Dodatki do sukienki lata 60' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 18:29   #1
zlemistrasznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 296

Dodatki do sukienki lata 60'


Wybieram się na Sylwestra pt. "lata 60-70" i zupełnie nie wiem co sobie "dobrać". Wiem, ze takie wątki już były ale:

1) albo były porady dotyczące tylko ubrania

2) albo tematy były poruszane bardzo dawno temu i linki już nie działają...

Jeśli chodzi o sukienkę to już PRAWIE wybrałam.
Mam w szafie dwie: czarną w białe kropki i białą w czarne. Fason identyczny. Mianowicie góra obcisła, na ramiączkach, dół z koła, do kolana, z tiulem.
Raczej założę tę czarną (bardziej chyba na noc pasuje?)

Ale nie wiem co do tego. Wolałabym nie nakładać opaski, bo wtedy wyglądam łyso Myślalam o nałożeniu okularów przeciwsłonecznych na włosy (co myślicie?)

A do tego jakie buty? Wolałabym nie balerinki, bo mi nogi skracają I jaka biżuteria? Jaka fryzura? Włosy mam ciemny-blond, kręcone (ale prostuję), za ramiona.

Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi
zlemistrasznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:21   #2
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Dodatki do sukienki lata 60'

ja na co dzień ubieram się a la lata 50/60 i fason sukienki o jakim piszesz był bardziej charakterystyczny dla lat 50. 60 to raczej mini o fasonie "A"

myśle, że wpisując w google 60's girls, 60's fashion itp znajdziesz mnóstwo inspiracji.

buty wybrałabym na wysokim obcasie (nie cieniutkie szpilki, bardziej słupek) z okrągłym noskiem. z dodatków również rękawiczki, włosy natapirowane, uniesione, wtedy opaska czy wstążka dadzą fajny efekt okularów bym nie brała, bo to impreza wieczorową porą... z biżuterii wybrałabym klasyczne perły. no i jakaś mała torebka
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:32   #3
zlemistrasznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 296
Dot.: Dodatki do sukienki lata 60'

Dzięki za odpowiedź Ale własnie jak wpiszę w google "moda lata 60" to wychodzą takie sukienki w kropki...dłuższe. Jak wpisuję 50 to też...
zlemistrasznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 11:58   #4
zlemistrasznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 296
Dot.: Dodatki do sukienki lata 60'

Hmm...to kochane? Zakładając że nie mam sukienki "A", co byście wybrały na taką imprezę? (poszerzono ją właśnie też o lata 80, więc 60/70/80)

Więc opcje są takie:

1) Czarna lub biała sukienka w kropki (mam dwie) - góra gorsetowa, dół z koła, do tego opaska, buciki na obcasie, mała torebka

2) Szara (lekko srebrna) sukienka krótka, typu bombka. Góra gorsetowa, dół bombkowy. Mała torebka i też szpilki i do tego np. ta opaska

3) Sukienka czarna, mini, na jednym ramiączku, do tego opaska, kozaki....

Jak myślicie, która z propozycji wpasuje się do tematu imprezy?
zlemistrasznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.