Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-26, 09:36   #4801
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malalalaa Pokaż wiadomość
Nie znalazłam niestety odpowiedzi na forum na moje pytanie a strasznie się martwię. Krążek miałam włożyć w niedziele o 22 (tj24.03) a przypomniałam sobie dopiero dzis i włożyłam o 8 rano (tj 25.03).

Czyli okolo 10 godzin spóźnienia.

Czy krążek dalej działa? Dodam ze kochałam się z mężem 23.03 w sobotę z finałem w środku. Mogę zajść w ciąże? Powinnam udać się do lekarza? Miała któraś z was taka sytuacje ?

I czy krążek mam wyjąc jak zwykle w niedziele czy już w poniedziałek?

Przepraszam ze w odpowiedzi pisze, ale nie mam tutaj miejsca na napisanie w wątku nie wiem dlaczego.
Ja bym na wszelki wypadek stosowała prezerwatywę przez kolejne 7 dni. Też nigdzie się nie doszukałam, jakie opóźnienie może być przy zakładaniu krążka, więc zawsze tego pilnuję (ustawiam przypomnienie w telefonie)
Z sobotnim stosunkiem już nic nie zrobisz teraz, więc ewentualnie możesz po jakimś czasie (min. 14 dni od tamtego stosunku) wykonać test dla pewności.

Krążek możesz wyjąć już chyba w niedzielę, jeśli zależy Ci na utrzymaniu starego trybu. Myślę, że nie zrobi różnicy wyjęcie go o 1 dzień wcześniej, tylko musisz pamiętać, by zalożyć nowy w niedzielę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:20   #4802
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malalalaa Pokaż wiadomość
Nie znalazłam niestety odpowiedzi na forum na moje pytanie a strasznie się martwię. Krążek miałam włożyć w niedziele o 22 (tj24.03) a przypomniałam sobie dopiero dzis i włożyłam o 8 rano (tj 25.03).

Czyli okolo 10 godzin spóźnienia.

Czy krążek dalej działa? Dodam ze kochałam się z mężem 23.03 w sobotę z finałem w środku. Mogę zajść w ciąże? Powinnam udać się do lekarza? Miała któraś z was taka sytuacje ?

I czy krążek mam wyjąc jak zwykle w niedziele czy już w poniedziałek?

Przepraszam ze w odpowiedzi pisze, ale nie mam tutaj miejsca na napisanie w wątku nie wiem dlaczego.
Jeśli zmieściłas się w 12h to ryzyka ciąży nie ma. Tzn np. Jeśli zazwyczaj wkładasz krążek ok. 23 wieczorem, a założyłaś następnego dnia o 7 rano, to jest luz.
W przeciwnym wypadku musiałabyś się zabezpieczać dodatkowo przez pierwszy tydzień.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 10:57   #4803
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Szukając informacji o tym, ile godzin można się spóźnić, natknęłam się na ciekawą (dla mnie) informację - że Nuvaring można stosować bez żadnych przerw i nie mieć krwawienia z odstawienia.

Na anglojęzycznych stronach wygląda, że jest to zupełnie powszechne stosowanie, podczas gdy u nas dopuszcza się je jako ewentualność

Prawdę mówiąc, nie czuję się przywiązania do krwawienia, tamponów i bólu brzucha, więc bardzo chętnia bym się tego pozbyła.

Robi tak któraś z Was?
Ulotka mówi, że po prostu wtedy 4 tygodnie nosi się każdy krążek. Po 4 tygodniach wyjmuje się stary i od razu zakłada nowy.

Chętnie bym tego spróbowala, zwłaszcza że nigdy nie miałam problemów z łączeniem opakowań przeróżnych form antykoncepcji. Krążek raz też wlożyłam jeden po drugim i miałam tylko jedną kropkę plamienia raz
Ale ciekawi mnie to na dłuższą metę. Teraz akurat mam przerwę, ale myslę, czy od kolejnego opakowania nie sprobować.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 11:13   #4804
Malalalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Może bezpieczniej będzie wyjąc go w poniedziałek rano, a założyć poprostu nowy już w niedziele?
Malalalaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:23   #4805
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malalalaa Pokaż wiadomość
Może bezpieczniej będzie wyjąc go w poniedziałek rano, a założyć poprostu nowy już w niedziele?
Możesz tak zrobić
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-27, 18:01   #4806
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 369
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej. W grudniu wyjęłam ostatni krążek ponieważ postanowiłam zrezygnować z zabiezpieczenia. Póki co nie ma takiej potrzeby po wyjęciu miałam notmalne krwawienie jak przez cały czas stosowania. Po ok miesiącu miałam jakieś tam plamienie później w połowie lutego większe. Ostatnie jakiekolwiek plamienie wystąpiło u mnie 9 marca ale trwało 1 dzień i było bardzo słabe. Do tej pory zero żadnych plamień ani okresu. Podejrzewam, że anomalie po odstawieniu antykoncepcji mogą wystąpić no ale jestem 3 miesiąc bez okresu. Czy któraś z was miała podobne przypadki? Do lekarza się wybieram ale tak mnie dziś naszedł starch...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
deserova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 12:05   #4807
Nataliazydek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Troszkę mnie zmartwiłaś☹️ krążek stosuję już dobrych parę lat, podjęłam decyzję że obecny to mój ostatni. Boję się , że będę miała później takie problemy jak ty z nieregularnymi bądź bardzo skąpymi miesiączkami a tego sobie nie wyobrażam. Jestem osobą która panicznie się boi gdy miesiączka spóźni się chociaż o dzień bądź jest podejrzana a tu taki efekt...
Nataliazydek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 12:22   #4808
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Nataliazydek Pokaż wiadomość
Troszkę mnie zmartwiłaś☹️ krążek stosuję już dobrych parę lat, podjęłam decyzję że obecny to mój ostatni. Boję się , że będę miała później takie problemy jak ty z nieregularnymi bądź bardzo skąpymi miesiączkami a tego sobie nie wyobrażam. Jestem osobą która panicznie się boi gdy miesiączka spóźni się chociaż o dzień bądź jest podejrzana a tu taki efekt...
To jest indywidualna sprawa i nie ma co patrzeć, że jak jednak osoba miała problemy z okresem po odstawieniu, to na pewno każda też będzie miala.
Poza tym to zupełnie normalne, że organizm jest trochę rozregulowany po odstawieniu sztucznych hormonów. Taki stan może się utrzymywać do pół roku.
I nie tylko przy Nuvaring, ale przy każdej antykoncepcji hormonalnej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 16:04   #4809
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej, pytanie może głupie, ale zapytam. Czy płyn do higieny intymnej (z kwasem hialuronowym i mlekowym, w składzie ma wode, jakieś pochodne gliceryny, nic szczególnego raczej) może jakoś uszkodzić krążek? Piana dostała mi się do pochwy
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-29, 08:40   #4810
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czarnowlosaczarnooka Pokaż wiadomość
Hej, pytanie może głupie, ale zapytam. Czy płyn do higieny intymnej (z kwasem hialuronowym i mlekowym, w składzie ma wode, jakieś pochodne gliceryny, nic szczególnego raczej) może jakoś uszkodzić krążek? Piana dostała mi się do pochwy
Nie uszkadza
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 13:20   #4811
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Wiem, że temat wielokrotnie wałkowany, ale czy jeżeli nuvaring był w pochwie bardzo, bardzo płytko (tak, że może z pół cm od ujścia, wyczuwalny po wsunięciu czubka palca, to wszystko ok?
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 13:31   #4812
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czarnowlosaczarnooka Pokaż wiadomość
Wiem, że temat wielokrotnie wałkowany, ale czy jeżeli nuvaring był w pochwie bardzo, bardzo płytko (tak, że może z pół cm od ujścia, wyczuwalny po wsunięciu czubka palca, to wszystko ok?
Tak, dopóki jest w środku, to wszystko w porządku i działa.
Ważne też, żeby Tobie było z nim wygodnie - nie powinnaś go czuć podczas codziennych czynności.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 15:04   #4813
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ok, dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie (to moje początki z krążkiem, więc jest ich sporo. Jakby krążek wypadł w 3 tygodniu, można odrazu zrobić przerwę, pod warunkiem, że był stosowany 7dni BEZ PRZERWY. To znaczy, że jeśli go wyjęłam pare razy, żeby opłukać i obejrzeć, czy wszystko ok, to nie mogę tak zrobić? Czy to tyczy tych "dużych" przerw powyżej 3h?

Edytowane przez Czarnowlosaczarnooka
Czas edycji: 2019-04-02 o 06:28
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 21:13   #4814
Tashia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, a używa któraś z Was PolaRing? Czym one się różnią?
Tashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 20:48   #4815
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czarnowlosaczarnooka Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie (to moje początki z krążkiem, więc jest ich sporo. Jakby krążek wypadł w 3 tygodniu, można odrazu zrobić przerwę, pod warunkiem, że był stosowany 7dni BEZ PRZERWY. To znaczy, że jeśli go wyjęłam pare razy, żeby opłukać i obejrzeć, czy wszystko ok, to nie mogę tak zrobić? Czy to tyczy tych "dużych" przerw powyżej 3h?
Tych dużych, chodzi o to właśnie, że nie wyjmowałaś go na kilka godzin pod rząd. Od wyjęcia na minutę krążek nie straci swoich własności antykoncepcyjnych.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 22:09   #4816
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziękuję za odpowiedź
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 10:38   #4817
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ostatnio widziałam w jakimś programie w tv wywiad z dr ginekolog. Mówiła m.in. ze przy krążkach nie trzeba w ogóle robić przerw, że można zrobić raz na kilka miesięcy np. raz do roku. Można wymiać wtedy krążek co 4 tygodnie.
Zdarzało mi się nie robić przerw jak np. miałam jakiś wyjazd, ale nigdy nie tak długo. Czy któraś z was coś o tym słyszała? Może ktoś praktykuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 11:19   #4818
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam w jakimś programie w tv wywiad z dr ginekolog. Mówiła m.in. ze przy krążkach nie trzeba w ogóle robić przerw, że można zrobić raz na kilka miesięcy np. raz do roku. Można wymiać wtedy krążek co 4 tygodnie.
Zdarzało mi się nie robić przerw jak np. miałam jakiś wyjazd, ale nigdy nie tak długo. Czy któraś z was coś o tym słyszała? Może ktoś praktykuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czytałam o tym.
Anglojęzyczna ulotka podaje to jako normalny sposób stosowania NuvaRing i zdaje się, że na Zachodzie jest to bardzo popularna metoda.

Od tego cyklu planuję sama spróbować, ale na razie nie mam nic do powiedzenia w tym temacie, bo noszę krążek ledwo ponad 3 tygodnie, dopiero w sobotę wymieniam na nowy.

Podobno przez pierwsze cykle (nawet do pół roku) mogą zdarzać się plamienia, ale z czasem organizm się przyzwyczaja i już nawet plamienia nie występują.
Ponieważ nigdy nie miałam plamień przy łączeniu opakowań, liczę, że i to mnie ominie, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w rzeczywistości.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 14:10   #4819
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja krążki stosuje od prawie 10 lat i nigdy nie miałam plamień przy łączeniu, ale zdarzyło mi się połączyć 2 ewentualnie 3 sztuki. Idę w poniedzialek do ginekologa, wiec będę miała okazję to z nim przedyskutować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 19:47   #4820
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja też łączyłam krążki. I nie było problemów. Z resztą ja bardzo często łączyłam także opakowania tabletek antykoncepcyjnych. Krwawienie z odstawienia nie jest mi do niczego potrzebne. Teraz biorę minipigułkę - tutaj w ogóle nie robi się przerwy. Zero plamień, krwawień... Mega wygoda.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 00:42   #4821
brednie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ech, ja mam taki problem, że krążek mi jakimś sposobem wypadł (nie mogę go teraz wyczuć, więc innej opcji nie widzę). Przypuszczam, że nastąpiło to podczas wyjmowania tamponu, ale nie poczułam wtedy nic szczególnego i nie sprawdziłam dokładnie.
I teraz mam pytanie: jeśli teraz założę nowy, jak będzie ze skutecznością działania?
brednie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 07:08   #4822
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez brednie Pokaż wiadomość
Ech, ja mam taki problem, że krążek mi jakimś sposobem wypadł (nie mogę go teraz wyczuć, więc innej opcji nie widzę). Przypuszczam, że nastąpiło to podczas wyjmowania tamponu, ale nie poczułam wtedy nic szczególnego i nie sprawdziłam dokładnie.
I teraz mam pytanie: jeśli teraz założę nowy, jak będzie ze skutecznością działania?
A kiedy zauważyłaś,ze go nie ma?
Czy jest możliwe,ze uprawiałaś seks jak już go nie było?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 10:24   #4823
brednie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
A kiedy zauważyłaś,ze go nie ma?
Czy jest możliwe,ze uprawiałaś seks jak już go nie było?
Nie jest możliwe.
A zauważyłam mniej więcej na drugi dzień (od ostatniego sprawdzenia), czyli był to 8. dzień stosowania.
brednie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 21:50   #4824
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez brednie Pokaż wiadomość
Nie jest możliwe.
A zauważyłam mniej więcej na drugi dzień (od ostatniego sprawdzenia), czyli był to 8. dzień stosowania.
Załóż jak najszybciej nowy i przez pierwszy tydzień dodatkowo się zabezpieczaj.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 07:32   #4825
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

A to nie tak, że na okres krążek się wyciaga?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 08:29   #4826
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A to nie tak, że na okres krążek się wyciaga?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Jak się robi przerwę na krwawienie to:
3 tygodnie się nosi, tydzień przerwy. Tak jak tabletki.
Zwykle wychodzi tak, że nowy krążek się wkłada, jak jeszcze jest krwawienie.
Mnie się zaczynało zwykle 4. lub 5. dnia przerwy, więc zawsze jeszcze krwawiłam, zakładając nowy krążek.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 10:47   #4827
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Jaka cena jest krążków czy czuć?! W środku zauwaja się np przy współżyciu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 19:55   #4828
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Jaka cena jest krążków czy czuć?! W środku zauwaja się np przy współżyciu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok. 50 zł za szt. Nic nie czuc, nic się nie zsuwa, ja wyciągam zazwyczaj przy współżyciu, bo Tż mówi że go obciera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 13:23   #4829
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja płacę 130 zł za 3 szt. i nie wiem, czy bywają taniej.

Mój partner go nie czuje. Dla mnie jest w pierwszej chwili odrobinę ciaśniej, ale po chwili już normalnie i też nie czuję.
Nigdy mi nie wypadł przy seksie, a tym bardziej w żadnych innych okolicznościach.
Nie wysuwa się
W trakcie seksu zwykle jest wepchnięty głęboko, ale później sam schodzi na swoje miejsce.

Ogólnie nie tykam go przez cały miesiąc. Wkładam i zapominam, że go mam.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2019-05-03 o 13:24
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 14:06   #4830
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

A ciezko sie go wklada hm,? Problem z zalozeniem po tabletkach strasznie bola mnie nogi I glowa. Skutkow takich ubocznych nie powinnam miec? Chyba



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.