Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-03, 11:08   #871
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam z drugiej ręki paletkę Karmel i tam to jest osyp na matach, pigment sztos ale nawet płaski pędzel który jest takim moim pewniakiem do takich cieni nie daje rady ale i tak jest świetna tylko pewno szybko ją wykończę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Patrzyłam na nią wcześniej, ale wybrałam jednak chłodniejszą Kokosankę biorąc pod uwagę osyp to faktycznie, zużycie będzie szybsze, także może skuszę się na Karmel następnym razem.

Z ostatnich zakupów:

1) Bronzer w kremie - mam odcień oliwkowy. U mnie wypada raczej ciepło, ale bez pomarańczy. Dobrze się rozciera i wtapia w skórę. Lepiej wygląda na wcześniej przypudrowanej twarzy niż na samym podkładzie
Skuszę się jeszcze na jakiś ciemniejszy kolor z myślą o lecie.

2) Cienie w płynie - bardzo polecam. Mam irchę, opalony i kukułkę. Na pewno domówię jeszcze jakieś kolory. Wyglądają obłędnie na oku, rozcierają się jak marzenie. Sprawdzają się też jako baza pod cienie prasowane. Mam powiekę normalną więc nie dam sobie uciąć ręki jak zachowują się na tłustej. Niemniej warto przetestować.

3) Kredka long lasting - też polecam. Szczególnie białe mleko i rokitnik na linię wodną. Efekt delikatniejszy i naturalniejszy niż przy żelku, którego kocham. Trzymają się cały dzień, to nie żart.

Rozczarowanie: kupiłam na spróbowanie marmurek Alexis. No nie przemawia do mnie ta formuła. Kolor świetny takie nieoczywiste złoto z granatową drobiną, ale nie umiem dobrze przetransferować tego cienia na oko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 13:43   #872
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Patrzyłam na nią wcześniej, ale wybrałam jednak chłodniejszą Kokosankę biorąc pod uwagę osyp to faktycznie, zużycie będzie szybsze, także może skuszę się na Karmel następnym razem.

Z ostatnich zakupów:

1) Bronzer w kremie - mam odcień oliwkowy. U mnie wypada raczej ciepło, ale bez pomarańczy. Dobrze się rozciera i wtapia w skórę. Lepiej wygląda na wcześniej przypudrowanej twarzy niż na samym podkładzie
Skuszę się jeszcze na jakiś ciemniejszy kolor z myślą o lecie.

2) Cienie w płynie - bardzo polecam. Mam irchę, opalony i kukułkę. Na pewno domówię jeszcze jakieś kolory. Wyglądają obłędnie na oku, rozcierają się jak marzenie. Sprawdzają się też jako baza pod cienie prasowane. Mam powiekę normalną więc nie dam sobie uciąć ręki jak zachowują się na tłustej. Niemniej warto przetestować.

3) Kredka long lasting - też polecam. Szczególnie białe mleko i rokitnik na linię wodną. Efekt delikatniejszy i naturalniejszy niż przy żelku, którego kocham. Trzymają się cały dzień, to nie żart.

Rozczarowanie: kupiłam na spróbowanie marmurek Alexis. No nie przemawia do mnie ta formuła. Kolor świetny takie nieoczywiste złoto z granatową drobiną, ale nie umiem dobrze przetransferować tego cienia na oko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kredka rokitnik właśnie wpadła mi w oko ale czekałam na recenzję na yt a coś mało ostatnio, chyba się skończyły darmowe paczuchy , te cienie bazy też mnie kuszą, na pewno jakiś jeden spróbuję ale ja mam tłuste powieki i obawiam się że u mnie nie będzie tak super. Też mam jeden cień marmurkowy i rozcieram go na dłoni i nakładam i u mnie ładnie wygląda może ze dwie godziny a potem się zbiera. Kremowe konturowania kompletnie nie moja bajka i też są opinie że większość kolorów wychodzi pomarańczowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 16:10   #873
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Kredka rokitnik właśnie wpadła mi w oko ale czekałam na recenzję na yt a coś mało ostatnio, chyba się skończyły darmowe paczuchy , te cienie bazy też mnie kuszą, na pewno jakiś jeden spróbuję ale ja mam tłuste powieki i obawiam się że u mnie nie będzie tak super. Też mam jeden cień marmurkowy i rozcieram go na dłoni i nakładam i u mnie ładnie wygląda może ze dwie godziny a potem się zbiera. Kremowe konturowania kompletnie nie moja bajka i też są opinie że większość kolorów wychodzi pomarańczowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kredkę polecam, ale z jedną uwagą - na oku ona nie jest jakoś bardzo intensywna. Nie ma obaw co do efektu żółtaczki na oczach, ale niektórzy mogą mieć inne oczekiwania
Ja przymierzam się jeszcze na koralową.

Z tym cieniem w płynie zaryzykowałabym Np. z najjaśniejszym odcieniem i wykorzystała ewentualnie jako bazę.

Muszę kupić jakiś klej, może tak da się ograć ten marmurek? Szkoda bo bardzo mi podoba i chętnie bym go ponosiła. Póki co ładnie wygląda tylko jako swatch.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Lagun
Czas edycji: 2021-10-03 o 16:18
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 20:18   #874
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dziewczyny, wiadomo coś o kalendarzu adwentowym?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 08:25   #875
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiadomo coś o kalendarzu adwentowym?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Tylko tyle, że będzie i że będzie droższy niż w zeszłym roku. Przynajmniej takie info było na livie na insta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 08:50   #876
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

O, będą dwa Screenshot_20211008-094938.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:24   #877
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Taki przepiękny jest ten niebieski kalendarz... W zeszłym roku kupiłam obydwa kalendarze, ale za pomarańczowe były te cienie, więc w tym roku biorę tylko duży. Ale jesli kiedy będę go kupować będą dostępne bronzer piaskowy i cienie w płynie to też się chyba nie powstrzymam. Biedny miesiąc się zapowiada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-17, 10:09   #878
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Czy mi dobrze utkwiło, że miała być jakaś jesienna kolekcja?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 10:42   #879
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Czy mi dobrze utkwiło, że miała być jakaś jesienna kolekcja?
No ponoć niedługo ma wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 11:08   #880
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
No ponoć niedługo ma wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak zwykle z opóźnieniem...

Ciekawe czy Hanka przeprosi się z Youtube jak jej sprzedaż spadnie

Narzekała na słabą jakość swoich produkcji w porównaniu z innymi youtuberkami, m.in. dlatego przerzuciła się na Instagram a tam jakość jeszcze gorsza
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 11:29   #881
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Jak zwykle z opóźnieniem...

Ciekawe czy Hanka przeprosi się z Youtube jak jej sprzedaż spadnie

Narzekała na słabą jakość swoich produkcji w porównaniu z innymi youtuberkami, m.in. dlatego przerzuciła się na Instagram a tam jakość jeszcze gorsza

Czyli można się spodziewać, że pomiędzy kalendarzami, a kolekcją jesienną będzie krótka przerwa. Planowanie im strasznie leży.
Jestem ciekawa czy zaproponują jakieś nowe produkty w tej kolekcji.

Moim zdaniem nie przeprosi się i ja ją w sumie rozumiem - chce się mocno skupić na dalszym rozwoju marki i całej firmy. Nie pociągnie wszystkiego sama.
Przerzuci promocję na zaprzyjaźnione influencerki i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-17, 12:21   #882
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja lubiłam prezentację nowości przez właścicielkę
Wszystko dokładnie pokazywała + robiła rozdanie (nie we wszystkich brałam udział i szczęścia też nie miałam ).

Ciekawa jestem czemu nie wypalił ten pomysł z Sylwią na IG?
Fajnie by było gdyby ktoś w jednym miejscu prezentował wszystkie nowości w formie IGTV.
Nie chce mi się latać po influencerkach i sprawdzać czy już któraś pokazała nowe produkty.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 14:12   #883
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja lubiłam prezentację nowości przez właścicielkę
Wszystko dokładnie pokazywała + robiła rozdanie (nie we wszystkich brałam udział i szczęścia też nie miałam ).

Ciekawa jestem czemu nie wypalił ten pomysł z Sylwią na IG?
Fajnie by było gdyby ktoś w jednym miejscu prezentował wszystkie nowości w formie IGTV.
Nie chce mi się latać po influencerkach i sprawdzać czy już któraś pokazała nowe produkty.

Rozumiem, faktycznie wiele obserwatorek narzeka na obecną aktywność Glam shopu.
Dla mnie IG jest ok, ale ja nie byłam stałą obserwatorką na YT.

Mnie irytuje brak koordynacji miedzy sprzedażą, a promocją. Te rzeczy powinny się wydarzyć równolegle.

Może Hania wycofała się z pomysłu posiadania innego opiekuna konta, żeby nie zaniedbać totalnie relacji z klientami i obserwatorkami skoro porzuciła YT. Pewnie łatwiej jej od czasu do czasu zorganizować szybko relację na żywo zamiast nagrywania, edycji i wymyślania ciekawego kontentu.

To Glam powinien informować o recenzjach na i je promować bo sporo inwestują w PR ostatnio.
No, ale chyba o tym zapomnieli

Dziewczyny, czy polecacie Kwitnącą Wiśnię? Wiem, że to stare czasy, ale naszło mnie na delikatną paletę w różach.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 14:01   #884
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Czekacie na kolekcję jesienną? Coś mi mignęło na insta u Hani
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 17:39   #885
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Czekacie na kolekcję jesienną? Coś mi mignęło na insta u Hani
Czekam jedna z dziewczyn, która promuje GlamShop na insta pisała, że kolekcja ma być w chłodnych tonach. Nadal mam nadzieję na idealny zestaw chłodnych cieni, aby uniknąć zakupu kilku palet :P
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 19:45   #886
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Czekam jedna z dziewczyn, która promuje GlamShop na insta pisała, że kolekcja ma być w chłodnych tonach. Nadal mam nadzieję na idealny zestaw chłodnych cieni, aby uniknąć zakupu kilku palet :P
Ja sobie na którejś wyprzedaży kupiłam paletkę tę pieczarkową i bardzo zadowolona jestem cień cekinowy czy jak mu tam, noszę teraz codziennie. Tylko ciemnoszary żeby przyciemnić kącik biorę z cieni z kalendarza. Ale na tę też chętnie zerknę. Ponoć w przyszłym tygodniu może się już pojawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-29, 08:18   #887
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

No I pół tysiaka z banku za to duży kalendarz, kremowy kontur, baza do cieni i kredka do oczu/ust są moje. Ostatnie dwa miesiące to studnia bez dna jeśli chodzi o moje wydatki, no ale kalendarza sobie nie mogłam odmówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-29, 08:57   #888
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
No I pół tysiaka z banku za to duży kalendarz, kremowy kontur, baza do cieni i kredka do oczu/ust są moje. Ostatnie dwa miesiące to studnia bez dna jeśli chodzi o moje wydatki, no ale kalendarza sobie nie mogłam odmówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kalendarze obydwa super, ceny też ok, myślałam że będą droższe, wydaje mi się że w tym roku może być ich mniej bo w zeszłym długo się nie mogły wyprzedać bo było ich za dużo. Sama nie kupuję kalendarzy, pod choinkę pewno dostanę coś z nowości bo już mój chłop wie że prezenty tylko tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-29, 09:54   #889
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Kalendarze obydwa super, ceny też ok, myślałam że będą droższe, wydaje mi się że w tym roku może być ich mniej bo w zeszłym długo się nie mogły wyprzedać bo było ich za dużo. Sama nie kupuję kalendarzy, pod choinkę pewno dostanę coś z nowości bo już mój chłop wie że prezenty tylko tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż niestety mniej obeznany w kosmetykach o ile nazwy produktów kojarzy, bo o nich dużo gadam, to kolory, odcienie... No nie potrafi w nie

Dla mnie kalendarz to jedyne co pozostało z magii świąt za dzieciaka. Fantastyczna sprawa co wieczór czekać na następny poranek żeby otworzyć okienko

w zeszłym roku miałam dwa, ale kolory cieni w tym małym to nie była totalnie moja bajka. No i bardziej mnie ekscytuje, że nie wiem co jest w tym dużym, a w małym wiadomo, co dzień inny cień nie mogę się doczekać aż do mnie przyjdzie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-29, 10:55   #890
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Kalendarze bez rewelacji, choć mały ma ładniejsze kolory cieni niż zeszłoroczny. W przypadku dużego odwrotnie, zeszłoroczny ciekawszy

Paleta "Kaszmir" okropna okładka, 4 cieni bym nie użyła (3 najciemniejsze maty i ten 1 marmurkowy zgniło-złoty).
Gdyby trafiła do outletu za połowę ceny to rozważyłabym zakup

Może kupię kilka pasteli na wypróbowanie podczas Black Friday.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-29, 12:45   #891
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Kaszmir wygląda obiecująco, ale mnie nie porwał. Nie noszę za dużo błysków, a za marmurki już podziękuję. Niektóre maty wyglądają podobnie jak w Kokosance więc odpuszczam.

Kredki zamówiłam w dwóch kolorach.

Kalendarze póki co na stand by’u bo też nie jestem przekonana do kolorystyki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-30, 08:15   #892
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hej potrzebuję rady - poszukuję cienia ciemno-złotego, odpowiednika jednego z cieni z paletki Dead by chocolate MUR. Mam złe doświadczenia z dobieraniem kolorów na podstawie prezentacji na sklepie Hani ... Chodzi mi o cień zaznaczony na paletce. Na swatchach jest na środku, porównany z Panią Generał (u góry/ po lewo) i NaPrywatkę (na dole/ po prawo).
Celowałam w "Ornament", "Sztabka" lub "Szlachetny ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Inkedmur dbch_LI.jpg (929,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211030_090858367.jpg (77,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez kaktuska16
Czas edycji: 2021-10-30 o 08:17
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-30, 10:21   #893
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Hej potrzebuję rady - poszukuję cienia ciemno-złotego, odpowiednika jednego z cieni z paletki Dead by chocolate MUR. Mam złe doświadczenia z dobieraniem kolorów na podstawie prezentacji na sklepie Hani ... Chodzi mi o cień zaznaczony na paletce. Na swatchach jest na środku, porównany z Panią Generał (u góry/ po lewo) i NaPrywatkę (na dole/ po prawo).
Celowałam w "Ornament", "Sztabka" lub "Szlachetny ?
Hej, mam porównanie że Sztabka. Tylko że paleta z revolutnion to nie death by chocolate, tylko ta pierwsza. Od dołu/lewej to cień z revolution, ten jaśniejszy to Sztabka. Moim zdaniem nie jest dobrym zamiennikiem, ten z revolutnion wpada w rose golf a sztabka to ciepłe złoto z biało-niebieskie drobinami.

(Wstawię zdjęcia za chwilę, nie mogę jakoś z telefonu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2021-10-30 o 19:18
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 07:24   #894
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Hej, mam porównanie że Sztabka. Tylko że paleta z revolutnion to nie death by chocolate, tylko ta pierwsza. Od dołu/lewej to cień z revolution, ten jaśniejszy to Sztabka. Moim zdaniem nie jest dobrym zamiennikiem, ten z revolutnion wpada w rose golf a sztabka to ciepłe złoto z biało-niebieskie drobinami.

(Wstawię zdjęcia za chwilę, nie mogę jakoś z telefonu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie chodzi o rose gold ! CHodzi o ciemne, ciepłe złoto, ale bez "skręcania" w zielony, ani pomarańczowy/ brąz
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 20:55   #895
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o rose gold ! CHodzi o ciemne, ciepłe złoto, ale bez "skręcania" w zielony, ani pomarańczowy/ brąz
Od dołu revolution, od góry glamshop
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 09:26   #896
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
od dołu revolution, od góry glamshop
dzięki <3
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:20   #897
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Na jakie większe wyprzedaże i kiedy można teraz liczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:30   #898
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Na jakie większe wyprzedaże i kiedy można teraz liczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Black Friday.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 10:19   #899
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Black Friday.
I ile % na ogół wtedy jest? Więcej niż na Mikołajki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 11:14   #900
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
I ile % na ogół wtedy jest? Więcej niż na Mikołajki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdybym wiedziała to bym napisała
Pamiętam tylko, że w zeszłym roku na BF były lepsze przeceny niż w czerwcu na promce urodzinowej.
A jak teraz będzie to tylko Hanka wie
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.