Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-05, 20:52   #3061
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

obyniedokonca


ciekawe, że nikt nie czuje w miejscach, gdzie jesteś akceptowany, a w miejscach gdzie nie (lub niepewnosc co do akceptacji) - zapachu nie ma
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 07:51   #3062
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

To wszystko jest naprawdę zagadkowe. Ludzie z tej organizacji MEBO, gromadzącej glownie ludzi z TMAU, parę lat temu opisywali swoj pierwszy zlot. Okazało się, ze w jego trakcie praktycznie nie wydzielali swojego 'normalnego' smrodu. Juz wtedy intetpretowali ten fakt jako powiązany z poczuciem 'wyluzowania' we własnym gronie.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 11:06   #3063
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Gregggg,
Czy mogłbys przedstawic drogę, jaką przeszedłes do diagnozy? W jakim wieku zauwazyles pierwsze objawy itd.? Myslę, ze to by była dla nas jakas inspiracja.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 14:19   #3064
SanchoPansaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 83
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
To wszystko jest naprawdę zagadkowe. Ludzie z tej organizacji MEBO, gromadzącej glownie ludzi z TMAU, parę lat temu opisywali swoj pierwszy zlot. Okazało się, ze w jego trakcie praktycznie nie wydzielali swojego 'normalnego' smrodu. Juz wtedy intetpretowali ten fakt jako powiązany z poczuciem 'wyluzowania' we własnym gronie.
Potwierdzam. Podczas spotkań z dwójką osób z forum w różnym czasie, kompletny brak jakiegokolwiek smrodu (czy to w zatłoczonym metrze, tramwaju, sklepie w centrum handlowym). Smrodu brak od nich, jak również, według ich zeznań, ode mnie.
SanchoPansaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 17:13   #3065
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez obyniedokoncazycia Pokaż wiadomość
Mam problem. Od około tygodnia jem płatki owsiane, biorę cynk i węgiel i...kompletnie nie czuje zapachu..żadnego. Jednak reakcje innych są takie jakby on się utrzymywał..może nie w takim samym stopniu jak wcześniej, bo wcześniej wszystko czułam..dziwne to..

Moje objawy też pasują do tego zatrucia rtęcią, mam 3 plomby..muszę zbadać zęby.. tylko jak sprawdzić tą rtęć w organizmie?

Nakręcacie się strasznie na to TMAU... Ci ludzie pachną non stop a ja okazuje się, że wydzielam ten zapach w autobusie jak jade do pracy i w pracy. Dom, szkoła, znajomi, Kościół NIKT nie ma z tym problemu i NIKT nic nie czuje!
Badanie pierwiastkowe włosa, albo cheletacja na własną rękę, bez badania tak jak ja.
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 21:04   #3066
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ja myśle, że ludzie z tmau jednak realnie śmierdzą, a są wśród nas też tacy, co co do zasady nie smierdzą - natomiast wyolbrzymiają wszystko, co ma coś wspólnego z zapachem. Przez chroniczny stres czasem mogą podśmierdywać.

Ja w pracy mam do czynienia z ludźmi wykształconymi, na poziomie. Nikt z nich nic raczej o mnie nie mówił. Jedna lub dwie sekretarki coś mówiły ale też nie dam sobie ręki uciąć, że to o mnie.
Ostatnio jedna z koleżanek poprosiła mnie o widelec, którym jadłem, żeby nim coś zjeść. Gdybym walił kupą chyba by tego nie robiła
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 05:04   #3067
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

na tym forum "mebo" jedna osoba z tmau napisała też mniej więcej coś takiego:


"smieszy mnie jak ktoś twierdzi, że śmierdzi, bo ludzie kichają lub kaszlą na jego widok. jeśli śmierdzicie to naprawdę spotkacie się z ostrą reakcją ludzi"


jak sobie przypomnę z iloma ludźmi siedziałem gdzieś w ciasnych pomieszczeniach i ilu ludzi mnie otaczało to cięzko mi uwierzyć, że śmierdze kupą lub mocną rybą - na to się reaguje dosyć szybko i stanowczo....


z drugiej strony mam pewne słabe sygnały, że coś może być nie tak. Nie liczę mocnego walenia z gęby czasami w okresie dojrzewania.
Jeden kolega, który siedzial kiedyś bardzo blisko mnie (i ja mu się podobałem, bo on jest gejem) stwierdził że "pięknie pachne szynką parneńską" - to był naprawdę w jego ocenie komplement.


czym pachnie szynka parmeńska ???


może ja mam jakiś rodzaj słabego tmau albo zupełnie coś innego, może na podłożu bakteryjnym.


przez długi czas myłem się bardzo gorącą wodą - może zmyłem dobrą florę bakteryjną i coś mnie oblazło ??
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-07, 14:16   #3068
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ja mam przekonanie, że śmierdzę graniczące wręcz z pewnością, zresztą pamiętam, że na początku czułam ten zapach i było mi bardzo wstyd, obecnie opieram się tylko na reakcjach ludzi lecz to wystarczy
i nie oszukujmy się, nikt nie podchodzi do drugiego i nie mówi mu wprost: śmierdzisz, wyp****, nawet w tramwaju czy autobusie jak jedzie bezdomny reakcje często są znikome, traktuje się go jak powietrze, zepsute ale jednak, oprócz tego z tego co wiem psychozy mają też inne nieodłączne objawy związane z urojeniami czy omamami, są to m.in. zaburzenia koncentracji, jeśli komuś pomagają leki psychotropowe niech je bierze ale to nie rozwiąże problemu i nie w psychice jest źrodło problemu, choć oczywiste jest, że stres nasila nasze dolegliwości
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 15:24   #3069
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:04
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 18:05   #3070
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Misiek, czy będąc jeszcze katolikiem tez przezywałes sytuacje takiego 'niepokojenia"?
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 19:52   #3071
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

[1=f3e2446af8c848a3b3bd5f5 cf2b0ba3ec728ec25_64f661b 96d7ba;86884847]Ja na pewno nie mam zapachu o pochodzeniu metabolicznym, albo bakteryjnym, czemu tak sadze bralem metronidazol zapach nie znikl (nawet w czasie brania), zrobilem glodowke zapach sie nasilil (slabsza psycha, brak witamin).



Bylem dzisiaj u chrzescijanskiego psychologa, powiedzialem w jakich sytuacjach to sie pojawia zapach, powiedzial to co sam od dawna sadzilem. Zaburzenie emocjonalne manifestujace sie wydzielaniem zapachow z zoladka i jelit w sytuacjach silnie emocjonujacych, czy jakos tak. Dodal ze to moze byc problem z pogranicza psychologi i duchowosci, powiedzial ze moge umowic sie na wizyte u egzorcsty. Z tego powodu ze pare razy w nocy mialem paraliz senny(duszenie zmory), pukania w sufit i jeszcze z powodu paru innych sytuacji o ktorych nie chce pisac.


obyniedokoncazycia powiedz czy kiedy wiesz ze jest zapach, boli cie brzuch?[/QUOTE]



I co tym ty myślisz co powiedział Ci ten psycholog ??

Będziesz umawiać się na taka wizytę ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-07, 21:08   #3072
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:04
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 22:03   #3073
katolik222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 37
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ludzie jeszcze raz zaspamuje, wszystko rozchodzi sie o alergie/nietolerancje/ pokarmowe,zaburzenia metaboliczne, zadne badania wam tego niewykryja , trzeba przestawic sie na conajmiej pol roku z dieta, tym co wdychamy,pijemy i czym sie smarujemy, zero chemi,alkocholu, kawy, fajek ..... , musicie przejzec moje wszystkie posty i lini, tam wszystko wyjasnilem , dieta krzak, bez nerwow i stresu

PAMIETAJCIE!!!!!! pol roku!!!!

co jemy , ryz, kasza gruczana, kasza jaglana, makaron bezglutenowy(z biedronki),ziemniaki, kurczak, indyk, mieso mielone, salata, marchewka, ogurek, pijemy tylko wode , jablko, banan, soli i pieprz
bez glutenu, pszenicy , mleka, chemi,chemi chemi! , jajek. pamietajmy ze wszystko co kolorowe ma w sobie barwniki,(google-chemia w zywnosci)

kupujemy duzy garnek do gotowania 20 l , . 2-3 duze pojemniki na zywnosc i 2 sitka

zadnych wedlin, kielbas, chemi!!!!, alkocholu, fajek, kawy,cherbaty, przetworzonego chemicznego zarcia.
pamietajmy za wszystko moze uczulac lub miec nietolerancje na nas!

medytujemy aby rozladowac sres/nerwy, cwiczymy, jezdzimy na rowerze

https://www.youtube.com/watch?v=ZjPZsF45yx8&t=22s

taka diete,"krzak" stosujemi min pol roku !!

Edytowane przez katolik222
Czas edycji: 2019-06-07 o 22:18
katolik222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 22:28   #3074
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 16:04
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 22:56   #3075
Izabela8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez katolik222 Pokaż wiadomość
ludzie jeszcze raz zaspamuje, wszystko rozchodzi sie o alergie/nietolerancje/ pokarmowe,zaburzenia metaboliczne, zadne badania wam tego niewykryja , trzeba przestawic sie na conajmiej pol roku z dieta, tym co wdychamy,pijemy i czym sie smarujemy, zero chemi,alkocholu, kawy, fajek ..... , musicie przejzec moje wszystkie posty i lini, tam wszystko wyjasnilem , dieta krzak, bez nerwow i stresu

PAMIETAJCIE!!!!!! pol roku!!!!

co jemy , ryz, kasza gruczana, kasza jaglana, makaron bezglutenowy(z biedronki),ziemniaki, kurczak, indyk, mieso mielone, salata, marchewka, ogurek, pijemy tylko wode , jablko, banan, soli i pieprz
bez glutenu, pszenicy , mleka, chemi,chemi chemi! , jajek. pamietajmy ze wszystko co kolorowe ma w sobie barwniki,(google-chemia w zywnosci)

kupujemy duzy garnek do gotowania 20 l , . 2-3 duze pojemniki na zywnosc i 2 sitka

zadnych wedlin, kielbas, chemi!!!!, alkocholu, fajek, kawy,cherbaty, przetworzonego chemicznego zarcia.
pamietajmy za wszystko moze uczulac lub miec nietolerancje na nas!

medytujemy aby rozladowac sres/nerwy, cwiczymy, jezdzimy na rowerze

https://www.youtube.com/watch?v=ZjPZsF45yx8&t=22s

taka diete,"krzak" stosujemi min pol roku !!
Niestety, mnie restrykcyjna dieta nie wyleczyła 🙂 co prawda jest poprawa, ale niewielka...
Izabela8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 04:34   #3076
pawello666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ludziki mam kilka pytań.
juz wczesniej pisalem o tym ze po kawie z expresu mam armageddon a nawet wyciek z odbytu. po normalnej kawie nic mi sie nie dzieje...czy jest ktos w stanie rozwiklac zagadke?
drugie pytanie dotyczy zapachu potu:ewidetnie pachne stechlizna, grzybem ze starego domu.
trzecia kwestia...gdy zjem "kebbaba" na obiado-kolacje nastepnego dnia zapach jest nasilony a ja chodze niedoâ˜☠â˜☠â˜☠any, jakbym byl niesamowicie przemeczony...przemeczony czuje sie rowniez po jakimkolwiek jedzeniua a zwlaszcza po glutenie
nastepna sprawa...wzdecia po glutenie. nie jem chleba mam spokoj...pytanie czy to nietolerancja albo alergia czy normalne reakcja?
prosze o mozliwe szczegolwe odpowiedzi. dzieki

Edytowane przez pawello666
Czas edycji: 2019-06-08 o 05:11 Powód: bledy logiczne
pawello666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 08:06   #3077
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ja to mam problem z wchłanianiem zapachów z otoczenia, np gdy wychodzę na papierosa w pracy nawet na dwór , sam go czuję aż za bardzo i np kolega mówi ile ty papierosów zpaliłeś, a od innych nie czuć aż tak bardzo nawet jeśli palą w środku.Albo wejdzcie do kuchni w której było coś smażone na oleju czy czymś , będzie od was czuć tym olejem o wiele bardziej niż od zdrowej osoby.
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:54   #3078
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

[1=f3e2446af8c848a3b3bd5f5 cf2b0ba3ec728ec25_64f661b 96d7ba;86885645]Druumla Wlasciwie to jak jeszcze bylem praktykujacy wtedy bylem bardziej strachliwy niz teraz. Katolikiem praktykujacym nie jestem od kilku lat a zapach mam prawdopodobnie od wczesnego dziecinstwa (z powodu napietej sytuacji w domu, awantury, toksyczni dziadkowie i ojciec itd.), o czym juz pisalem. Jesli chodzi o te pukania np. w szybe pierwszy raz mialem to w wieku 8 lat dzien przed smiercia babki, jeszcze jako dobry katolik. Przypomnialo mi sie ze jak mialem 4 lata bylem bardzo pod ekscytowany tym ze mama przyjedzie z siostra ze szpitala, po porodzie, pamietam jak przybieglem do samochodu zobaczyc siostre, i to ze ojciec chcial mnie zbic bo ponoc zasmrodzilem cale duze podwórko.

Gregolan Myśle ze cos w tym jest ze to jednak psycha, bo jak wyjasnic to ze zapachy wypuszczane przez nos sa powodowane czasami przez same myslienie na jakies glebokie emocjonujace tematy, jak bylem na glodowce (wtedy wszystko sie nasililo razy kilka) samo spojrzenie na miejsce z ktorym mialem jakies negatywne wspomnienia powodowalo momentalne wyczowalny zapach. Czy bede umawial nie wiem, fifty fifty, dalem sobie tydzien do namysłu.


Byłem tez wczoraj u neurologa, zalecil rezonans glowy, i badanie EGG polegajace na sprawdzeniu czynności bioelektrycznej mózgu.[/QUOTE]
Misiek, bardzo mi smutno po przeczytaniu Twojego wpisu Ja uwazam, ze powinienes wrocic do praktyki naszej wiary. Wiem, ze teraz jest "moda " na to zeby mowic zle o Chrzescijanstwie, Kosciele Katolickim , ksiezach, ze mowienie ze sie chodzi co niedziele do kosciola w pewnych kregach jest wysmiewane. Ludzie teraz zyja w konkubinacie zamiast wziac slub itd Czlowieku nie wierz w to bo to dzialanie szatana na ludzi. Mysle, ze na Cb tez zadzial bo nie praktykujesz. A moze bylo tak, ze przsetaszyles sie tych wszystkich "zjawisk" ktore Ci sie prztrafily ( pukanie w okno przed smiercia babci) i dlatego odchodzisz od kosciola? Wiesz dlaczego jak chodziles do Kosciola to bylo gorzej? Bo szatan jeszcze nie mial Twojej duszy a teraz ja juz ma i troche Ci odpuscil . Tak to dziala. Prosze Cie WROC! Idz jutro na Msze Sw i pomodl sie ale tak z serca za siebie, zobaczysz ze pomoze. Ja jutro odmowie za Ciebie Rozaniec Sw.

Od jakiegos czasu jestem na diecie Karniwora i powiem wam, ze to mnie utwierdzilo w tym , ze absolutnie nie mam zadnego tmau. W diecie tej chodzi o to, ze je sie bardzo duzo tluszczu ( surowe maslo, gesi smalec itd) i bialko - mieso,steki, podroby, ryby, owoce morza. Ja to wszytsko jem i nie zauwazylam zeby ludzie jakos bardziej reagowali na mnie tzn reaguja tak jak zawsze ale nie ma paniki u nich . Gdybym miala tmau to po jedzeniu TYLKO w/w rzeczy powinnam cuchnac na cale miasto a zapach sie wcale nie zwiekszyl, nawet powiem wam, ze ze zdziwieniem zauwazylam , ze mocz mi nie smierdzi po zjedzeniu ryby a zawsze tak walil jak nie wiem co. Ja za zapach zaczynam winic gluten. Cukru tez nie jem.

Moj pierwszy raz:
Bylam niedawno w przychodni zeby skserowac sb karte medyczna - mialam tylko odebrac ( wczesniej zamowilam u niej to ksero) ale okazalo sie, ze pani ktora miala ja skserowac ja zgubila Zaczely sie poszukiwania mojej karty, zagladanie w kazdy kat, na moja prosbe pani zadzwonila do tej ktora miala ja skserowac ta w koncu powiedziala gdzie ja wlozyla. Ja po 40 minutach juz niezle wkurzona powiedzialam , ze nie mam calego dnia na to zeby go tracic na siedzenie w przychodni. Powiedzialam, ze maja nieziemski bajzel na recepcji ( bo maja) itd
Baba sie na mnie niezle wkurzyla ale nalezalo sie jej. Do czego zmierzam... osoby ktore pracuja na tej recepcji mnie znaja i wiedza , ze mam ten problem juz od dawna. I ta ktora mnie obslugiwala powiedziala niby do tej drugiej "Ale tu cos smierdzi" Uwierzycie, ze mnie to kompletnie nie zranilo? Jeszcze niedawno przez 2-3 dni analizowalabym ta sytuacje minuta po minucie a teraz mam w nosie. Przestalam sie przejmowac tym wszytskim , odstresowalam sie moze nawet pogodzilam.

Pozdrawiam wszytskich

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Jeszcze do Miska:
wydaje mi sie ze jestes DDA. Myslales o terapii. Moj ojciec tez byl alkoholikiem ( awantury w domu, krzyki na dzieci, klotnie z mama) i tez widze, ze moje rodzenstwo jest DDA , niestety na terapie zadne nie poszlo a szkoda bo wiekszosc ich problemow odeszlo by w niepamiec.
Tylko mnie ominelo pijanstwo ojca poniewaz urodzilam sie pozno matka miala 40 a ojciec poszedl na emeryture i wtedy przestal pic wiec sytuacja sie uspokoila.
Chyba byles tez bity w dziecinstwie czego Ci bardzo wspolczuje i naprawde plakac mi sie chce jak sb wyobraze fakt , ze ojciec chce zbic 4-letnie dziecko To jest straszne!!! Idz na terapie, prosze.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 17:02   #3079
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cześć, obserwuje temat, ale nigdy się nie wypowiadałem. Moja przypadłość to halitosis, brzydki zapach (gówna) wydobywa się z buzi i z nosa. Zaczęło się kilkanaście lat temu, w gimnazjum. Nieodpowiednia dieta (m.in. dużo chleba, chipsów), dużo stresu w szkole i w domu, który przyczynił się do problemów żołądkowo jelitowych. Latanie po lekarzach szukanie przyczyny bezskutecznie. Jedyna diagnoza gastrologa refluks. Leczyłem się za granicą, w placówce, która zajmuje się halitosis. Wydane 3tys i brak efektu... Nabawiłem się nietolerancji. Odstawiłem nabiał, gluten i słodycze, bo głównie po tych rzeczach zapach pogarsza się jeszcze bardziej. Dodatkowo zatyka mi się nos i spływa wydzielina do gardła. Stres na pewno bardzo potęguje problem. Ktoś tutaj pisał o suchej skórze, łupieżu, łuszczeniu skóry na twarzy, wypryskach na plecach i klatce piersiowej, krawieniu dziąseł, zimnych stopach (u mnie poza latem). Też to mam, a nasila się po przetworzonej żywności. Staram się jej unikać, ale jak długo można tak żyć? Mam niedowagę i bardzo ciężko mi przytyć. Spotkał się ktoś z was z takim przypadkiem? Czy ktoś tu poza zapachem ciała ma rownież halitosis?

Edytowane przez saquaro
Czas edycji: 2019-06-08 o 17:03
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-09, 10:02   #3080
vegi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 6
Question Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czołem Żołnierze!

Mamy to! wyleczyłem candide!

Szybki tutorial:

1. Bóg Jezus Chrystus (to on mi pokazał co mam robić)
- powiedział rzuć to co obecnie robisz(stresujaca praca) oraz wszystkie twoje diety i leki i mi zaufaj! byłem już załamay i wyczerpany tym wiec zaufałem! rzuciłem prestiżowa prace w korpo i poszedłem do wojska!

2. Czystość seksualna minimum 30dni(tutaj opcjonalnie ja tak miałem)
3. Regularne posiłki 3 razy dziennnie(jestem w wojsku) + słodycze!! (tak to czego nam zakazuja w dietach candidowych)
mi pomogło najadanie sie do syta a potem jadłem czekolady, snikersy, żelki też do syta z dnia na dzień czułem jak moja odporność i metabolizm rośnie w siłe! candida wytrzymała tylko tydzień (moim zdaniem bardzo ważny pkt)
4. Regularny ruch i wysiłek fizyczny (brak czasu na stres i lenistwo) jestem w wojsku i tutaj nie możemy nawet leżeć na łóżkach przez dzień a dodatkowo mamy tyle zajec ze nie ma czasu na lenistwo.
5. obserwujcie swoje efekty i dziękujcie Panu za to że pokazał wam drogę fo zdrowia

pozdrawiam i zaufajcie ja dzisiaj nie mam candidy i tego zapachu!
vegi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 11:17   #3081
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ad. 1 w jakich okolicznościach Jezus Ci to powiedział ? słyszałeś werbalny głos?


ad. 2 po tych 30 dniach abstynencji seksualnej co dalej?


Poszedłeś do WOT czy do zwykłego wojska?
Ile masz chłopaków w pokoju, w którym śpisz ?
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 15:42   #3082
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Slowo daję, chyba się zaraz wykopyrtnę.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 17:25   #3083
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez vegi88 Pokaż wiadomość
Czołem Żołnierze!

Mamy to! wyleczyłem candide!

Szybki tutorial:

1. Bóg Jezus Chrystus (to on mi pokazał co mam robić)
- powiedział rzuć to co obecnie robisz(stresujaca praca) oraz wszystkie twoje diety i leki i mi zaufaj! byłem już załamay i wyczerpany tym wiec zaufałem! rzuciłem prestiżowa prace w korpo i poszedłem do wojska!

2. Czystość seksualna minimum 30dni(tutaj opcjonalnie ja tak miałem)
3. Regularne posiłki 3 razy dziennnie(jestem w wojsku) + słodycze!! (tak to czego nam zakazuja w dietach candidowych)
mi pomogło najadanie sie do syta a potem jadłem czekolady, snikersy, żelki też do syta z dnia na dzień czułem jak moja odporność i metabolizm rośnie w siłe! candida wytrzymała tylko tydzień (moim zdaniem bardzo ważny pkt)
4. Regularny ruch i wysiłek fizyczny (brak czasu na stres i lenistwo) jestem w wojsku i tutaj nie możemy nawet leżeć na łóżkach przez dzień a dodatkowo mamy tyle zajec ze nie ma czasu na lenistwo.
5. obserwujcie swoje efekty i dziękujcie Panu za to że pokazał wam drogę fo zdrowia

pozdrawiam i zaufajcie ja dzisiaj nie mam candidy i tego zapachu!
Dobry bait, problem w tym że candidy nie wyleczysz jak się nie pozbędziesz przyczyny i żadne diety nic nie dadzą a jak dadzą to na chwile a candida i tak wróci...

Ja już się zaczynam przyzwyczajać że nigdy nie pozbędę się tego gówna, albo jak znajdą jakiś magiczny lek na to bo nic na mnie nie działa.

Edytowane przez younghero
Czas edycji: 2019-06-09 o 17:26
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 18:56   #3084
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez vegi88 Pokaż wiadomość
Czołem Żołnierze!



Mamy to! wyleczyłem candide!



Szybki tutorial:



1. Bóg Jezus Chrystus (to on mi pokazał co mam robić)

- powiedział rzuć to co obecnie robisz(stresujaca praca) oraz wszystkie twoje diety i leki i mi zaufaj! byłem już załamay i wyczerpany tym wiec zaufałem! rzuciłem prestiżowa prace w korpo i poszedłem do wojska!



2. Czystość seksualna minimum 30dni(tutaj opcjonalnie ja tak miałem)

3. Regularne posiłki 3 razy dziennnie(jestem w wojsku) + słodycze!! (tak to czego nam zakazuja w dietach candidowych)

mi pomogło najadanie sie do syta a potem jadłem czekolady, snikersy, żelki też do syta z dnia na dzień czułem jak moja odporność i metabolizm rośnie w siłe! candida wytrzymała tylko tydzień (moim zdaniem bardzo ważny pkt)

4. Regularny ruch i wysiłek fizyczny (brak czasu na stres i lenistwo) jestem w wojsku i tutaj nie możemy nawet leżeć na łóżkach przez dzień a dodatkowo mamy tyle zajec ze nie ma czasu na lenistwo.

5. obserwujcie swoje efekty i dziękujcie Panu za to że pokazał wam drogę fo zdrowia



pozdrawiam i zaufajcie ja dzisiaj nie mam candidy i tego zapachu!

A jak długo chorowałeś ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 19:30   #3085
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam nadzieję, ze mi się to tylko śni...
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 06:47   #3086
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze mi się to tylko śni...
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 07:06   #3087
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jak u was z wakacjami ? Jeździcie gdzieś, czy dwa tygodnie w domu? Ostatnio znajoma spytała się czy nie chce z nimi jechać nad morze, ja myśle sobie wtf jak ona mogła mi coś takiego zaproponować z moim problemem i z miejsca odmówiłem tylko bym im popsuł wyjazd.
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 09:03   #3088
pawello666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

kolejne pytanko. pytam bo ciezko jest przeszukac cale forum, mam nadzieje ze ktos odpowie. czy robili ludzie badania mikroflory jelit? badania na nietolerancje i alergie pokarmowe? jakie byly wyniki.
prosze o odpowiedz
pawello666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 09:32   #3089
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez younghero Pokaż wiadomość
Jak u was z wakacjami ? Jeździcie gdzieś, czy dwa tygodnie w domu? Ostatnio znajoma spytała się czy nie chce z nimi jechać nad morze, ja myśle sobie wtf jak ona mogła mi coś takiego zaproponować z moim problemem i z miejsca odmówiłem tylko bym im popsuł wyjazd.
Dlaczego odmowiles? Jesli Ci to sama zaproponowala tzn , ze oni nie maja problemu z Twoim zapachem. Ja bym sie cieszyla.
Moja rada: szukaj sobie drugiej polowki i nie przejmuj sie zapachem. Jesli w otoczeniu nie masz nikogo inetresujacego to szukaj przezneta. Znam mase ludzi ktorzy tak znalezli sb meza/zone. Powodzenia.

Co do tego Jezusa itd Drumla sb smieszkuje ale ja mam namacalny dowod, ze modlitwa to naprawde duza moc. Moj maz przez 20 lat palil papierosy do niedawana nawet paczke dziennie i wiecej(!) Rzucal milion razy az w koncu dal za wygrana i palil na calego. Kiedy mu zagrozilam , ze sie z nim rozwiode bo mam dosc tego, ze caly czas cuchnie dymem ( palil na zewnatrz) to idzie na to miesiecznie kupe kasy, on stwierdzi, ze moge sie z im rozwiesc bo nie wyobraza sb zycia bez papierosow
Znalazlam w necie swiadectwa ludzie ktorzy odmawiali Nowenne Pompejanska i ja tez zaczelam w inetencji mojego meza zeby rzucil palenie. Przyczym nie jest to modlitwa dla cienkich Bolkow bo zajmuje to godziene dziennie ( odmawia sie 3x Rozniec Sw + inne modlitwy) lacznie 54 dni. Jesli opusci sie chociaz jeden dzien, jedna modlitwe wszytsko tzrea zaczynac od nowa. Zaczelam w zeszle wakcje i po wszytskim NIC sie nie dzialo, maz dalej palil jak opetany. W tym roku na Srode pOpielcowa stwierdzi, ze rzuca nalog i do dzis nie pali i zarzeka sie , ze juz nigdy nie wroci do fajek.
Sorki za moje dlugie posty.
Pozdrawiam wszytskich
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 11:27   #3090
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ale co olka znasz ludzi którzy mają problem z zapachem a są w związku? Ja bym tak nie mógł, chyba że by naprawdę nic nie czuła w co wątpie.A jak poznałaś swojego męża to miałaś zapach, czy zachorowałaś po ślubie ?

Edytowane przez younghero
Czas edycji: 2019-06-10 o 11:29
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.