Recenzentka Joanna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-03-09, 13:00   #1
shino11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7

Recenzentka Joanna


Cześć!
Jestem tu po raz pierwszy na forum . Zostałam wybrana do testu preparatu Therm Line Fast. Otrzymałam go w dniu dzisiejszym.
Mam nadzieję, że będę mogła podzielić się z Wami wartościowymi uwagami, które stworzą rzetelną i obiektywną ocenę suplementu.
Pytajcie mnie, o co tylko chcecie.
shino11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 05:21   #2
shino11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Recenzentka Joanna

Do dnia dzisiejszego nie zauważyłam jeszcze wpływu preparatu na spadek masy ciała. Wciąż mam cellulit i rozstępy na udach, które przypominają tygrysie paski.
shino11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 04:58   #3
shino11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Recenzentka Joanna

Przed napisaniem recenzji i zdaniem ostatecznej relacji z testowania suplementu, postanowiłam, że przedstawię o sobie kilka informacji, które mogą wpływać na skuteczność i działanie preparatu Therm Line Fast.
Jestem studentką IV roku (I UM) biotechnologii i przedmiotem mojego zainteresowania jest, m.in. fizjologia zwierząt w odpowiedzi na farmakodynamikę leków. Jestem osobą aktywną, lubię sport, nie uciekam od obowiązków wymagających wkładu energetycznego, po studiach dodatkowo pracuję. Absolutnie nie mam w swym zestawie genetycznym takich chromosomów, które zawierałyby geny "chudości"-moja mama walczy z nadwagą, a mój tata, mimo również uprawiania sportów, nie potrafi zrzucić "piwnego" brzucha. Moja sylwetka jest również daleka od ideału, największy problem to brzuch, a drugi to uda. Jakiekolwiek spodnie dodatkowo wypominają mi często boczki, podczas gdy legginsy podkreślają mój zaokrąglony brzuszek. Posiadam tygrysie paski po bokach ud, które pospolicie zwą się rozstępami.
Wzięłam udział w teście z chęci sprawdzenia, czy wszystkie reklamy o ThermLine to tylko chwyt reklamowy, czy zawierają cząstki prawdy. Podeszłam do zadania trochę jak badacz, naukowiec, z zamiarem znalezienia odpowiedzi na pytania, które powstały w mojej głowie w czasie refleksji. Czy świat może pójść w kierunku suplementacji, by osiągnąć cele, na rzecz rezygnacji ze sportu i zdrowego odżywiania? Czy stosowanie takich farmaceutycznych produktów nie jest pójściem na skróty i jak odbija się to na zdrowiu? Czy ostatecznie pojawi się jakiś efekt?
shino11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 05:34   #4
shino11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Recenzentka Joanna

Niestety, mimo wielu pozytywnych opinii, nie mogę się z nimi zgodzić, ponieważ w moim przypadku Therm Line Fast okazał się zupełnie bezskuteczny. Problemy z cellulitem w określonych partiach ciała pozostały, w dodatku wcale nie przyczynił się do redukcji tkanki tłuszczowej z tych miejsc, które są mało podatne na eliminację zbawiennym działaniem sportu.
Preparat zawiera mix różnych substancji roślinnych, które albo są w formie trudno przyswajalnej i niewykazującej aktywności, albo stanowią fundament dla pozytywnego myślenia mającego wywołać efekt placebo. Potwierdza to fakt, że nie odczułam nawet przyspieszonego metabolizmu wyrażającego się poprzez podwyższoną temperaturę ciała (termogeneza) lub zwiększenie tempa usuwania metabolitów i toksyn przez nerki.
Dodatkowo zaniepokoił mnie pewien związek chemiczny w składzie- tlenek tytanu, o którym można się z różnych artykułów naukowych dowiedzieć, że wykazuje szkodliwe działanie na żywe organizmy, w tym na system nerwowy.
Reasumując, dla mnie to jeden wielki chwyt marketingowy, barwna otoczka wokół preparatu, reklamy wszędzie, a brak podstawy do uznania tego suplementu jako dobrego, korzystnego, skutecznego.
shino11 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-19 06:34:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.