Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-05, 12:43   #181
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Świetnie, są piękne . Ale jeśli czytałaś moje posty to będziesz wiedziała że moje ucho wyglądało idealnie już po zdjęciu opatrunku czyli po ok tygodniu . Jestem mega zadowolona już powoli zapominam o zabiegu jeszcze tylko 9 dni spania w opasce . 😁 Wiąże włosy regularnie od 2 miesięcy . Choć czasami jak zapomnę i za szybko poloze się na tym robionym uchu to mam wrażenie że czuje jakieś szwy tam w środku tak jakby delikatnie ucisnely ucho. Mam nadzieję że to z czasem minie .
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 11:35   #182
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez owomyor Pokaż wiadomość
Domyślam się że miałyście ściągane szwy i dlatego musicie nosić opaskę dłużej, prawda? Ja mam rozpuszczalne (po 4 tygodniach się rozpuszczają)

Ja też mam rozpuszczalne, jestem prawie miesiąc po zabiegu i rzeczywiście już ich praktycznie nie widać

bezkitux - 1,5 miesiąca w opasce dzień i noc to mi się wydaje bardzo długo, nie wyobrażam sobie nosić tej opaski cały czas, jest wystarczająco dużym utrapieniem na noc, bo rano włosy wyglądają różnie...
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 13:21   #183
owomyor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 47
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

@meggylana: No to super. Muszę sprawdzić swoje. Jestem 11 dni po zabiegu. Przestały mi się tworzyć strupy a uszami, ale jeszcze wieczorem przemyję wodą utlenioną.

U mnie ta opaska powoduje otarcia skóry w dwóch miejscach na każdym uchu. Z tego powodu niestety musiałem wrócić do tabletek przeciwbólowych, ale tylko na noc kiedy zakładam opaskę. Wytrzymam jeszcze te 11 nocy We wtorek, czyli po 2 tygodniach przerwy wracam do pracy.
owomyor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 22:06   #184
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Dziewczyny a doradzicie proszę jaka dokładnie miałyscie opaskę? Bo taka zwykła bawełniana która ma ten szewek na środku boję się że będzie zbyt mocno uciskac i sprawiać ból.

Po jakim czasie puścilo wam znieczulenie po zabiegu? Wtedy te uszka pieka, szczypia ... Jak to wygląda? 😓

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Dziewczyny a jak wygląda ten opatrunek zaraz po zabiegu? On jest taki na całą głowę i pod brodę czy jak to wygląda. Przepraszam że tak dopytuje ale wy już wszystkie macie to za sobą....
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 23:25   #185
owomyor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 47
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Zwykła opaska elastyczna z szewkiem po środku. Taka jak się używa gdy zapuszcza włosy, aby nie opadały na oczy. Ból, hmm... Uważam, że i tak albo będziesz zażywać sporą dawkę leków przeciwbólowych z powodu bólu uszu, albo mniejszą dawkę i opaska i tak nie będzie stanowiła większego problemu. Można ją lekko naciąć jeśli będzie mocno cisnąć. Do zakładania na noc tym bardziej polecam paracetamol lub ibuprom

U mnie 30 minut po zabiegu zacząłem odczuwać ból. Ale dopiero jakiś 2 godzinach stał się nie do wytrzymania :P

Proszę - 2 zdjęcia w załącznikach

Edytowane przez owomyor
Czas edycji: 2020-04-18 o 15:21
owomyor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 18:01   #186
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Wika, ja mam taką

Kupiłam na Aliexpress za grosze.
Mam też drugą z H&M, ale bardziej ciśnie.

Znieczulenie po zabiegu u mnie trzymało się dość długo, ale miałam miejscowe+dożylne.
Po kilku godzinach zaczęłam brać ketonal, lekarka powiedziała, żeby nie czekać, aż ból przyjdzie tylko brać od razu.
Ale ogólnie pierwsze 3-4 dni były naprawdę straszne, przynajmniej u mnie, jedyne co mogłam robić to oglądać seriale, nie ruszałam się w ogóle z domu.
Ból jest taki ciągnący, bolą owczywiście uszy, cała głowa boli też od ucisku opaski, również szyja. Ale do spania kup koniecznie tę poduszkę podróżną, jest super.
No i dieta - bierz suplementy, zadbaj o dużą ilość białka, cynku, żelaza, dieta zdrowa dla krwi (np. buraki), bo trochę jej stracisz podczas zabiegu, tydzień przed zabiegiem unikaj czosnku, 48h przed nie można pić alkoholu i palić, jeśli palisz.

A kiedy masz zabieg dokładnie i konsultacje?
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 21:56   #187
Agulka632
Przyczajenie
 
Avatar Agulka632
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Mam pytanie odnośnie blizny.. smarujecie ją czymś?
Agulka632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 16:06   #188
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć



Mogę do Was dołączyć.. jestem po!

Chociaż wy już w tych zdecydowanie lepszych dniach no ale dla mnie one też nadejdą.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi 😘

Meggy mam pytanie, bo przegladalam dziś sobie zdjęcia, powiedz kochana ile dni po są robione Twoje fotki? Wrzucalas je chyba 25.03

Bo u Ciebie chyba nie było za dużo opuchlizny i tej całej tęczy na uszkach?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Agulka ale szczęściara z Ciebie że obyło się bez bólu i tabletek przeciwbólowych

Wrzucisz może jakieś zdjęcia przed i po?
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 17:37   #189
owomyor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 47
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Serio czy jest ktoś kto dał radę wrócić do pracy po tygodniu? U mnie po 2,5 tygodnia nadal ból jest dość mocny + nie potrafię w pełni złapać równowagi. Dobrze że moja praca nie wymaga precyzji manualnej.

Ja niczym nie smaruje, a uszy mam wyschnięte na wiór. Skóra sama schodzi. Z jednej strony czuje jakby były zdrętwiałe, ale z drugiej czuję również każdy podmuch wiatru. Na ostatnie dni to już nie opłaca mi się zmieniać opaski na noc.

No u mnie szyja mocno obrywa. 27 lat spania na boku swoje robi :P Będę musiał jednak kupić tą poduszkę samochodową

Edytowane przez owomyor
Czas edycji: 2019-04-11 o 17:39
owomyor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 18:36   #190
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Wika - zabieg miałam 12.03 (jej, już miesiąc temu!), także zdjęcia robione po niecałych 2 tygodniach.
No i opowiadaj jak było?! Kiedy dokładnie miałaś zabieg, ile trwał, jak się czujesz teraz? Widziałaś uszy po?

Agulka632 - ja smaruję, mam smarować do następnej kontroli, czyli praktycznie 3 miesiące, ale blizna robi się coraz ładniejsza

owomyor - ja bym nie dała rady po tygodniu, na szczęście wróciłam dopiero po 3 i wtedy było w porządku, wcześniej ból też często powracał, szczególnie przy schylaniu czy jakimkolwiek wysiłku fizycznym.
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 20:48   #191
Agulka632
Przyczajenie
 
Avatar Agulka632
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Wika15 proszę zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190411_214635.jpg (177,9 KB, 176 załadowań)
Agulka632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 20:49   #192
Agulka632
Przyczajenie
 
Avatar Agulka632
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Nie dodało się zdj przed:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190411_193152.jpg (143,6 KB, 135 załadowań)
Agulka632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 20:50   #193
Agulka632
Przyczajenie
 
Avatar Agulka632
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

meggylana A czym smarujesz ?
Agulka632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 14:32   #194
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Meggy, dzisiaj mija 4 dzień i u mnie podobnie chyba jak u Ciebie jest ciężko... 🤕 noce przede wszystkim są trudne bo ja całe życie śpię na bokach, A tu nagle na plecach i jeszcze wysoko głowa, masakra. A jak u Ciebie nowa praca, chodzisz juz bez opaski tak? Sam zabieg ponad godzinę. Nie widzialam jeszcze dokładnie jak wyszło. Chciałabym tak przyspieszyć chociaż czas na tydzień do przodu. A po jakim czasie/ilu dniach uszka swedza? I powiedzcie proszę czy tam się robią jakieś strupki czy coś, Jak to wygląda?



Ja też sobie nie wyobrażam po tygodniu wrócić do pracy ojj nie ma nowy 🙈😊 A tak ogółem czym się zajmujecie zawodowo? Co robicie?



Agulka - pięknie! ❤
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 16:53   #195
Agulka632
Przyczajenie
 
Avatar Agulka632
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ja miałam to szczęście że Pani chirurg wypisała mi chorobowe na 29 dni , nie musiałam się pokazywać w opasce w pracy .
Agulka632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 21:27   #196
owomyor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 47
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Uszy zaczęły swędzieć mnie po tygodniu, kiedy minął już absolutnie najgorszy ból. Strupy robią się za uszami w miejscu szwów i trzeba przemywać wodą utlenioną - u mnie przez około 1,5 tygodnia. Śmiało patyczkiem. Inaczej będą większe blizny.

Żałuję że poszedłem po 13 dniach do pracy. Mogłem wstrzymać się jeszcze tydzień. Pracuję jako technik informatyk na drugiej linii międzynarodowego wsparcia technicznego.

Jutro idę po poduszkę w kształcie litery C. Szyja boli mnie aktualnie bardziej niż uszy...

Nie ma co się wstydzić twarzy. Dam zdjęcie jak tylko przestanę nosić opaskę na noc, czyli w połowie przyszłego tygodnia

Edytowane przez owomyor
Czas edycji: 2019-04-12 o 21:29
owomyor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 15:54   #197
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Agulka632 - Linomag

Wika - Tak, ja już od dawna bez opaski, blizny wyglądają coraz lepiej, ogólnie już prawie zapomniałam o tym, że wcześniej miałam okropne uszy
Uszy swędzą mniej więcej po 5-7 dniach tak myślę, ale to dobry znak - goją się!
jak się czujesz?
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 07:42   #198
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Samopoczucie już trochę lepiej. Chodzę w opasce.

Kochani a jak u Was było, czy ktoś miał spuchnietą/grubą grobelke? Bo nie wiem czy moja jest taka dziwna czy to wynik opuchlizny na ten moment...

I czy odeszły Wam te uszka czy choć milimetr czy nic A nic , bo to różnie bywa, nie wiem od czego to zależy.

A jak długo mieliście pod opaska gazik/opatrunek?



Aaaaaa swędzi......🤕😖😂😫
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 15:18   #199
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

U mnie nie była spuchnięta, uszy wyglądały i wyglądają zresztą do teraz jak po operacji.
Ale opuchlizna, zasinienie, jak i schodzenie skóry to normalne rzeczy, także nie panikuj!
Ja miałam gazik z opatrunkiem niecałe 2 tygodnie
Swędzenie minie za kilka dni, nie drap!
Czekamy na zdjęcia przed i po
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 16:20   #200
owomyor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 47
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wika15 Pokaż wiadomość
Samopoczucie już trochę lepiej. Chodzę w opasce.

Kochani a jak u Was było, czy ktoś miał spuchnietą/grubą grobelke? Bo nie wiem czy moja jest taka dziwna czy to wynik opuchlizny na ten moment...

I czy odeszły Wam te uszka czy choć milimetr czy nic A nic , bo to różnie bywa, nie wiem od czego to zależy.

A jak długo mieliście pod opaska gazik/opatrunek?



Aaaaaa swędzi......��������
Tak. Nadal mam mocno spuchniętą grobelkę. Jestem 3 tygodnie po zabiegu. Jest to normalne. U mnie prawe odeszło trochę zaraz po ściągnięciu opatrunku. Nie ma się czym przejmować. Uszy są nie tylko bardzo wrażliwe po zabiegu, ale wyraźnie widać, że po ściągnięciu opaski po nocy są dosłownie odrobinę bliżej głowy niż wieczorem. Jednocześnie nie muszą być to różnice zauważalne przez innych niż nas samych Wciąż mam gazik jeśli zakładam opaskę na noc. Chodzi o to, aby opaska tak mocno nie ścierała skóry uszu.

Od niemal 2 dni nie brałem tabletek przeciwbólowych, więc najgorsze mam już za sobą

Pamiętajcie, uszy do góry!

Załączam fotki. Jak będę miał te z kliniki to dodam

Edytowane przez owomyor
Czas edycji: 2020-04-18 o 15:21
owomyor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 07:10   #201
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć! Co tu taka cisza?



Owomyor, bardzo ładnie, widać różnicę zdecydowanie.



Dziewczyny a możecie teraz wyłożyć włosy za uszy bez problemu? Czy są one blisko głowy i się nie da?

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Megy, Agulka pisalyscie o smarowaniu blizny, po jakim czasie od zabiegu zaczelyscie smarować?
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 20:57   #202
Agulka632
Przyczajenie
 
Avatar Agulka632
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Mógłby ktoś dodać zdj jak wyglądała wasza blizna po 2 miesiącach?

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Wika15 ja nie smaruję, jest tu ktoś kto nie smarowal blizny ? Długo się goila?
Agulka632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 00:15   #203
owomyor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 47
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

@Agulka632: Ja nie smaruję. Już 4 tygodnie po zabiegu, ale mam jeszcze szwy rozpuszczalne

Cytat:
Napisane przez Wika15 Pokaż wiadomość
Owomyor, bardzo ładnie, widać różnicę zdecydowanie.
Dziękuję Wrzucam jeszcze po obcięciu włosów przed kontrolą.

Edytowane przez owomyor
Czas edycji: 2020-04-18 o 15:21
owomyor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 06:00   #204
NeverKnow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 81
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Dzień dobry.

Przepraszam za nieobwcność.
Odpowiadam na pytania meggylany:
1. Nie odczuwam już żadnego bólu, swobodnie nosze okulary.
2. Nie było żadnych nadzwyczajnych reakcji na zimno i mróz, bardziej na wiatr.
3. Od operacji odeszły może dwa milimetry.
4. Wróciłam do aktywności bez problemu, podczas sportu zakładam jednak opaskę sportową.

Smarowałam uszy bardzo długo Cicaplastem z La Roche Posay.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190426_065216.jpg (117,7 KB, 232 załadowań)
__________________
N. 24.12.2013
M. 28.03.2018
Pisze z telefonu
Przepraszam za brak polskich znaków
NeverKnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 11:39   #205
nuutricia
Przyczajenie
 
Avatar nuutricia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 28
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witajcie
Czy ktoś wykonywał operację w województwie małopolskim i może polecić jakiegoś lekarza? Jakie badania należy wykonać i ile wizyt jest przed zabiegiem i ile po? I jak wygląda to cenowo? W internecie ceny są bardzo zróżnicowane, widziałam od 2 500 do nawet 8 000.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nuutricia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 18:48   #206
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witaj.

Kwestia badań i ceny zależy od lekarza tak naprawdę. Tutaj na forum chyba średnie ceny to były 3000-4500zl.

Z badań na pewno będziesz miała morfologie , czas krzepnięcia krwi, być może grupa krwi.. choć są i kliniki gdzie nie ma żadnych badań więc ciężko powiedzieć.

U mnie była 1 wizyta przed zabiegiem ale na nią po ustaleniu telefonicznym byłam już z wynikami badań przygotowana. Przeważnie 2 wizyty myślę, pierwsza omówienie wszystkiego A druga wyniki badań itd. Chyba że telefonicznie się umowisz z lekarzem że na 1 już wszystko będziesz miała. Wszystko Kwestia dogadania A na kiedy planujesz zabieg?
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 20:40   #207
owomyor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 47
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

U mnie nie było badań bo nie mam chorób przewlekłych.

Jestem po kontroli miesiąc po zabiegu. Wszystko się ładnie goi. Nadal mam wyczuwalne szwy rozpuszczalne. Uszy niemal już nie bolą gdy ich nie dotykam i nie wieje. Lekarz pozwolił na wszelkie aktywności fizyczne bez opaski (bez szaleństw). Pierwszą noc przespałem już na prawym boku, chociaż na początku było trochę niekomfortowo. Uszy rano mam minimalnie bliżej głowy. Prawe odrobinę dalej odsunięte. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z rezultatów i mam nadzieję że prawe ucho nie odejdzie już mocniej. Jest nieco większe i zawsze bardziej odstawało. Pamiętajcie że człowiek (czaszka również) nie jest symetryczny.

Następna kontrola za 2 miesiące, czyli 3 miesiące po zabiegu. Niestety nadal odczuwam drobne zawroty głowy przy wstawaniu z pozycji leżącej lub pochylaniu się oraz sporadyczne szumy w uszach. Wierzę lekarzowi, że zabieg nie miał nic wspólnego z kanałem słuchowym oraz że dolegliwości wynikają z opuchlizny i przepływającej wewnątrz ucha krwi.

Edytowane przez owomyor
Czas edycji: 2019-05-01 o 20:41
owomyor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 22:55   #208
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Moje uszy za 2 tyg Ida znowu pod skalpel.. mam miec poluznione szwy na gornych chrzastkach.. wogole mam wrazenie ze moje uszy za poprostu ze soba zszyte.. niewiem co to za metoda? Ktos wie? Niewiem.. juz wole miec chyba odstajace uszy niz takie powyginane .. szkoda tylko kasy i cierpienia.. zabieg tego poluznienia szwow ma byc gora 15min? <wtf>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02EC064F-2A8B-4523-A10B-BFF12E8F92DA.jpg (101,1 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1B8E4B23-05B9-49F4-894C-EE0E27F3A459.jpg (79,0 KB, 172 załadowań)
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 07:25   #209
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hej

Dziewczyny powiedzcie po jakim czasie od zabiegu farbowalyscie włosy?

Mam uroczystość rodzinną i moje włosy potrzebują już farby wyglądają okropnie ... tylko chciałam wiedzieć czy może coś się stać? Doradzicie coś?



Motylek A z przodu jak uszka wyglądają? A może musiałabyś poczekać aż szwy całkowicie się rozpuszcza? Jeśli jesteś niezadowolona to faktycznie poprawka pewnie jest najlepszym wyjściem. Powodzenia!
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 16:32   #210
Drzewo1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć

Przepraszam, że prawdopodobnie powielę kilka pytań ale mieszkam od niedawna w Warszawie i planuje zrobić sobie tutaj korektę uszu. Czy mogłybyście podzielić się informacjami na temat tego gdzie robiłyście oraz ile trzeba czekać na zabieg oraz mniej więcej ile on kosztował. Z góry dzięki za każdą informację bo jak przeglądam oferty to jest na prawdę ogromny wybór i ciężko się na coś zdecydować.
Drzewo1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-12 08:50:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.