Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-06, 23:05   #61
Toomuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Basia1741, miałam identyczną sytuację. Też takie ubezpieczenie grupowe w PZU z pracy z kartą i odmowa w obu przypadkach. To samo uzasadnienie, co u Ciebie

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

agatek_s, szkoda, że nie odczułaś zmiany w kręgosłupie. Ja już odczułam zmianę. Mam pracę siedzącą, większość czasu pracy spędzam przed komputerem. I niedawno odkryłam, że mnie plecy nie bolą, a dokuczał mi bardzo odcinek piersiowy kręgosłupa. Moim plecom to bardzo pomogło
Toomuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 10:45   #62
agas0107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mam pytanie. Czy przed operacja zakładany jest cewnik moczowy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agas0107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 10:49   #63
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

agas w Łęcznej nie zakłądają cewnika
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 20:22   #64
paczula111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Czy operowala ktoras z was magdalena potembska eberthart w orlowskim?????
paczula111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 17:16   #65
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do Słonecznej Plaży .Jakie badania musiałaś mieć u Sirka przed operacją.Mam konsultacje za 29dni i zastanawiam się czy badania które miałam u Dr Mądrego na kwalifikacji (.na podstawie których mnie zakwalifikował na operację w Lecznej ale dopiero na 2021 rok) wystarcza..
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 00:53   #66
paczula111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hal dziewczyny jestescie tu?☺
paczula111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 08:11   #67
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Na konsultacje nie potrzebowałam żadnych badań, badania krwi miałam dostarczyć w dzień w którym zgłosiłam się na operację. Na ostatniej konsultacji (jakieś dwa tygodnie przed operacją) rozmawiałam także z anestezjologiem i to on zlecił badania. Jeśli masz operację dopiero w 2021 roku to bezsensu robić badania przecież i tak będą nie ważne. Ja do zakwalifikowania się nie potrzebowałam żadnych badań.
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-12, 14:45   #68
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej wszystkim,
Moja koleżanka była na konsultacji u Dr. Wasilewskiej w lutym i termin operacji ma na listopad 2019r


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 16:02   #69
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do Słonecznej Plaży .U dr Mądrego mam już wyznaczony termin operacji ale dopiero na 2021 rok . Dlatego idę do Sirka bo pisałaś że tam nie czeka się kilka lat na operację tak jak w Lecznej a poza tym jestem z Bielska-Białej więc liczę że u Sirka też się zakwalifikować i że termin operacji będzie wcześniej.Badania tzn usg piersi rtg kręgosłupa szyjnego zaświadczenie od ortopedy i dermatologa też mam chyba aktualne bo z 30 .10.2017 to właśnie na podstawie tych wyników oraz pomiarów zakwalifikował mnie Dr Mądry i zastanawiałam się czy może Sirek żąda jeszcze jakiś innych badań które mogłabym zrobić jeszcze teraz przed konsultacja dlatego pytałam
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 22:42   #70
mandolina2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej,

niedługo będę miała zabieg zmniejszenia piersi, i zastanawiam się jak (albo czy) informować pracodawcę. Jakie macie doświadczenia? Pracodawcy wypytują o powód/ długość zwolnienia? Moje miejsce pracy jest raczej wylegarnią plotek a ja wolałabym narazie zachować szczegóły dla siebie... Doradźcie
mandolina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 21:29   #71
lawenda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mandolina
Ja nie powiedziałam w pracy na jaki zabieg idę (pracuję w szkole) i wiem, że byłaby sensacja na całe miasto. Powiedziałam, że idę na zabieg ginekologiczny i nikt nie dopytywał o szczegóły. Przed operacją się odchudzałam, wróciłam po operacji szczuplejsza i chyba nikt się nie zorientował o co chodzi (albo nie pytali)
lawenda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 06:46   #72
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

JolaGG aaaa no to chyba Cię nie zrozumiałam Ale to weź te wszystkie badania na konsultację, ja nie miałam nic i się zakwalifikowałam , nic prócz dużych cycków
Kiedy dokładnie masz tą konsultację ? Jakbyś chciała coś popytać lub zobaczyć to 28.03 jadę na kontrolę do Bielska.

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Ja tak samo powiedziałam w pracy, że zabieg że sprawy kobiece , i tez schudłam przed operacją także nikt naprawdę nikt nic nie poznał L4 miałam prawie 4 tygodnie.
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 12:07   #73
Mary68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej!!! Jestem tydzień po zmniejszeniu piersi w Łęcznej. Pytałam dr Korzeniowskiego kto mnie operował, powiedział, że dr Kowalik i że on też był przy zabiegu. Z tego , co zaobserwowałam, będąc w szpitalu, wynika, że prowadzącym i głównym operatorem jest lekarz, który przyjmuje na SOR, ten się potem zajmuje pacjentem. Na sor krótki wywiad, przebranie w łazience i pielęgniarka zaprowadza na oddział. Tam przydzielają salę przeprowadzają szczegółowy wywiad, pobierają krew do badania i mocz. Byłam zaskoczona, że nikt nie żądał ode mnie mammografii lub usg, ani zaświadczenia o szczepieniu przeciw wzw. Dałam tylko ksero "krew karty", żeby nie robili grupy krwi. Pokoje dwu osobowe z łazienką. W dzień przyjęcia dostałam jeszcze szczegółowy opis operacji i ankietę anestezjologiczną do zapoznania się i podpisania. Następnego dnia rano przyszedł anestezjolog, zabrał ankiety i jeśli ma się do niego pytania to wszystko wyjaśnia. około 8,30 zaprosili mnie na rysowanie, które trwało chyba z 20 minut. Rysowała dr Kowali i Korzeniowski. Chciałam, aby mi zrobili c, ale dr Korzeniowski powiedział, że się nie da, bo mam szerokie i jędrne piersi u góry. Ostatecznie wyszło c/d. Nie wiem czy to prawda, ale wydaje mi się, że "rozmiarami rządzi Mądry", bo podczas rysowania ciągle o nim mówili ( ze szef to,że tamto, że nie może być na tej wysokości itd.) Po powrocie na salę przyszła poielęgniarka i kazała się przebrać w niebieską koszulkę, którą wcześniej przyniosła. Około 9 zawieźli mnie na blok (na moim łóżku). W drzwiach czekał anestezjolog, kazał się położyć na stole operacyjnym, pielęgniarka zrobiła wkłucie, zaraz zaczęło się kręcić w głowie, przyłożył maskę do twarzy i odlot. Obudziłam się na sali operacyjnej, jak pielęgniarka mówiła abym przeszła na swoje łóżko . Następnie zawieźli mnie do sali obserwacyjnej, która jest na oddziale koło stanowiska pielęgniarek. Było to koło 12 godziny. Pielęgniarka przyniosła mi telefon. Na początku nie czułam wielkiego bólu, dopiero później po dłuższym leżeniu, bolało , najbardziej plecy, ale dało się wytrzymać. Na sali obserwacyjnej byłam 20 godzin bez ruchu Dopiero następnego dnia koło 9 przewieźli mnie na normalną salę. I zaraz na opatrunek. Pani doktor powiedziała tylko, że piersi wyszły bardzo ładnie. Następnego dnia rano poszłam do sklepiku po stanik. Dreny wyciągnęli mi w 3 dobie. Nudności po narkozie nie miałam, tylko nie mogłam spać. Na nudności dają zastrzyk i zaraz przechodzi. W sobotę i niedzielę nic się nie dzieje, jest tylko 1 lekarz na dyżurze - był Sergiej Antonow- sympatyczny. Piersi oglądałam dopiero dzisiaj lewa jest ładniej zrobiona, prawa gorsza, jak by ją jakiś partacz robił, cięcie krzywe i brodawka zasiniona, piersi też posiniaczone. Bolą jeszcze trochę, zwłaszcza ta prawa, chyba bardziej wymaltretowana od prawej .Pomalutku zaczynają się goić, robią się miękkie i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Jeśli macie jakieś pytania, to pytajcie
Mary68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 13:25   #74
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pewnie, że będzie z dnia na dzień coraz lepiej , mi dzisiaj mija 5 tygodni od operacji Ja w szpitalu leżałam od czwartku, i w ten dzień miałam zabieg, a do domu wyszłam w sobotę. Zero bólu, zero komplikacji.
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 15:01   #75
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej,

Ja mam się zgłosić do szpitala 2.04.2018 zostało mi dwa tygodnie 😱 może któraś z Was będzie tez w tym samym czasie ?

Mary jak się czujesz po tygodniu możesz funkcjonować ? Ile dni byłaś w szpitalu?

Co mam zabrać ze sobą? I ten sklepik w którym kupiłaś stanik jest w szpitalu jaki koszt ?
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 15:47   #76
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny,
Mam do odsprzedania czarny stanik pooperacyjny 80 C/D Silima Cara.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 18:20   #77
Mary68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Eliza89Z Pokaż wiadomość
Hej,

Ja mam się zgłosić do szpitala 2.04.2018 zostało mi dwa tygodnie 😱 może któraś z Was będzie tez w tym samym czasie ?

Mary jak się czujesz po tygodniu możesz funkcjonować ? Ile dni byłaś w szpitalu?

Co mam zabrać ze sobą? I ten sklepik w którym kupiłaś stanik jest w szpitalu jaki koszt ?
Cześć !!! W szpitalu byłam od środy do poniedziałku. W środę przyjęcie, czwartek operacja i poniedziałek wypis. Ja miałam na szypule, podobno dłużej się leży jeśli jest całkowity przeszczep brodawki. Ja czuję się dość dobrze, z pomocą męża i syna gotuję, sprzątam, oczywiście bez szału, tylko lekkie prace. Do szpitala zabierz: piżamę szlafrok. kapcie, chusteczki higieniczne, bieliznę na każdy dzień, ja miałam jeszcze stopki, kosmetyki, ręcznik i koniecznie butelkę wody z dziubkiem, taką sportową ( bardzo ułatwia picie, na sali obserwacyjnej, gdy będziesz jeszcze słaba i nie będziesz mogła usiąść). Góry od piżamy z kieszonkami są zbędne, bo pojemniki od drenów nalepiej nosić wsunięte za bieliznę W sklepiku w szpitalu są biustonosze w cenie 220 zł., można płacić kartą. Jeśli mi się przypomni coś ważnego, to napiszę
Mary68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 22:23   #78
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuje Ci bardzo za podpowiedzi tez będę miała przeszczep sutków. Śmiałam się do męża ze w końcu się wyśpię bo mnie będą trochę trzymać 😂
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 14:26   #79
agas0107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Mam do odsprzedania czarny stanik pooperacyjny 80 C/D Silima Cara.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czy mozesz podesłać zdjęcie na priv? Ile masz pod biustem? Nie jestem pewna czy nie powinnam mieć 75:/ podesli prosze jeszcze cenę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agas0107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 17:32   #80
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary68 Pokaż wiadomość
Hej!!! Jestem tydzień po zmniejszeniu piersi w Łęcznej. Pytałam dr Korzeniowskiego kto mnie operował, powiedział, że dr Kowalik i że on też był przy zabiegu. Z tego , co zaobserwowałam, będąc w szpitalu, wynika, że prowadzącym i głównym operatorem jest lekarz, który przyjmuje na SOR, ten się potem zajmuje pacjentem. Na sor krótki wywiad, przebranie w łazience i pielęgniarka zaprowadza na oddział. Tam przydzielają salę przeprowadzają szczegółowy wywiad, pobierają krew do badania i mocz. Byłam zaskoczona, że nikt nie żądał ode mnie mammografii lub usg, ani zaświadczenia o szczepieniu przeciw wzw. Dałam tylko ksero "krew karty", żeby nie robili grupy krwi. Pokoje dwu osobowe z łazienką. W dzień przyjęcia dostałam jeszcze szczegółowy opis operacji i ankietę anestezjologiczną do zapoznania się i podpisania. Następnego dnia rano przyszedł anestezjolog, zabrał ankiety i jeśli ma się do niego pytania to wszystko wyjaśnia. około 8,30 zaprosili mnie na rysowanie, które trwało chyba z 20 minut. Rysowała dr Kowali i Korzeniowski. Chciałam, aby mi zrobili c, ale dr Korzeniowski powiedział, że się nie da, bo mam szerokie i jędrne piersi u góry. Ostatecznie wyszło c/d. Nie wiem czy to prawda, ale wydaje mi się, że "rozmiarami rządzi Mądry", bo podczas rysowania ciągle o nim mówili ( ze szef to,że tamto, że nie może być na tej wysokości itd.) Po powrocie na salę przyszła poielęgniarka i kazała się przebrać w niebieską koszulkę, którą wcześniej przyniosła. Około 9 zawieźli mnie na blok (na moim łóżku). W drzwiach czekał anestezjolog, kazał się położyć na stole operacyjnym, pielęgniarka zrobiła wkłucie, zaraz zaczęło się kręcić w głowie, przyłożył maskę do twarzy i odlot. Obudziłam się na sali operacyjnej, jak pielęgniarka mówiła abym przeszła na swoje łóżko . Następnie zawieźli mnie do sali obserwacyjnej, która jest na oddziale koło stanowiska pielęgniarek. Było to koło 12 godziny. Pielęgniarka przyniosła mi telefon. Na początku nie czułam wielkiego bólu, dopiero później po dłuższym leżeniu, bolało , najbardziej plecy, ale dało się wytrzymać. Na sali obserwacyjnej byłam 20 godzin bez ruchu Dopiero następnego dnia koło 9 przewieźli mnie na normalną salę. I zaraz na opatrunek. Pani doktor powiedziała tylko, że piersi wyszły bardzo ładnie. Następnego dnia rano poszłam do sklepiku po stanik. Dreny wyciągnęli mi w 3 dobie. Nudności po narkozie nie miałam, tylko nie mogłam spać. Na nudności dają zastrzyk i zaraz przechodzi. W sobotę i niedzielę nic się nie dzieje, jest tylko 1 lekarz na dyżurze - był Sergiej Antonow- sympatyczny. Piersi oglądałam dopiero dzisiaj lewa jest ładniej zrobiona, prawa gorsza, jak by ją jakiś partacz robił, cięcie krzywe i brodawka zasiniona, piersi też posiniaczone. Bolą jeszcze trochę, zwłaszcza ta prawa, chyba bardziej wymaltretowana od prawej .Pomalutku zaczynają się goić, robią się miękkie i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Jeśli macie jakieś pytania, to pytajcie

Piękny opis.... tak jak bym tam była ..... dzięki za lekturę ...
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 18:45   #81
Mary68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Piękny opis.... tak jak bym tam była ..... dzięki za lekturę ...
Dziękuję Jeśli bym mogła coś dodać, to , nie bierzcie dziewczyny ze sobą sztućów i kubka, bo dają. Kubek jest potrzebny, jeśli ktoś pije kawę, wtedy zanosi się kubek z kawą do kuchenki i Panie zalewają. Przed operacją korzystałam z podpowiedzi dziewczyn z forum, więc teraz też chcę pomóc, tym, co są przed Weźcie jeszcze ze sobą dwuzłotówki na tv, bo tylko na takie nominały działa aparat w sali.
Mary68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 00:37   #82
Anka_bb7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witaj, też jestem z bielska i od zawsze marzy mi się taka operacja proszę powiedz od czego zacząć. Czy wizyta u sirka jest na nfz czy prywatna, jakie skierowanie mam mieć i skąd. Cieszę się że wkoncu w bielsku można zrobić na nfz taka operację. Pozdrawiam
Anka_bb7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 11:07   #83
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Większe doświadczenie z Sirkiem ma tu Słoneczna Plaża bo jest już po.Ja wiem tyle że na wizytę na nfz czeka się dość długo dlatego zapisałam się na prywatną ale do starszego Sirka - ojca rejestracja listopad 2017 wizyta 9 .04 2018 ale do syna czeka się krócej wiem że ok 2 miesięcy .Mam nadzieję że się zakwalifikuje i że termin nie będzie tak odległy jak w innych szpitalach .Jak będę po konsultacji to dam znać co i jak.
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 13:15   #84
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam. Kobiety z LUBLINA i okolic. Proszę o radę. Mam 33 lata rozmiar 65 J , waga 68 kg 173 cm . Czas już coś z tym ,,ciężarem,, zrobić . Czy możecie polecić mi lekarza neurologa lub ortopedy na NFZ który da mi skierowanie na redukcję piersi . Zupełnie nie wiem do kogo mogę pójść.
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 18:53   #85
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kania 67 jestem zainteresowana biustonoszem jeśli aktualne jeszcze
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 19:42   #86
kulka230488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ataner858 Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam że jakaś dziewczyna była na konsultacji w Orłowskim w Warszawie i termin ma na listopad 2018 była u dr Charytynowicz, mam nadzieję że nie pdzerecilam nazwiska.
dr Daria Charytonowicz polecam- operowała mnie w zeszłym roku w czerwcu
kulka230488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 08:51   #87
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć Dziewczyny, "podgladam" Was od kilku dni aż w końcu postanowiłam się dołączyć. Nie jestem tu przez przypadek. Moim problemem są duże piersi. Zawsze były. Jak tylko zaczęłam dojrzewać osiągnęły taki rozmiar, że nie mogłam kupić biustonosza (było to dawno- ok 20 lat). Zazdrościlam swoim koleżankom, które mogły swobodnie biegać, poruszac się, a przede wszystkim mogły pójść do sklepu i kupić bieliznę na jaka miały ochotę.... no ale było minęło. Nauczyłam się z nimi żyć i czasami o nich zapomniałam, ale tylko na chwilę, bo... jak tylko poszłam w jakieś nowe miejsce to moje piersi skupiał wzrok prawie wszystkich. Źle się z tym czułam, miałam ogromne kompleksy. Przeplakalam przez nie kilkanaście godzin, wylała morze łez. Był czas kiedy były duże ale jędrne. Ale z czasem.... kilka razy schudłam, a wraz ze spadkiem wagi malaly moje piersi. Ależ byłam wtedy szczęśliwa. Nawet wiotka skóra nie przeszkadzała mi. No i tak mijały lata, moje piersi zmieniały rozmiar. Z 70 D na E, potem F, G potem znowu F a w tej chwili 70J. Mogłabym się rozpisywać o swoich przeżyciach, emocjach itp ale nie o to chodzi. Myślałam że je zaakceptowałam ale NIE. Ja się do nich trochę przyzwyczaiłam. Jednak nadal jestem przez nie nieszczęśliwa. Nie chce takich piersi i czytając to forum pojawiło się światełko w tunelu. W tej chwili karmie piersią, bo 4.5 miesiąca temu urodziłam drugiego synka, ale jak tylko skończę to musze zrobić z nimi porządek. Ja chcę żyć. Dziewczyny, napiszcie mi co po kolei mam zrobić. Chciałabym zrobić operacje na nfz, bo są tu jak najbardziej podstawy. Pomóżcie
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 14:31   #88
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A skąd jesteś? Ja mogę powiedzieć jak było w mojej sytuacji. Pierwsze co zapisałam się na konsultacje do szpitala w którym wykonują takie zabiegi. Na konsultacji zostałam zakwalifikowana do operacji, ale musiałam czekać ok 1,5 roku. Szybko zleciało. W między czasie schudłam 15 kilogramów i mój biust nie był już taki duży jak na pierwszej wizycie. Na dwa tygodnie przed wyznaczoną operacją musiałam przyjechać na konsultacje przedoperacyjne na których lekarz się zdziwił, że przecież nie są aż tak duże te piersi (przez schudnięcie) ale po moim marudzeniu zgodził się wykonać operację. Teraz jestem prawie 6 tygodni po i cieszę się nowym, pięknym biustem. Dziewczyny naprawdę warto
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 20:29   #89
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lubelskie... pewnie w moim przypadku Łęczna? A skierowanie od kogo? Bo słyszałam że opinia psychiatry jest niepodważalna.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 21:46   #90
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Na pierwszą konsultacje nie miałam żadnego skierowania.
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.