał.
__________________
Reiraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:27   #137
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Udaje orgazm

A ja myślę, że rozmowa nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli facet dowie się, że przez ten cały czas udawałaś, może ci już nigdy nie uwierzyć, gdy będziesz miała orgazm naprawdę. Nie mówiąc już o kompleksach, których się nabawi.
Może zaproponuj jakąś zabawę, która cię kręci. Może powiedz coś w stylu: "Dziś to ja będę rządzić, a ty będziesz moim służącym" i po prostu krok po kroku, sekunda po sekundzie instruuj go, co ma robić.
Nie wiem, co lubisz w łóżku, ale może jakaś zupełna odmiana waszego dotychczasowego seksu zadziała.
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:39   #138
blednekolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Udaje orgazm

szczera rozmowa....kurde po takim czasie mu to powiem to bedzie klapa....i wstyd ze udawałam i te wszystkie slowa ze jest mi tak cudownie....kurcze ale co mi pozostako, Musze powiedziec bo mnie to męczy strasznie.
blednekolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:40   #139
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
Nie mówiąc już o kompleksach, których się nabawi.
.

to jego ego jest ważniejsze niż fakt,że ona się po prostu męczy?? nikt nie pisze jej,że ma go zjechać od góry do dołu,a porozmawiać - spokojnie,z wyczuciem,bez przytłaczania i zarzucania jakąkolwiek winą.Autorka wskazuje,że mają jakiś tam swój stały schemat seksu,więc on się raczej od tak nie zmieni,nawet jeśli od czasu do czasu spróbują ''inaczej''.Utwierdziła swojego faceta w przekonaniu,że pewne rzeczy sprawiają jej przyjemność,i on mając tego świadomość,tak czy siak pewnie będzie próbował to czynić w określony sposób.Poooooooorozmawiaj z nim! Powodzenia,trzymam kciuki.
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 21:48   #140
blednekolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez taktaktoja Pokaż wiadomość
to jego ego jest ważniejsze niż fakt,że ona się po prostu męczy?? nikt nie pisze jej,że ma go zjechać od góry do dołu,a porozmawiać - spokojnie,z wyczuciem,bez przytłaczania i zarzucania jakąkolwiek winą.Autorka wskazuje,że mają jakiś tam swój stały schemat seksu,więc on się raczej od tak nie zmieni,nawet jeśli od czasu do czasu spróbują ''inaczej''.Utwierdziła swojego faceta w przekonaniu,że pewne rzeczy sprawiają jej przyjemność,i on mając tego świadomość,tak czy siak pewnie będzie próbował to czynić w określony sposób.Poooooooorozmawiaj z nim! Powodzenia,trzymam kciuki.
Troche mi lżej na myśl że nie jestem sama. Bardzo go kocham i zależy mi postanowiłam że jutro mu powiem, jestem pewna że chyba się rozpłaczę przy tym. Ja Ci również życzę powodzenia przed rozmową z chłopakiem!!!!
blednekolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:54   #141
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Udaje orgazm

To jest tylko i wyłacznie Twoja wina,że udawałaś! po co?
Rozmowa,rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:59   #142
blednekolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
To jest tylko i wyłacznie Twoja wina,że udawałaś! po co?
Rozmowa,rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
Ja wiem ze to moja wina w 100%, ale co ja teraz mam powiedziec po takim czasie, jaki wstyd ze udawalam i jeszcze te slowa ze mi dobrze i cudownie? Nie wiem nawet jak zacząć tą rozmowę
blednekolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 22:01   #143
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
To jest tylko i wyłacznie Twoja wina,że udawałaś! po co?
Rozmowa,rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
no fakt jest faktem,i zgadzam się z Tobą,to działanie autorki wątku to było wbijanie sobie samej noża w plecy :P szczerze mówiąc,ja może i nie dochodzę,ale nigdy nie przeszło mi przez myśl,żeby udawać orgazm.I w sumie nie wyobrażam sobie jak miałabym to zrobić
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 22:07   #144
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Udaje orgazm

przyznaj się i powiedz, jeśli Cię kocha zrozumie
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 23:08   #145
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Udaje orgazm

Prawdę mówiąc, gdybym była na miejscu faceta i dowiedziała się, że moja partnerka przez tak długi czas udawała orgazm, to poważnie bym rozważyła rozstanie. No wybacz, ale to jest po prostu kłamstwo, coś co związku nie powinno mieć miejsca! Zwłaszcza, że dotyczy kwestii tak intymnej jak seks. Nie ma nic ohydniejszego niż oszukiwanie bliskiej osoby i to w żywe oczy. Zwłaszcza, że sam zasygnalizował Ci, że ważne jest dla niego, byś odczuwała przyjemność z tego. Sama jesteś sobie winna.
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 23:18   #146
177074a95c95c072642aabbfb45e7c2a5488fd4d_62d49473ad19b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 258
Dot.: Udaje orgazm

Jeżeli udajesz orgazm to dajesz mu do zrozumienia, że wszystko to co robi podoba Ci się i nic nie musi zmieniać lub bardziej się starać.

Nie powiedziałabym mu o tym, że udawałam orgazm, bo nie chciałabym będąc facetem dowiedzieć się, że byłam w takiej kwestii oszukiwana. Natomiast w trakcie łóżkowych gierek, możesz mu zaproponować jakąś nową pozycję, zabawę, delikatnie poprowadzić jego rękę mówiąc, że tak chciałabyś spróbować
177074a95c95c072642aabbfb45e7c2a5488fd4d_62d49473ad19b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 06:50   #147
Ottos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 172
Dot.: Udaje orgazm

Też udawałam kiedyś, też przez jakiś rok, w końcu powiedziałam prawdę. Wyjaśniłam na spokojnie, że to nie kwestia jego umiejętności, tylko tego, że niektóre pieszczoty sprawiają mi większą przyjemność, a niektóre mniejszą i uczę się dopiero swojego ciała. Mój był trochę zawiedziony, ale zrozumiał w końcu i dużo nam to pomogło, w końcu w łóżku naprawdę się dogadaliśmy
Ottos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 07:50   #148
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że rozmowa nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli facet dowie się, że przez ten cały czas udawałaś, może ci już nigdy nie uwierzyć, gdy będziesz miała orgazm naprawdę. Nie mówiąc już o kompleksach, których się nabawi.
Może zaproponuj jakąś zabawę, która cię kręci. Może powiedz coś w stylu: "Dziś to ja będę rządzić, a ty będziesz moim służącym" i po prostu krok po kroku, sekunda po sekundzie instruuj go, co ma robić.
Nie wiem, co lubisz w łóżku, ale może jakaś zupełna odmiana waszego dotychczasowego seksu zadziała.
O to to! A jak rozmowa to taka nie do końca szczera Na miejscu chłopaka bym się załamała słysząc 'a wszystkie orgazmy udawałam!'
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 10:16   #149
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Udaje orgazm

ja nigdy nie udawałam orgazmów albo je mam, albo nie

a pochwowego nie doświadczyłam jeszcze i nie czuję się gorsza z tego powodu
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 12:16   #150
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez blednekolo Pokaż wiadomość
No i dokładnie jak w temacie. Jestem wszystkim sflustrowana i zażenowana. .
Że co? A rozumiem, że kupujecie "kondony" i Twoja "schizofremia" nie ma na to wpływu?
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.