Meble Wajnert - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 14:13   #31
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Cytat:
Napisane przez ElvesBrew Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,

Chcielibyśmy kupić komplet Domino. Czy cena 3200 to dobra cena? Co sądzicie o ekoskórze? Czy jest to praktyczne i da się wyczyścić w przypadku zalania?

U mnie Domino kosztuje prawie 3800.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 12:29   #32
yoorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Cytat:
Napisane przez kadlubek Pokaż wiadomość
Witam

Zajmuję sie sprzedażą mebli między innymi firmy wajnert, bardzo chętnie odpowiem na wszelkie zapytania odnośnie mebli tej firmy, tkanin, cen, co warto a czego raczej nie.
Witam,
to ja bardzo poproszę o informacje na temat tkanin obiciowych. Interesuje mnie tkanina która spełniałby następujące wymogi:
- nie barwi zarówno na sucho i mokro (kilkukrotne potarcie białą szmatką nie pozostawi na niej śladu),
- nie zostawia śladów po siedzeniu (wytarcia wygniecenia, "plamy" itp.),
- tkanina z której ławo usunąć zabrudzania,
- kolor jednorodny (tkanina bez wzorów),
- wytrzymała,
tkanina podobna pod względem użytkowym i technicznym do naturalnej skóry natomiast taka która by była miła w dotyku.
Czy w ofercie wajnertu znajdę coś co spełni powyższe kryteria i czy w ogóle jest szansa na aby znaleźć na rynku taką tkaninę.
Serdeczne dzięki za wszelkie porady.
yoorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 13:57   #33
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Yoorek szukasz tkaniny doskonałej. Niestety materiał to materiał, może się zdarzyć, że się wygniecie, zemnie, poplami. A jeśli chodzi o skórę naturalną - i ona nie jest idealna

Wg informacji od producenta mebli Wajnert "skóra jest produktem naturalnym, każdy jej płat pochodzi od innego zwierzęcia, a każde zwierze ma swoiste cechy skóry. Dlatego też, nie jest możliwym uniknięcie odchyleń w zabarwieniu oraz fakturze powłok skórzanych zarówno w obrębie pojedynczego mebla, jak i pomiędzy elementami kompletu mebli. (...) fałdy i zmarszczki oraz niewielkie rozjaśnienia pojawiające się w miejscach bezpośredniego użytkowania są naturalnym efektem użytkowania mebli skórzanych. Powstawanie fałd i zgniotów oraz nabłyszczeń jest procesem
całkowicie naturalnym zachodzącym w trakcie normalnego użytkowania mebli skórzanych. Procesy takie uzależnione są od intensywności i jakości
użytkowania mebli. (...) W czasie użytkowania mebli ze skór naturalnych, należy zwrócić uwagę na kontakt z łatwo odbarwiającą się odzieżą przykładem może być jeans. Odzież która wykazuje cechy farbowania może nieodwracalnie zmienić kolor skóry niezależnie od jej jakości czy technologii obróbki. " To samo dotyczy materiału!

Wajnert generalnie ma dobre gatunkowo materiały (pomijając ekoskórę - ona nigdy nie jest dobra!). Zarówno materialy z grupy A2 jak i te z najwyższej półki czyli Italvelutti są fajne. Tylko wybrać kolor i już sprawa załatwiona.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:09   #34
witeklo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Witajcie Wszyscy zainteresowani meblami Wajnert
Na wstępie nadmienię, ze działam w branży meblowej od około 15 lat.
Współpracowałem i miałem kontakt z wieloma firmami, w tym również z firmą Wajnert.
Same meble nie należą do najgorszych jeżeli nic się nie dzieje. W sytuacji, w której pojawiają się jakieś wady, usterki czy potrzeba reklamacji zaczynają się takie problemy, że wielu moich klientów oddawało sprawy w ręce biura ochrony konsumentów. Kompletny brak dotrzymywania terminów, lekceważenie dystrybutorów, klientów, sprzedawców. Brak fachowej obsługi i rzetelności. Nie zakupiłem nigdy mebli tej firmy choć ich stylistyka jest co najmniej ładna, gdyż ilość negatywnych opinii moich klientów jest przytłaczająca. Odradzam więc wszystkim kontakt z tą firmą. Oby stoły,krzesła i komplety wypoczynkowe sprawowały się bez zarzutu. W przeciwnym razie przed Wami gehenna
witeklo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 08:19   #35
yoorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Cytat:
Napisane przez witeklo Pokaż wiadomość
Witajcie Wszyscy zainteresowani meblami Wajnert
Na wstępie nadmienię, ze działam w branży meblowej od około 15 lat.
Współpracowałem i miałem kontakt z wieloma firmami, w tym również z firmą Wajnert.
Same meble nie należą do najgorszych jeżeli nic się nie dzieje. W sytuacji, w której pojawiają się jakieś wady, usterki czy potrzeba reklamacji zaczynają się takie problemy...
Zgadza się moje pytanie na forum nie było pozbawione podstaw i ukrytej prawdy. Rodzice zakupili zestaw wypoczynkowy tej firmy obity materiałem z najdroższej grupy. O ile zestaw jest ładny to materiał nie spełnia żadnych kryteriów jakościowych oraz polskich norm. Długo trwała walka z producentem o uznanie oczywistych roszczeń. Ich rzeczoznawca, który przyjechał na oględziny, wszystkie usterki kwitował w skrócie "tak ma być".
Ze sprawą rodzice zwrócili się do rzecznika praw konsumenta. Wezwali rzeczoznawce, biegłego sądowego i dopiero na skutek sporządzonej przez niego opinii Wajnert postanowił wymienić obicie w zestawie. Stąd moje pytanie o dobry, godny polecenia materiał. Rodzice wybrali coś z tańszej grupy w konsultacji z biegłym (niestety telefonicznej) na podstawie składu oraz gęstości splotu i prostych testów. Czy dobrze trafili? Życie pokarze. Zestaw w piątek zeszłego tygodnia został odebrany do wymiany obicia (myślę, ze w ogóle go wymienią, a ten pójdzie w świat). Na koniec dodam, że o ile producent ostatecznie postanowił rozwiązać sprawę pozytywnie dla klienta ta sprzedawca olał kompletnie kupującego. Pozostaje jeszcze do rozwiązania kwestia rozliczenia, ponieważ w droższej grupie materiałowej w tej której był wykonany zestaw nic nie nadawało sie do wyboru i rodzice musieli wybrać cos w tańszej, w związku z czym należy im sie wyrównanie.
Jesli będzie zainteresowanie oraz ja będę miał odrobinę czasu mogę napisać coś więcej, łącznie z cytowaniem opinii biegłego sądowego.
yoorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 18:31   #36
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Yoorek, zaskoczyło mnie to co mówisz. ja mam dobre zdanie o wajnercie. nigdy z reklamacjami nie było problemu. klient zgłasza reklamację. sklep wysyła to zgłoszenie do wajnerta, wajnert w ciągu 2 tygodni umawia się z klientem. jedzie serwis i albo naprawiaja na miejscu albo zabieraja do firmy. zdarzył się kiedyś problem z materiałem, a dokładnie z ekoskórą, ale wajnert zachował się wzorowo. była jakaś felerna partia ww ekoskory. klienci, którzy zakupili wypoczynki w tym materiale reklamowali go. wystarczył dowód zakupu. material był wymieniony na inny, wskazany przez klienta.
ciekawa jestem jak potoczyła sie Twoja sprawa. napisz coś więcej.
Proponuję Ci też założenie nowego wątku na tym forum na temat załatwiania reklamacji. Bo mam wrażenie, że sprawa daleko zaszła, skoro mówisz o rzeczniku praw konsumenta i bieglych. Z pewnością wiele osob chetnie skorzysta z Twoich rad i doświadczenia. Mi by sie to też przydało
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=212144&page=8
post 216 i 218
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:06   #37
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Meble Wajnert - macie?

My mamy regał Duo, na pierwszy rzut oka meble śliczne, ale po dokładnym obejrzeniu fronty są krzywo docięte i nie da się ich wyregulować na zawiasach. Albo obcierają, albo jest duża szpara. Szuflady również nie grzeszą równą linią. Kosztowały około 3 tys. więc nie były tanie jak za takie wykonanie.
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 07:42   #38
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Thumbs down Dot.: Meble Wajnert - macie?

Witam!
Kupiłem narożnik "Folly" w salonie na Wrocławskich Bielanach w dniu 29.12.2007. Przywieziono mi mebel używany, ze zdartym lakierem na stelażu, krzywą skrzynią na pościel (skrzynia jest tak krzywa, że po skręceniu obu elementów narożnika pomiędzy nogami a posadzką jest szczelina 2 cm i mebel sie kołysze), poobcieraną skórą, rozciętym bokiem, połamanymi osłonami systemu podnoszącego pokrywę pojemnika na pościel, wykonany bardzo niechlujnie. Poprosiłem o mebel zgodny z umową tzn. nowy. Salon zapewnia, że wady zostaną usunięte i nie chce wymienić na nowy. Był u mnie pracownik w celu dokonania oględzin i usłyszałem, że mebel nadaje się do naprawy a wiekszość z wymienionych wad nie zostanie usunieta bo, oni mają taki standard...

Stanowczo odradzam!!!

W sobotę mają odebrać mebel do kolejnej naprawy. Chciałem przestrzec ewentualnych zainteresowanych, zapłaciłem za mebel 6150 zł i do dnia dzisiejszego nie mogę z niego korzystać. A tak na marginesie to zastanawiam sie czy nie taniej byłoby im zatrudnić fachowca w kontroli jakosci...

Edytowane przez jarek4
Czas edycji: 2008-03-28 o 08:05 Powód: błąd ort.
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:20   #39
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble Wajnert - macie?

jestem zszokowana tym co mówicie o wajnercie. nie wypowiadam się na temet mebli skrzyniowych, bo ich nie sprzedaje, ale tapicerka wg mnie jest na 5+.
może to wina hurtownika, z którym współpracuje sklep? zdarza się, że pośrednicy psują markę
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:00   #40
emu81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Witam Wszystkich. Dołączyłam do Waszego grona ponieważ razem z mężem jesteśmy zainteresowani kupnem sofki. Interesuje Nas nieduża sofa, ale z funkcją spania. Z tego co zdążyliśmy się zorientować na rynku jest bardzo mały wybór. Napiszę jaka sofka wchodzi w grę a Wy jeślibyście mogli Nam jakąś polecić bylibyśmy wdzięczni, mianowicie: sofa dwójka, albo mała 3 -wymiary to tak raczej nie więcej niż 170 cm długości oczywiście z funkcją spania. Ważne jest również aby sofka nie była zbyt droga (górna granica to tak do 1800 zł). Material alcantara wchodziłaby w grę. Mając na uwadze firmę Wajnert spodobała Nam się sofka Eureka ( 2os. -172 cm). Czy widział ją ktoś na żywo? A teraz pytanie do osób współpracujących z tą firmą - co myślicie o tej sofce i jaka jest jej cena?, ewentualnie co innego moglibyście polecić z tej firmy. W grę wchodzi również inna firma i jeśli moglibyście polecić coś tego typu to byłoby super. Madzia 77 z tego co przeczytałam to Ty współpracujesz w frimą Wajnert na południu kraju , tak? - a czy mogłabyś podać miejscowość? Za wszelkie komentarze i pomoc w podjęciu decyzji o trafnym zakupie z góry serdecznie dziękuję i Pozdrawiam.
emu81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 06:40   #41
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Posrednicy nie mogą psuć marki bo nie oni wykonują obicie
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 07:00   #42
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Aby nie było wątpliwości, to jest zdjecie mebla po naprawie



Mam też zdjęcia jak mebel wyglądał przed naprawą, dla zainteresowanych...
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 07:12   #43
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Jarek 4 masz racje, to producent przede wszystkim odpowiada za jakoś, ale wiem jak transportuje się tego typu meble i wiem też co się z mini może stać podczas tego transportu, a za to odpowiedzialny jest hurtownik, pośrednik lub inny podmiot dowożący mebel do sklepu. Sklep nie ma możliwości sprawdzenia, ponieważ meble tapicerowane zapakowane są w kartony i folię. Chcąc sprawdzić jakość mebla trzeba by było go rozpakować- rozerwać folię i kartony. Klient dostając meble w porozrywanym kartonie nie byłby zadowolony.
Po drugie rekalmując wypoczynek, sklep wysyła zgłoszenie do hurtownika, nie wiadomo też w jakim terminie hurtownik prześle go do producenta. Często też to właśnie hurtownik odbiera meble do reklamacji.

Faktycznie twój narożnik pozostawia wiele do życzenia. reklamuj ponownie! Wstaw też dzjęcia sprzed naparawy. Ciekawa jestem
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 09:05   #44
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Jarek4 krzywizna moich mebli to pikuś przy krzywiźnie Twojego mebla. Faktycznie szajs. Jeżeli jest to narożnik po naprawie to aż boję się spytać jak wyglądał przed naprawą. Dziwię się troszkę producentowi, bo nie dba o swój wizerunek, a na Twoim miejscu całe zajście zgłosiłabym do Rzecznika Praw Konsumenta.
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 11:26   #45
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Widzę zainteresowanie tematem więc w najblizszym czasie wkleję zdjecia sprzed naprawy (mam je na drugim komputerze chwilowy brak dostępu). Na uwage zasługuje fakt, że pomimo wielokrotnych napraw brak wpisów w karcie gwarancyjnej, gdyby nie to, że fotografowałem kazdy protokół przekazania to niemiałbym żadnego dowodu na to, że sytuacja miała miejsce. Od samego początku żądałem wymiany na nowy zgodny z umową art.4 (dawna rękojmia, obowiazuje zgłoszenie pisemne) Wpisywałem żądanie w protokół. Na dzień dzisiejszy przyjechała ekipa serwisowa i podłożyła podkładki gumowe pod nogi i dokonała zapisu w protokole, że rozciecia skóry powstały w czasie transportu i naprawy (po ich stronie) Myśle, że mebel pochodzi ze zwrotu reklamacyjnego i chcieli znaleźć naiwnego. Lepszym rozwiazaniem od rzecznika jest udokumentowanie poniesionych kosztów - dojazdy, opinie rzeczoznawców najlepiej kilku, koszty prawnika nastepnie zakup mebla u konkurencji i postawienie nieuczciwego sprzedawcy przed faktem dokonanym... sprawa w sądzie płaci ten kto przegra... ...Mam czas.
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:43   #46
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Meble Wajnert - macie?

No fakt, jeżeli masz czas i kasę, żeby ponieść koszty prawnika i sprawy sądowej, to czemu nie? Rozumiem, że masz gdzie siedzieć i na czym spać.
Czekam na zdjęcia, ogromnie jestem ciekawa.
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 22:03   #47
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Wykonanie tapicerki
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 22:07   #48
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Tak wyglada skrzynia na posciel...


Nie mam dostepu do komputera na którym mam resztę zdjęć, dlatego zdjęcia tyko z komórki...
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 07:50   #49
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Jestem zaskoczona nigdy nie spodziewałabym się takiej fuszerki po Wajnercie
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 10:15   #50
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Meble Wajnert - macie?

A zdjęcia i tak nie oddaja tego co widać na żywo... Przy naprawie, wyjmowaniu zszywek nie wymieniają skóry na nową tylko robią nowe dziury. Im więcej napraw tym bardziej opłakany stan mebla (rozciecia, otarcia). "Fachowcy" którzy przyjechali mi naprawiać mebel pożyczali klucze do rozkręcenia mebla, podłożyli gumowe podkladki a mebel dalej krzywy, co więcej musieli "skrzywić" prostą kanapę aby pasowała do krzywej skrzyni. Operacja się nie udała bo mogi są nadal nad ziemią. Serwisant powiedział, że tolerancja błędu musi być bo w meblach tapicerowanych to 3cm (nie doczytał, że chodzi o tapicerkę a nie o konstrukcję). Jak zabierają mebel to nie zabezpieczają do transportu tylko biorą jak jest (kartony, folie po co ???). Przy wynoszeniu mebla poobijali tynki. Jak się umawiaja to nie zawsze przyjeżdżają bo po co? Ja nie mieszkam pod tym adresem i jest to bardzo uciażliwe.

Nie polecam!!!

Pozdrawiam...
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 23:05   #51
forton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Witam,
Już była mowa trochę o sofie Slash, natomiast chciałem zapytać kogoś odpowiedniego czy widział tą sofę w tkaninie beauty (dokładnie 200 czy coś w tym rodzaju). Chodzi o to, że w katalogu i na wystawie na której byłem ta sofa jest wykonana w skórze naturalnej a sprzedawce wspomniał, że właśnie tak najlepiej wygląda. Ogólnie nie stać mnie na zakup tak drogiego produktu a zastanawiam się czy efekt będzie ten sam, czyli imponujący! Cena to mniej więcej 2700 zł z tym właśnie obiciem.
forton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:00   #52
krecix2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert - macie?

Mam pytanie interesuje mnie zestaw wypoczynkowy Eureka oraz Amadeo . Ciekaw jestem jakie sa ceny oraz jaki materiał najlepiej wybrać ( jakie są najbardziej trwałe dostępne materiały oraz najlepiej się prezentujące ) ?
krecix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 10:02   #53
1977gaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

Witam
Moje zdanie na temat mebli Wajnert nie jest dobre.
Kupiłam meble z serii Tess. Meble przyszły z widocznymi zarysowaniami, zawiasów nie można dobrze ustawić, materiał nie jest wytrzymały nawet na niewielkie uszkodzenia (meble szczerbią się przy jakimkolwiek uderzeniu). Jak na tak naprawdę wysoką cenę nie polecam!!
Poza tym kupiłam narożnik z funkcją spania Domino. Narożnik można powiedzieć jest ok. Wykończony dość solidnie, ale tak naprawdę okaże się w przyszłości czy warto było.

Pozdrawiam
Aga
1977gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:39   #54
eek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

Cytat:
Napisane przez Greentea79 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
chciałabym zakupić zestaw wypoczynkowy firmy Wajnert. Czy używacie ich mebli? Warto kupic? A może załączycie zdjęcia? Dziękuje i pozdrawiam!
Po zdjęcia zapraszam na e-mail, wówczas przekona się każdy dlaczego w mojej ocenie nie warto kupować mebli tej firmy!
Kupiliśmy rogówkę Flogo z firmy Wajnert. Okazało się, że materac zapada się, złożyliśmy reklamację. Najpierw nam przybito deskę zwykłą nieoheblowaną (na wymianę czekaliśmy około pół roku!), a pan z wąsami, który ją przywiózł, powiedział, że czepiamy się, bo wszystkim klientom przybija surową deskę, w takim przypadku i nikt nie ma zastrzeżeń. Teraz czekamy na nowy wózek, gdyż ostatnio po prawie 8 miesięcznej korespondencji (na telefony nie mamy siły gdyż Pani z działu reklamacji, zdaje się lekko nie rozumiec prostych, nierozbudowanych zdań) przywieźli nam wózek w kolorze czerwonym!, kiedy cała rogówka jest fioletowa. W mojej ocenie jest to najbardziej nierzetelny przedsiębiorca jakiego spotkaliśmy w życiu. Nie dotrzymują terminów, ani uzgodnionych po 5-kroć ani takich, które im sie wskaże.Dzwonią i żądają by w środku dnia być w domu, bo akurat ich pracownik jedzie do nas do domu. Nie interesuje ich, że ktoś pracuje w tych godzinach. Zdawkowo odpowiadają, albo wogóle nie odpowiadają. Przychylam się do opinii i stanowczo nie polecam tej firmy. Jednocześnie podaję swój e-mail, proszę piszcie na e-mail: eek13@poczta.onet.pl o waszych przypadkach w których Wajnert nie dotrzymał warunków gwarancji, wykonał nierzetelnie. Zamierzam zając się tą firmą, tak więc im więcej, najlepiej udokumentowanych przypadków, tym lepiej. Ludzie piszcie do nich, wysyłając za potwierdzeniem odbioru. Jak pokażą to w telewizji to wszyscy klienci tak naiwni jak my, będą wiedzieli co zrobić, jak zobaczą znaczek tej firmy!
pozdrawiam i czekam na e-maile!
ps. jak ktoś chce zobaczyć zdjęcia z reklamacji to prosze, na pierwszym zdjęciu nasz pierwotny fioletowy materac z PRZYBITA SUROWą DESKA, A NA DRUGIM TAKI, JAKI NAM PRZYWIEZIONO... czerwony !!! nie polecam!
eek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:45   #55
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Meble Wajnert

A mi Pani z działu reklamacji powiedziała, że nie mam prawa zgłosić niezgodności towaru z umową... dobrze, że nie zabroniła mi oddychać
Mebel jest obecnie "profesjonalnie naprawiany" "profesjonaliści" zabrali go tak jak stał, bez zabezpieczenia, byli tak profesjonalni w swoim działaniu, że rozerwali na siłę pojemnik na pościel od kanapy i stwierdzili, że tak ciężko im idzie więc musi być skręcony... Do nikogo w tej firmie nie trafia, że ja nie chcę mebla używanego tylko kupiłem nowy. Powiedzieli żebym się nie łudził, że sprawa zostanie pozytywnie załatwiona bo ich szef ma taką politykę... W grudniu 2007 r podpisałem umowę i do dzisiaj nie mam mebla.

Nie polecam!!!
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:16   #56
jarek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Thumbs down Dot.: Meble Wajnert

Tak wygląda mebel po naprawie w serwisie w warunkach fabrycznych, po jednokrotnym użyciu. (system się nie zamyka do konca)

Stanowczo nie polecam !!!
jarek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:54   #57
neferka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Meble Wajnert

do magdy77 pytanie

Gdzie na Południu mogę kupić mebelki Wajnert - a wcześniej obejrzeć?
- szukam zestawów dziecięcych
neferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:00   #58
neferka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Meble Wajnert

uściślę, że interesuje mnie rejon Gliwice - Zabrze - na stronie wjnerta, która mi się otwiera milion godzin salon jest najbliżej w Mikołowie i Katowicach, wolałabym jednak bliżej je obejżeć

ps. i czy one faktycznie mogą być kiepskiej jakości?
neferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 13:54   #59
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble Wajnert

neferka z tego co wiem, na Śląsku salon Wajnerta jest własnie w Katowicach. Ale inne sklepy meblowe (niekoniecznie firmowe) również mają w swojej ofercie meble Wajnert. Jednak nie zawsze skrzyniowe, tylko komplety wypoczynkowe. Potwierdzam meble skrzyniowe, w tym dziecinne nie są najlepszej jakości.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:57   #60
neferka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Meble Wajnert

dziękuję bardzo Madziu za odpowiedź
narazie wsadzę tyłek w auto i przejadę się na Roździeń i podotykam co mają
nie wiem kiedy, ale dla dobra sprawy, czas znajdę
pozdrawiam
neferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-21 14:52:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.