Grecja kontynentalna + wyspy - watek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 11:53   #61
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Grecja ;))

Nas szczgólnie zauroczyła wyspa Thassos ze względu na widoki i właśnie tam jedziemy w tym roku
Może któraś z Was tam była i powie jak wrażenia?
Wycieczki na miejscu oczywiście chyba standardowo czyli Skhiatos, Meteory, Ateny, wieczór grecki itp.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 18:05   #62
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Grecja ;))

My nie miałyśmy chyba w programie wyprawy na Thassos - nie przypominam sobie. W sumie, wszystko zależy od biura podróży, które wybierzemy...
madzia_g - a Ty w jakim biurze wykupiłaś ten obóz?
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 11:45   #63
euphoria18
Przyczajenie
 
Avatar euphoria18
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: Grecja ;))

Ja byłam w zeszle wakacje w Grecji w Kokino Nero. Cudowna mała miejscowosc w ktorej spedzaja wakacje glownie albo i tylko Polacy Zdecydowanie to byly moje najlepsze wakacje...
A wracajac do tematu goraco polecam Meteory! To miejsce jest naprawde niesamowite. Na wycieczce na ktorej bylam moglismy zwiedzic 2 Monastyry ale mielismy na to tylko 2 h a to stanowczo za malo... Tym sposobem ja zwiedzilam tylko jeden - Monaster Wielkiej Meteory. Az ciezko opisac to co tam przezylam. Niesamowity klimat, zaskakujaco wielkie skaly, piekny klasztor a w tle slychac spiew tamtejszych mnichow. Z pewnoscia nigdy tego nie zapomne. Jedyny mankament to chyba to, ze osoba ktora ma lęk wysokosci moze spedzic straszne chwile wjezdzajac tam. Masywy gor sa bardzo wysokie, caly czas serpentyny i przepasci. Ale warto to przezyc
Co do Aten to zrezygnowalam z wycieczki tam poniewaz wszyscy wracali rozczarowani stamtad :/ Za to bylam rowniez na Olimpie. Przyjemma wycieczka Oczywiscie wyjazd ten nie polegal na 'zaliczeniu' szczytu 'Siodla Zeusa'-najwyzszego miejsca na Olimpie ale jedynie wjazdu autokarem na miejsce do ktorego mozna sie dostac 4ma kolkami Ze schroniska rozciaga sie malowniczy widok. Pozniej zwiedzalismy taki wąwóz, w sumie wąwóz jak wąwóz. Moglabym go porownac do Tatrzanskich Aa i nie moge zapomniec o najwyzej polozonej wiosce gorskiej, piekna miejscowosc z klimatem Ta wycieczke polecam szczegolnie na koniec wczasow, kiedy jest sie juz nieco rozleniwionym

Pozdrawiam !
__________________
You came like the sun breaking through the clouds
And I found your what I can't live without...


my dear.. <3
euphoria18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 23:26   #64
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Grecja ;))

tzn to mojaa mdłosza siostra, ma 15lat...w gali-travel w lublinie
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:58   #65
kasiawolow
Raczkowanie
 
Avatar kasiawolow
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 41
Dot.: Grecja ;))

Mam do was prośbę. Chcemy po ślubie się gdzieś wybrać, ale nie mamy jeszcze pomysłu. Ja chciałabym gdzieś za granicę, ale to koszt niestety. Macie może jakieś linki bądź pomysły, czy też sprawdzone biura podróży???? Chcielibyśmy 7 dni wycieczki a żeby się zamknąć z kosztami w 2000zł. Jakieś last minute albo coś. Pomóżcie proszę
__________________
.... są takie chwile.....

<a href="
kasiawolow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:04   #66
villemo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 30
Dot.: Grecja ;))

Ja byłam w Grecji na obozie objazdowym - tzn. spaliśmy praktycznie każdego dnia na innym campingu. Polecam taką formę podróżowania, bo można dużo zobaczyć
Tak jak dziewczyny już pisały absolutny hicior to Meteory - fenomen na skale światową i musisz do zobaczyć.
W Leptokarii też byłam - bardzo miły kurort Trzeba uważać tylko, żeby nie obgadywać sprzedawców w sklepie, bo to z reguły... Polacy Ty do nich po angielsku, a oni odpowiadają po naszemu...
Co do Aten, to miasto jest piękne! Akropol każdy zna z książek, ale na żywo, szczególnie wieczorem wygląda bosko. Warto też pochodzić po ulicach w centrum, bo mają "klimat"
Świetną i bardzo znaną atrakcją pobytu z Grecji jest zachód słońca na przylądku Sunion. To najbardziej wysunięty na południe kraniec Europy. Na brzegu stoi ruina świątyni Posejdona - zachód słońca jest niesamowity!
Widziałam również Kanał Koryncki (robi wrażenie, więc warto choć na chwilę się zatrzymać przejeżdżając )
Delfy i Mykeny - chyba możesz z nich zrezygnować, jeśli masz ograniczony budżet. Kupa kamieni, jak to określił mój tata Mi sie podobało!
I jeszcze o plażach: jeśli masz takie gumaczki do kąpieli to warto zabrać, naprawdę. Nawet jeśli plaża jest piaszczysta to piasek jest tak gorący że boso nie da się chodzić! Trochę sie rozpisałam, ale przypomniałam sobie, jakie fajne wakacje spędziłam 2 lata temu!
villemo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:37   #67
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Grecja ;))

bylam 3 miesiace w miejscowosci Olimpic Beach, 2 km od Paralli na Riwierze Olimpijskiej. P Jesli chodzi o wycieczki to zdecydowanie nie polecam Aten-wiekszosc wycieczki przesiedzic w autokarze;/ bylam tez na Skiathos.. tu juz lepiej...plynie sie promem 3 godz w 1 strone , mimo ze sa piekne widoki to potrafi sie znudzic...na samym skathos jest pieknie ale bylismy tylko 1 godzine....i znow potem wracalismy 3 godz i wszyscy spali na statku
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 21:35   #68
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Grecja ;))

Cytat:
Napisane przez szczesliwa18 Pokaż wiadomość
na samym skathos jest pieknie ale bylismy tylko 1 godzine....i znow potem wracalismy 3 godz i wszyscy spali na statku
Spanie na statku to tradycja , ewnetualnie można poćwiczyć taniec Sirtaki
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 01:06   #69
ciemka
Raczkowanie
 
Avatar ciemka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Looblyn ;)
Wiadomości: 166
Dot.: Grecja ;))

Cytat:
Napisane przez elfik5 Pokaż wiadomość

Aaaa... i polecam greckie gyrosy! Są przepyszne - zupełnie inne niż u nas. Zawijają (chyba) w drożdżowy placek frytki, mięsko, pimidorki, cebulkę, sos tzatziki i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam. Jest wyśmienite!

jak dla mnie to tragedia
__________________
1 / 100 dni bez slodyczy















ciemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:43   #70
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Z jakiego biura do Grecji??

Napiszcie proszę z jakiego pewnego, sprawdzonego biura jezdzicie do Grecji?? Byłam z orlando travel w Grecji, ale w tym roku nie organizują tam wczasów .

Interesuje mnie jakieś biuro z Krakowa lub okolic, tak żebym mogła sobie osobiście podjechać do nich i pogadać, acha no i najlepiej żeby to była Riwiera Olimpijska (Nei Pori), wyjazd tylko autokarem w cenie do 1600 zł za osobe. Możecie mi coś polecić?? Bardzo proszę, boję się jechać z niepewnego biura, wolałabym coś co ktoś poleci
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:43   #71
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Również jestem zainteresowana. Może nie samą Grecją ale Wyspami.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 10:37   #72
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Praktycznie wszystkie biura organizuja wyjazdy do grecji ,wejdz na rainbowstours,itaka,alfa stra, a najlepiej na portal wakacje .pl tam mozesz przejrzec oferty,poczytac i zarezerwowac wycieczke.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 14:19   #73
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Ja byłam akurat z Sindbada i mogę śmiało polecić. My byliśmy zadowoleni, nie było żadnych niespodzianek, rezydenci bardzo troskliwi itp., ale dużo też zależy od miejscowości i hotelu. My akurat jesteśmy zadowoleni ofertą biura ale też samym pobytem.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:08   #74
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Praktycznie wszystkie biura organizuja wyjazdy do grecji ,wejdz na rainbowstours,itaka,alfa stra, a najlepiej na portal wakacje .pl tam mozesz przejrzec oferty,poczytac i zarezerwowac wycieczke.
tak, to ja ja wiem, że wiele biur ma w ofercie Grecję
chodzi mi tylko, żeby ktoś mi polecił coś sprawdzonego, gdzie już był i może z czystym sumieniem powiedzieć że było super

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Ja byłam akurat z Sindbada i mogę śmiało polecić. My byliśmy zadowoleni, nie było żadnych niespodzianek, rezydenci bardzo troskliwi itp., ale dużo też zależy od miejscowości i hotelu. My akurat jesteśmy zadowoleni ofertą biura ale też samym pobytem.
dziękuję Ci bardzo oni są z Krakowa?? Zaraz będę szukać w googlach
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 08:04   #75
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo oni są z Krakowa?? Zaraz będę szukać w googlach
Oni są chyba z Opola, bo po nas przyjeżdżał bus i zawoził nas do Opola gdzie czekał już na nas autobus. My załatwialiśmy wycieczkę przez inne biuro - przedstawicielstwo. Dostaliśmy dużo ofert z różnych biur, ale pasowała nam akurat wycieczka z Sindbada, bo chcieliśmy na akurat na wyspę, z dala od hałasu, turystów itp. Także nie wiem czy oni mają jakąś ofertę na Riwierę.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 11:17   #76
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Oni są chyba z Opola, bo po nas przyjeżdżał bus i zawoził nas do Opola gdzie czekał już na nas autobus. My załatwialiśmy wycieczkę przez inne biuro - przedstawicielstwo. Dostaliśmy dużo ofert z różnych biur, ale pasowała nam akurat wycieczka z Sindbada, bo chcieliśmy na akurat na wyspę, z dala od hałasu, turystów itp. Także nie wiem czy oni mają jakąś ofertę na Riwierę.
sprawdziłam, tak są z Opola i nie mają wycieczek na Riwierę
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 11:37   #77
jacek1400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

My lecieliśmy z Itaką. Znaleźli nas na lotnisku, już w Grecji, powiedzieli co i jak, wsadzili do autobusu. Zawieźli, wysadzili, dali klucze, rano spotkanie itd. Nie zostaliśmy bez opieki.
__________________
http://www.rodos.yoyo.pl
jacek1400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 07:47   #78
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Ja byłam i mogę polecić z czystym sumieniem Eccoholiday Ale my lecieliśmy samolotem nie wiem jak autokar. Swoją drogą nie wyobrażam sobie jechać tak długo.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 16:53   #79
daydreamer
Raczkowanie
 
Avatar daydreamer
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

polecam BP tęcza Byłam z tym biurem w Nei Pori. Bardzo niskie ceny i ładne apartamenty.
__________________

Nasza córeczka jest z nami od 8.III.2013

7.03.2015 dwie kreseczki
daydreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 17:29   #80
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja byłam i mogę polecić z czystym sumieniem Eccoholiday Ale my lecieliśmy samolotem nie wiem jak autokar. Swoją drogą nie wyobrażam sobie jechać tak długo.
ja już byłam w Grecji autokarem i zadowolona jestem, ja i mój tż uwielbiamy podróżować (autem, autokarem) więc dla nas autokar to nie problem
Cytat:
Napisane przez daydreamer Pokaż wiadomość
polecam BP tęcza Byłam z tym biurem w Nei Pori. Bardzo niskie ceny i ładne apartamenty.
dzięki zaraz popatrzę
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 13:49   #81
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Bylam dwa razy w Grecji z Triada [ grecja wyspowa ]. Nie nazekalam, wszytsko jak w opisie w katalogu, niektorym sie nie podobalo, ale standard byl adekwatny do ceny.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 14:01   #82
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Bylam dwa razy w Grecji z Triada [ grecja wyspowa ]. Nie nazekalam, wszytsko jak w opisie w katalogu, niektorym sie nie podobalo, ale standard byl adekwatny do ceny.
W jakich hotelach byłaś?
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 19:59   #83
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
W jakich hotelach byłaś?
Na Thassos w hotelu Coral miejscowosc Skala Rachioniu [ byc moze cos przekrecilam w nazwie ] oraz na Krecie w hotelu Macaris, miejscowosc Rethymno.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 20:08   #84
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Podłączę się do wątku i zapytam: jakie są ceny posiłków "na mieście" w Grecji? Nie byłam nigdy i zupełnie nie orientuje się czy w tych kurortach jest drogo czy też w miarę tanio, jeśli chciałabym stołować się na mieście czyli wykupic pobyt bez wyżywienia.
Ile mam liczyć dziennie na jakies śniadanie (bułki, dodatki) i obiad w knajpie? Czy ceny są porównywalne z polskimi?
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:57   #85
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Cytat:
Napisane przez Meariel Pokaż wiadomość
Podłączę się do wątku i zapytam: jakie są ceny posiłków "na mieście" w Grecji? Nie byłam nigdy i zupełnie nie orientuje się czy w tych kurortach jest drogo czy też w miarę tanio, jeśli chciałabym stołować się na mieście czyli wykupic pobyt bez wyżywienia.
Ile mam liczyć dziennie na jakies śniadanie (bułki, dodatki) i obiad w knajpie? Czy ceny są porównywalne z polskimi?
ja też myslałam o wyjezdzie bez wyżywienia, bo wychodzi taniutko, w granicach 500-600,700 zł. Facet w biurze powiedział mi ze to sie nie opłaca bo kupujac tam posiłki wyjdzie to drożej niż wykupienie wczasów z wyzywieniem. No ale może on liczył ceny w jakichs drogich lokalach...

w PL też mamy restauracje gdzie są obiady po ok. 60 zł a w innym lokalu można zjesc np. za 15 zł także podobnie może być w Grecji
nie wiem dokładnie, dlatego podłączam sie to Twojego pytania



dzięki dziewczyny za wszelkie namiarki na biura
jednak w tym roku zdecydowaliśmy sie z tż na Hiszpanie (Calella), myślę ze tez bedzie fajnie
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 14:40   #86
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Grecja -objazdowka

szukam jakieś fajnej nie za drogiej wycieczki objazdowej w Europie najlepiej Grecja tak do 2000 zł za osobę max może pomożecie bo ja juz się gubię w intrenetowych czeluściach oczy mi wychodzą. Jak ktos ma jakies linki to proszę o wrzucenie dzięki termi od 11.10.2008
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 11:41   #87
Attene
Raczkowanie
 
Avatar Attene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 179
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Ja natomiast polecam przede wszystkim Neckermann'a- bardzo porządna i rzetelna firma!
W tym roku wybieram się na (c)Halkidiki właśnie z w/w biura podróży
__________________

Attene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 12:35   #88
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Z jakiego biura do Grecji??

Ja polecam biuro podróży Grecos- tylko kierunki greckie.

Byłam niedawno na ich prezentacji - naprawdę solidna firma, duży wybór ofert , a w ofercie najlepsze hotele Grecji.
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 12:55   #89
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Grecja -objazdowka

to ja napiszę bo mam chwile co znalazłam :

oferta np. Triady

Trasa wycieczki:

Katerini lub Kalambaka - Meteora - Delfy - Ateny - Przylądek Sounion - Mykeny - Korynt - Nafplio - Epidavros - Loutraki - Kanał Koryncki - Termopile - Riwiera Olimpijska - Saloniki.

Świadczenia w cenie:
7 noclegów w hotelach **/*** na trasie objazdu
7 śniadań podczas objazdu
opieka polskojęzycznego rezydenta i pilota
przejazd klimatyzowanym autokarem na trasie objazdu
przelot samolotem
ubezpieczenie KL, NW i bagażu

Cena od osoby - 1705 zł ( jakby co pisz na PW - napiszę Ci dokładną kalkulację )

a ja jeszcze poszperam w necie!!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:05   #90
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Grecja -objazdowka

Ja byłam na takiej wycieczce 2 lata temu z firmy Rainbow Tours i byłam bardzo zadowolona - nazywała się chyba (wycieczka) Antyczna Przygoda.
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-23 10:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.