Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, smartfony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Grasz? Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Pytaj, czytaj! :)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-12-07, 19:06   #1021
Cuddly
Zakorzenienie

Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez SoFanny Pokaż wiadomość
Ojej, wygląda super. Trochę podejrzliwie patrzę na gry wydawane przez PlayWay, zwykle to takie trochę asset flipy bez polotu, ale zawsze brzmią spoko w teorii, więc trzymam kciuki żeby wypaliły.

Eh na razie mamy w mieszkaniu tylko jeden komputer, który nadaje się do tego zadania, i okupuje go chłopak. Więc dla mnie 2-3 miesiące unikania spoilerów, zanim ogarniemy drugą bestię. Chyba że się złamie i kupi konsolę. Ja się zawsze cieszyłam jak przenosili premierę.

My jestesmy pod tym względem w dobrej sytuacji bo mamy dwie konsole i Tż swój PC a ja lapek do grania tylko czasu brak czasami

64/2019
77/2018
90/2017

Cuddly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 17:09   #1022
Atavish
Zakorzenienie

Dobra, przyznawać się - kto już gra w Cyberpunka i jak wrażenia ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 04:14   #1023
HalinaGrazyna
Starszy chorąży sztabowy

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość

Wczoraj nie moglam sie powstrzymac, chociaz nie powinnam bo musze sie uczyc teraz. Zrobilam sobie avatar, zeszlo mi sie ze 2 godzinki na wykreowanie postaci
Rozdalam poczatkowe punkty, bylo ich tam z 6 czy 7. Potem bylo intro i w sumie to tyle bo musialam wracac do nauki.
No i teraz czekam do czwartku zeby wrocic do gry.

Gram na PS4 (ps5 jak na razie nigdzie nie moge dostac, jest wszedzie wyprzedane u nas) i srednio to wyglada pod wzgledem graficznym, moze dalej bedzie lepiej. Zauwazylam kilka bugow w intro (znikajace postacie).

Jest opcja jakiej wielkosci piersi i penis mozna wybrac dla postaci a nie ma opcji w miare naturalnie wygladajacego blondu. Jako blondynka chcialabym miec blond, bez zoltej czy zielonej poswiaty

Disclaimer: Wszystkie opinie w moich postach to moje subiektywne opinie oparte na własnych doświadczeniach, nie prawdy objawione.
HalinaGrazyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:36   #1024
Atavish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HalinaGrazyna Pokaż wiadomość
Wczoraj nie moglam sie powstrzymac, chociaz nie powinnam bo musze sie uczyc teraz. Zrobilam sobie avatar, zeszlo mi sie ze 2 godzinki na wykreowanie postaci

Rozdalam poczatkowe punkty, bylo ich tam z 6 czy 7. Potem bylo intro i w sumie to tyle bo musialam wracac do nauki.

No i teraz czekam do czwartku zeby wrocic do gry.

Gram na PS4 (ps5 jak na razie nigdzie nie moge dostac, jest wszedzie wyprzedane u nas) i srednio to wyglada pod wzgledem graficznym, moze dalej bedzie lepiej. Zauwazylam kilka bugow w intro (znikajace postacie).

Jest opcja jakiej wielkosci piersi i penis mozna wybrac dla postaci a nie ma opcji w miare naturalnie wygladajacego blondu. Jako blondynka chcialabym miec blond, bez zoltej czy zielonej poswiaty
Ja odpaliłam w momencie kiedy tylko został odblokowany i siedziałam do piątej rano Niestety teraz w weekend nie miałam jak pograć, więc mam tak naprawdę za sobą kilka godzin.
Samo kreowanie postaci zajęło mi "tylko" godzinę. Rzeczywiście brak naturalnych odcieni włosów rzucił mi się w oczy, ale nie jest to dla mnie problem. Morskie włosy też na propsie
Z wyborem genitaliów już się pojawiają gównoburze, że to transfobiczne. Ogółem gra i CD Projekt dostają za bycie transfobami. Jak dla mnie zarzut z tyłka, ale można takich oskarżeń sporo znaleźć.
Współczuję problemów z bugami. Słyszałam że wersja na ps4 jest strasznie niestabilna. Sama jestem pececiarą i szczerze mówiąc widziałam do tej pory dwa bugi. Żaden nie wpływał na jakość gry, raczej były to zabawne zachowania obiektów niezgodne z fizyką. No i na PCty już poszedł pierwszy hotfix. Z tego co kojarzę na konsole jeszcze nie.

I kurde - z braindancem to świetny pomysł. Bardzo mi się podoba taka zabawa w detektywa
Póki co za największy minus uważam voice acting damskiej V. Niestety kompletnie mi nie leży. Jennifer Hale to to nie jest :/
Ogółem gra trzyma dla mnie klimat Shadowrunna, co uważam za bardzo duży plus.
Dziel się dalej wrażeniami jak więcej pograsz

Aaa, i jaki background sobie wybrałaś? Bo to był mój największy dylemat

Atavish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:44   #1025
Higurashi
Czarna owca

Cytat:

Miałam podejście na PS4 i załamka, strasznie biednie graficznie, wpadanie pod tekstury, dziwnie zachowujące się NPC. Na PC po piątkowym patchu wygląda to dużo lepiej (pewnie PS4 też coś już połatali lub niedługo to zrobią), ale ja i tak sobie jeszcze poczekam jestem znacznie mniej "podjarana" niż byłam parę miesięcy temu.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SoFanny Pokaż wiadomość
Ojej, wygląda super. Trochę podejrzliwie patrzę na gry wydawane przez PlayWay, zwykle to takie trochę asset flipy bez polotu, ale zawsze brzmią spoko w teorii, więc trzymam kciuki żeby wypaliły.
Haha, mam tak samo z PlayWayem. Zresztą mój Tż pracował dla jednej firmy, która robiła projekt dla PlayWaya. Naprawdę niewiele tych symulatorów jest dopracowanych, lecą mocno po kosztach. Tylko że trochę sobie jednak zmonopolizowali rynek symulatorów.

Klopf klopf, lass mich rein
lass mich dein Geheimnis sein

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2020-12-14 o 08:42
Higurashi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 11:36   #1026
Higurashi
Czarna owca

Poszło info, że CDPR ma zwracać pieniądze graczom konsolowym, szykują duże patche w styczniu i lutym, bo na PS4 i Xbox One jest straszna lipa. Pozostaje trzymać kciuki, zeby patche były porządne.

Stary 2020-12-14, 20:36   #1027
HalinaGrazyna
Starszy chorąży sztabowy

Cytat:
Ja odpaliłam w momencie kiedy tylko został odblokowany i siedziałam do piątej rano Niestety teraz w weekend nie miałam jak pograć, więc mam tak naprawdę za sobą kilka godzin.
Samo kreowanie postaci zajęło mi "tylko" godzinę. Rzeczywiście brak naturalnych odcieni włosów rzucił mi się w oczy, ale nie jest to dla mnie problem. Morskie włosy też na propsie
Z wyborem genitaliów już się pojawiają gównoburze, że to transfobiczne. Ogółem gra i CD Projekt dostają za bycie transfobami. Jak dla mnie zarzut z tyłka, ale można takich oskarżeń sporo znaleźć.
Współczuję problemów z bugami. Słyszałam że wersja na ps4 jest strasznie niestabilna. Sama jestem pececiarą i szczerze mówiąc widziałam do tej pory dwa bugi. Żaden nie wpływał na jakość gry, raczej były to zabawne zachowania obiektów niezgodne z fizyką. No i na PCty już poszedł pierwszy hotfix. Z tego co kojarzę na konsole jeszcze nie.

I kurde - z braindancem to świetny pomysł. Bardzo mi się podoba taka zabawa w detektywa
Póki co za największy minus uważam voice acting damskiej V. Niestety kompletnie mi nie leży. Jennifer Hale to to nie jest :/
Ogółem gra trzyma dla mnie klimat Shadowrunna, co uważam za bardzo duży plus.
Dziel się dalej wrażeniami jak więcej pograsz

Aaa, i jaki background sobie wybrałaś? Bo to był mój największy dylemat

Kiedys w ogole nie bylo zadnych wyborow i tez bylo zle, bo nie ma reprezentacji LGBT. Cyberpunk daje wiekszy wybor niz w wiekszosci gier. Ja tam sie ciesze jak mam do wyboru opcje stworzenia stricte bisexualnego avatara w grze.
Pamietam jak kiedys w grach trzeba bylo byc straight bo innych opcji romansow nie bylo wcale

Zreszta jest tez opcja calkiem bez genitaliow, tylko mogli jeszcze dac dodatkowy model ciala dla osob niebinarnych, taki bez typowo plciowych cech. Ale nie jestem osoba trans wiec moze nie rozumiem problemu.

Co do backgroundu to mialam latwo bo od razu wybralam korpo.
Nomad to nie dla mnie, street kid tak samo. Wybralam to z czym najbardziej sie identyfikuje, przynajmniej na pierwszy playtrough.

Braindance jeszcze nie mialam okazji sprobowac bo zaczal sie meczyk i praktycznie zaraz po intro przelaczylam. Brzmi ciekawie

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Poszło info, że CDPR ma zwracać pieniądze graczom konsolowym, szykują duże patche w styczniu i lutym, bo na PS4 i Xbox One jest straszna lipa. Pozostaje trzymać kciuki, zeby patche były porządne.

Widzialam to info, ja tam wole dostac patch szybciej, nie chce od nich kasy spowrotem.

Disclaimer: Wszystkie opinie w moich postach to moje subiektywne opinie oparte na własnych doświadczeniach, nie prawdy objawione.
Stary 2020-12-14, 20:41   #1028
Higurashi
Czarna owca

Halina, mnie się do zagrania "na poważnie" nie spieszy ale gdyby nie to, że hype mi spadł to też na pewno bym wolał szybciej patcha szkoda mi tylko pracowników trochę...

Stary 2020-12-14, 23:51   #1029
HalinaGrazyna
Starszy chorąży sztabowy

Cytat:
Halina, mnie się do zagrania "na poważnie" nie spieszy ale gdyby nie to, że hype mi spadł to też na pewno bym wolał szybciej patcha szkoda mi tylko pracowników trochę...

Ja tam dalej mam hype na cdpr, chętnie bym dopłaciła jakby miało to przyspieszyć sprawę. Ogolnie myśle ze gra mogła kosztować dużo więcej (dałam za swoją tylko $42) to jest bardzo tanio jak na nowa grę, to może byłaby bardziej dopracowana.

Stary 2020-12-15, 00:07   #1030
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Ja tam dalej mam hype na cdpr, chętnie bym dopłaciła jakby miało to przyspieszyć sprawę. Ogolnie myśle ze gra mogła kosztować dużo więcej (dałam za swoją tylko $42) to jest bardzo tanio jak na nowa grę, to może byłaby bardziej dopracowana.
Gra różnie kosztuje w różnych krajach, przynajmniej na GoGu - w sumie powszechna praktyka w sumie Doom Eternal kosztował chyba więcej jak wyszedł. Co prawda Doom jest sporo mniejszy, no ale wyszedł już dopracowany i mało co tam poprawiali z tego co kojarzę. Jak dla mnie CDPR zrobil błąd, że nie przełożyli bardziej. Wersje na PS4 i Xboxa to żart, dziwi mnie, że wypuścili grę na te konsole. Widocznie ktoś kto się zna bardziej ode mnie usiadł i ogarnął, że tak opłaca się bardziej. Szkoda, że się pospieszyli.

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Z gier, które ostatnio zaczęłam to całkiem nieźle gra mi się w Remnants: From the Ashes. Ktos tutaj ma przerobione?

Stary 2020-12-15, 00:16   #1031
HalinaGrazyna
Starszy chorąży sztabowy

Dobrze ze zdecydowali się wydać na konsole, jest chyba sporo takich graczy jak ja. Mam tylko konsole bo na moim laptopie nie da się grać a zwykłego pcta nie mam do gier. Do tego Nie mam czasu grac ale gry i tak kupuje, bo może kiedyś będę miała chwile. Z takich rekreacyjnych graczy można ciągnąć niezłe hajsy i nie trzeba się bardzo o nich starać.
Także mnie nie dziwi ze wydali na konsole tylko ze wydali na PS 4 zamiast poczekać i wydać na PS5 i tego nowego xboxa, myśle ze lepiej by na tym wyszli wizerunkowo.

Stary 2020-12-15, 07:53   #1032
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Dobrze ze zdecydowali się wydać na konsole, jest chyba sporo takich graczy jak ja. Mam tylko konsole bo na moim laptopie nie da się grać a zwykłego pcta nie mam do gier. Do tego Nie mam czasu grac ale gry i tak kupuje, bo może kiedyś będę miała chwile. Z takich rekreacyjnych graczy można ciągnąć niezłe hajsy i nie trzeba się bardzo o nich starać.

Także mnie nie dziwi ze wydali na konsole tylko ze wydali na PS 4 zamiast poczekać i wydać na PS5 i tego nowego xboxa, myśle ze lepiej by na tym wyszli wizerunkowo.
No właśnie o tym mówię, ale nie doprecyzowałam - dziwi mnie, że na starsze konsole, przecież oni to testowali i wiedzieli, jak wygląda pewnie będą jakieś prace nad optymalizacją, nie widzę innej opcji.
Natomiast ja utwierdzam się chyba w przekonaniu, że konsole są nie dla mnie ale wiadomo, dla każdego coś dobrego

Stary 2020-12-15, 18:56   #1033
HalinaGrazyna
Starszy chorąży sztabowy

Cytat:
No właśnie o tym mówię, ale nie doprecyzowałam - dziwi mnie, że na starsze konsole, przecież oni to testowali i wiedzieli, jak wygląda pewnie będą jakieś prace nad optymalizacją, nie widzę innej opcji.
Natomiast ja utwierdzam się chyba w przekonaniu, że konsole są nie dla mnie ale wiadomo, dla każdego coś dobrego

Dzisiaj juz kolezance przyslalo Sony informacje ze bede dawac te zwroty za gre na konsole. Mi w sumie glupio ten zwrot brac, bo ja nie zaplacilam calej ceny za preorder. Nie pamietam nawet kiedy to zamawialam, dawno temu.

Kiedys mialam PCty ale teraz jestem stara i nie chce mi sie juz caly czas ich ulepszac i ogolnie mam bardzo malo czasu na granie.
Przed CP2077 gralam tylko raz na ruski rok w Skyrim na PS4 VR.

A gra ktos na Oculus? bo sie zastanawialam czy kupic ten ktory sie nie podlacza do PCta.

Ogolnie to strasznie mnie dziwi ze Cybekpunk nie wyszedl na VR, to by bylo cos...

Stary 2020-12-15, 21:44   #1034
Cuddly
Zakorzenienie

Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja mam PS VR wiec Oculus mnie nie kusi na razie.

64/2019
77/2018
90/2017

Stary 2020-12-16, 01:01   #1035
Higurashi
Czarna owca

Mnie VR chwilowo nie kusi, ale nie wykluczam w przyszłości. Jedyny jaki mnie względnie interesuje to ten od Valve, ale to spory wydatek Tż wspominał o czymś podobnym za 1500 zł ale... Trzeba się bodajże połączyć z FB. no i przed zakupem bym pewnie chciała gdzieś przetestować bardziej, bo nie wiem, czy nie jestem zbyt "wrażliwa na bodźce" na dłuższą metę. Moje dotychczasowe doświadczenia z VR jest raczej średnio ciekawe. Choć sama technologia mnie interesuje i ma duży potencjał.

Cyberpunk na VR byłby pewnie sporym wyzwaniem

Stary 2020-12-16, 01:49   #1036
HalinaGrazyna
Starszy chorąży sztabowy

Ten od Valve musi miec PC zeby dzialac, wiec nie bralam go pod uwage na razie.
Oculus Quest jest z Facebookiem bo FB go kupil i chyba zamierza teraz produkowac tylo wersje bez PCta. Do tego jest duzo tanszy.

Na PS VR nie moge znalesc fajnych gier, Skyrim jest fajny ale nie mam pratycznie niczego innego co by mnie jakos bardziej wciagnelo. Ja od poczatku czulam sie jak ryba w wodzie z VR, moj tz za to rzucal headsetem ze strachu jak niedzwiedz na niego wyskoczyl w grze

Stary 2020-12-16, 08:10   #1037
Zimowa Zawierucha
Wtajemniczenie

My mamy Oculusa Questa. Mnie to akurat nie jara wg mnie sprzęt jest jednak dość ciężki, trudno mi go tak dopasować, by było wygodnie. Czasami dobrze toleruję, a czasami muszę zdjąć po kilku minutach, bo mi się robi słabo i niedobrze. Wybór gier i aplikacji taki sobie, nie znalazłam tak naprawdę nic, co by mnie na dłuższą metę zainteresowało. No ale wiadomo - technologia się rozwija, to i gier będzie przybywać. TŻ używa właściwie głównie dla sportu, bo mu się tak łatwiej zmobilizować, żeby się poruszać. Wg mnie nie warto. No ale ja jednak nie jestem zapalonym graczem. Z nowego Xboxa też się cieszę głównie dlatego, że będę miała jak odświeżonego "Władcę pierścieni" obejrzeć, bo w żadnym innym sprzęcie nie mamy miejsca na włożenie płyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2020-12-16, 08:31   #1038
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Ten od Valve musi miec PC zeby dzialac, wiec nie bralam go pod uwage na razie.

Oculus Quest jest z Facebookiem bo FB go kupil i chyba zamierza teraz produkowac tylo wersje bez PCta. Do tego jest duzo tanszy.

Na PS VR nie moge znalesc fajnych gier, Skyrim jest fajny ale nie mam pratycznie niczego innego co by mnie jakos bardziej wciagnelo. Ja od poczatku czulam sie jak ryba w wodzie z VR, moj tz za to rzucal headsetem ze strachu jak niedzwiedz na niego wyskoczyl w grze
Haha, u mnie niekoniecznie jest to kwestia strachu

No tak, ja pecetowiec to mi nie przeszkadza wymóg Valve akurat, a jednak wydaje się być najbardziej sensowny. Tego od PS też nie brałam pod uwagę, bo jakbym miała kupować konsolę, to raczej Xboxa.
Możliwe, że to o tym Oculusie mówił mi Tż. Ale też średnio mam ochotę podłączać kolejną rzecz pod Facebooka :/

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Zimowa Zawierucha Pokaż wiadomość
My mamy Oculusa Questa. Mnie to akurat nie jara wg mnie sprzęt jest jednak dość ciężki, trudno mi go tak dopasować, by było wygodnie. Czasami dobrze toleruję, a czasami muszę zdjąć po kilku minutach, bo mi się robi słabo i niedobrze. Wybór gier i aplikacji taki sobie, nie znalazłam tak naprawdę nic, co by mnie na dłuższą metę zainteresowało. No ale wiadomo - technologia się rozwija, to i gier będzie przybywać. TŻ używa właściwie głównie dla sportu, bo mu się tak łatwiej zmobilizować, żeby się poruszać. Wg mnie nie warto. No ale ja jednak nie jestem zapalonym graczem. Z nowego Xboxa też się cieszę głównie dlatego, że będę miała jak odświeżonego "Władcę pierścieni" obejrzeć, bo w żadnym innym sprzęcie nie mamy miejsca na włożenie płyty

No właśnie ja też czasem źle się czułam po VR, nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajenia w moim wypadku, czy po prostu tak mam i zakup nie ma sensu no ale póki co nie mam ciśnienia na taki sprzęt to się pewnie nie dowiem.

Stary 2020-12-16, 15:43   #1039
HalinaGrazyna
Starszy chorąży sztabowy

Wlasnie z tym Oculusem to tez nie wiem w co bym miala grac i tez sie obawam, ze bedze ciezszy niz PS VR.

Ja na VR moge grac godzinami, nie mialam nudnosci tylko za kilkoma pierwszymi razami takie przyjemne uczucie jakby szpileczek w zoladku przy np. lataniu na czyms w grze albo jazdy konno, nazwalabym to dreszczykiem. Ale fajne to bylo, teraz mi tego brakuje bo juz sie przyzwyczailam.
TZ bardzo krecilo sie w glowie, mi moze by sie krecilo gdybym musiala np. prowadzic szybko auto w VR.

Nie moge sie doczekac kiedy zaczna robic na vr porzadne gry typu wlasnie CP.

Czy do tego VR z Valve trzeba najiegos mega dobrego peceta?

Stary 2020-12-16, 16:54   #1040
Higurashi
Czarna owca

Halina, wymagań nie ma ten VR szczególnie wysokich, bardziej skupiałabym się tutaj na wymaganiach gier, które ewentualnie by Cię interesowały

Stary 2020-12-25, 17:39   #1041
Cuddly
Zakorzenienie

Melduje ze Cyberpunk 2077 śmiga bezproblemowo na PS4 Pro

64/2019
77/2018
90/2017

Stary 2020-12-25, 19:32   #1042
werka89
Szalony Zdjęciowiec KWC

Oglądałam filmiki o grze w Cyberpunka, ale jakoś nie dla mnie ta gra - nie w moim stylu.

Kurza melodia, jest promocja na Steam na Trainz - i teraz poczekam jednak do opinii o SimRail 2021 - jeśli nie będzie źle to biorę jednak SimRail bo tak bardzo mnie kuszą polskie pociągi. Bo jeśli nie to Trainz 2019.

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown Jr.
mikroREKLAMA
Pomóżmy wyjątkowej kawiarni w Warszawie
Miau Cafe, wyjątkowa kawiarnia z kotami potrzebuje pomocy! Pomóżmy im!

Ta reklama pokazywana jest pod 31 463 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
werka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 22:18   #1043
Zimowa Zawierucha
Wtajemniczenie

Dla mnie Cyberpunk też niekoniecznie, ale TŻ zachwala (już raz przeszedł, ale jeszcze się nie nacieszył), więc może chociaż spróbuję zagrać.
Ostatnio mnie wzięło na stare tytuły i grywam głównie w Age of Empires i Heroes of Might and Magic III

Stary 2020-12-26, 00:14   #1044
Higurashi
Czarna owca

Ja robię podejście do Dark Souls III, ale chyba jednak poczekam na weekend u Tż i może zagramy razem, bo chyba wymagająca gra a jego ulubiona, więc chcę poznać.

Dziś za to odpaliłam po przerwie Death and Taxes żeby zagrać w coś spokojniejszego, bardzo lubię

Z siostrą spędziłyśmy też trochę czasu na Stick Fight

A jak już będę po wtorkowym wypowiedzeniu umowy w pracy (już się stresuję na samą myśl) to chyba dla odstresowania zainstaluję znów Undertale.

Stary 2020-12-26, 01:58   #1045
HalinaGrazyna
Starszy chorąży sztabowy

CP na ps4 pro tez działa u mnie jak na razie, ale wyglada mocno średnio.
Wzięłam się za robienie modow, robi ktoś do gier Bethesdy na Creation Kit albo ogolnie na Nexusie?

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości