Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-04, 06:25   #1351
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Juz wiem jakiej firmy mam ten fajny ręcznim: ceba baby, a ten po starszym to akuku
O widzisz, przeglądałam allegro i właśnie te Ceba rzuciły mi się w oczy.

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Na razie jeszcze nie została tam sama, ale chyba jej się podoba, chociaż ma też takie momenty, że zaczyna wymyślać. W piątek planuje zostawić ją na godzinkę i zobaczymy czy będą jakieś emocje. Ja mam takie mieszane uczucia, z jednej strony chcę, żeby tam poszła, z drugiej- czuję, że to nie fair względem niej
To chyba wszystko na dobrej drodze, trzymam kciuki.

Srebrnykot za Ciebie też kciuki. Ale się rozpędzamy.

A za nami trzeci epizod lęku nocnego i moja nieprzespana za to przeryczana noc. Naprawdę nie wiem już co źle robię Tym razem trwało to prawie pół godziny, już się pakowaliśmy na sor po jakiś zastrzyk uspokajający czy coś bo na to nie da się spokojnie patrzeć. Jestem przerażona co będzie dalej.
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 06:30   #1352
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Kciuki żeby tym razem wszystko potoczyło się jak najlepiej! Fajnie, że się odzywasz! Na kiedy wypada Ci termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na 4.11


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 06:35   #1353
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
O widzisz, przeglądałam allegro i właśnie te Ceba rzuciły mi się w oczy.



To chyba wszystko na dobrej drodze, trzymam kciuki.

Srebrnykot za Ciebie też kciuki. Ale się rozpędzamy.

A za nami trzeci epizod lęku nocnego i moja nieprzespana za to przeryczana noc. Naprawdę nie wiem już co źle robię Tym razem trwało to prawie pół godziny, już się pakowaliśmy na sor po jakiś zastrzyk uspokajający czy coś bo na to nie da się spokojnie patrzeć. Jestem przerażona co będzie dalej.
Nie wiem czy u was to występowało wcześniej. Mąż dużo o tym czytał bo u małego się zdarzają. Zazwyczaj jak jest wieczorem przebodźcowany. Teraz przed spaniem zamykają się w przyciemnionym pokoju i spokojnie bawią do zaśnięcia. Wcześniej książeczki i spokojne zabawy. Generalnie po żłobku i placu zabaw / szaleństwach takie hamowanie już do spania. Najgorzej jak są goście, jakiś czas temu u nas spali to rzeczywiście można było to zobaczyć po dziecku i płaczu w nocy. Mogę Cię pocieszyć że ponoć dZiecko tego potem nie pamięta i nie jest to jak zły sen tylko bardziej bezwarunkowe przez niedojrzały układ nerwowy. Przynajmniej tż tak twierdzi. U nas wyciszanie przed snem zdecydowanie pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 06:59   #1354
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny nie wiem czy któraś mnie pamieta ale zaczynałam z Wami, niestety bardzo szybko musiałam odejść

Czasem Was podczytuje bo jakoś czuje się trochę z Wami związana gratuluje wszystkim rozpakowanym!

Ja jestem znowu w ciąży i mam nadzieje ze teraz będzie już wszystko ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja Cię pamiętam!

Bardzo się cieszę, że zdążyłaś przed naszym wypakowaniem! Trzymam za Ciebie mocne kciuki który to tc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 07:00   #1355
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

A ja się witam w 37+1 więc jesteśmy donoszone.
Nurek gratulacje i trzymam kciuki by wszystko było dobrze aż do szczęśliwego finału w listopadzie.
Srebrny kot trzymam kciuki za indukcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 07:14   #1356
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętam!

Bardzo się cieszę, że zdążyłaś przed naszym wypakowaniem! Trzymam za Ciebie mocne kciuki który to tc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dopiero 10


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 07:17   #1357
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny nie wiem czy któraś mnie pamieta ale zaczynałam z Wami, niestety bardzo szybko musiałam odejść

Czasem Was podczytuje bo jakoś czuje się trochę z Wami związana gratuluje wszystkim rozpakowanym!

Ja jestem znowu w ciąży i mam nadzieje ze teraz będzie już wszystko ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pamietam Cie i trzymam kciuki, zeby tym razem bylo wszystko dobrze
Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Srebrnykot kciuki!

Te wizyty w szpitalach to się różnie koncza można przyjść w jednej sprawie, a wyjść już z dzieckiem
U mnie też nic wyciekalo w ciąży z piersi, a jak tylko urodziłam laktacja się rozbujala

Pozdrawiam z nocnego karmienia
Ciężko mi czasem nawet coś napisać, bo z reguły karmie z jednej piersi, a przy drugiej trzymam laktator
Mala jest zarlokiem. W nocy po karmieniu piersią musimy ją jeszcze dopchac butelka odciagnietego mleka, bo inaczej wisi przy cycu pół nocy.
Dziś idziemy do pediatry. Akurat mijają dziś 2 tygodnie, ciekawe czy Malutka coś przykoksila


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, ze mala przybiera i ma apetyt.

Zazdroszcze juz tych spacerkow wiosennych 🤩
Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Chcą przez ciśnienie. Niby liczyłam się z tym, że będę mieć indukcje - kiedyś, ok, raczej bliżej niż dalej, ale nie, że już jutro, tak znienacka Bo w szpitalu byliśmy z inna sprawa, przewrocilam sie nieprzyjemnie i chciałam sprawdzic, czy z Mala wszystko ok.

Ze skurczami porodowymi nie wiem sama. Jesli to u Ciebie przejdzie w skurcze, to tez trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia!! Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Cześć. Dobrze wiedzieć ze u Tereski wszystko dobrze bo też myslalam co niej. U nas dzisiaj intensywny dzień. Pierwszy spacer. Myślałam że nie wyjdziemy bo od progu byl płacz... Ale usunęła w końcu na moich rękach, odłożyłam do wozka a potem spała 3 godziny
podaliśmy smoczek bo ma duza potrzeba ssania. I momentalnie krzyki ustaja. Sama tez potrafi zasnac, najlepiej w hałasie jak wszyscy razem siedzimy. Od wczoraj śpi nam po 2 godziny a dzisiaj po spacerze pobiła rekord 4 godziny! Ja nie dowierzam bo to zupelne przeciwieństwo starszej siostry. Z takim dzieckiem na prawdę jest high life i oby te spanie jej tak zostało zaczęłam ściągać mleko. Wczoraj pół godziny i tylko 10 ml. Dzisiaj nie co krocej i już 40! Wieczorem chciałam do uczucia ulgi jakieś 5 minut i 20 ml. W sumie ściągnęłam 60 ml a mała wszystko wypila.. Teraz poprawiła cyckiem jednym i drugim ☺ i znowu śpi.

Dziewczyny trzymam kciuki za następne do porodu

Srebrny kot ja miałam susze w cyckach. Jedynie co dojrzałam takie mikrowycieki. Kropeczki małe białe na sutkach. Mleko mi nie cieklo. W nocy urodziłam na w dzień mialam juz mleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Igor byl takim dzieckiem jak Twoja Julka

Jak corka starsza? Lepiej?
Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Witam sie dopiero z wieczora . Busy day ale bardzo miły . Dostałam w pracy ogromne pudło pełne rzeczy dla mnie i Małego , kwiaty i tort był i tez napisali na kartce ze bedą za mna tęsknić i tez mi sie łezka zakręciła.
Nawel Lily dostała prezent z okazji zostania wkrótce Big sister !



U mnie nie było czopa a był poród - nastaw sie pozytywnie to działa !!



Super ze wszystko sie układa ! Oby tak dalej !!


Tez widziałam to ciacho . Piękne !!

Apropo jedzenia ... wlasnie sie zastanawiam nad pochłonięciem drugiego muffinka ...
Kawa inka to tez dobry pomysł ale chyba jednak meliske sobie zaleje . Piłyscie herbatę - melisa z gruszka ? Od lat ja uwielbiam !!
Nie pijam melisy ale chyba by mi sie przydalo bo jestem taka nerwowa

Co do nastawienia to jakos ciezko mi ale postanowilam, ze dzis bede rodzic
.
.
.
Zeby to takie latwe i proste bylo

Dzis sie wyspalam troche to przemyje jeszcze okna dachowe. Chociaz robilam to 2 tygodnie temu


Wczoraj trafilam na jakis program o 6raczkach i akurat byl odcinek jak byli robione cc. Ale sie uplakalam jak wyjmowali te dzieciaczki takie malutkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
O widzisz, przeglądałam allegro i właśnie te Ceba rzuciły mi się w oczy.



To chyba wszystko na dobrej drodze, trzymam kciuki.

Srebrnykot za Ciebie też kciuki. Ale się rozpędzamy.

A za nami trzeci epizod lęku nocnego i moja nieprzespana za to przeryczana noc. Naprawdę nie wiem już co źle robię Tym razem trwało to prawie pół godziny, już się pakowaliśmy na sor po jakiś zastrzyk uspokajający czy coś bo na to nie da się spokojnie patrzeć. Jestem przerażona co będzie dalej.
Nic nie robisz zle, po prostu to taki etap.

A ona to na snie robi czy jest swiadoma?

Moze jakies wyciszenie wieczorem dodatkowe tak z pol godziny przed snem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-04, 08:09   #1358
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Dzięki

My właśnie wróciliśmy ze szpitala. Mam zalecenia, żeby zgłosić się jutro rano na indukcję. Rano będę to jeszcze potwierdzać z moim gin., ale jak on też będzie za, to jutro rodzimy...

Cholera, stresuję się. Jednak.

Muszę jeszcze ostatnie rzeczy podopakowywać i ogarnąć.
Kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Srebrnykot kciuki!

Te wizyty w szpitalach to się różnie koncza można przyjść w jednej sprawie, a wyjść już z dzieckiem
U mnie też nic wyciekalo w ciąży z piersi, a jak tylko urodziłam laktacja się rozbujala

Pozdrawiam z nocnego karmienia
Ciężko mi czasem nawet coś napisać, bo z reguły karmie z jednej piersi, a przy drugiej trzymam laktator
Mala jest zarlokiem. W nocy po karmieniu piersią musimy ją jeszcze dopchac butelka odciagnietego mleka, bo inaczej wisi przy cycu pół nocy.
Dziś idziemy do pediatry. Akurat mijają dziś 2 tygodnie, ciekawe czy Malutka coś przykoksila


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha jak u nas wczoraj. Byls butla żeby sprawdzić czy wypije i czy tatuś ogarnia a potem i tak cycki wjechały. Ale mogę w piątek iść na zajęcia
Ile z butli zjada twoja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny nie wiem czy któraś mnie pamieta ale zaczynałam z Wami, niestety bardzo szybko musiałam odejść

Czasem Was podczytuje bo jakoś czuje się trochę z Wami związana gratuluje wszystkim rozpakowanym!

Ja jestem znowu w ciąży i mam nadzieje ze teraz będzie już wszystko ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pamiętam ☺ super ze u ciebie dobrze, przyjemnej ciąży i łatwego rozwiązania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:16   #1359
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny nie wiem czy któraś mnie pamieta ale zaczynałam z Wami, niestety bardzo szybko musiałam odejść

Czasem Was podczytuje bo jakoś czuje się trochę z Wami związana gratuluje wszystkim rozpakowanym!

Ja jestem znowu w ciąży i mam nadzieje ze teraz będzie już wszystko ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pamiętam! Wszystkiego dobrego dla Ciebie kochana

Snila mi się malutka, ciągle ją przytulalam i calowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:19   #1360
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Dzięki

My właśnie wróciliśmy ze szpitala. Mam zalecenia, żeby zgłosić się jutro rano na indukcję. Rano będę to jeszcze potwierdzać z moim gin., ale jak on też będzie za, to jutro rodzimy...

Cholera, stresuję się. Jednak.

Muszę jeszcze ostatnie rzeczy podopakowywać i ogarnąć.
Mocne kciuki żeby szybko poszło
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Dopiero 10


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Byle do 1 prenatalnych, później połówkowych, do studniówki i już będziesz na mecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
A ja się witam w 37+1 więc jesteśmy donoszone.
Nurek gratulacje i trzymam kciuki by wszystko było dobrze aż do szczęśliwego finału w listopadzie.
Srebrny kot trzymam kciuki za indukcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki możesz rodzić na legalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:24   #1361
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry.
04.04.2019 - fajna data urodzenia 😍
Młody czeka chyba na 10.04- w końcu....Antoni 🙈🙊
Pozdro dla kumatych 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-04, 08:34   #1362
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mamaszkrabka jesteś moim typem na kolejny poród więc szykuj się

Dzięki dziewczyny. Nie występowało to wcześniej, a teraz już trzeci od niedzieli. Nie wiem czy jest świadoma - rzuca się, patrzy niewidzącym wzrokiem, gada bez ładu i składu ale zdarza jej się odpowiadać na pytania. Wczoraj była bez drzemki (czasem nie zaśnie ale ogólnie ciągle ich potrzebuje i to długich) co na pewno miało wpływ. Gadała przez ten sen (?) ciągle o psie, którego spotkała na spacerze - no był taki jamnik, była nim zachwycona (kocha psy), ja wiem czy to mogły być aż takie emocje Próbowałam tego wyciszania ale z nią się nie da, lata jak nakręcona aż pada Dzisiaj nic nie pamięta.

Tak czy owak nasz plan na poród i dni w szpitalu chyba się właśnie rypnął, a nie bardzo widzę alternatywę. Bosko.
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:41   #1363
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
04.04.2019 - fajna data urodzenia
Młody czeka chyba na 10.04- w końcu....Antoni
Pozdro dla kumatych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha


Ja już po śniadaniu i po wizycie na poczcie po przesyłeczkę od Hubiego, dokupilam kilka pieluch, pokrowce na przewijak i drugi przewijak do łazienki. Nooo to się piorą już kolorki z koszulami do karmienia, torba już coraz bliższa spakowaniu
W ogóle jestem fantastyczna, zaczęłam 37tc a tu torby nie gotowe a niedawno siostrze wykład robiłam jak to nie jest spakowana do spzitala w 30tc???


Ach i w ogóle zewnętrzna strona stopy mnie boli ale tak, że kuleje - nie mam opuchnięcia, stłuczenia, więc nie wiem skąd to to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:44   #1364
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Mamaszkrabka jesteś moim typem na kolejny poród więc szykuj się

Dzięki dziewczyny. Nie występowało to wcześniej, a teraz już trzeci od niedzieli. Nie wiem czy jest świadoma - rzuca się, patrzy niewidzącym wzrokiem, gada bez ładu i składu ale zdarza jej się odpowiadać na pytania. Wczoraj była bez drzemki (czasem nie zaśnie ale ogólnie ciągle ich potrzebuje i to długich) co na pewno miało wpływ. Gadała przez ten sen (?) ciągle o psie, którego spotkała na spacerze - no był taki jamnik, była nim zachwycona (kocha psy), ja wiem czy to mogły być aż takie emocje Próbowałam tego wyciszania ale z nią się nie da, lata jak nakręcona aż pada Dzisiaj nic nie pamięta.

Tak czy owak nasz plan na poród i dni w szpitalu chyba się właśnie rypnął, a nie bardzo widzę alternatywę. Bosko.
U nas też zdarzają się takie napady lęków nocnych, na szczęście rzadko. Koleżanka mówiła, że u nich minęło, jak zaczęli córkę później kłaść spać u nas nawet nie potrafię stwierdzić od czego są one zależne ale to, prędzej czy później, minie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:44   #1365
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dziewczyny przeczytałam kilka postów i były pytania do cc. Wiec odpisuje na pare rzeczy:
Mały jest ze mną 24h.
Po operacji był kangurowany u taty i jak wjechalam do pokoju do mnie do cycusiów został zainstalowany z pomocą położnej
Malutki szybko po tym zasnął i pierwszego dnia był przebierany, zabierany na badania przez personel.
Po południu/wieczorem postawiłam pierwsze kroki i było wszystko okej. Siadalam po turecku na lozko i brałam sama małego z dostawczego łóżeczka, które cały czas jest przy mnie.
Następnego dnia rano, po sprawdzeniu mnie przez lekarzy siostry fizjoterapeutów, zdjęli cewnik i od tamtej pory zajmuje sama malutkim i zawsze mogę zawołać o pomoc. Jak leżę za długo dostaje boli pleców i mam powietrze w brzuchu (jedyne minusy) ale biorę już jakieś środki na to, bo brzucha/blizny nie odczuwam jakoś specjalnie. Wczoraj czułam brzuch jak zakwasy. Pierwsze dwa kroki z rana są nieprzyjemne, ale kolejne już okej. W nocy łaziłam sobie z małym po korytarzu z tym łóżeczkiem na kółkach.
Laktacja się powoli rozkręca, jestem dobrej myśli.
Jak ktoś chce jeszcze o coś zapytać proszę bardzo !



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:49   #1366
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Mamaszkrabka jesteś moim typem na kolejny poród więc szykuj się

Dzięki dziewczyny. Nie występowało to wcześniej, a teraz już trzeci od niedzieli. Nie wiem czy jest świadoma - rzuca się, patrzy niewidzącym wzrokiem, gada bez ładu i składu ale zdarza jej się odpowiadać na pytania. Wczoraj była bez drzemki (czasem nie zaśnie ale ogólnie ciągle ich potrzebuje i to długich) co na pewno miało wpływ. Gadała przez ten sen (?) ciągle o psie, którego spotkała na spacerze - no był taki jamnik, była nim zachwycona (kocha psy), ja wiem czy to mogły być aż takie emocje Próbowałam tego wyciszania ale z nią się nie da, lata jak nakręcona aż pada Dzisiaj nic nie pamięta.

Tak czy owak nasz plan na poród i dni w szpitalu chyba się właśnie rypnął, a nie bardzo widzę alternatywę. Bosko.
Dzieki!! Ja jestem za rodzeniem ale Leo sie nie garnie


Ja pamietam tylko jedna taka akcje w nocy jak Igor przez dwie godziny sie darl i wyrywal na snie i nie wiedzialam co mu jest wiec wiem mniej wiecej jak to wyglada. Nie wiem jak pomoc.

Dlaczego plan sie rypnal?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 08:57   #1367
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczytałam kilka postów i były pytania do cc. Wiec odpisuje na pare rzeczy:
Mały jest ze mną 24h.
Po operacji był kangurowany u taty i jak wjechalam do pokoju do mnie do cycusiów został zainstalowany z pomocą położnej
Malutki szybko po tym zasnął i pierwszego dnia był przebierany, zabierany na badania przez personel.
Po południu/wieczorem postawiłam pierwsze kroki i było wszystko okej. Siadalam po turecku na lozko i brałam sama małego z dostawczego łóżeczka, które cały czas jest przy mnie.
Następnego dnia rano, po sprawdzeniu mnie przez lekarzy siostry fizjoterapeutów, zdjęli cewnik i od tamtej pory zajmuje sama malutkim i zawsze mogę zawołać o pomoc. Jak leżę za długo dostaje boli pleców i mam powietrze w brzuchu (jedyne minusy) ale biorę już jakieś środki na to, bo brzucha/blizny nie odczuwam jakoś specjalnie. Wczoraj czułam brzuch jak zakwasy. Pierwsze dwa kroki z rana są nieprzyjemne, ale kolejne już okej. W nocy łaziłam sobie z małym po korytarzu z tym łóżeczkiem na kółkach.
Laktacja się powoli rozkręca, jestem dobrej myśli.
Jak ktoś chce jeszcze o coś zapytać proszę bardzo !



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, że tak dobrze zniosłaś CC co organizm to inaczej więc tylko się cieszyć
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Mamaszkrabka jesteś moim typem na kolejny poród więc szykuj się

Dzięki dziewczyny. Nie występowało to wcześniej, a teraz już trzeci od niedzieli. Nie wiem czy jest świadoma - rzuca się, patrzy niewidzącym wzrokiem, gada bez ładu i składu ale zdarza jej się odpowiadać na pytania. Wczoraj była bez drzemki (czasem nie zaśnie ale ogólnie ciągle ich potrzebuje i to długich) co na pewno miało wpływ. Gadała przez ten sen (?) ciągle o psie, którego spotkała na spacerze - no był taki jamnik, była nim zachwycona (kocha psy), ja wiem czy to mogły być aż takie emocje Próbowałam tego wyciszania ale z nią się nie da, lata jak nakręcona aż pada Dzisiaj nic nie pamięta.

Tak czy owak nasz plan na poród i dni w szpitalu chyba się właśnie rypnął, a nie bardzo widzę alternatywę. Bosko.
Co to znaczy, że plan na poród i pobyt w szpitalu się rypnął? Ja myślałam że ostatni tydzień wszystko podopinam i sobie odpocznę to jestem z małym w domu. No nic, plan minimum mamy zrobiony, resztę zawsze się zdąży ;P szkoda, że nie da się tematu przesunąć tak o 2 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 09:00   #1368
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mamy wykupioną salę rodzinną, w której mieliśmy być wszyscy razem (nie ma problemu żeby starsze dziecko nawet tam spało z tatą na kanapie). Chciałam żeby tż był cały czas ze mną i od początku mi pomagał po cc, bo nie chciałam oddawać dziecka zwłaszcza na noc, a nie będę przecież wołać położnej nie wiadomo jak często żeby mi ją podała, a jak będzie trzeba co chwilę? Nawet gdyby była ze mną na łóżku, to co jak nie dam rady pierwszej nocy sama przewijać? Ale jak te lęki mają się powtarzać - a szanse są duże bo siostrzyczka, bo to co się będzie działo ze mną, sam szpital to spore emocje - to przecież nie zafunduję wszystkim wokół wycia trzylatki na cały szpital… Więc wychodzi na to że w naszej sali będę sama, a mąż ze starszą w domu

Nie przewidziałam takiego obrotu spraw bo ona jest ogólnie bardzo odważna, wszędzie się odnajduje bez problemu i nigdy nie było żadnych dziwnych akcji. I nagle dup, taki numer.

Bejata dzięki. No nic, pewnie jakoś sama ogarnę jak nie będzie wyjścia.

Sorry za ponure wynurzenia z rana
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 09:26   #1369
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Na 4.11


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek fajnie, że o nas pamiętasz Trzymam kciuki za to żeby wszystko było dobrze
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-04, 09:28   #1370
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Mamy wykupioną salę rodzinną, w której mieliśmy być wszyscy razem (nie ma problemu żeby starsze dziecko nawet tam spało z tatą na kanapie). Chciałam żeby tż był cały czas ze mną i od początku mi pomagał po cc, bo nie chciałam oddawać dziecka zwłaszcza na noc, a nie będę przecież wołać położnej nie wiadomo jak często żeby mi ją podała, a jak będzie trzeba co chwilę? Nawet gdyby była ze mną na łóżku, to co jak nie dam rady pierwszej nocy sama przewijać? Ale jak te lęki mają się powtarzać - a szanse są duże bo siostrzyczka, bo to co się będzie działo ze mną, sam szpital to spore emocje - to przecież nie zafunduję wszystkim wokół wycia trzylatki na cały szpital… Więc wychodzi na to że w naszej sali będę sama, a mąż ze starszą w domu

Nie przewidziałam takiego obrotu spraw bo ona jest ogólnie bardzo odważna, wszędzie się odnajduje bez problemu i nigdy nie było żadnych dziwnych akcji. I nagle dup, taki numer.

Bejata dzięki. No nic, pewnie jakoś sama ogarnę jak nie będzie wyjścia.

Sorry za ponure wynurzenia z rana
A nie masz kogos w zastepstwie (mama/siostra) kto moglby chociaz te pierwsza noc z Toba byc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 09:30   #1371
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Noc nie przespana, ale jestem juz po ktg. Trwalo z godzinkę. Na poczatku tętno dziecka źle wychodziło, skoki masakra, sle chyba cos bylo źle podpięte. Cos tam się pisało w zakresie skurczy nawet na 100 z kilka razy, choć ja to czułam jak spinanie brzucha. Czekam na wizytę u lekarza, ciekawe co powie.

Syn został w domu z mężem, brzuch go ciągle boli i goraczka sie zaczyna :/(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 09:33   #1372
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Noc nie przespana, ale jestem juz po ktg. Trwalo z godzinkę. Na poczatku tętno dziecka źle wychodziło, skoki masakra, sle chyba cos bylo źle podpięte. Cos tam się pisało w zakresie skurczy nawet na 100 z kilka razy, choć ja to czułam jak spinanie brzucha. Czekam na wizytę u lekarza, ciekawe co powie.

Syn został w domu z mężem, brzuch go ciągle boli i goraczka sie zaczyna :/(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty juz jestes na terminie wiec moze cos pojdzie do przodu.

A to jakis wirus czy syn sie czyms przytruł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 09:45   #1373
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
A nie masz kogos w zastepstwie (mama/siostra) kto moglby chociaz te pierwsza noc z Toba byc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo ktoś zaufany i bliski kto mógłby być z córką w domu a mąż z Tobą?
Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Noc nie przespana, ale jestem juz po ktg. Trwalo z godzinkę. Na poczatku tętno dziecka źle wychodziło, skoki masakra, sle chyba cos bylo źle podpięte. Cos tam się pisało w zakresie skurczy nawet na 100 z kilka razy, choć ja to czułam jak spinanie brzucha. Czekam na wizytę u lekarza, ciekawe co powie.

Syn został w domu z mężem, brzuch go ciągle boli i goraczka sie zaczyna :/(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie urok to... Tak pięknie na wątku wychodzi z czym się wiąże posiadanie dzieci. Możesz sobie planować poród i sielankę w domu ale starsze dzieci są nieprzewidywalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 10:04   #1374
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Noc nie przespana, ale jestem juz po ktg. Trwalo z godzinkę. Na poczatku tętno dziecka źle wychodziło, skoki masakra, sle chyba cos bylo źle podpięte. Cos tam się pisało w zakresie skurczy nawet na 100 z kilka razy, choć ja to czułam jak spinanie brzucha. Czekam na wizytę u lekarza, ciekawe co powie.

Syn został w domu z mężem, brzuch go ciągle boli i goraczka sie zaczyna :/(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowia dla synka!
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny nie wiem czy któraś mnie pamieta ale zaczynałam z Wami, niestety bardzo szybko musiałam odejść

Czasem Was podczytuje bo jakoś czuje się trochę z Wami związana gratuluje wszystkim rozpakowanym!

Ja jestem znowu w ciąży i mam nadzieje ze teraz będzie już wszystko ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wszystkiego dobrego dla Was
Lisku, to nie jest pewne, że w szpitalu taki epizod też wystąpi, ale sama sytuacja może być dla Was stresująca trudno coś poradzić, szczególnie, że nie miałam cc i nie wiem, jak czlowiek się potem czuje, pewnie najlepiej byłoby jakby córka mogła zostać w domu z kimś bliskim, ale nie wiem czy macie taką możliwość...

Ja się stresuję tym, co zrobimy z córką podczas porodu, choć zakładam najbardziej optymistyczny scenariusz
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2019-04-04 o 10:10
agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 10:21   #1375
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Albo ktoś zaufany i bliski kto mógłby być z córką w domu a mąż z Tobą? Jak nie urok to... Tak pięknie na wątku wychodzi z czym się wiąże posiadanie dzieci. Możesz sobie planować poród i sielankę w domu ale starsze dzieci są nieprzewidywalne.
Jak to powiedział Blog Ojciec na spotkaniu - najtrudniejszym elementem rodzicielstwa są dzieci Zdrówka dla Waszych, dziewczyny, ciepło już jest to może infekcje będą szybko mijać.

Dziadków mamy (godzinę i 2 godziny drogi od nas), ale widujemy się dość rzadko i córka jeszcze nigdy nie została z nimi sama. Rozważam jeszcze opcję starsza na noc do przyjaciółki. Nie wiem… chwilowo mam mętlik i tyle :/
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 11:00   #1376
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzien dobry
Tak sobie myślę, że mojemu synowi też zdażały się noce gdy musiałam przytulac go i pocieszać, jakoś wyciszać. Chyba od czasu do czasu teraz tez tak ma bo czasami widzę że śpi przy zapalonej lampce a przed uśnięciem zgasił.
Niedawno usluszałam jak przez sen mówił "no to po rodzinie" takim zrezygnowanym tonem.
Skoro taki duży chłopak miewa gorsze noce to co dopiero młodsze dzieci.

Hahaha - z tymi fajnymi datami to ja też sobie wymyślam ze starszym byłam blisko "historycznej" 08.08.2008r. Urodzilam dzień później
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 11:23   #1377
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Tak sobie myślę, że mojemu synowi też zdażały się noce gdy musiałam przytulac go i pocieszać, jakoś wyciszać. Chyba od czasu do czasu teraz tez tak ma bo czasami widzę że śpi przy zapalonej lampce a przed uśnięciem zgasił.
Niedawno usluszałam jak przez sen mówił "no to po rodzinie" takim zrezygnowanym tonem.
Skoro taki duży chłopak miewa gorsze noce to co dopiero młodsze dzieci.

Hahaha - z tymi fajnymi datami to ja też sobie wymyślam ze starszym byłam blisko "historycznej" 08.08.2008r. Urodzilam dzień później
Moja koleżanka miała cc 13.12.12 i w sumie tylko dzięki temu pamiętam datę urodzin jej najstarszego synka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 11:41   #1378
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Tak sobie myślę, że mojemu synowi też zdażały się noce gdy musiałam przytulac go i pocieszać, jakoś wyciszać. Chyba od czasu do czasu teraz tez tak ma bo czasami widzę że śpi przy zapalonej lampce a przed uśnięciem zgasił.
Niedawno usluszałam jak przez sen mówił "no to po rodzinie" takim zrezygnowanym tonem.
Skoro taki duży chłopak miewa gorsze noce to co dopiero młodsze dzieci.

Hahaha - z tymi fajnymi datami to ja też sobie wymyślam ze starszym byłam blisko "historycznej" 08.08.2008r. Urodzilam dzień później
Hahaha niezly tekst ciekawe co mu sie snilo.


Okna pomylam, pranie zrobilam, troche posprzatalam. Jeszcze poprasuje popoludniu

Ciasto w piekarniku i co? Ciiisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 11:54   #1379
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Tak sobie myślę, że mojemu synowi też zdażały się noce gdy musiałam przytulac go i pocieszać, jakoś wyciszać. Chyba od czasu do czasu teraz tez tak ma bo czasami widzę że śpi przy zapalonej lampce a przed uśnięciem zgasił.
Niedawno usluszałam jak przez sen mówił "no to po rodzinie" takim zrezygnowanym tonem.
Skoro taki duży chłopak miewa gorsze noce to co dopiero młodsze dzieci.

Hahaha - z tymi fajnymi datami to ja też sobie wymyślam ze starszym byłam blisko "historycznej" 08.08.2008r. Urodzilam dzień później
Mój, jako że nie umie jeszcze mówić, w takie intensywniejsze noce zaczyna szczekać znaczy mówić to co mówi kiedy się go zapyta jak robi piesek i jak widzi pieska na podwórku takie ał ał! Coś tam im się widocznie intensywnie śni
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Jak to powiedział Blog Ojciec na spotkaniu - najtrudniejszym elementem rodzicielstwa są dzieci Zdrówka dla Waszych, dziewczyny, ciepło już jest to może infekcje będą szybko mijać.

Dziadków mamy (godzinę i 2 godziny drogi od nas), ale widujemy się dość rzadko i córka jeszcze nigdy nie została z nimi sama. Rozważam jeszcze opcję starsza na noc do przyjaciółki. Nie wiem… chwilowo mam mętlik i tyle :/
Kurczę, to rzeczywiście. Dacie radę tylko teraz trzeba wymyślić najlepszą opcję. U nas mały będzie w żłobku i dziadkowie go będą odbierać. Przed spaniem będzie przejmował go mąż. Na noc zakładam że jak dałam radę ostatnio dam i teraz. Wstępnie myślę pierwszą noc oddać małego do położnych bo będzie pewnie dopiero po pionizacji, a od drugiej nocy ogarniać sama. Przynajmniej tak zrobiłam z pierwszym i w sumie spoko było, docelowo karmić się udało bo o to bym się ewentualnie obawiała. Jak wyjdzie zobaczymy w praniu. Najgorzej w dniu CC bo mam być na 7 w szpitalu i pewnie dziadkowie też starszaka odstawią rano. Też nie wiem o której wypadnie pionizacja, ostatnio to była 21 i bardzo mi obecność męża pomogła. Mam nadzieję że tym razem uda się wcześniej.
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Hahaha niezly tekst ciekawe co mu sie snilo.


Okna pomylam, pranie zrobilam, troche posprzatalam. Jeszcze poprasuje popoludniu

Ciasto w piekarniku i co? Ciiisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby przed burzą może maluch czeka na słodkości, ładuje baterie i do boju!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 12:02   #1380
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Michacha


Ja już po śniadaniu i po wizycie na poczcie po przesyłeczkę od Hubiego, dokupilam kilka pieluch, pokrowce na przewijak i drugi przewijak do łazienki. Nooo to się piorą już kolorki z koszulami do karmienia, torba już coraz bliższa spakowaniu
W ogóle jestem fantastyczna, zaczęłam 37tc a tu torby nie gotowe a niedawno siostrze wykład robiłam jak to nie jest spakowana do spzitala w 30tc???


Ach i w ogóle zewnętrzna strona stopy mnie boli ale tak, że kuleje - nie mam opuchnięcia, stłuczenia, więc nie wiem skąd to to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dopiero co spakowałam a termin na przyszły tydzień

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Hahaha niezly tekst ciekawe co mu sie snilo.


Okna pomylam, pranie zrobilam, troche posprzatalam. Jeszcze poprasuje popoludniu

Ciasto w piekarniku i co? Ciiisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż chodzi i pyta kiedy bobo wyjdzie. Mówię, że nic mu ciekawego nie obiecał to po co ma z wygodnego brzucha wychodzić

Mam dzisiaj od rana masakrycznie spuchnięte stopy. Wyglądają jakby mi je ktoś przeszczepił od osoby co waży ze dwa razy tyle co ja Ledwo trampki rano wcisnęłam
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.