Niesmiala propozycja:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-16, 20:57   #61
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Niesmiala propozycja:)

co to jest to MUT?
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:00   #62
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Niesmiala propozycja:)

MUT to strona wizazowa(podobna DO NASZEJ)ale w U.S.A www.MAKEUPTALK.COM MOZESZ SIE TAM ZAREJESTROWAC-TAM JEST DUZO NASZYCH WIZAZANTEK
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:08   #63
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez tarakatatula
w niebieskeij misce sa do ust rzeczy, na rzowym szlafroku, to co na parapecie lezalo w metalowym pudelku a na wiklinowej szafce przewaznie cienie,troche rozow i puder
Tez mam taka niebieska mise(wlasnie sobie przypomnialam patrzac na Twoje zdjecie) chyba zuzyje ja na cienie albo inne rzeczy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:09   #64
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Niesmiala propozycja:)

probuje sie tam zarejstrowac i wyskakuje mi "EMAIL ADDRESS will need to be confirmed and it must be a VALID EMAIL address to use the site
Please enter a valid email address for yourself:" a przezciez moj email jest wazny i ok, chyba z emusz emiec w aolu nie mam pojecia, oswieccie mnie
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:11   #65
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez tarakatatula
probuje sie tam zarejstrowac i wyskakuje mi "EMAIL ADDRESS will need to be confirmed and it must be a VALID EMAIL address to use the site
Please enter a valid email address for yourself:" a przezciez moj email jest wazny i ok, chyba z emusz emiec w aolu nie mam pojecia, oswieccie mnie

A bledu nie zrobials przy wpisywaniu emaila?ja mam email na go2.pl i mi zaakceptowalo,niewiem jak z innymi......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:11   #66
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
zcarny elfie polecam miski sa bardzo przydatne wreszcie mi sie te blyszcyki wszedzie nie plataja, niektorzy maja owoce w misach a my mamy inaczej

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
A bledu nie zrobials przy wpisywaniu emaila?ja mam email na go2.pl i mi zaakceptowalo,niewiem jak z innymi......
walsnie nnie zrobialm glupieje, sprobowal dwa na gazecie i na yahoo francuskim i nic
__________________
xyz

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-22 o 23:26 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:12   #67
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez tarakatatula
zcarny elfie polecam miski sa bardzo przydatne wreszcie mi sie te blyszcyki wszedzie nie plataja, niektorzy maja owoce w misach a my mamy inaczej
A my mamy blyszczyki owocowe
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 21:29   #68
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Elfie, fantastyczna jest ta paletka. przyznam się, że nie mam ani jedej paletki w swojej kolorówce i przymierzam się do zakupu jakiejś fajnej. Może skomponuje z inglota? Ale inglot ma takie nietrwałe cienie
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:33   #69
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez beliczek
Elfie, fantastyczna jest ta paletka. przyznam się, że nie mam ani jedej paletki w swojej kolorówce i przymierzam się do zakupu jakiejś fajnej. Może skomponuje z inglota? Ale inglot ma takie nietrwałe cienie
A próbowałaś z bazą? u mnie z Lumene nawet się trzymają
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:40   #70
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ja tez mam w sumie malo(w porownaniu np z dziewczynami z MUT) ale nie lubie miec duzo rzeczy ktorych nie uzywam bo mnie zaczynaja denerwowac(czuje sie osaczona przez rzeczy-jakis rodzaj fobii moze?) takze staram sie kupowac takie rzeczy ktore wiem ze bede uzywac,chociaz tez z tej mojej kolekcjii nie uzywam wszytkiego .
ja tez cierpie na cos podobnego ale i tak nie przeszkodzilo mi to nazbierac skromniutkiej kolekcji

zajmuje mi to jedna szufladke. jutro moge powklejac osobno cienie, lakiery, blyszczyki i kredeczki.
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2006-11-02 o 09:34
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:47   #71
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Rzyrafko ale masz ladnie poukladane..ja tez trzymam w szufladkach i kuferkach ale podoba mi sie jak kolorówka jest powrzucana w szklane wazony kwadratowe różnej wielkosci-osobno pomadki,cienie itd.fajnie wyglada to w lazience.Ale miski tez sa odlotowe..
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 21:48   #72
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
ja tez cierpie na cos podobnego ale i tak nie przeszkodzilo mi to nazbierac skromniutkiej kolekcji

zajmuje mi to jedna szufladke. jutro moge powklejac osobno cienie, lakiery, blyszczyki i kredeczki.
Kroluje inglot
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 21:52   #73
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Kroluje inglot
kupilam go zupelnie dla eksperymentow i nadal jego jakosc troszke mi nie pasuje ale jakos tak sie przyzwyczailam
ostatnio choruje na cienie loreal platinum, róz delice, tuszyk astor i pare blyszczykow
za co ja to kupie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 22:07   #74
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Pozazdroscilam wam dziewczyny tego porzadku na Waszych zdjeciach i poukladalam jeszcze raz moje,znalazlam tez wiaderko blaszane na pudry i konturowki i pedzelki(zamienilam zdjecia w moim 1 poscie)Az sie lepiej czuje
Cytat:
Napisane przez rzyrafka
ja tez cierpie na cos podobnego ale i tak nie przeszkodzilo mi to nazbierac skromniutkiej kolekcji

zajmuje mi to jedna szufladke. jutro moge powklejac osobno cienie, lakiery, blyszczyki i kredeczki.
Ale ladnie poukladane.ja tez swoje jeszce raz ulozylam bo bym szalu inaczej dostala
Cytat:
Napisane przez neonka28
Rzyrafko ale masz ladnie poukladane..ja tez trzymam w szufladkach i kuferkach ale podoba mi sie jak kolorówka jest powrzucana w szklane wazony kwadratowe różnej wielkosci-osobno pomadki,cienie itd.fajnie wyglada to w lazience.Ale miski tez sa odlotowe..
A mnie sie marzy taki szklany kuferek z przegrodkami,ktore mozna wysuwac i miec uporzadkowane wszystko a takze zabrac w podroz Tylko ze jeszcze nie spotkalam nic podobnego zeby bylo w miare tanie
Cytat:
Napisane przez beliczek
Elfie, fantastyczna jest ta paletka. przyznam się, że nie mam ani jedej paletki w swojej kolorówce i przymierzam się do zakupu jakiejś fajnej. Może skomponuje z inglota? Ale inglot ma takie nietrwałe cienie
Dziewczyny jak wam sie podoba taka paletka to jak spotkam taka albo podobna to bym Wam mogla kupic i przeslac,tylko jeden problem,musialybyscie mi wplacic kase przez Western Union,bo ja nie podaje nr konta

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-22 o 23:30 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 22:57   #75
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
nie lubie miec duzo rzeczy ktorych nie uzywam bo mnie zaczynaja denerwowac (czuje sie osaczona przez rzeczy-jakis rodzaj fobii moze?) takze staram sie kupowac takie rzeczy ktore wiem ze bede uzywac,chociaz tez z tej mojej kolekcjii nie uzywam wszytkiego .
Otóż to. Mam tak samo: podobnie, jak Zagłoba nie znosił widoku pustych naczyń (a dokładniej kielichów i butelek), ja nie znoszę, jak mi zajmuje miejsce coś, czego nie używam . Lepiej mniej, a porządne...i przydatne.
A propos porządnych: te pędzle na jasnych rączkach, to Bobbi Brown? Jak się sprawują? Przymierzam się do ich kupna, ale waham się jeszcze między nimi, a Pulą Begoun (ale może za jakiś czas mi przejdzie, jak znajdę ciekawszy obiekt).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 23:03   #76
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Noor
Otóż to. Mam tak samo: podobnie, jak Zagłoba nie znosił widoku pustych naczyń (a dokładniej kielichów i butelek), ja nie znoszę, jak mi zajmuje miejsce coś, czego nie używam . Lepiej mniej, a porządne...i przydatne.
A propos porządnych: te pędzle na jasnych rączkach, to Bobbi Brown? Jak się sprawują? Przymierzam się do ich kupna, ale waham się jeszcze między nimi, a Pulą Begoun (ale może za jakiś czas mi przejdzie, jak znajdę ciekawszy obiekt).
Dokladnie

Nie to nie Bobbi Brown.Te pedzle do cieni to kupilam w sklepie sallys beauty Supply,firmy Face Secrets tanie a dobre,mialam jeszcze jeden duzy do pudru,ale pies mi go pogryzl,takze kupilam sobie ten krotki-innej firmy jest wygodniejszy,ale te z Sally sa lepsze jakosciowo

wklejam linka do strony Sally

http://www.sallybeauty.com/shop/dept/4730
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 23:04   #77
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
dziewczynki kochane kiedy wy to wsystko zuzyjecie? ja mam 7 cieni ,4 szminki,1 błyszczyk,3 lakiery i juz sie martwie o date ważności a tusz to 1 i puderek tez 1
Nie dziw się...pobędziesz z nami dłużej, to też Ci przybędzie. One (mazidła) się jakoś dziwnie rozmnażają za każdym razem, jak się Wizaż włącza.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 23:07   #78
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Noor
Nie dziw się...pobędziesz z nami dłużej, to też Ci przybędzie. One (mazidła) się jakoś dziwnie rozmnażają za każdym razem, jak się Wizaż włącza.

Dokladnie
ja pod wplywem wizazu zaczelam wlasnie kolekcjonowac i robic makijaze czesciej,wczesniej to mialam tylko podklad tusz do rzes i blyszczyk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-16, 23:11   #79
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Monika@, co to są za cienie? Czy one są kremowe?

Rzyrafko, jaki nr mają te cienie?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-22 o 23:32 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 23:26   #80
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dokladnie

Nie to nie Bobbi Brown.Te pedzle do cieni to kupilam w sklepie sallys beauty Supply,firmy Face Secrets tanie a dobre,mialam jeszcze jeden duzy do pudru,ale pies mi go pogryzl,takze kupilam sobie ten krotki-innej firmy jest wygodniejszy,ale te z Sally sa lepsze jakosciowo

wklejam linka do strony Sally

http://www.sallybeauty.com/shop/dept/4730
Obejrzałam. Fajniutkie, zwłaszcza ten duży, skośnie ścięty. Na punkcie akcesoriów mam kompletnego świra - za dobry pędzel potrafię dać więcej niż za dobry puder.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 00:20   #81
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Rzyrafko, jaki nr mają te cienie?
404, nalezy do perlowych. uwielbiam go
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 00:46   #82
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

PO CO WAM PARE TUSZY NARAZ? SORY ALE ZANIM TO WSZYSTKO ZUZYJECIE CHYBA MINIE WAM DATA WAZNOSCI
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 01:50   #83
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
PO CO WAM PARE TUSZY NARAZ? SORY ALE ZANIM TO WSZYSTKO ZUZYJECIE CHYBA MINIE WAM DATA WAZNOSCI

Ja to kupuje najczesciej na wyprzedazach czyli jak kupie jeden to mam drugi za darmo albo za niska cene itp.Z moich tuszy to mam niebieski nastepny to wydluzajacy,Max factora kupilam bo mial najlepsze opinie takze musialam przetestowac maybelline bo tani,nastepny to kupilam bo mial fajna szczoteczke do czesania rzes i brwi a ostani to odzywka,czyli nie jest az tak duzo tuszy No ale mam troche manie na punkcie tuszy musze przyznac
Ale juz sobie teraz powiedzialam ze wiecej tuszy nie kupie bo rzeczywiscie za duzo
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 04:07   #84
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
podawalam juz w innym watku ale i tu podam, bo tak sie wczoraj nameczylam zeby to sklecic to przynajmniej sie tez pochwale



mona, faktycznie kolekcja imponujaca, moglabys konkurowac z nalogowczyniami (hehe ale to dziwnie brzmi) z MUT-a

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-22 o 23:33 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 07:17   #85
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Niesmiala propozycja:)

Monuś Tyś moja fanka tyle cieni
Elfiku, super ta fioletowa paletka i widze,że masz sporo Sensique ja niestety nie lubię tych cieni...a zwłaszcza tych z brokatem...męcze sie z nimi,a mam tylko 2 Ale róż kt. jest po lewej stronie cenie sobie i to bardzo
Jestem pedantką więc u mnie wszystko musi być poukładane i prosto-no w miarę -to choroba niestety ktora mam nadzieje z czasem puści
Dlatego cenię sobie porządek w kosmetykach!Bravo dziewczyny
To zamieszczam mój kuferek-ostatnio wyprowadziłam się z 3 kosmetyczek,na rzecz jego szkoda tylko,ze nie ma większych przegródek,stad cienie leża jeden na drugim...a i tak w jednej kosmetyczce mam c.d błyszczyków w sumie 22 pomadki i 25 błyszczyków...cieni nie liczyłam...bo z Monią nie mam szans
Jak bede mieć aparacik to wypakuje kuferek i błyszczyki żeby można z bliska looknąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5992.JPG (71,5 KB, 1894 załadowań)
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 07:57   #86
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Lubię oglądać takie zbiory . Aż mi ślinka leci nie wiem dlaczego .
Ja także obiecuję, że jak dostanę cyfrówkę to zacznę pstrykać.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 08:05   #87
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
O, widać, że wszystko bardzo starannie dobrałaś. Kolor przeważający to przyciemniony róż. Baaardzo mi się podoba i super, że poopisywałaś. Powiedz mi, czy cień Lancome Color Focus Creme (4 zdj. prawy, dolny róg) jest na powiekach taki, jak na tym zdjęciu?? Przepiękny kolor!!!!

Normalnie nie mogę się napatrzeć ... można siedzieć przy tym godzinami
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-22 o 23:35 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 08:29   #88
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Rzyrafko rany , jak Ty masz te wszystkie mazidła ładnie poukładane , tu jeden rządek , tam na kupce , tam drugi rządek

Ja próbowałam utrzymać porządek w kosmetykach , ale nigdy nie odkładam ich na miejsce Jak pozbieram z mieszkania moje kosmetyki - też zrobię zdjęcie moich zbiorów . Ciekawe , ile przy okazji znajdę zagubionych mazidełek ? Dlaczego ja nie potrafię trzymać mazideł w jednym miejscu ?

Jestem naprawdę ciekawa , czy ktoś przebije Monę jeżeli chodzi o liczbę cieni , kolekcja imponująca , wystarczy na lata


P.S !!!!!. Nie mogę dostać się na MOT , nie wiem , jak to się stało ale nie działa mi hasło , chyba się pomyliłam przy jego wklepywaniu czy może ktoś wkleić do tego wątku zdjęcie zbiorów Trish ?
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 08:46   #89
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

misiu-gumisiu a mam kilka tuszy, bo każdy spełania inne zadanie. Jeden jest delikatny na dzień, inny mocny na wieczór, jedne grantowy, innyczarny, itp. A poza tym kiedy byłyśmy ze Smoczycą w sephorze to nie mogłyśmy się oprzeć i kupiłyśmy sobie po "lash queen" HR Ale wiem, że to chyba nałóg z tymi tuszami - bo ja już myślę o "lash lift" max factro
Dużo dziewczyn używa cieni "sensique" z tego co widze po zdjęciach. fajne są? co o nich sądzicie?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 08:57   #90
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Meriamon- Fajny ten Twój kuferek - możesz przy okazji zrobić fotkę - i zdradź gdzie nabyłaś


Wiecie chyba idę robić porządek - od linijki nie poukładam ale może chociaż jakaś miska się znajdzie Jednym słowem zdopingowałyscie mnie

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dziewczyny jak wam sie podoba taka paletka to jak spotkam taka albo podobna to bym Wam mogla kupic i przeslac,tylko jeden problem,musialybyscie mi wplacic kase przez Western Union,bo ja nie podaje nr konta

Elfiku - tylko Western życzy sobie za przekaz coś w okolicach 13 dolarów

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-22 o 23:36 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
lucille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.