Przed i po - czyli wasze makijaze :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 13:49   #61
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

prosze bardzo na odpowiedzialnosc tej co zalozyla ten watek :P tak wiec o to jest cera nastolatki podczas okresu pole minowe jakich malo hehehe nie jest filozofia dla mnie wymalowanie sie jak mam na buzce (zazwyczaj) jedna kroste albo wcale ale jak mam na niej cos tak paskudengo
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2006-10-27 o 22:59
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 14:42   #62
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Jestem pod wrazeniem
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 14:54   #63
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa
Jestem pod wrazeniem
hehehehe ja tez :P
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:34   #64
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

nono smile..jest roznica dobrze ze kobietki umieja tuszowac takie swoje male mankamenty
ja na szczescie nie mam klopotliwej cery...uff, dlatego nie uzywam podkladow..pare groszy zawsze w kieszeni...albo wydane na jakis inny kosmetyk np cienie
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:40   #65
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
nono smile..jest roznica dobrze ze kobietki umieja tuszowac takie swoje male mankamenty
ja na szczescie nie mam klopotliwej cery...uff, dlatego nie uzywam podkladow..pare groszy zawsze w kieszeni...albo wydane na jakis inny kosmetyk np cienie
no niestety ale ja mam tki sajgon tylko przed okresem i pierwsze 2 dni pozniej tez mam dosc fajan cere... ehhh zycie nastolatki
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:40   #66
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

smile - kamuflaz masz niezły!. Jesli coś Ci mogę poradzić to KONIECZNIE i to już, natychmaist, bo słońce praży- krem z filtrem, minimum 20SPF na buzię. Bo nabawisz się zarypistych plam i blizn- wiem co mówię bo mam już kilka...
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 15:43   #67
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Smile.. jesteś mistrzynią. Dotąd tylko z ciekawością oglądałam MM, ale Twój "kamuflaż" jest doskonały. Pozdrawiam.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 15:48   #68
polarna
Raczkowanie
 
Avatar polarna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 211
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Och god. Smile - Mam cere identyczna jak Ty!!!! Ale ja niczym nie moge przykryc tych ohydnych pryszczy. Moze bylabys tak mila i napisala czego uzywasz? jakich podkladow i korektorow?

Bylabym wdzieczna
__________________
Nie trac czasu na bycie z kims, kto nie ma go, aby spedzic go razem z Toba
polarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 16:06   #69
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Smile, śliczne oczy A no i przyznaje - świetny kamuflaż . Czego używasz?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 16:16   #70
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez karo-la
smile - kamuflaz masz niezły!. Jesli coś Ci mogę poradzić to KONIECZNIE i to już, natychmaist, bo słońce praży- krem z filtrem, minimum 20SPF na buzię. Bo nabawisz się zarypistych plam i blizn- wiem co mówię bo mam już kilka...
yyyy ale ze jak :P bo ja przyznam szczerze ze ja nie stosuje nic na buzie latem nawet jak sie opalam czy na solarium to mam filtr max 5 przez 2 pierwsze dni a pozniej juz raczej nic... co radzisz? ja szczerze mowiac mam jakies takie wizje ze jak sie obsmaruje kremem to sie nie opale :/ i ze mi krem scieknie z buzi :/


a do tego makijazu (przewaznie w takie dni chowam sie pod kocem i czekam az sie buzia zagoi) uzylam naszego poczciwego dermacolu... tak jak dziewczyny pisaly i ja tez niejednokrotnie... nalozony umiejetnie i z wyczuciem maskuje wszystko bez efektu maski oł gosz maslo maslane :P
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 16:38   #71
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Smile Ja też miałam manię wyciskania czego popadnie- wprawdzie nigdy nie miałam trądziku, a przed okresem to max. trzy krostki- ale zdrapać, wycisnąć, o- jak fajnie. No i przez ekspozycję na słońcu zrobiło mi się parę plam na twarzy...Od dłuższego czasu używam codziennie, nawet w zimie- kremu z filtrem. Teraz Ziaji z filtrem 20, w zimie przy ostrym słońcu albo w górach SPF50.Nowe plamy się nie robią.
Nie ma sensu się starzeć jeśli nie trzeba (fotostarzenie skóry= solarium+słoneczko) i mamy się jak przed tym bronić. Filtrów używaj zawsze.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 16:54   #72
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

chapeau bas! To się nazywa sztuka kamuflażu, jestem pod ogromnym wrażeniem Dopiero teraz naprawdę doceniłam Twój talent
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 17:25   #73
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

powinien tu byc emotek :wow: ale nie wiem czy wyjdzie.
Normalnie nie moge sie napatrzyc.kamuflaż świetny, naprawdę dobrze dobrany kosmetyk potrafi zdziałać cuda.
ja nie moge trafić na idealny podkład. Ostatnio poszłam po TM i jeden za jasny drugi za ciemny a ja zadko uzywam pudru i chcę zeby sie podkład idealnie stapiał ze skórą.
idealny kolor jak dla mnie ma vipera artist fluid, ale obecnie potrzebuje mocniej kryjacego.
moze sie przekonam jednak do dermacolu
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 17:46   #74
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

No to czas na mnie... trzeba przełamywać swoje słabości
Tylko UWAGA Oglądacie na własną odpowiedzialność

Edytowane przez Kobieta_słonecznik
Czas edycji: 2006-09-16 o 11:16
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 19:21   #75
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Willi świetny temat na wątek Przynajmniej zobaczymy co nasze kochane wizażanki mają "pod tapetą"
Rei usta masz serio świetne, pełne i strasznie całuśne
Smile serio kamuflarz dobry, jestem w szoku! Nie chce nawet myśleć ile na siebie nakładasz fluidu, podkładu i pudru w "te dni"
Karo- la nie sądziłam, że masz takie zasinienia pod oczkami, pisałaś o tym, ale nie chciało mi się wierzyć. Aha, i troche przesadzasz z tym słońcem- ja jestem alergikiem, dokładnie uczulenie na nadmiar witaminy D i jakoś słońce mi nie szkodzi
Kobieto_słoneczniku dramatyzujesz! Przed i po widać jedynie, moim zadniem, w długości rzęs. Co do cery nie masz prawa się siebie czepiać
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:05   #76
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Kobieto Słoneczniku - he he druga twarz Jakichś strasznych mankamentów, cieni,przebarwień to ja nie widzę

Camille nie przesadzam- nie jestem filtromaniaczką i nie aplikuję sobie na twarz kilograma na centymetr skóry. Po prostu mam dobrago dermatologa i atopową,wrażliwą skórę. Wolę nie wyglądać za 30 lat jak moja mama kochana
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:12   #77
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez smileofangel
prosze bardzo na odpowiedzialnosc tej co zalozyla ten watek :P tak wiec o to jest cera nastolatki podczas okresu pole minowe jakich malo hehehe nie jest filozofia dla mnie wymalowanie sie jak mam na buzce (zazwyczaj) jedna kroste albo wcale ale jak mam na niej cos tak paskudengo

Smile chylę czoła Świetną robotę odwalasz kamuflując to i owo Brawo
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:25   #78
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Camille
i troche przesadzasz z tym słońcem- ja jestem alergikiem, dokładnie uczulenie na nadmiar witaminy D i jakoś słońce mi nie szkodzi
Camille to czy Ci słońce zaszkodziło,czy nie okaże się za parę lat.Na razie masz tylko złudne wrażenie ,że wszystko jest ok.
Karo-la masz rację z tymi filtrami - szkoda szybko stracić taką piękną skórę
Hehehe - ja swojej fotki nie wstawię,nie chcę Was straszyć
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:48   #79
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
szczerze mowiac ja juz nic nie czaje teraz pod makijaz uzywam kremiku soraya matujacego do cery tradzikowej niby rozjasniajacego blizny nawilza mi buzie i jest fajnie jestem z niego zadowolona strasznie przyspiesza gojenie sie tych ranek z reszta jutro juz polowy nie bedzie... wiec co ja mam uzywac bo juz sie pogubilam? latem nie bede sie prawdopodobie tak raczyc fluidami z reszta wtedy dzieki sloncu nawet przed okresem nie mam nic na buzi... ale fakt ze plamki od opalania robia sie takie jakis czerwone... teraz jak ja naloze na buziuchne taki krem z filtrem to po 1 czy nie bede sie swiecic jak ekmh no wiecie po 2 czy to nie blokuje tez tych promieni opalajacych no nie wiem jakis taki zabobon we mnie siedzi ze jak bede za mocnych filtrow uzywac to sie nie opale nie wiem skad to mam ... :/

Cytat:
Napisane przez Camille
Willi świetny temat na wątek Przynajmniej zobaczymy co nasze kochane wizażanki mają "pod tapetą"
Rei usta masz serio świetne, pełne i strasznie całuśne
Smile serio kamuflarz dobry, jestem w szoku! Nie chce nawet myśleć ile na siebie nakładasz fluidu, podkładu i pudru w "te dni"
Karo- la nie sądziłam, że masz takie zasinienia pod oczkami, pisałaś o tym, ale nie chciało mi się wierzyć. Aha, i troche przesadzasz z tym słońcem- ja jestem alergikiem, dokładnie uczulenie na nadmiar witaminy D i jakoś słońce mi nie szkodzi
Kobieto_słoneczniku dramatyzujesz! Przed i po widać jedynie, moim zadniem, w długości rzęs. Co do cery nie masz prawa się siebie czepiać
hmmm no wbrew pozorom nie az tak duzo chyba nie rzuca sie na fotach kilo pudru... wystarczy zrobic to umiejetnie i nalozyc odrobine wiecej w miejsca problemowe... i uzywam w wyjatkowych sytuacjach wlasnie tylko dermacolu i kuleczek nic poza tym...
__________________
.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-05-11 o 21:53 Powód: Post pod postem.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 20:50   #80
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Smile, brawa. Znakomity kamuflaż
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:21   #81
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Smile- kup sobie jakieś lekkie filtry o minimalnym faktorze 10-15 -emulsja do ciała tez może być, byle hypoalergiczna i bezzapachowa (np. Ziaja, Iwostin- z droższych Avene, LaRochePosay).Kremy z reguły są gęstsze i bardziej się lepią, ciężko je przypudrować. Cieńka warstwa emulsji, na to jak się wchłonie dopiero reszta makijażu. Jeśli się nie opalisz- samoopalacz na buźkę (np. b.naturalny w kolorze J&J Holiday Skin do twarzy) zrobi naprawdę więcej dobrego niż słońce.

Ja nie jestem jakimś filtrowym znawcą- ale lepiej sobie pomagać niż szkodzić Miło żyć ze świadomością że możemy mieć młodszą skórę gdy będziemy w wieku naszych mam .
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:26   #82
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez karo-la
Smile- kup sobie jakieś lekkie filtry o minimalnym faktorze 10-15 -emulsja do ciała tez może być, byle hypoalergiczna i bezzapachowa (np. Ziaja, Iwostin- z droższych Avene, LaRochePosay).Kremy z reguły są gęstsze i bardziej się lepią, ciężko je przypudrować. Cieńka warstwa emulsji, na to jak się wchłonie dopiero reszta makijażu. Jeśli się nie opalisz- samoopalacz na buźkę (np. b.naturalny w kolorze J&J Holiday Skin do twarzy) zrobi naprawdę więcej dobrego niż słońce.

Ja nie jestem jakimś filtrowym znawcą- ale lepiej sobie pomagać niż szkodzić Miło żyć ze świadomością że możemy mieć młodszą skórę gdy będziemy w wieku naszych mam .
no tak cos w tym jest... obiecuje cos kupic dzieki za pomoc
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:41   #83
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

smileofangel- jestem pod wrazeniem
(ja co prawda nie mam raczej problemów z "wysypem"-ot czasem przed okresem coś wyskoczy, ale chyba zainwestuje w dermcol-toż to jakieś cudo jest Wygląda bardzo ładnie i naturalnie)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 22:11   #84
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez primavera
smileofangel- jestem pod wrazeniem
(ja co prawda nie mam raczej problemów z "wysypem"-ot czasem przed okresem coś wyskoczy, ale chyba zainwestuje w dermcol-toż to jakieś cudo jest Wygląda bardzo ładnie i naturalnie)
nom jest ale trzeba go okielznac
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 22:45   #85
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez smileofangel
prosze bardzo na odpowiedzialnosc tej co zalozyla ten watek :P tak wiec o to jest cera nastolatki podczas okresu pole minowe jakich malo hehehe nie jest filozofia dla mnie wymalowanie sie jak mam na buzce (zazwyczaj) jedna kroste albo wcale ale jak mam na niej cos tak paskudengo
smile, super! A czym sie skamuflowałaś?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 22:50   #86
Zuza
Raczkowanie
 
Avatar Zuza
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 84
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez smileofangel
szczerze mowiac ja juz nic nie czaje teraz pod makijaz uzywam kremiku soraya matujacego do cery tradzikowej niby rozjasniajacego blizny nawilza mi buzie i jest fajnie jestem z niego zadowolona strasznie przyspiesza gojenie sie tych ranek z reszta jutro juz polowy nie bedzie... wiec co ja mam uzywac bo juz sie pogubilam? latem nie bede sie prawdopodobie tak raczyc fluidami z reszta wtedy dzieki sloncu nawet przed okresem nie mam nic na buzi... ale fakt ze plamki od opalania robia sie takie jakis czerwone... teraz jak ja naloze na buziuchne taki krem z filtrem to po 1 czy nie bede sie swiecic jak ekmh no wiecie po 2 czy to nie blokuje tez tych promieni opalajacych no nie wiem jakis taki zabobon we mnie siedzi ze jak bede za mocnych filtrow uzywac to sie nie opale nie wiem skad to mam ... :/
smile, to czy sie bedziesz swiecic czy nie zalezy od tego, co na twarz nalozysz nie musisz na codzien nakladac kremow do opalania zamiast kremu do twarzy, obecnie kazdy porzadny krem na dzien zawiera filtry przeciwsloneczne, nawet niektore kremy matujace je maja oraz podklady. To, ze jest filtr nie oznacza, ze produkt musi byc tlusty. Wybieraj produkty nawilzajace, nie natluszczajace, o lekkiej konsystencji, np. fluidy i emulsje, a nie ciezsze kremy.
Inna sprawa, to faktycznie wiele osob mysli, ze aplikujac krem z filtrem skora sie nie opali. Opali sie, opali, tylko troszke wolniej i bez uszczerbku dla komorek skory, no i jesli jest to ostre slonce, to rowniez bez poparzen i wszelkich konsekwencji typu przebarwienia etc. I jeszcze jedno, slonce chwilowo lagodzi objawy tradziku, zasusza zmiany, ale to tylko pierwsze odczucie. Pozniej nasila wydzielanie loju, czyli kolko sie zamyka , bo na silnie tlustym podlozu latwiej o rozwoj bakterii wywolujacych zmiany tradzikowe.
A wracajac do przyjemniejszych tematow: Smile - respekt za kamuflaz!!!!! ;->
Ale tak czy siak nawet bez makijazu sliczna z Ciebie dziewczyna. Buziaki
Zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 22:54   #87
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Zuza
smile, to czy sie bedziesz swiecic czy nie zalezy od tego, co na twarz nalozysz nie musisz na codzien nakladac kremow do opalania zamiast kremu do twarzy, obecnie kazdy porzadny krem na dzien zawiera filtry przeciwsloneczne, nawet niektore kremy matujace je maja oraz podklady. To, ze jest filtr nie oznacza, ze produkt musi byc tlusty. Wybieraj produkty nawilzajace, nie natluszczajace, o lekkiej konsystencji, np. fluidy i emulsje, a nie ciezsze kremy.
Inna sprawa, to faktycznie wiele osob mysli, ze aplikujac krem z filtrem skora sie nie opali. Opali sie, opali, tylko troszke wolniej i bez uszczerbku dla komorek skory, no i jesli jest to ostre slonce, to rowniez bez poparzen i wszelkich konsekwencji typu przebarwienia etc. I jeszcze jedno, slonce chwilowo lagodzi objawy tradziku, zasusza zmiany, ale to tylko pierwsze odczucie. Pozniej nasila wydzielanie loju, czyli kolko sie zamyka , bo na silnie tlustym podlozu latwiej o rozwoj bakterii wywolujacych zmiany tradzikowe.
A wracajac do przyjemniejszych tematow: Smile - respekt za kamuflaz!!!!! ;->
Ale tak czy siak nawet bez makijazu sliczna z Ciebie dziewczyna. Buziaki
wielkie dzieki na bank pomaszeruje po jais krem z filtrem sprawdze czy moje podklady go nie maja czasem... jak opale sie wolniej to spoko bo j aopalam sie za szybko bynajmnie dojde do normy:P
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 23:04   #88
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez karo-la
Smile Ja też miałam manię wyciskania czego popadnie- wprawdzie nigdy nie miałam trądziku, a przed okresem to max. trzy krostki- ale zdrapać, wycisnąć, o- jak fajnie. No i przez ekspozycję na słońcu zrobiło mi się parę plam na twarzy...Od dłuższego czasu używam codziennie, nawet w zimie- kremu z filtrem. Teraz Ziaji z filtrem 20, w zimie przy ostrym słońcu albo w górach SPF50.Nowe plamy się nie robią.
Nie ma sensu się starzeć jeśli nie trzeba (fotostarzenie skóry= solarium+słoneczko) i mamy się jak przed tym bronić. Filtrów używaj zawsze.
Karo-la, a jakiego dokładnie kremu Ziaji używasz?
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 23:23   #89
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

dziewczyny, ale przecież takie filtry w kremach, pudrach czy podkładach są kompletnie nic nie warte...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 08:50   #90
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Amistad k.m.s aktualnie używam tego - jakoś mnie nie zatyka i nie uczula, nie kładę go tonę, ładnie się wchłania, podkład ładnie się rozprowadza.W Rossmanie widziałam teraz promocję, pójdę po jeszcze. I na noc Ziaja HLC albo jakaś maseczka nawilżająca.
bee mam podobny dylemat- Max Factor LP ma niby filtr SPF15, a Loreal Lift SPF 16- ale wierzyć w to czy nie bardzo? Niby dobre firmy- ale o tych filtrach nic więcej na opakowaniu ani na stronach www nie ma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ziaja_kremSPF30_PL.jpg (23,9 KB, 479 załadowań)
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.